Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
17. máj 2009

Ivka chorvátsko bude jedna báseň 😉 neboj len tu vodu musime nejak poriešiť 😎
To stretko aj by som došla ak sa nič neudeje do utorka 😉 Inak kukala som vyhne tam by sme sa mohli dohodnúť a isť okupať je tam vraj super detský bazén s neustálou výmenou vody ( teda nejak to tam cirkuluje a dookola sa čistí). Je to naskok a keby sme aj jednu noc tam spali nieje to až take hrozné cenovo. No to sa dohodneme ale niekam okupať by som sa šla maly ešte nebol na kupku 😵

lucka23
18. máj 2009

Ahojte. ja som práve na ceste do BA zase 😠 je to o nervy takto cestovat hore dole. a tento tyzden este ľ krát to absolvujem.
to stretko by mi vyhovovalo o nejakej 16:00. moze byt? a maja asi nezoberiem lebo svokra je na poobedie a nema kto potom ostat v zmrzke. 🙂

ivka a ked si teraz vymenila kocik nepotrebujes k nemu slnecnik? lebo na jane pasuje. 😀

inak v tých vyhniach je super. bola som tam s malým min rok a pre deti ako stvorene. urcite tam pojdem aj tento rok sa okupat s malym tak sa potom mozeme dohodnut a ist spolu. 😵

peti skore uzdravenie prajem 😉

petullia
18. máj 2009

dik Lucka. a na co slnecnik na jane?? 😕 sak ma polohovatelnu strechu, len ju treba kus odzipsovat 😉

iwuskaaa
18. máj 2009

Jasné, o 16tej môže byť v pohodičke, mne vyhovuje 🙂 . Ja možno zoberiem aj mangela, nebude Vám prekážať? 😀
Lucka, ku tomuto sme slnečník mali 😀
...a cestu do BA snáď nejaké pretrpíš 😉

zvalka
18. máj 2009

Ahojte. Takze konecne som oficialna tehula 😀 😵 mam tehu knizku 🙂 a vsetko je OK. 😵
peti,tak sa liec,nech si cim skor fit 😉
lucka, tak ty takto do BA? Aj soferujes? Tak sa zastav,dame stretko tu 😀

iwuskaaa
18. máj 2009

Peti, Ty máš novšiu verziu, my nemáme strechu polohovateľnú 🙂 ...
Zvalka, gratulujem k tehu knižke 😉 . Teraz ju musíš nosiť vždy pri sebe, ako OP 😀 ...

jajus
18. máj 2009

ahojte mirka gratulujem k tehu knižke 😉 no aj nam vyhovuje čas ivka stanči nám budhe hroooooozne prekážať 😀 ale len sa smejem jasne nech dojde. Nejak som trošku fufnavá ale beriem homeovox pre istotu ale inak nič mi nieje len fufnem sranda.
Lucka jasne môžeme sa dohodnúť a isť do vyhni ivka aj vy by ste šli nie?

tatolu
18. máj 2009

Zvalka, gratulujem ku knižke.
Ak sa malé narodí presne, bude ako môj Luky 😉

zvalka
18. máj 2009

dakujem dievcata ku gratulaciam 😵 😵 😵
tatolu, vitaj medzi nami 😉 pozeram, ze mas dvojicky a este trosku starsie 🙂 tak asi mate doma veselo 😉
uvidime, ako to vyjde, ja si aj tak myslim, ze to bude taky Mikulassky darcek 😵 😵 😵

zvalka
18. máj 2009

myslela som za gratulacie 🙂

iwuskaaa
18. máj 2009

Janka, áno išli by sme, už máme aj plienky na plávanie, tak môžeme ísť 😀
Tatolu, vitaj medzi nami 😉

zunka
autor
18. máj 2009

Aj ja som nejaká fufňačka a bolí ma hrdlo, ale tak riadne 😠
Nestíham písať.
Boli sme s nožičkami na ortopédii - všetko OK. Potom sa mi v meste malý taký posral, že mal na pančušky, body a aj nohavice zakakošené. Tak som musela otravovať Mirku a u nej som ho prebalila a odišiel v Natálkiných tepláčikoch, keďže svoje si obtentoval. Mirka - vrátim, niekedy sa stretneme v meste

iwuskaaa
19. máj 2009

Ahojte 😉

Janka a Lucka, z FB som si posťahovala Vaše fotky z Lukáškovej oslavy, teraz som si sadla, že idem triediť fotky, ktoré si dáme vyvolať a zistila som, že majú cca 4 až 6 kB. Budú sa dať vyvolať? 😕 Ďakujem 😉
Zunka, super, že nožičky sú v poriadku 😉 ...vraj posral sa 😀 , no Ty si teda 😀 ...
Dnes to stretko platí? U Rytiera o 16tej?

