Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zvalka
30. júl 2009

mozem jednu otazocku? 😕 😅
vy sa na mna hnevate? ☹ ☹ ked sem nahodou zavitam, tak si ma tu ani nikto nevsimne, nenapise, nepozdravi... tak neviem, ci mi nemate co povedat len, alebo co... dobru noc...

zvalka
30. júl 2009

iwka, ved tie rifle su uni - a zvysne su take neutralne zelene, zlte 😉

kodada
30. júl 2009

miri sebe nie, ale kupila som mm take dvoje pracovne kratasy, aby nebehal furt cez leto v monterkach ... sebe o poschodie nizsie 0,5 l mineralky 😀
bolo moc teplo, bolo 12-hodin ked som tam bola, mala som uz od rana dost ... ratala som ze asi aj tak spite

miri ty uz mas krasne brusko, kedy ides k dokymu 😉

kupila som aj lovelu, zajtra sa bude prat ... kozmetiku, obrusky na ritku, sampon,mlieko, olejcek a dudlik na flasku 😀 😀 😀

zvalka
30. júl 2009

k sukromnemu idem v pondelok - na morfo a asi aj 3D
a o tyzden do poradne na cukor 😝

kodada
30. júl 2009

tak prijemne pitie tej sladkej gebuzinky 😀
tak ako ste sa rozhodli, chcete vediet pohlavie?

iwuskaaa
30. júl 2009

Mirka, veď áno, ale aj tak to do toho chlapa ide 🙂
Dadi, myslím, že sme Ťa dobre vyškolili a vrhla si sa do nákupov 😀 ...supeeeer....

zvalka
30. júl 2009

a ty si mala v tom aj citron? a kolko dcl toho je? zvladla si to v poho? preco sa toho baby boja? je to veeeeelmi sladke? 😕
no ak sa nam krpec ukaze v pondelok, tak budeme vediet, ak sa neukaze, tak potom to uz nechame na prekvapko 😉

kodada
30. júl 2009

ivi ved ja som presne vedela koho sa mam spytat, 20 € len tak padlo v drogerke ...
miri nie, ja som to mala bez cictronu, len vodu - asi 0.5 l, az take hrozne to nebolo ... ale sladke je to ale dost

iwuskaaa
30. júl 2009

sladká voda je ako teplý sprite bez bubliniek a trošku prihustený 😝 ...treba vypiť naraz 😝 ...

lucka23
31. júl 2009

dobre ranko dievcence 😀 konecne som sa sem aj dostala. vcera sme kopali zaklady tak som taka happy ze sa to ani opisat neda. 😵 😵 😵 konecne sme sa pohliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. Hip hip hura. 😵

dada a mirka ten zoznam vam kuknem dnes lebo som nemala absolutne cas ho pohladat. takze dnes slubujem ze na to kuknem. 🙂

mirka ta sladka voda bola pre mna nieco tak traumatizujuce ze radsej si necham vytrhnut zub alebo operovat slepe crevo ako to vypit este raz 😀 😀 😀 ale mne ani nevadila ta chut len to mnozstvo. 😝 bolo toho asi 4 dcl a vypit to naraz bolo pre mna nemyslitelne. takze som si to cuckala a nadrapovalo ma pri tom ako stena. 😅 😝 fuj hnus ked si na to len spomeniem chce sa mi grcat 😝

uz ani neviem na koho som chcela reagovat idem vas poriadne docitat. 😀

petullia
31. júl 2009

Caooo... Mirka, ta ja som to riesila tak s tou vodou, ze som si nezobrala sebou nic na pite... bo som zabudla 😔 a ked som dosla dnu ta som bola taka smedna ze som to kopla do seba ako poldeco 😀

