• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
plienky som kupila cez vikend, 80 ks, na par dni mi to hadam vystaci, kefu na vlasky mam tiez
28. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tych vlhcenych utierkach viem, kamoska ma upozornila, ze su velmi prakticke ... a vatove tycinky, treba ozaj tie specialne tvarovane, ci stacia klasicke ???
28. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi, vlhčené sú na jednej strane praktické ale na druhej strane škodlivé :unamused: ...vraj... :confused:
Ja som kúpila tie špeciálne, ale nebola som s nimi spokojná, tak používame klasické...takže odporúčam klasické... :slight_smile:
28. júl 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten zoznam od Lucky uz asi nemas???
a co tzv. vankus na kojenie?
28. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. dadi ja ten zoznam pozrem doma a ak najdem prescenujem a poslem. lebo co som ho mal av maily tak ten som vymazala. :wink: ja som tiez pouzivala tie klasicke tycinky. bude ti treba par veci z lekarne ale to vseto je popisane v tom zozname. ten vankus na kojenie ja som ho mala ale moc nevyuzila. ine si ho nejdu vynachvalit ale ja som si nesla najst polohu. :grinning: vlhcaky som si brala aj do porodnice. neviem si predstavit ze by som ho v noci mala umývat po kazdom prebalovani aj ked tak kazali. bola som stastna ze som vobec dokazala vymenit plienku a nakojit. :sweat_smile:

ivka no hambim sa co som za matku kedze som lukaska nechovala kravským mliekom a hurkami od narodenia. :zipper_mouth: :grinning:
29. júl 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby v akom prasku ste brali detske vecicky?
29. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dadka to sa ale kráti už onedlho budeš kočíkovať. :dizzy_face:
kozmetiku uvidíš aku pokožku bude mať maly, my sme napr. vôbec nepoužívali olej a ani mlieko nešupali sme sa tak načo (a v detskej nemocnici ked sme ležali tak nam lekárka normálen zakázala kremovať a olejovať deti, že načo zbytočne mastit pokožku ked to nieje treba) tak som posluchla. len sudocrem na zapareninky, vlhke utierky, vatove tyčinky. Ved uvidíš čo maju v pôrodnici, tam si maleho budeš kupať tak tam maju všetko (ja som si všetko priniesla a nemusela som tam to mali)a podľla toho pripadne dokupiš. :wink:
super takto premýšlať nadtým čo potrebuješ pre miminko do pôrodnice nejako sa mi to aj páči :grinning:
29. júl 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj pečiem slovenske tiramisu tak som zvedavá ake bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
Dadi ja som prala v Lovele.
ked sme sa minule rozisli na busovej stanici, tak natka stale ze kde je teta dada? tak som jej odpovedala, ze si isla domkov.
a dneska sa len tak hrame a ona ze kde je teta Dada, a ja jej , doma, bali tasku :slight_smile:
29. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme prali v lovele a tiež si neviem predstaviť fungovanie bez vlhkých utierok pri miminku teraz sa to už dá
no aj lieh na pupček budeš potrebovať a ostatne si dokupiš podla potreby
29. júl 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože ked si spomeniem kolko somarin som pokupila a neminuli sme ako detske mliekoa olej, ja som mala dva druhy krepa a ešte teraz to mam v skirnke. :grinning: ach ach ked ma kopla euforia tak som bola ako z retaze :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra pobeham po meste, par drobnosti nakupim a chcem ist aj do drokerky, nech to mam pomaly kompletne, ked chodim do mesta raz do mesiaca :wink:
29. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky :wink: lucka,to dvd-ja som ti to v piatok pisala,ze nabuduce prinesiem.nemala som ho teraz :wink: ale prideme 14.8. Tak prinesiem.
Lucka,posles ten zoznam aj mne,ak najdes? Dakujem. :slight_smile:
no ja mam dufam este cas na balenie tasky :grinning: ja ani neviem,co sa vsetko do tej porodnice berie...musim pogooglit :wink: ale citam aj co ste dade radili,tak dakujem aj ja za rady.inak stale mi nedochadza,ze budem mama :slight_smile:
29. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tak ako chutilo tiramisu? Iba chute si mi narobila :slight_smile: ...
Dadi, na lieh som veru zabudla, kúp si aj ten, určite sa Ti zíde :slight_smile: . Vankúš na kojenie som ja nemala asi by som ho ani nevyužila. Ja som kojila vo "futbalovej" polohe" a na tú som potrebovala iba svoj vankúš :grinning: ...odporúčam :slight_smile: .
Prala som a vlastne stále periem v Lovele :slight_smile: .
Pre dieťatko do pôrodnice nepotrebuješ nič, iba plienky a určite sa Ti zídu aj vlhčené obrúsky ako vraví Janka a Lucka :slight_smile: ...kozmetiku dajú oni :slight_smile: ...
29. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri tasku som nebalila, ale robila poriadok z vecickami, co vsetko uz mam:wink: natka je zlata, zajtra som v meste, ak chces skocit napr. na zmrzku
miri, ty si sa ma pytala na tie biele gate, oni nie su vobec speci pre tehulky ... su od cinana za 4,50 € z City cafe pri Priore :wink:
ten lieh aj sudocrem, sa kupuje kde, v lekarni? a co rybacia mast ci rybilka, ci ako sa to vola ... ???
29. júl 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi všetko kúpiš v lekárni :slight_smile:
Ináč, tie gate sú super, mne sa tiež veľmi páčili :wink:
30. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som používla aj rybaciu masť dosť sme mali zapareninky dadka lebo sme boli tučnučky :grinning: ja som na pôrod mala gatky z lekárne super vec odporučam su take ako gáza a su dierkovane takže žiadny zápal nehrozí. Ozaj už porodila aj Milka Fekiačová (lekárka z pôrodnice) ma chlapčeka Andrejka práve mi písala ale porodila včera :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ivka to tiramisu bolo skvele chuťou nie ako original ale take lahke aj pre maleho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten vankúš ja som ho hroooooozne využila hlavne ako tehuľka, hrozne ma boleli kríže. Ale pri kojeni nie
30. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ta tvoja suseda (kreativne veci)ma aku stránku? Potrebujem truhličku drevenu ale tak aby som si ju mohla osobne vziať takže Zvolen
30. júl 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, tak už má troch chlapov? Alebo sa mi marí? :grinning:
Vraj je v pôrodnici riadny nával :slight_smile: a že Slovensko vymiera? :grinning:
30. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Ivka ma babu Julku, vladka a teraz Andrejka. Vidíš a vraj kríza a aj to, že pôrodnosť klesá neviem neviem. A rodia sa chalani či baby nevieš?
30. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz vraj baby, tak ak by sme teraz otehotneli, tak by sme asi zase na chlapov natrafili nie? :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako just :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som bola u dokyho, maly ma asi 1370 g (+/- 206 g), 17-ho idem na MD
30. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Dadi, skoda ze som na web dosla az teraz, mohli sme sa vidiet
30. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi miri, aj som bola nedaleko teba, v Plechaci ...
30. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si mala cink, aj si si nieco kupila?
30. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadi, krásne miery :wink: :slight_smile:
30. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, co mate nove? :wink:
ja stale neviem, co to cakame, a uz som aj dost zvedava teda :grinning: :dizzy_face:
30. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mirka asi chlapca, nie? :grinning: Aj na veciach to vidieť :grinning:
30. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok