Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
17. sep 2009

Lucka, fotila nás Gabika, kto iný robí také krásne na okolí? 🙂 Takže predpokladám, že tip Ti vyšiel, hm? 😉
Jasné, ja zoberiem tiež foťák a Lukáška zvečním 🙂 😀 . Spoľahni sa. Teda v prvom rade musí Janka zobrať aj mňa do škôlky 😀
Zvolovci, neporadím Ti ani ja, ja som tiež z DT 😖 ...skús v téme zvolenčanky 😉

zvolovci
17. sep 2009

ivus, stalo sa 🙂
dakujem vam aj tak...🙂

lucka23
17. sep 2009

zvolovci teiz velmi neporadim.

jej babule tak rýchlo sup sup do skolky uz sa neviem dockaaaaaaaaat 😀 😀 😀 ste moje poklady 😵 dnes sme prvy krat v skolke aj spali. teda snazili sa spat. 😅 lukas ani za svet sa nedal prezliect do pyzama a ulozit do postely. tak ho ulozili na nejaku penovku citali mu rozpravky a tak tam zabuval. ale zabudli mu dat plienku na spanie tak im to tam pekne ocurkal 😅 tak som si neisla za tasku veci na pranie domov. 😅 ale hlavne ze tam ostal.

buduci týzden je na rano jankina krstna tak to bude asi este horsie rano lebo predsa chalanicovu pozna a je to jeho taký zachytný bod. ale tak snad to nejak zvladneme. a pani ucitelka tiez 😀

ivka spravne som tipovala. fakt krasne foto krasnej rodinky 😉

iwuskaaa
17. sep 2009

Lucka, ja si myslím, že Lukáško už nebude mať budúci týždeň problém so škôlkou, keď dnes už aj spinkal, pomaly si zvyká 😉 . Držím palce, aby to tak bolo! 🙂
Ináč ja Vás každé ráno vyzerám, keď s Dávidkom raňajkujeme a ešte som Vás nikdy správne netrafila 😀 . Ako nemyslím, že by som ba Vás strieľala 😀 , ale že sa mi nepodarilo Vás vidieť 😀 .
...a ďakujeme veľmi pekne! 😵

jajus
17. sep 2009

ahojte Ivka neboj vezmem ťa 😀 , tie fotky su fakt krásne, ja sa dám fotiť tiež ale až s bruškom a snívam o fotke ako mi tobinko bude hladkať bruško 😀
Neboj lucka lukáško to zvládne a pani učiteľka tiež 😉
Už máme doma tortu (trošku skôr, ale ta pani ide preč, tak ju upiekla dnes) je prekrááááááááásna 😵 😵 maly ju ešte nevidel, som zvedavá ako sa bude tešiť. 😵

iwuskaaa
18. sep 2009

Janka, hneď hoď fotky 😉 . Som zvedavá na tortu 😉 .
Prajem Vám vydarenú oslavu a krásne slniečkové počasie 😵 . My v nedeľu oslavujeme tiež, ešte Dávidkov prvý rôčik, neoslavovali sme s jeho krstnými rodičmi, tak teraz to ideme dobehnúť. Nicolka mala tiež meniny a krstná mama narodeniny 🙂 .

jajus
18. sep 2009

Ivka aj vy pekne oslávte 😉 Fotku torty uvidíš až ked nafotím oslavu 😀 musiš nejako vydržať 😀

lucka23
21. sep 2009

tobiaskovi prajeme vsetko naj naj naj k 2 rockom, vela zdravicka a poslusných rodicov. 😵 😵 😵 aka bola oslava janka? uz sa neviem dockat fotiek tak sup sup nejake pridat. 🙂

jajus
21. sep 2009

ahojko lucka, daaaaaakujeme krááááásne, olava bola suprová, počasie super tak sme grilovali vonku. Už už pridávam fotky 😀

lucka23
21. sep 2009

janka myslela som v sobotu na vas ako vam super vychadza pocasie. tesim sa ze oslava vysla podla predstav. idem kuk foto len aj ja pridavam nejake a uz pol hodku mi ich pridava tak musim pockat. 🙄

kodada
21. sep 2009

jani vsetko NAJ Tobinkovi aj od nas ... aj pocasie vam vyslo, to bolo super 😉

arimzv
21. sep 2009

ahojte.
Janka Tobiaskovi vsetko NAJLEPSIE k narodeninkam, nech je zdravy, stastny spokojny. a nech uz doktorov uvidite len na preventivnych prehliadkach 🙂

jajus
21. sep 2009

babenky daaaaaaaaaakujeme krásne Tobiaskovy blahoželania pretlmočím 😵
Oslava dopadla fakt super nad očakávania, počasie bolo super teplúčko. Svokor bol u nás už od piatka svokra prišla s leom (Tobinov bratranec) už v sobotu a v nedelu došla švagrina s druhým bratrancom. Aspoň sa mal Tobino ským hrať no teraz stále spoména lea no ja mu už nestačím (smola nemam taku kreativitu pri hraní 😀 )

jajus
21. sep 2009

no chýbal nám starý otec a krstný rodičia. ☹

jajus
21. sep 2009

joj krstní rodičia opravujem fuj hamba mi 😅

iwuskaaa
22. sep 2009

Ahojte 😉 ,
tak ako Lucka? Lukáško sa ako správa pri nástupe do škôlky? Dnes ráno sme Vás videli 🙂 .
Janka, potom sa ozvi ako vo štvrtok, dobre moja?