iwuskaaa
31. júl 2009

Lucka, teším sa s Tebou, že ste sa pohli 😉 . Teraz to už pôjde hladko, najhoršie sú tie vybavovačky a papierovačky, však?
Už sa teším, keď budeme kolaudovať 😀 ...
Peti, ja som to tiež do seba naliala ako tatranský čaj 😀 😀 😀 ...
Dnes je zase horúce, ráno sa aj ukazovalo, že bude smutný deň, čo by som aj prijala po týchto teplých dňoch, no smola. Ale nech je cez víkend teplo, chceme sa vybrať do Turčianskych Teplíc 😵 . V utorok sme boli v Kremnici, bolo super a Dávidkovi sa tiež páčilo 🙂 . Dnes som mu kúpila aj koleso, nech ho stále nenosíme na rukách 🙂 ...
A práve som dokončila smotanovo-jahodovú tortu 🙂 ...A Vy čo nové? Aké plány máte na víkend? 😉

lucka23
31. júl 2009

ivka ty si ina sikulka. ze jahodovo smotanovu tortu mnaaam, nebud labud a posli kusok 😝 😀 . ja mam o zabavu cez víkend postarane. majo bude na stavbe a ja strazit s malým zmrzku. ale rada by som sa sla niekam okupat ak bude teplo. popripade sa vystavim na dvore v plavkach kým sa malý bude clapkat v bazene. 😀

jajus
31. júl 2009

ahojte no ta voda nieje bohviečo ale ja som to tiež kopla naraz do seba 😀 Mirka nie neignorujeme ta neblázni, ja osobne nemam čas stále sme vonku a robime kolo domu a ked sem nakuknem sem tam ked mam kčomu tak napíšem. No teraz tu nebudem dosť dlho cely víkend aj týždeň bo ideme na dovolenku ku svokrovcom na chatu a chceme isť do tatralandie okupať sa.
Lucka konečne sa to pohlo ja viem čo to je čakať a čakať ale už to pôjde.
Ivka otváram okno na obývačke a chytam s tej torty tak šup šup hodmi kusok 😀

jajus
31. júl 2009

lucka a bude te murovať alebo drevostavbu mate zaistenu? Ci cez ocina.

zvalka
31. júl 2009

Dakujem za rady 😉 cize to radsej naraz hodim do seba 🙂

lucka23
31. júl 2009

janka bude to ten montovaný nizkoenergeticky drevodom. uz ho mame vyrobený takze sa caka uz len na zaklady. 😵

lucka23
31. júl 2009

mirka ak dokazes naraz vypit 3-4 dlc tak je to potom lahsie. ja to nedokazem tak som si to odtrpela.

jajus
31. júl 2009

lucka tak to super picka bude cupi dup 😉

lucka23
31. júl 2009

no dufam ze bude dost prachov a ze to budeme mat z coho zprevadzkovat 😀 😀 😀 len nastal vazny problem a to ze sa nam hlasia ludia co chcu ab ysme im vrch prenajali na podnikanie. a ja som tam chcela byvat. len to som asi jedina. 😢 lebo vsetci do mna hucia ze je to vyhodne prenajimat a podobne. takze idem sama hlavou proti muru ale na to som ja uz zvyknuta. 😅 😀

zunka
autor
31. júl 2009

No tak vy ste tu teda popísali.
Dadka, Mirka,- ja som ešte využila jednorázové nohavičky po pôrode. Nemáš problém spraním (od krvy), len bachneš do koša a vytiahneš druhé.
Už ani neviem kto čo chcel odomňa.
Janka, marcipán sa môže farbiť dopredu, alebo aj potom štetcom, ale krajšie je ho zafarbiť dopredu.
A tú truhličku, povedz akú chceš, dnes poobede sa za ňou chystám a v nedeľu ideme na Mýtnu, tak Ti ju cestou vyhodím www.magichobby.sk

arimzv
31. júl 2009

kukla som tu stranku, su tam super veci, konecne som tam nasla polystyrenove gule za dobre ceny, na inych weboch su dost drahe a v zv v kvetinarstvach pocujem len nemame, tak si ich potom odtial dakedy objednam.
Lucka a preco sa nikto v rodine nekuka na to, ze mladi maju byvat sami? ved vedia ako velmi to chces.

