Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
23. júl 2009

Ivi, hlavne sa dostan do Ocovej, to bude stacit ... 😀 😀 😀

arimzv
23. júl 2009

dadi ide to z 11 myslim.
mozme sa aj na zastavke, ja Ti cinknem, ked dorazime na stanicu, ideme z domu pesi, neberiem kocik, tak nam to bude trosicka trvat.
ozaj, na prime vcera v pocasi davali, ze dneska bude pravdepodobne najteplejsi den v roku, takze musime dodrziavat pitny rezim 🙂 u mna to kofca isti 🙂

zunka
autor
23. júl 2009

Peťa, mangel je teraz vo ZV, môže Ťa zobrať do Očovej a potom by Vás aj odviezol. Ale bude v meste ešte nejakú hodinku, tak ak chceš, tak mi crnkni.

arimzv
23. júl 2009

tak my uz mame po obednom spanku, takze krasne stihame prvy bus. takze web vypiname a chystame sa

lucka23
23. júl 2009

no mirka super. lukas este drichme a to som ho davala uz o ol 12 aby vstal v normalnom case. tak snad o pol 3 je hore inak ho budem musiet budit. tesimeeee sa aj my. 😵 😵 😵

jajus
23. júl 2009

lucka presne sme aj my tak natom zo spaním 😀 už sa aj my tešííííme 😵

petullia
23. júl 2009

Cawteeee baby. Ta Dudi uz buva... xcem sa vam podakovat za prekraaasne straveny dnik... hlavne tebe Zuni... dakujeeeeem!!! 😵 😀

zunka
autor
23. júl 2009

Peta, aj Šimonka už odťalo, síce nebude spinkať do rána ako ostatné detičky, ale aspoň dá maminke priestor na úpravu fotiek. Takže idem robiť s fotkami a priebežne ich sem budem pridávať. Ale trošku to potrvá, lebo ja nefotím vo formáte jpeg, ale raw a tak musím každú jednu prerobiť na jpeg. Také nepodarené ale nebudem.

Iwka, doniesla si chipsy - nezjiedli sa - a ja ich teraz musím tlačiť do hlavy 😠

zunka
autor
23. júl 2009

Práve som zistila, že je urobených 205 záberov, tak to musím trošku vytriediť

petullia
23. júl 2009

😅 ste fotili ako draci s Lubkom 🙂 ... Zuni za domom na stolicke som ti nechala ocikanu plienku a bonbonieru, ta tu cokoladu ber ako ospravedlnenie za tu plienku 😅 akosi som nestihala pratat za sebou 😔 ...odpust matko!!! 😨

zunka
autor
23. júl 2009

Ten dezert som našla, teda svokra ho odložila do garáže, som nevedela kto to spáchal 😠 ,.... a to ty. Zajtra, keď prídeš si dáme. 😉 A plienka bola ešte málo zacikaná, dala som ju Šimonkovi na noc 😀

petullia
23. júl 2009

😀 😀 😀 no tak teda dobre.... ze spachal!!! co si ty pachala cely den!!! si sa ako vzorne starala o nas... 😎 tesim tesim na fotky 😵

zunka
autor
23. júl 2009

Pridávam ich priebežne na FB, tak si to tak kuknite

kodada
23. júl 2009

ahojte, aj mi dakujeme za krasny den ... 🙂

iwuskaaa
23. júl 2009

Aj my ďakujeme za perfektný deň u Zuzky 😉 🙂 😵 ...bolo super 😉
Len si daj Zuzka z chipsov 😀 , dobrú chuť 😉
Fotky sú perfektné 😵 😵 😵 ...budeš druhá Gabika 🙂

zunka
autor
23. júl 2009

ale keď som sa videla na fotke ja, tak som hneď chipsy odložila 😠 , riadne sadlisko mám

lucka23
24. júl 2009

dobre ranko. tak lukas siel spat o stvrt na 11 vecer. 😅 susedovci nas nahovorili este na navstevu tak sme boli tam.
aj ja som mala paradny den DAKUJEM baby. 😵 😵 😵 hlavne zuzka 😵 len skoda ze lukas nemal svoj den. ale mam ponaucenie ze nabuduce ho nesmiem budit. 🙄

idem kuk foto.

