Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

petullia
16. okt 2009

Dada si to riadne zhrnula 😀 ale blahozelam este raz... uz sa tesim na spolocne kocikovanie 😉

zvalka
16. okt 2009

Jeeej, dadi. Tak kde je nejake foto? Aspon jednu daaaj.tesime sa s tebou 😵 moja je zatial kp asi,o tyzden sa to preveri,tak uvidime,ako budem rodit 😅

jajus
16. okt 2009

zuzka dakujeeeeeemeeeeeeeeeee.
Dadi tak to si sa poriadne trápila uf po prepichnuti plodovej vody až do pôrodu, no obdiv, tak dlho 😕 no ja som po prepichnuti vody mala ukrutne tlaky, skoro až neznesitelne ledva som vydržala polohovanie (kvôli malemu bol zle otočený)
Užávajte si to domka závidim (v dobrom) 😉 😵

sweetky
16. okt 2009

ahojte,chystam sa do zvolena,poradte kam s rocnym mimcom?herne,plavanie?
dikyyyyy

kodada
17. okt 2009

jani, mna polohovali este aj na por. stole nejaku polhodku, nechcela mi povolit branka ... na a po porode z nich vyliezlo, ze este 5 min. a bol by SC ... uz len neviem co by tym poriesili, ked ma nechali vytrapit

miri, zabudla som, ja som na sale nemala T-com pri sebe, len Orange, preto som ti neodpisala 😉
Peti, aj ja sa tesim na kocikovanie, ale nechodime na Dubko na tak dlho ... ozaj, ten fusak este mas?

arimzv
18. okt 2009

dobre ranko.
Lukaskovi vsetko NAJ k meninkam, aby bol z neho zdravy a stastny skolkar a mohol sa coskoro s kamaratmi nahanat pomedzi stoly v pizzerke 🙂
a co si mu nakoniec kupila k meninkam?

zvalka
18. okt 2009

Dadi 😀 ved jasnee 😉 by som sa aj cudovala,keby si mi pocas kontrakcii odpisovala 😅
Dada,a maly je krasny,inac mne sa velmi podoba na teba.co si ty myslis? 🙂

petullia
18. okt 2009

Caoo.... jj nie hned, ked sa budete citit 😉 a ano mam ho.
Lukaskovi vsetucko najlepsie k meninkam 😉

kodada
18. okt 2009

Luky aj od nas vsetko NAJ, hlavne vela zdravicka
Miri, ja len ze som ta neignorovala schvalne 😀
Peti, tak mi ho odloz, niekedy sa pon zastavim, mas ho na Dubku ci v ZV?

jajus
18. okt 2009

Tak ahojte aj my prajeme Lukáškovi všeeeeeeeeeeeetko najlepšie k meninám veľa zdravia, štastia, kamarátov aposielame cmuk
My sme mali suuuuuuper víkend návšteva BA dopadla suppper, spali sme u spolužiakov z výšky skolaudovali byt a celkom dobre až do pol druhej rána, no ked ma maly ráno budil tak som mala dosť 😀 boli sme aj v poluse na akcii lezun roka (bože tie male detičky ak lozili nádhera a toľko mamičiek a detičiek pod jednou strechou som nezažila)a dnes sme absolvovali kiku a ikeu ach ale som sa poriadne odtrhla 😅 boli sme aj v H@M a C@A kuknuť malemu nejake veci no absolutne nič nemali tak aspoň sme ušetrili peniažky na nakupy v anglicku.
Ivka a vy ?

kodada
18. okt 2009

jani tak super vikend 😉
miri, myslim ze sa zatia viac podoba na mna, minimalne nos a usta ma po mne, tiez si vedel co si ma zobrat 😀

iwuskaaa
18. okt 2009

Dadi ako super a v skratke si zhrnula pôrod 🙂 😀 . Ale obdivujem Ťa, podľa opisu to vypadá dosť náročne, nie to ešte prežiť! Si hrdinka 😉 . Ako si to všetko zvládala? Manžel bol pri Tebe? A teraz sa ako držíte? Tomáško Vám dá pospať? 🙂

Lucka, PC som zapla hlavne kvôli tomu, aby sme stihli Lukáškovi zagratulovať 🙂 . Lukáško náš, prajeme Ti všetko len to naj, naj, naj k dnešným meninám, veľa veľa zdravíčka, šťastia, lásky od svojich blízkych a krásny úsmev na tváričke, aby Ťa maminka a ocinko vždy poslúchali 😵 😵 😵 ...