zunka
autor
31. júl 2009

Mirka, napis mi co chces a ja to hocikedy mozem ist ku nej zobrat a doniest do ZV a mas to bez postovneho.

arimzv
31. júl 2009

Zuzka dakujem krasne za ochotu, pozriem si to este pozornejsie a dam Ti vediet 🙂

zunka
autor
1. aug 2009

Janka, ak niečo chceš - tú krabičku - tak mi daj vedieť, zajtra ráno ideme na Mýtnu, tak ešte dnes večer, by som mohla za ňou zbehnúť.

arimzv
1. aug 2009

Zuzi uz som pokukala tu stranku, aj som si nieco povypisovala, teraz som aj citala tu na konovi diskusiu ohladne decoupage a napadlo ma, ci by sme sa niekedy aj nemohli, ze by som ja k Tebe dosla a sli sme k tej babe, aby som to mala aj s vysvetlenim. tak niekedy keby ona mala cas, aj Ty. akoze zatial presne neurceny datum, len tak do blizkej buducnosti. co Ty na to?

jajus
2. aug 2009

ahojte, zuzka veeľľľľľmi sa ti ospravedlnujem, že som sa neozvala skôr neviem čo sa stalo ale nešiel nam net a ked išiel tak par sekund a dosť 😖, tak nevadi niekedy inokedy tu krabičku mamina ma 21 meniny tak potom na meniny ale ti veľmi pekne dakujem za ochotu si zlatá, moja taketo starosti ti robím. 😔
Inak aj my ideme na Mýtnu na tu chatu tak sa tešíííííííííííímmmmmm pôjdeme pozrieť aka je na ružinej voda papa majte sa tu tento týždeň cmuk

lucka23
3. aug 2009

ahojte. ako po vikende? my dnes betonujeme zaklady 😵 😵 😵

zvalka teba som sa uz davnejsie chcela opýtať ci si uz bola na tom 3D/4D? sa mi nieco mari ze si mala ist niekedy teraz. 😅 som zvedava ci sa vam prtave ukaze/ukazalo. 😀

iwuskaaa
3. aug 2009

Ahojte 😉 ,
Lucka, tak Vy teda postupujete kozmickou rýchlosťou 😵 . Super!
Včera večer sme Vám trúbili aj blikali - na čiernom moste, ale neboli sme na našom aute, tak asi ste nevedeli, že sme to my 😀 . Ale snaha sa cení 😀 .
My sme boli nakoniec na kúpalisku v Štúrove a bolo úplne perfektne 🙂 . Je to kúpalisko ako stvorené pre deti, Dávidko bol viac vo vode ako vonku, tak sa tešil, zlatý bol 🙂 . Ostala by som tam aj dlhšie jáááj...

Ešte som sa chcela spýtať Vás všetkých, máte nejaké poistky pre deti? My ešte nemáme malého poisteného, mám už doma síce nejaký návrh, ale ja sa neviem rozhodnúť 😖 . Ja už posťovniam nejako neverím, neviem, či mu radšej nemáme uzatvoriť nejaké sporenie 😖 . Prosím poraďte 😉

lucka23
3. aug 2009

ivka tak super ste si uzili vikendik. 😵 aj mirkiny rodicia boli v sturove v sobotu, teda neviem ci aj s mirkou alebo bez. 😀 a dufam ze pridas nejake foto.
ja poistku pre maleho nemam. ale ked sa konecne vsetko ohladom pizzerky utrasie a konecne mi bude z vyplaty aj nieco ostavat tak mu urcite nejake sporenie poistku dam. ale asi len zaku zakladnu + poistim seba aj so sporenim a potom tie peniaze budu jeho. lucia zosiakova robi v poistovni a vravela ze sa to viac oplati. a kedze ja nemam poistku tak to vyriesim takto. 🙂