lucka23
22. sep 2009

ahoj ivka no stale rovnako pomrnka ale po chvili ako sa zavru dvere je uz dobre. len tam nechce zaspat tak je hore a potom si s nim neviem rady doma co je zly ako 100 certov. vcera som uz bola na pokraji nervoveho zrutenia, bez mihnutia oka by som ho vymenila za kilo cukru 😀

kedy sa chystate do skolky? lebo jankina krstna nam kazde rano slubuje ze pride tobinko do skolky sa pohrat. 😀

jajus
22. sep 2009

lucka to ma mrzí, že nechce hajať. Pojdeme asi vo štvrtok na 99% ak bude pekne. Tak neboj pošpijončime 😀

jajus
22. sep 2009

ozaj počuli ste o tej dobrej správe zvýšili plienkovné no zase museli mudre hlavy niečo skomplikovať 😠 a vraj len pre maminky ktore pred materskou pracvali a budu sostávať tušim 260eur ale len 2 roky. Ostatné mamičky ostanu pri starej materskej. Neviete náhodou či to plati aj ked idete z materskej do materskej, či dostanu mamičky tych 260 eur ked pred prvým pracovali?

iwuskaaa
22. sep 2009

Lucka ak pôjdeme vo štvrtok, tak určite sa s Lukáškom pohráme, pofotíme Ti ho 😀 .
Janka už je to schválené? Idem to pozrieť na internete. A pre mňa to platí tiež, alebo iba pre maminky, ktoré teraz nastupujú na MD? 😕
Bolo by to fajn, aspoň niečo sa robí, dúfam teda, že je to isté a aj pre nás 🙂

jajus
22. sep 2009

Ivka práve som to kukala navrhla to Tomanová a ešte to ma prejisť radou. No plati to pre matky ktore platili odvody dva roky pred plánovným pôrodom ( to znamená na druhe sa to nevsťahuje pokiaľ zase neodrobíš 270 dní a neodvedieš peniaze) aspoň ja som to tak pochopila 😠

iwuskaaa
22. sep 2009

Takže ak som odrobila 270 dní pred pôrodom, tak by som to mala dostávať? Ono to zase bude mať toľko "podtónov", že to dostane málokto 😠 ...

jajus
22. sep 2009

http://www.sme.sk/c/5009444/rodicovsky-prispevo...
kuknite či som to dobre pochopila

iwuskaaa
22. sep 2009

Janka, asi dobre, tak isto som to pochopila aj ja 🙂 .

jajus
22. sep 2009

no super, dufam, že dostanu v rade rozum a neprejde to

iwuskaaa
22. sep 2009

Janka, nech prejde aspoň niečo, keď neprší aspoň kvapká 😀

jajus
22. sep 2009

no Ivka nas sa to netýka už máme dva roky a na druhe asi teiž nebudeme dostávať kedže som mala pracovnú zmluvu na dobu určitú a ta mi skončila po narodeni Tobiho. Aj napriek tomu´, že som odrobila 270 dní hold smola takže zrejme pôjdem do práce a Emka bude až ked Tobino pôjde do školy.

jajus
23. sep 2009

Ivka tak ako ste dopadli u lekára, dufam že to nieje nič vážne.
Ja stále haluzim s tým rodičovským práspevkom ach ta furt musia niečo dokafrať 😖

lucka23
23. sep 2009

ahojte. janka a ivka to sa pojdete vonka pohrat s detmi ci aj dnuka? no lukasko tam nechce spinkavat ale je na nom vidiet uz poriadnu unavu. ocka ma take unavene a dnes rano som ho nemohla ani zobudit tak som sla z domu az o 7:45 co spal ako drevo. ☹ snad sa to rýchlo nejak upravi lebo rano ho uz normalne triaslo. 😖 vsak to musi byt pre neho sok ked spaval aj 3-4 hodky cez obed a zrazu nic.

iwuskaaa
23. sep 2009

Janka dopadli sme dobre. Dr. mu zobrala ak krv, či nemá nejaký zápal, bola som rada, jej reakcie, na šťastie je všetko ok. Totiž, včera večer sa tak rozbehal, že zbehal každý kútik a bez krivkania, tak neviem, čo mu mu mohlo byť. Mám ho stále sledovať a ak niečo bude, rovno pôjdeme na detskú ortopédiu.

Janka tak ak by to schválili ten RP, tak ja by som mohla aspoň do augusta dostávať. No aspoň niečo 🙂 . A neviem, či ja pôjdem do práce po MD, či nepôjdem rovno z MD do MD, alebo uvidíme 😀 😀 😀 ...

Lucka, neviem ako bude. Podľa toho, čo povie Janka, ona bude zajtra veliteľ 😀

Môj zlatý Lukáško, on sa tak bojí toho prostredia, že ani spinkať nechce. Držím palce, nech to rýchlo prejde a nech funguje v škôlke tak super ako doma 😉 🙂