Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
3. aug 2009

ahojte babulky, mi sme mali pracovny vikend, dorabali nam strechu, je hotova jupiiiiiii
lucka, tak sa vam to konecne pohlo, super, mne sa velmi pacia tie drevene montovane domy

kodada
3. aug 2009

ozaj mirka ide na sono dnes 😉 som zvedava ci sa male predvedie

arimzv
3. aug 2009

ahojte.
Ivka ja mam natku pridanu k svojej zivotnej poistke, kamarat fin. por. mi to dako poradil.
my sme stanovali, v sobotu pred panelakom a vcera poobede na priehrade, natka bola aj po kolena vo vode, potom som ju radsej doma v dettole osprchovala 🙂 ako myslim, ten polostan, ze sme mali, taky ten pristreskovy co mavaju aj deti na kupaliskach.
ja som od stredy nakratko ostrihana a akurat mam aj farbu na hlave, tak sa potom odfotim a zmenim si profil 🙂

zvalka
3. aug 2009

ahojte kočky 😉
čo ja viem o poistkach deticiek, tak viac sa oplati dat si poistku teba, alebo manzela, lebo v prip. niecoho (co ale samozrejme nikto nepripusta) je naviac ohrozeny chod rodiny stratou prijmu rodica. takze moj nazor, dat radsej babatku sporenie, alebo dat poistenie rodica a k tomu pripadne nejako pripoistit babo. ale davat nejaku horibilnu sumu na poistenie babatka, co ja viem.... 😅 ono nie je zivitelom rodiny, keby nieco - a to treba poistit - radsej to sporenie 😉
ja tiez poistku nemam, takze potom to tiez tak nejako vyriesime lu 😉
lucka, a kto vozi beton?? 😉
a na ten morfo uzv - alebo 3d, ci 4d - este neviem, co to nakoniec bude idem dnes vecer
😉

arimzv
3. aug 2009

teraz ma napadlo, ze asi stavebko je ako sporenie pre dieta najvhodnejsie

lucka23
3. aug 2009

jeeej mirka tak sa tesim na tvoj nový look. nezabudni sa odfotit. 😵

zvalka no hadaj kto ho vozi 😀 😀 😀 tak dnes ti drzime palce na uzv a potom sa dufam s nami podelis o to tajomstvo 😅 😀 dufam ze sa prtave ukaze

presne takto mi to vravela kamoska poistovnicka. poistit radsej seba a pripoistit k sebe maleho a radsej mu dat nejake sporenie a ak nie tak bude mat peniaze z mojej poistky. podla toho ako nam to bude vydavat. 😀

no bezim ja domov, pred tým este rýchlo do lekarne kupt nieco na dezinfekciu lebo to moje dieta uz nema kuska normalnej koze na nohach. sama modrina a odrenina. ☹

zunka
autor
3. aug 2009

Ahojte, do poistiek som totál debil. Ani neviem kde som poistená ale asi aj dve poistky mám. Tiež rozmýšľam ako to urobiť so Šimonkom.

kodada
3. aug 2009

miri, tak budem prva, co ti pogratuluje k DIEVCATKU 😀 😀 😀 zo srdiecka blahozelam a tisko zavidim ... ale len trosku 😎

arimzv
3. aug 2009

Juj Dadi predbehla si ma, som pre kamosku vyhravala aukciu na mma, tak som nestihla.
aj ja gratulujem k slecne 🙂 nenechali ste nas v tom same 🙂
Neboj Dadi, dalsie dietatko budete mat istotne dievcatko, citim to v kostiach 🙂

kodada
3. aug 2009

miri daj na chvilku svohu vacsiu fotku, nech sa pokochame 😉

zunka
autor
3. aug 2009

Super baba,..... konečne baba! Možno teraz sa to začalo babami, tak idú baby. Takže kto chce dievčatko, tak šup šup na vec.

arimzv
3. aug 2009

dadi pridala som do albumu tu na konovi, aj zopar natkinych

kodada
3. aug 2009

natkine som uz pozerala predtym ... si kocica 😉
Zuzi, ale ako to spravit ... co s malym v brusku ???

kodada
3. aug 2009

ozaj, cim dalej som presvedcena ze slovensko je Kocurkovo ....
dnes mi volal doktor, ze znova zasadala komisia a riesili ma na nej .... poslali nejaky oficialny list gyndakovi, PN co presuvali na april znova dali na povodny termin co bol na zaciatku, len doky musel zmenit diagnozu ... cize s tym len zbytocne sachuju ... a vyplatia mi prasule, co mi nedali za 2 mesiace 😀

arimzv
3. aug 2009

Dadi, dakujem
tak super, ze to s komisiou dobre dopadlo, potesi 🙂
No Dadi musis si pockat na svoje druhe kolo 🙂

iwuskaaa
3. aug 2009

Ahojte kočky,
Lucka, fotky som pridala na FB, no nie až tak veľa, nestíhali sme fotiť 😀 . Ale aspoň niečo máme 🙂 .
Už sa vie, že Mirka ide mať dievčatko? Tak super, gratulujem. Konečne baba medzi toľkými chlapmi 😵 😵 😵 ...
Dadi, no na Slovensku je to tak!!! 😒
Tak ste ma utvrdili v poistke 🙂 . Malý bude teda na poistke so mnou. Bude to tak lepšie. Ja som mala doteraz jednu nevýhodnú poistku, tú som zrušila a uzatvorím novú, rovno s malým. A bude to investičná, takže aj sporiaca 🙂 . Ďakujem za názory 😉

zvalka
4. aug 2009

Ahojte.tak nestihla som vam to dat sem ja 😉 takze budeme mat doma kocku 😵 ja som z toho stale v miernom roztrzeni,ja som si bola ista chlapcom 😉 ale hovorim dokymu,ved chlapcek,nie?a on,ako pozeral,tak pozeral,pipika nenasiel 😀 tak mu asi budem verit.je to odbornik na uzv na sk,tak hadam vie co hovori 😉 a dala som fotku nasej krasavice 😵 mirka,nenecham predsa natku medzi tymito chlapmi v tom samu 😉 a vy,co chcete babu,hor sa do toho,zahajujem babske kolo 😉
no vidite,o kolkej som uz hore 😀 ja som z toho stale paf 🙂

iwuskaaa
4. aug 2009

Tak my chceme dievčatko, tak že by sme to riskli 😀 ?
Gratulujem Mirka, no veru babu som u Teba nečakala 🙂 . Takže Tamarka? 🙂

iwuskaaa
4. aug 2009

Dnes je to nejako mŕtvo 😔 ...tak idem aj ja off 🙂 . Niekde na prechádzku s malým, konečne sa dá vonku normálne dýchať 😵 .
Ináč Zuzka, ďakujem za fotky, už ich mám uložené 😵 ...už iba vyvolať 🙂 .
Ešte si počkám na tie od Lucky 😀
Pekný dník, uvidíme sa večer 😀

zvalka
4. aug 2009

no Iwka, ved to, ani ja som u seba babu nečakala 😀 stale spracovavam tu info 😅 🙂 😵
ale ako mi pomaly dochadza, ze budem mamina, tak mi pomaly dojde raz, ze dokonca budem mat dcerenku 😵
aspon mame pripravenu vybavicku po Livke 😉 jasne, ze aj dokupime nove vecicky, ale ruzovych a dievcenskych veci mame dost prichystanych, tak to bude fajn 🙂
tak aspon Natalka nebude sama, ti vasi chlapi sa budu o nase babulky bit, kolko ich je 😉
a ano, zatial to vyzera na Tamarku. asi sa to uz menit nebude 🙂

lucka23
4. aug 2009

mirkaaaaa tak gratulujem k babulke a tesim sa s tebou. 😵 aj ja som tipovala chlopa. 😅 a ak by mi dal niekto zaruku ze to bude baba tak na to idem hned dneska. 😀 ale ja uz teraz viem ze aj druheho budem mat chlapca.

ivka ja som truba uplne som na tie foto zabudlaaaaaaaaa. prepac mam toho teraz vela ale vecer urcite k tomu sadnem a poslem. 😉

arim kocica si a fakt ti to pristane. idem este pokukat fotky.

arimzv
4. aug 2009

Lucka dakujem krasne 🙂
akurat som dorobila tu cuketovo kremovu, naozaj je fantastikus, dakujem za receptik 🙂 myslim, ze ivke 🙂

lucka23
4. aug 2009

ivka foto poslane len ma mrzi ze som vymazala foto stanciho a maleho. boli na nej uzasny. ☹ neviem kam sa mi to foto podelo asi chyba pri kopirovani. ☹

iwuskaaa
5. aug 2009

Lucka, ďakujem za fotky, ešte som ich nestihla pozrieť, teraz idem na to 🙂 . Nevadí, že fotka zmizla, ešte takých bude hádam dosť 😀

zvalka
6. aug 2009

dievcata, poslete mi niektora do IP ten receptik na tu kremovu cuketovu? 😕 🙂 dakujeeeem, tolko tu o nej basnite, ze ju musim aj ja vyskusat 🙂

zvalka
6. aug 2009

Dievcata, ktore ste rodili v zime - zunka, peta, ...? nemate na predaj, prip. kde ste kupovali nejaky kabat, alebo teplu tehu bundu? 😕 dakujem 😉

iwuskaaa
6. aug 2009

Mirka, str. 68, tretí príspevok od hora 😉 ...vyskúšaj, je fajná 🙂 ...
Ja práve varím tarhoňové rizoto, veľmi sme si ho obľúbili, tarhoňa dá úplne inú chuť 🙂 .

iwuskaaa
6. aug 2009

Toto je môj 5000 príspevok 😀 😀 😀 ...to je na oslavu 😅

petullia
6. aug 2009

cawello... Mirka ja som nosila mamcinu bundu 😅
Iwus... troskaaaaa, si si pozvanila za tie roky 😀

zunka
autor
6. aug 2009

Mirka, ja tiež mamin kabát - posledný mesiac. Ale dlho bolo celkom teplo, tak som bez vetrovky.