• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zvolenčanky, ste tu?

10. novembra 2013 
Mirka, z celého srdca Vám gratulujeme k Tamarke :dizzy_face: . Až zimomriavky mi nabehli :dizzy_face: . Nech Vám robí Vaša princezná veľa radostí a majte krásny život v trojici :wink: . Takže o deň skôr...ako náš Davidko :grinning:

Tak nám to vyhovuje v pondelok :wink: . O koľkej asi? Asi teda po tretej, Lucka Ty pôjdeš rovno zo škôlky?

Janka, tak nám to upresni a tešíme sa na Mikuláša :slight_smile: . Tam treba aj zaplatiť niečo, aby sme dostali balík, alebo to budú dostávať iba detičky zo škôlky? :slight_smile:
25. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka jasne zajtra upresním, aj tie baličky, ale asi aj našim detom da darček ak zaplatime opýtam sa a môžem zaplatiť aj za vás ak chceš :wink:
25. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, ok si zlatá, dám Ti peniažky potom :wink:
Ináč, ja nemôžem z Mirky, ona už aj fotku pridala :grinning: . To je teda baba :slight_smile: :grinning: ...krásne sú :slight_smile:
25. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem babulky.a opravujem vahu :sweat_smile: 3050g :wink: ja som zle pocula vtedy :slight_smile:
25. nov 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka kukla som fotky no proste mala je prekrááásna :dizzy_face: :dizzy_face:
a na tych fotkach ako tehulka si poriadna kočica :wink:
25. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, no trošku si sa sekla, ale iba trošku :grinning: ...naozaj modelka :slight_smile:
25. nov 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Mirka uprimna a srdecna gratulacia k Tamuske, nech je z nej zdrave a spokojne babo a Ty nech mas vela vela mliecka.
Mala je naozaj nadherna, nabit baterky do fotaka a fotit o dusu :slight_smile:
25. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka mas krasnu babulkuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: obidve ste na tej foto fesandy. a mirko bol pri tebe? majo bol vcera zapijat samka aj s radkom a tomasom, tak som zvedava ako dopadli lebo vratil sa az pozde v noci. :sweat_smile:

