Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
27. aug 2009

Janka, asi preto si si to pomýlila, že termín som mala vypočítaný na 28. 🙂 . Ďakujeme krásne za gratulácie, ste veľmi zlaté 😉 . Len ste mohli napísať aj opačne, aby Dávidko poslúchal maminku a ocinka 😀 . Ale ako si želáte, budeme ho poslúchať 😉 😀 .

Lucka, môže byť, že je to tým. Teraz je rozumnejší zo dňa deň, Stanko sa bude čudovať ako vyrástol a aké pokroky urobil 🙂 .

Mirka, držím palce, nech Ti to s prácou vyjde! Zaslúžiš si to 😉 . O manželovi som nevedela, iba trošku tušila 😔 . i veľmi silná a nevie o čo prichádza 😉 .

arimzv
27. aug 2009

babenky dakujem 🙂
na zajtra som vybavila maminu, tak pojde ona s natkou do skolky na tie dve hodky. no asi mi uz zacne obdobie ze nebudem pri jej prvotinach, ale neva bola som pri vela inach prvotinach 🙂
Janka no nastupuje druheho, ak dovtedy nebude ista robota, tak sa hlasim na urad, takze budem lietat po meste, takze kludne mozes cinknut uvidim ako na tom budem ja 🙂

jajus
27. aug 2009

Jasne cinknem ti a uvidiš ako budeš stihať my sme objednaný na 10tu. Tak do tej pol 12 budeme v meste.
Ivka davala si robiť aj tortu malemu a kde? Ja rozmýšlam teraz nad maleho tortou a neviem kde dať robiť.

iwuskaaa
27. aug 2009

Janka, dávali sme robiť u DankyTrnky, budú fotky, tak uvidíš akú sme vybrali 😉 .

lucka23
28. aug 2009

ivka a kedy ma stanci prist? jej davala si robit tortu u danky trnky? urcite budes max. spokojna ta baba je neskutocnaaaaa. ja budem davat robit torty uz len u nej. 😵
moj majo sa zacal pohravat s myslienkou ze pojde tiez na jablka tak som ostala zhrozena 😀 ze akurat sa bude stavat co ma na starosti firma ze tam nie je potrebny a ze peniaze by sa zisli. a to som si myslela ze tieto jeho odchody uz mame za sebou. ☹ do riti aj s peniazmi.

jajus
28. aug 2009

Lucka ani keby sme mali tlačiaren tak nestačia. Moj ide koncom septembra do nemecka na 2 týždne potom na 8týždnov a na 6 (ale to dufma že až buduci rok) ☹ No nič sa neda robiť ked musi tak musi a zase peniažky sa zídu.
Kuknem aj ja jej torty ale mne sa zda dosť dať za tortu 1000 alebo 1500SK ked to zjeme za hodinku

lucka23
28. aug 2009

joj janka tak tiez mas veselo. ☹ ja by som uz konecne chcela zit normalne. nechcem mat miliony, staci mi vlastne byvanie raz do roka dovolenka a som spokojna 😅 😀 a hlavne aby sa to dalo bez toho aby musel majo stale niekam chodit.

mne sa to najprv nezdalo vela, potom uz aj ano ale ked som ju videla tak mi to stalo za tie peniaze. a bola obrovska tak za hodinku sme ju isto nemali sancu zjest 😀 ale nie srandujem.

lucka23
28. aug 2009

ivka uz sa neviem dockat tej tvojej a aku ste vybrali. 🙂

arimzv
28. aug 2009

ahojte.
tak podavam hlasenie - natka v skole dopadla fajn, neplakala len sa nechcela rozpravat ani s ucitelkami ani s detmi, ale ze to si zvykne. potom v meste sa mi zdala taka daka drzejsia, si hovorim, dve hodiny je skolkarka a je uz taka ina, tak co potom bude po celom dni 🙂
ja som bohuzial nepochodila, boli sme na druhom kole traja, dve baby a chlap, tak jeho si vybrali. som z toho smutna v buse som si aj porevala troska, ale aspon mam o skusenost viacej, a hned som teraz nabehla na profesiu, tak som castejsie ako tu 🙂 , tak idem reagovat na dalsie 4 inzeraty, co by sa na mna hodili. 🙂
ja tu hroznu krizu pokorim 🙂

jajus
28. aug 2009

Mirka tak držim palce, už som mala aj ja robotu ale nakoniec som odmietla, na mmb predava jedna veci tu v Dt a chcela niekoho triediť baliky ... ale na pracovnu zmluvu a mne sa to nehodi ,tak som odmietla, keby chcela brigadu tak idem hneť. Skoda ale ak si ešte nikoho nezohnala a mala by si zaujem dala by som ti kontakt. 😉

arimzv
28. aug 2009

Jani to sa jej akoze tak dobre dari, ze este potrebuje cloveka? to by mohlo byt celkom zaujimave, len ja musim prisposobit pracu aj natkinej skolke, od siedmej do pol 5 je otvorena. skusis sa prosim popytat, alebo mi do IP poslat kontakt? dakujem 🙂

jajus
28. aug 2009

Ivka ozaj maš v škôlke rozhodnutie tak s OP si môžeš poň isť 😉

iwuskaaa
29. aug 2009

Ahojte kočky 😉 ,
tak prvá oslava za nami, dopadla dobre, aj som sa bála, ako to všetko zvládnem, keď som sama, ale super, teším sa 😵 . V prípade, že chcete vidieť fotky, všetko je na FB 😀 😀 😀 ...a torička bola úúúžasná, krásnaaa a som spokojná...je ešte celá v chladničke, nechala som ju, aby ju videl aj Stanko. Ten práve cestuje domov, jupíííí 😵

Janka, tak si teda pre rozhodnutie pôjdem 🙂 , ďakujem 😉

Mirka, som rada, že Natálke sa v škôlke páči 🙂 . A Ty nebuď smutná z prvého neúspechu...pamätaj, všetko bude tak ako má byť 😉

Jááj a čo sa týka euráčov...tých asi fakt nebude dosť. Lucka ako vravíš, ja tiež nechcem veľa, ja som skromná, ale aspoň aby som si mohla kúpiť, to čo chcem 😀 a aby som nemusela stále preratúvať, či nám to vydá a tak...a konečne budeme mať nejakú rezervu aj my 🙂

arimzv
30. aug 2009

ahojte.
ivka idem pokukat oslavove fotky na FB
to nie je prvy neuspech 😀

jajus
30. aug 2009

Ivka krásna oslava aj tortička maly je poriadny chlap. Tobinko včera večer ked šiel spať prvý krát povedal Daid (lebo Dávidka volal Da) 😀 a povie aj Šimonko

arimzv
30. aug 2009

Jani a Natalka zacne kedy hovorit ? 🙂
Ivka fotky su paradne, take pohodove 🙂

jajus
30. aug 2009

No Mirka to neviem je to dosť tažke ale učim ho 😉

arimzv
30. aug 2009

no Jani, ved ze tak 🙂 pekne uc 😉 alebo ho skus naucit aj Agalka, tak sa ona seba nazyvala dost dlho 🙂

arimzv
30. aug 2009

boli sme teraz poobede vlacikom v bb, v europe mala koncert maria podhradska, jezinku, tak bolo deticiek a kocikov, ale bola super, vie to s detmi
zajtra rano zase skolka na dve hodiny a poobede mam pohovor, takze zitra mam riadne full day a to sa chcem este v robote stavit kvoli vypovedi a odstupnemu.

iwuskaaa
30. aug 2009

Janka, teším sa z Tobinka 😵 😵 😵 ...super, že vie povedať Daid 😀 ...
Mirka, vďaka 😉 . Zajtra na Teba budem myslieť, pozitívnu energiu Ti posielať 😉 . My sme si tak posielali s Jankou, keď sme študovali a vidíš, sme titulované 😀 ...

arimzv
30. aug 2009

tak dikes, posielaj tu energy, nech som teda titulovana, vymamickovana a este aj zamestnana 🙂

iwuskaaa
30. aug 2009

Mirka jasné 😉

lucka23
31. aug 2009

ahojte. ivka vidim ze ste sa uz tatina dockali. 😵 😵 😵 krasne fotocky si pridala. 😵 co davidko podostaval? a stanci sa mal ako?

mirka drzim palce dneska a tiez posielm vsetku svoju pozitivnu energiu aby ti to vyslo. 😵

jajus
31. aug 2009

Mirka posielam energiu aj ja aby to dobre dopadlo 😵
Ivka to už ubehli 3 týždne 😕 ako šiel Stanči? fiha to ušlo.
Včera sme boli pozrieť maleho Andrejka je kráááááááááásny, len ho trápi bruško 😔 tobinko nam potom celou cestou pilil uši o miminku 😀

lucka23
31. aug 2009

janka mas to tazke ked sa tvoji 2 chlapi rozhodli mat dalsie babo. 😀 😀 😀 zrejme budes musiet podvolit. 😅 😀

jajus
31. aug 2009

lucka sa ti povie ja neviem ja mam z toho nejaky strach 😕 ale ked som videla maleho bože takeho malinkeho ... 😵 celkom sa mi zapáčila predstava mať druhe ale hneť ma schladila Milka (Andrejkova mamina) ked som ju videla zunovanu, zničenú tak ma miminko prešlo 😀

lucka23
31. aug 2009

😀 😀 😀 janka viem si rpedstavit. preto asi netreba vahat s druhým kým si vo svungu. lebo potom bude tobiasko samostatný a ty si uz len tazko zvyknes na predstavu prebdených noci. 😀 aspon to je moja predstava. odbiť si to naraz. 😀 ale uz som to kapanek presvihla a coraz castejsie sa pristihnem pri tom ako rozmýslam nad tým ze luky je uz velkac a pekne sa sam zabavi, nema plienky, sam sa nanapa a pod. 😀 a znova si tým vsetky prechadzat ako bolave brusko kojenie, ... ale u mna zatial stale vyhrava predstava ze chcem mat druhe babo.

arimzv
31. aug 2009

ahojte.
tak este raz Vam dakujem za pozitivnu energiu, 🙂 ozaj som ju tam citila, som sa nadychla, povedala si ze vsetko bude oukej, a mala som z toho pohovoru dobry pocit, uvidim ako sa pan majitel rozhodne, lebo je nas asi 3-4.

co sa tyka toho "druheho kola" ja keby bolo u nas vsetko v poriadku, tak uz som isto davno tehu.
teraz budem mat doma pravdepodobne v buducnosti dvoch jedinacikov. 🙂

kodada
31. aug 2009

ahojte babulky, ale ste toho popisali ...
mirka dodatocne drzim palce aspon do druheho kola ... 😉
no pekne, pekne ... tak Tobinko ta "nuti" do druheho 😀

arimzv
31. aug 2009

Dadi diky 🙂 to este potrva 🙂