lucka23
24. júl 2009

zuziiii fotky su uzasne. fakt. 😵 😵 😵 😵 len skoda ze lukas sa na nich tvari akoby ho týrali. 🙄

zunka
autor
24. júl 2009

ešte dnes pridám ďalšie, ale až večer, lebo keď bude spať cez deň, budem sním aj ja. Noc bola straaaašná

lucka23
24. júl 2009

joj zuzka to ma mrzi ta noc. ☹ veru pospi si s nim fotky pockaju. 😉

zvalka
24. júl 2009

ahojte dievcata 😉 tak vidim, ze ste spachali velke stretko, teda babinec 😉 🙂
zunka - fotky su kraaasne vsetucky, a ja som zirala, aky je uz Simonko velky, ani som ho nespoznala 😅
a takisto aj ostatne deticky vsetky - narastli od maja teda dako 😉
ja este lucke musim dorucit tie videa z lukaskovej oslavy - najblizsie ked prideme, tak to prinesiem 😉
a dadi, ake pekne brusko 🙂 a tie gate kratke tehu si kde kupila? 😉

iwuskaaa
24. júl 2009

Ahojte kočky 😉
Zuzka teším sa na ďalšie fotky 😉 , sú super všetky 🙂 ...
Mrzí ma, že noc ste nemali najlepšiu, ale snáď cez deň Ti to Šimonko vynahradí 🙂 .
Lucka, netáraj...vraj týrali...zlatý je Lukáško 😵 , takisto všetky deťúrence - páčence 😀 😀 😀 , odvodené od slová páky 😀 😀 😀
Lucka, ja varím tú krémovú cuketovú polievku, dúfam, že bude chutiť aj môjmu 🙂 ...a ešte mi ostala cuketa aj na vyprážanie, ďakujem Janka 🙂 😉

arimzv
24. júl 2009

ahojte.
mne sa vcerra nedalo pripojit, tak ja dakujem za krasne vcerajsie poobedie az dneska 🙂
mlada zaspi a idem kuk foto

jajus
24. júl 2009

Ahojte babenky tak ja som sa sem dostala až teraz. Zuzka dakujeme kráááááááásne za včerajší deň bolo nam super. 😉 maly spinkal ako dudok.
a ráno sme si urobili výlet do BB do Europy na vláčik 😀 bolo super len maly dnes spal len polhodinku tak ho odpálilo už po siedmej, tak mam trošku voľno len som unavena ako kôň ( poviem vám byť nanho sama cely deň a takto v meste fuška poriadna) bo dnes som z michala nič nemala 😒 bol na drevo na plot.

jajus
24. júl 2009

zuzka tie fotky su bombovééééééééééééé

arimzv
24. júl 2009

aj ja chcem vediet tak pekne fotit ako zunkosovci 🙂
iwka dobry vyraz - pacence - paci sa mi 🙂

iwuskaaa
24. júl 2009

Mirka, však dobrý výraz 😀 ?
Janka, tak to viem už aj ja povedať, že by sama na dieťa celý deň je poriadna fuška 😲 ...ako, oni majú odkiaľ toľko energie? 😀 Kde na ňu chodia, že by sme aj my zbehli 😀 ...
Presne tak, Zunkošovci fotia úžasne, o pár rôčkov budú známa firma 😀 🙂 ...
Ináč, tá krémová cuketová polievka nemá chybu, aj môjmu veľmi chutila 😵 😵 🙂

arimzv
24. júl 2009

prosim si recept na kremovu cuket. polievku 🙂

zunka
autor
24. júl 2009

Zunkošovci ďakujú za pochvaly. 🙂
Mirka, stačí vraziť strááášne veľa peňazí do foťáka a budeš taká fotografka ako lusk. 😉
Veľmi rýchlo to ubehlo, ani som nestihla prebrať všetko čo som chcela 😒 .

arimzv
24. júl 2009

Zuzi tak to mozeme preberat tu 🙂