baby to stretko moze byt tak o 15:15? lebo o 15 koncim a kym maleho vytiahnem z skolky talk by mi to bolo tak akurat. :slight_smile:
26. nov 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam. No Lucka,vsak aj Mirko bol zapijat s nimi Tamarku :grinning: to sa zapijali 2deti,nie jedno :sweat_smile: to muselo vyzerat :grinning: samko je od nas o 2 dni starsi a mali sme TP rozdiel 2tt. :wink: mirko bol aj pri porode.prisiel rano o pol 6, a o 7.10 sa narodila :dizzy_face: vymenil si straz s majkou,ta bola pri mne asi od pol 4. A rodila som pri primarovi. Zlaty bol,ale v podstate tam bol asi 5 minut na porod a sitie.zvysok urobili tie anjelikovske asistentky.tie su vo zvolene fakt uzasne :slight_smile:
26. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bol za mnou v praci majo tak mi vravel ze sa zapijala aj tamarka. ta bude urcite zdrava lebo rano nam v izbe smrdelo ako v krcme tak ani nechcem vediet akolko popili. :grinning: :grinning: :grinning: o kolkej ti zacal porod. ty mas ale super sestru ze v noci o pol 4 dofrcala. a mirko bol v BA a castoval za tebou? veru tie porodne asistentky su super. :dizzy_face: kto je vlastne teraz primar?
26. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a malicku mas pri sebe? katka je s tebou na izbe?
26. nov 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirko isiel rano o pol 4 z BA.som ho priebezne informovala,a potom ze radsej nech ide,a veru ltt :wink:
no deticky nase bude velmi zdrave,chlapci to roztocili :slight_smile: a primar je Taufer.ci tak nejak sa vola.a este si z nas vystrelil,ze jeej,aky pekny chlapec :grinning:
no a jasne,moja sestra je naj,dofrcala za mnou ako podpora :dizzy_face: aj ak by mirko nestihol.
26. nov 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plodova odtiekla o polnoci.a malu uz mam oddnes na izbe :slight_smile: a nie som s katkou.ona je vedla :slight_smile:
26. nov 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to fakt mal Mirko ltt. ale hlavne ze to stihol a mohol byt pri tom. no takze od teraz si mozes malicku uzivat plnymi duskami. uz sa aj kojite? ja som v tomto case mlieko este nemala a bol to des lebo maleho nechceli dokrmit a on len reval a reval.
26. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka normálne mam zimomriavky po tele tak si to opísala, Mirko to stihol naozaj ltt no chcela by som ho vidieť ako šoferoval :grinning: a čo mu celou cestou chodilo po rozume :grinning:
To si mala skoro ako ja pôrodo od pol noci do rána, tobino sa narodil presne o 8.00. Tak si užívaj malu :wink: a mliečko už máš, dufam že sa netrápite.
26. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka sme pisali v rovnakom case :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
telepatia lucka :grinning: :wink: ten čas môže byť a stretneme sa prek CVČ?
26. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano moze byt. a neprida sa este niekto? :slight_smile:
26. nov 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže v pondelok o 15.15 hod.? Pred CVČ? Áno? :grinning:
Ja si teraz premietam popri Mirke tie časy, keď som bola ja v pôrodnici. To boli fakt krásne dni :slight_smile: :dizzy_face: . Nevravím, že teraz sú nie krásne, ale no...aj náročné :grinning:
Baby, tak to sme tri, čo nám začal pôrod presne o pol noci? :slight_smile: Ja teda fakt s úderom polnoci, pozrela som na hodinky a bolo 00.00 :dizzy_face: ...a Zuzka zase strieľala o polnoci, ak si dobre pamätám :grinning:
No a keď MM zapíjal Dávidka, tak prišiel za mnou večer o siedmej a ešte z neho tiahlo ako zo starého suda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Z tých výparov som aj ja bola mimo :sweat_smile:
26. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pre mna tie dni v porodnici boli utrpenie koli tomu kojeniu. ale pri druhom uz budem mudrejsie a poistim sa. :grinning: :grinning: :grinning: mne voda odtiekla v porodnici o pol 2 takze ja sa k vam nepridavam. a na rozdiel od vas ja som rodila az do pol 8 vecer :rolling_eyes:

jupiii mame termin. 30.11.2009 o 15:15 hod pred CVC. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej a dalsia foto tamarky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . je fakt nadherna. aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, sprav si :grinning: :grinning: :grinning:
Fakt je krásna :wink: . Mirka na koľkatke izbe si? :grinning:
26. nov 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože aka je krááásna, lucka presne to som si povedala aj ja :grinning: no my sme začali pracovať na mimi ,takže dufam, že čoskoro sem napíšem a bude to baba no hlavne nech je zdravučke :dizzy_face:
26. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik ivka ale nemozem. ale rada by som :frowning2:

janka tak drzime palce nech je to na prvy sup :grinning: a date si krasny vianocny darcek. :dizzy_face:
26. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, dúfam, že si sa nenahnevala, že som to tak napísala :wink: . Príde ten správny čas aj pre Vás a Lukáško bude mať sestričku, neboj sa :wink: :slight_smile:
Janka, držím palce aj ja, nech Vám to vyjde :wink: . To bude augustové bábätko :dizzy_face: .
26. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeeee ivka co si sisi? preco by som sa mala nahnevat? :grinning: len v mojom okoli su vsetci tehu a ja nemozem :angry: :grinning:
26. nov 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem uvidíme či to bude na prvý šup, Lucka neboj pride ten správny čas a budu priaznive okolnosti, bude čas na miminko. Ta pizzerka sa rýchlo postavý neboj a budete mať krásny bytík a aj pizzerku :wink: Ozaj v akom štádiu ste?
26. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme v stadiu cakania na peniaze :grinning: okna mame vyrobene uz ich len osadit a dufam ze do týzdna budu aj peniaze a zacne sa zase makat.
26. nov 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držím palce aby došli načas :wink: ale to ste pekne pohli so stavbou teda, šikulovia ste :dizzy_face:
26. nov 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no keby boli peniaze nacas uz sme mohlipomaly sprevadzkovat :rolling_eyes:
26. nov 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok