Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
31. aug 2009

Mirka tak ako si dopadla? Som Ti posielala energy 😉 . Idem si Vás prečítať 😉

iwuskaaa
31. aug 2009

Mirka, bude dobre, neboj sa, držím palce do druhého kola 😉 .
Ja si tiež myslím, že čím skôr druhé bábo, tým lepšie, sme predsa vo švungu 😀 . Ako napísala Lucka, odvykneme si od prebdených nocí a potom sa nám do druhého chcieť nebude 😀 . No ale neviem ani my kedy, hlavne, že som múdra 😀 .
Janka, tak bruško ho trápi? Môj zlatý...ja sa bojím tiež toho, pri Dávidkovi nás na šťastie všetko obišlo, aj brušku, reflux, prebdené noci..klop klop...dúfam, že pri druhom bude tiež pohodička 😵

jajus
31. aug 2009

Ivka no nevie či ho boli z toho, že mu niečo vadi v strave či kolika 😔 no chudatko no je krásny, taky maly batôžtek.
Ved práve ja si to neviem predstaviť byť hore každe 3 hodinky(aspoň tobinko tak jedol, to som bola vyštavená), teraz hromžim ked sa maly budi. No on sa budi lebo chce somnou spať, cecok maly 😀
Ozaj mame 3 očný zub ( a bez teplôt a soplíkov ja odpadnem)

arimzv
1. sep 2009

ahojte.
Ivka ako som uz pisala vcera, tak pocit z pohovoru som mala dobry, len pan majitel sa este musi rozhodnut. povedal ze sa ozve, tak som na telefone a zatial nic.

iwuskaaa
1. sep 2009

Mirka, ozve sa, ale je víkend, tak určite Ťa nechce rušiť 😉 .
Lucka, nechala mi u Teba Mirka Ikeu? 🙂
My sme dnes boli u Janky, bolo super a odpadávam, aký je z Tobinka chlapisko 😵 . A aký rozumný, no zlatučký 🙂
Lucka, zabudla som Ti odpísať na otázku, čo dostal Dávidko, prepáč 😉 . Okrem dvoch tôrt dostal kopec vecí a peniažky, väčšie hračky nedostal, má hračiek dosť a aby sme mu mali čo kúpiť aj na Vianoce 😀 ...

lucka23
2. sep 2009

ahojte, ivka ano nasla som si doma zasielku pre teba. 😉 s mirkou som nebola lebo som bola u nasich. ty si mala vcera vikend? 😀

ja uz teraz rozmýslam co malemu na vianoce. do vtedy mame este meniny len to od nas dostane asi postel a konecne mu zariadime detsku izbicku. idem kuk ikeu lebo chcem z tade postel a zaclonu

iwuskaaa
2. sep 2009

Lucka, ešte že Ťa mám 😀 😀 😀 ...ja som si iba teraz uvedomila, že bol utorok 😀 .
Ďakujem za úschovu balíka, niekedy sa zastavím pre to, alebo ak by si mala cestu okolo nás, môžeš sa staviť na café aj Ty 😵 , hm?
Lucka a ako idete riešiť Lukáškovi izbičku? My tiež uvažujeme, ale ja si myslím, že máme ešte čas. Ešte predsa ani poriadne nebehá, tak neviem, veď uvidíme. Ale chcela by som niečo na spôsob Ikea 🙂 .

arimzv
2. sep 2009

ahojte.
tak uz mi volali z pondelkoveho pohovoru - ze nic.
takze ideme dalej.
natuska je uz v skolke, rano to krasne zvladla, zobrala si do ruksaka svojho havka, a zakyvala mi, ahoj maminka ja idem do skolky, tak uvidime ako bude poobede, tak sa na nu teskam, pojdeme prvy den oslavit na zmrzku 🙂