Janka, my v BA tiež úplne super. Odchádzali sme zo štvrtku na piatku o tretej, Dávidko prespal celú cestu. V piatok sme pobehali obchody v Avione, kúpili sme všetko, čo sme chceli, mne sa zdal výber dobrý aj v H&M aj C&A, asi máme každá iná vkus 😀 . A včera sme boli v Poluse, no na bábätká sme nečakali už. A cestou späť sme sa stavili aj v Nitre v Max-e. Bála som sa noci mimo domova, ale spinkali sme celú noc. Takže ak to zhrniem, perfektný víkend je za nami a každý by taký mohol 😀

iwuskaaa
18. okt 2009

A zabudla som ešte, zahlasované 😉 za Tobiho...
Lucka, v utorok sú žabky od 16-17tej, prídeme už? 🙂

lucka23
19. okt 2009

ahojte. DAKUJEME krasne za blahozelania, ste zlate ze ste si spomenuli. 😵 😵 😵 my sme cely vikend oslavovali a to este jeden taký vikend mame pred sebou. no hruza pre maminu ale pre lukaska parada. 😀 😀 😀 podostaval kopec darcekov takze zase mame na chvilu o zabavu postarane. 😀 len uz teraz musim rozmyslat co na vianoce lebo etraz som vyminala vsetky napady 😀

ivka zajtra na zabky ideme a uz sa velmi tesime. o kolkej tam prides? stretneme sa tam na chodbe? a paradny vikend ste mali? co si pokupila? aj mne by bolo treba ist na nakupy lebo nemam co nosit nejak 😅 no najprv musim pockat na vyplatu lebo uz sme ju 2 mesiace nevideli. 🙄 a kedze uz nepoberam ani rodicak takze moja rodina je momentalne bez prijmu. 😔

janka aj vy ste mali paradny vikendik. ja tiez ked som bola v HM tak som nic nekupila. mali tam krasne vecicky ale hlavne do velkosti 12-18. potom pre starsie deti uz nic moc.

dadi malý je nadherny a tiez sa mi zda ze cela mama. ako sa mate? tomasko pekne spinka a papa?

jajus
19. okt 2009

ahojte Ivka tak super že ste to zvládli spinkať mimo domova, my sme išli v sobotu ráno Tobino celou cestou obzeral bágre a žeriav kedže stavaju tu dialnicu pekne sedel a pozeral aj kamiše ale spať v aute nemal čas 😀
potom ked sme prišli k Edite a Matovi tak sa napapal a zaspal.
A Ikeau ste nestihli no v nedelu tam bol teda poriadny nátresk normálne sme nemali kde zaparkovat.
Lucka presne pre male deti tam mali krásne vecičky no pre vačšie už nič moc sami spajderman a take hluposti mne osobne sa to moc nepáči.
Dadi maly je aj podla mna cela mamina 🙂 ozaj manžel bol pri pôrode?

iwuskaaa
19. okt 2009

Lucka, môžeme sa stretnúť napr. pred CVČ, môže byť? 🙂 Napr. o 15.55 hod. 😵.
A čo všetko Lukáško dostal? Hoď nejakú inšpiráciu 😀.
Ja som si kúpila iba tričko a sveter, malému sme kúpili už "čo to" pod stromček a ocino si kúpil iba šiltovku, on je skromný 😀. V podstate sme kúpili, čo sme chceli, nič na viac, pretože treba šetriť na darčeky na Vianoce 🙂.
To vážne si nemala už dva mesiace výplatu? To je strašné 😢, nezávidím Vám takú situáciu, je to určite náročné! V dnešnej dobe je možné asi fakt všetko 😠.
Janka ako vravíš, ani mne sa nepáčia také veci ako Thomas vláčik, Spiderman...hračky áno, ale už na oblečení sa mi to zdá prehnané 😖.

jajus
19. okt 2009

Ivka dakujeme 😀 za hlasovanie
Lucka ako bez príjmu 😕 čo nedostala si výplatu? NO hrozna bieda to je aj v BA aj tento Mato čo sme ich boli pozrieť je bez práce, už sa mu niečo črta tak mu držim palce ale vraj aj tam je to už hrozne. Pada jedna firma za druhou, alebo funguju v nudzovom režime prepusita ludi pár si ich nehaju a čakaju čo bude. Hrôôôôza

lucka23
19. okt 2009

no nedostala som este augustovu vyplatu a teraz uz aj septembrovu. a od 1.10 uz nemam anoi rodicovsky a kedze je majo bez prijmu tak sme jasni. 😔 ale co uz nejak to hadam vydrzime. najhorsie je ze treba splacat tie uvery. 🙄
lukaskovi od nas dostal bager na dialkove ovladanie, od nasich pokladnu /taku paradnu aj s citackou na karty, tovarom, peniazmi, prose zabavim sa aj ja s nou 😀 / od mojich sestier magneticku tabulu na pisanie s peciatkami, domiesavac, fixky na telo a taký malý kobercek kde je zobrazene cele mesto s cestami, isto viete aky a este drevene puzzle. od lucii zosiacky dostal masinku tomasa, je to taka rucna lampa a ked sa s nou pohne tak vydava rozne zvuky a motorovu pilu. na vianoce uz vobec neviem co kupit. musim pokukat MMB koli inspiracii. 😅

ivka oki stretneme sa pred CVČ o 15:50. ja tam budem asi aj skor lebo sa mi neoplai ist domov, maleho vyzdvihnem zo skolky a pojdeme rovno tam.

kodada
19. okt 2009

no ako som zvladla porod? co ine mi zostavalo, na vzdy vo mne Tomasko zostat nemohol 😀
manzel pri porode nebol, nechcel a ja som ho nenutila 😉 ale do polhodiny bol pri mne, este som bola na sale a akurat mi priniesli prvykrat maleho k prsniku ...
Tomaska musim za dnesnu noc pochvalit, prvy krat potiahol od 23,00 do 4,00 ... len nevyhoda ze spal tak dlho, o 3,00 som uz musela odsavat 🙂 .... dnes sme vybavovali formality okolo neho (rodny list, socialka ..) a prespal to vsetko od 9,30 do 12,30 kym som ho nezacala vyliekat u doktorky ... pokladik sa napapa a do 10 min. zaspi ...

Lucka to mate ale darcekov, fakt je to tazke, vymyslat co by deta zaujalo ... hlavne ked ma sviatky rychlo za sebou.

no a maly je fakt cely po mne, ale pst ... nevravte to manzelovi 😀

jajus
19. okt 2009

lucka no aspoň si dala mne inšpirácie na vianočne darčeky 😀
dadka tak to krásne spinka maly fiha, tak to len tak dalej 😉 a usta mame zamknute my nemukneme neboj 😀 ale je fakt cely po tebe 😵

zunka
autor
20. okt 2009

Dadka, ticho závidím to spanie. Šimonko zaspal dnešnú noc ráno 04:10 hod, takže dovtedy sme sa hrali. Ale lepšie ako minule, keď zaspal až o 07:00 hod. A keby aspoň potom vydržal, ale max 1,5 hod a vyspatý na 3 boky.

lucka23
20. okt 2009

zuzi to je neskutocne. 🤐 vsak jednemu malemu babulku nemoze stacit tak malo spanku. 😕 ja to fakt nechapem. ja by som na tvojom mieste asi vyskusala homeopaticky sirup na spanie. fakt klobuk dole pred tebou ako to zvladas. si uzasna mamina. 😵

janka ak ta napadne este nieco co kupit pod stromec tak napis. potesim sa kazdej inspiracii. 😀 vcera som preskumala MMB ale nic moc teda. 😅

dadi neboj mlcime ako hrob 😀 😀 😀

kodada
20. okt 2009

ahojte, u nas je to zatial v noci na striedacku, dnes napr. zaspal az rano o 2,00 ale nevadi, ja to dospim hadam cez den ...
Zuzanka za to mas od zaciatku moj obdiv, ako zvladas SImonka, ja by som pri takom nespavom babatku fungovala velmi tazko, ale to je asi len o zvyku, este raz, klobuk dole 😎
Luci, tie podlozky su super, je to dobry napad na darcek a ozaj sa ti mozno Luky nebude realizovat po stenach 😉

iwuskaaa
20. okt 2009

Ahojte kočky 😉 ,

Lucka, platí, stretneme sa teda dnes pred CVČ, už sa teším 😉 . Ešte som Ti chcela napísať, aby si mu zobrala papučky, ale ak nie, môže tam chodiť aj bosý, je tam koberec 🙂 . My nosíme papučky a ja behám bosá 😀 .
Tak super darčeky a perfektné inšpirácie, ďakujeme 😵 . Tie linky, čo si dala sú super tiež, ale pre nás ešte asi nie. Ale Vy to využijete, som si istá 🙂 .
My ideme kúpiť sánky, odrážadlo motorku, nejakú interaktívnu hračku, no ešte neviem akú 🙂 . A na MMB som pozerala drevené pexeso so zvieratkami, to sa mi zdá tiež ako vhodný darček. A kúpili sme už stan a takú hojdačku v Ikei 🙂 .

Dadi, tak len tak ďalej s Tomáškom 😉 😵 . Je zlatučký 🙂 .

Zuzka, to vážne Šimonko je také "nespiace" dieťatko? Ešte stále?

jajus
20. okt 2009

zuzka klobuk dole, ja neviem ako by som to zvládala kedže som spachtoš 😅 my spávame celu noc do pol 8 napapame sa, pohráme ,naobedujeme a potom obed. spánok 2 hodinky, takže už aj teraz sa mi bude tažko vstávať ak budeme mať druhe babo.
Lucka ta druha podložka sa mi viac páči, je to fajn nápad. Michal malemu kupil kamiony a bager, tatru v nemecku za par euračov, takže auta už nekupujeme. Knihu tu učite a dalej netušim ked toho mame veľa 😒 na padlaši u našich som našla krabicu s autami po bratoch ( ešte aj ja som sa snimi hrala 😅, take že ked ich daš do chladničky tak zmenia farbu 😅 a kopec iných, tak načo budeme kupovať a tak sa krásne snimi hrá) takže asi nejaky puzzle koberec s cetami a značkami kupime. Kocky drevene to je tiež super vec, my si znich staviame garaže pre auta. No ak ma niečo napadne dam vedieť 😉

jajus
21. okt 2009

ahojte Lucka tak ako bolo na žabkách? My sme sa boli pozrieť na monster trakoch malemu sa to hroooozne páčilo, ale to vstupneé 🤐
Mirka ako na materkej, užívaš si to poriadne. 😉

lucka23
21. okt 2009

ahojte. jani bolo super aj ked lukasko tam mal len jedinu zabavku a to chytat takou udicou rybky a do ostatných aktivit sa nezapajal. ale tak bll tam prvy krat tak sa potreboval otukat. 😅 😀

ivka hlava uz neboli?

iwuskaaa
21. okt 2009

Ahojte.
Lucka, už nie, ale včera to bolo hrozné 😠 . Ja som nebola schopná ničoho, veď si videla, ja som bola ako v tranze 😀 . Prišla som domov, ľahla som a vstala iba o 19.20 nachovať malého 😝 . Teraz je už ok 😵 . No neviem, čo idem robiť ďalej, keď prestali vyrábať moju drogu 😕 😔 ...
Už sa teším nabudúce, bude určite lepšie, už dúfam aj viac pokecáme, keď budem fit 🙂 . A Tebe je Lucka už lepšie? Už pracuješ?

lucka23
22. okt 2009

ahojte. no to som rada ivka ze hlava prestala boliet. aj mne je uz lepsie. tesim sa na dalsie zabky 😵