lucka23
2. sep 2009

ivka no mozem niekedy po praci ti to dorucit ale ja to mam vzdy tak na behu co sa ponahlam za lukaskom lebo majo je na stavbe od rana do vecera. 🙄 izbu idem riesit tak ze kupim v ikei postel, vymalujem dam nový koberec a finito. nechcem investovat do nabytku lebo neplanujem ostat v tom dome takze potom v novom si zariadim aj detsku. dovtedy si lukyno vystaci aj so starým nabytkom. ale v ikei kupovali detske vsetky kamosky. a su nadmieru spokojne. 🙂

mirka to ma mrzi ale verim ze ta naj ponuka na teba este len caka. 😵 natuska je sikulka. 😉 my sme nastup museli koli soplikom odlozit na pondelok. 😠 od januara nebol chory a teraz ako naschval v pondelok dostal sopliky. ☹ a ja uz som bola tak nastavena na tu stredu ale co uz.

zvalka
2. sep 2009

ahojte 😉 tak ivka, vidim, ze ste si to objasnili, ze kde sa nachadza tvoja ikea 😉
lucka, konecne sme kupili externy disk, dnes ho mirko donesie a postahujeme videa, a usporiadame ich z kamery a o tyzden ideme do stozku 11.9. a prinesiem ti to DVD z Lukyho oslavy 😉
my sme boli cez vikend - teda od piatku do utorka v Tatrach a bolo super 😵

lucka23
2. sep 2009

jej super mirka tesim sa 😵 . prave som dopozerala foto. peknucka tehulka je z teba 🙂

zvalka
2. sep 2009

no, ja sa aj hanbim, ze tak neskoro 😅 😠 ale ked prideme raz za cas a zabudnem na to vzdy, tak to tak dopadlo, ale cez vikend napalime dvd a uz ho bud. vikend budes mat 😉
a dakujem 😉

arimzv
2. sep 2009

ahojte.
no skolkarka mi uz spinka, chvalili ju, ze bola dobra, ze doobeda ani neplakala, aj daco pojedla, aj zaspala, aj ked neskorsie ako ine deti, ale ze aj tak boli prekvapene, ze im vsetky pospali prvy krat bez rodicov, na wecko sa pytala, len po zobudeni dostala taky jej zufaly plac, tak ze ju nosili na rukach a potom tak aj plackala ked som ja dosla.
takze na prvy den fajnovo, a povedala ze aj zajtra pojdeme, tak uz sa tesim na piatkovy treti kriticky den 🙂

zunka
autor
2. sep 2009

Ahojte. Neviem čo robím, ale nestíham sem nejak chodiť.
Malému idú dva spodné zúbky, tak má hnačku a teplotu ☹ , je teraz taký plačko na mne nakvačený. Ale je zlatý už vie aj tata povedať.

lucka23
3. sep 2009

mirka to je parada ako to natalka zvlada. 😵 myslela som na vas.

zuzka tak to ma mrzi ze simonko sa musi takto trapit so zubkami. ☹

iwuskaaa
3. sep 2009

Lucka, možno budeme mať cestu niekedy, ale sa dohodnem s Mirkou, ak pôjde do DT, či by mi to nezobrala. Zapojím všetkých do toho 😀 .
Zunka, snáď to rýchlo prejde a zúbky budú vonku 🙂 .
Mirka, tak Natálka super zvláda škôlku, super. Si spokojná aj Ty a určite aj ona 😵

jajus
3. sep 2009

Ahojte tak som konečne aj ja tu my sme boli vo ZV, tobinko meria 95cm skoro som odpadla a doktorka že ako narástol za 2 mesiace no 5cm. Mirka asi sme šli aj okolo vašej škôlky, chcela som ti zavolať ale bola som so svokrou, tak ani nebol čas prešli sme po námestí, tobinko si vybral kamiš v Dráčikovi a bolo, šli sme hajať.
Ivka ale aj Dávidko je chlapisko a poriadna zliepka 😀 všade sa štveral 😵
No zuzka tak vám prajem aby ste to už mali rýchlo za sebou, viem očom hovoríš, my vieme o každom zubku čo nam šiel von.

zunka
autor
3. sep 2009

Ahojte. Tak Šimi má angínu!

jajus
3. sep 2009

Zuzka tak to ma mrzí, prajeme aby sa Šimonko z toho rýchlo dostal

iwuskaaa
3. sep 2009

Šimonkovi rýchle uzdravenie prajeme!
Janka, tak Vy máte doma už hotový vozový park 😀 ...ďalší kamiš 😀

jajus
3. sep 2009

Ivka ved práve, no chalan sa nezaprie, boli sme pozrieť aj deda v práci samozrejme, že musel sedieť v kamione 😀
No netuším čo mu kupim pod stromček už ma toľko hračiek a oblečenia. No budem mať čo robiť aby som na niečo prišla ale asi sestričku 😀

lucka23
4. sep 2009

dobre ranko. zuzi simonkovi prajeme skore uzdravenie a nech ta zla angina rýchlo odide. 🙂 posielame mu boztek

janka tak to aj u nas bude problem co kupit ale mozno v skolke zacne lukaska bavit nieco ine ako bagre tatry a traktory tak potom sa rozhodneme. 🙂

zunka
autor
4. sep 2009

Janka, sestričku? žeby už bolo niečo "zamiesené"? 😕

jajus
4. sep 2009

ahojte, zuzka nieeeeee ešte nie, davam si očistne mesiace aby som nemala take problemy ako pri tobiaskovi. Svagrinka sa venuje zdravej výžive tak som sa poradila a najprv si očistim organizmus (aj od antikoncepcie - brala som ju kvôli cistám, aj po pôrode a tak všeobecne)
No a potom horsa na sestričku 😀

arimzv
4. sep 2009

ahojte.
Zuzka nech je Simonko rychlo zdravucky 🙂
Jejda Jani, takze sa uz planuje druhe kolo? no parada 🙂 ja som bola vcera taka rozbehana, ze by som Vas asi aj tak nestihala. Odpisali mi z C. ze som v databaze.
No skolkarka uz spinka, chvalili, ze je dobrucka, len malo papa, ale ze ani moc neplace, aj ako to tam ja vidim rano a poobede, tak chlapci su tam v triede viac uplakanejsi. len zacala byt daka hlucnejsia, ale sa tomu ani velmi necudujem, kedze nejakym sposobom na seba medzi tymi 20 detmi upozornit musi. cize dojmy z prveho tyzdna su super, uvdime ako to bude dalej 🙂

lucka23
7. sep 2009

ahojte. tak mi mame prve rozlucenie v skolke za sebou. malý sa ma najprv nechcel ani pustit ale potom mu p. ucitelka ukazala auta a bolo dobre. dnes sme tam len na nejake 2 hodky tak o chvilu si pojdem po neho. joj zlatko moje snad to tam zvlada.

lucka23
7. sep 2009

taks om si bola po dietko v skolke a on odmietol so mnou ist. 😅 tak ostal tam. som zvedava do kedy mu to vydrzi. 🤐

jajus
7. sep 2009

lucka tak super, že sa mu tam pači. Ktora p. učiteľka tam bola asi moja krstna mama (take čierne vlasy po plecia) Tak nech mu to takto vydrži 😉

lucka23
7. sep 2009

ano jani ona tam bola a potom uz aj chalanicova. joj zlate to ziena tvoja krstna. 😵 luky totiz rano bol trocha vyplasený z toho jej bieleho oblecka, si myslel ze je u dr. 😀 ale hned si ziskala jeho doveru, povyberala mu auticka, tatry, bagre a hned zabudol ze tam ma aj rodicov. 😀

jajus
7. sep 2009

to je dobre, ona ma hrozne rada deti aj tobinko ju zbožnuje.Proste to vie s detičkami 😵
Myslim, že lukáško nebude mať problem v škôlke uvidíš bude to super zvládať. 😵
A domček-pizzerka, ako pokračujete?