iwuskaaa
19. máj 2009

Tak keby niečo, som dostupná na telefóne 😀 ...Ideme vonku 🙂

arimzv
19. máj 2009

Zuzi mat Tvoje starosti 🙂 ved som Ti hovorila ze si ich mate nechat

zvalka
19. máj 2009

Dievcata,chystam sa do IKEA 😉 Takze objednavky prijimam do IP s konkretnymi linkami 😉 ak daco...

zvalka
19. máj 2009

Peti,a prislooo 😀 diky 😉

iwuskaaa
19. máj 2009

Zvalka, neprovokuuuuuj 😉 😀 ...tak aby som sa vrhla na Ikea stránku 😵 . Kedy ideš?

zunka
autor
19. máj 2009

Zvalka, jej len keby som mala čas to tam presnoriť.
No včera mi dal ŠImi trochu času pre koralkovanie, tak mám nové náramky
http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

zvalka
19. máj 2009

Co to tam je? Aj nausnice uz robis? Krasne 😉
no iwus,vo stvrtok ale asi skor az cez vikend pojdeme 😉
zunka,posnor.donesieme 😵 😉

arimzv
19. máj 2009

no Zuzi klasika - nadhera, 🙂
zacni ku nim pisat aj cenovky 🙂
Zvalka ja by som si najradsej kupila celu Ikeu 🙂 donesies? 🙂

iwuskaaa
19. máj 2009

Zunka, klobúk dole nad Tvojim dielom 😉 😉 😉 ...to sú krásne veci, čo robíš. Mňa najviac zaujal ten vianočný stromček, musím to skúsiť aj ja, ale teraz niekedy, ak sa mi nevydarí, aby som Ti urobila objednávku 😀 .
A ako píše Mirka, prosím Ťa, píš rovno aj ceny, dobre moja? 😉
Tú slamu si kúpila v kvetinárstve? To asi nieje domáca 😀 ...aj tie vankúše sú super, proste všetko 😵

arimzv
19. máj 2009

Iwka a ked to vidis na zivo u Zunky doma, tak je to este krajsie 🙂

lucka23
20. máj 2009

ahojte. zuzi NADHERA. 😵 fakt velmi vkusne naramky. 😵 😵 😵

mirka tebe dodatocne gratulujem k tehu knizke. 😉

ja mam teraz otrasne obdobie. nie len ze ma sere moj muz ale v pondelok nam zomrela nasa havinka. 😢 😢 😢 nejak mam pocit ze v mojom zivote sa uz dlho neudialo nic pozitivne a dost ma to ubija. 🙄

anickaajanko
20. máj 2009

http://www.buducamamicka.sk/?page=rodicovske-pe...

ahojte babenky
nepojdete kuk s malymi

pekny den vsetkym 😉

zunka
autor
20. máj 2009

Lucka moja, to poznám také zlé obdobia. Zažila som ich už niekoľko a keď sa začne niečo srať, tak potom sa už serká toho viacej. No ale takéto obdobie zase vystrieda iné krajšie, Verím, že onedlho.

Iwka, tá slama je z kvetinárstva - neviem ako sa to volá, vždy ukážem prstom 😀 , že toto chcem.
A tie náramky som dala aj na MMB po 7,5 Eur - čo poviete? je to veľa? Z toho 5 Eur sú náklady.

iwuskaaa
20. máj 2009

Lucka, IP 😉 ...Verím, že budeš šťastná!
Mirka, to je úplne úžasné už na fotkách, neviem si to prestaviť ešte na živo 😵 ...a zabudla pochváliť tie prútené koše 😉 🙂 😵 ...kráááááááása 😉
Zunka, veľa? Nemyslím si...
A aký veľký výkres potrebuješ na taký stromček? 😉
Anicka, ďakujeme za link, asi by som aj išla, uvidíme 😵

zunka
autor
20. máj 2009

Iwka, neviem aký veľký, my to máme v takým veľkých rolkách. Ale podľa toho aký ho chceš vysoký. Kúp si aspoň dve A3

iwuskaaa
20. máj 2009

Ďakujem Zuni 😉 ...
Ideme vonku, je krásne, to neviem, či nie až veľmi teplo, fúúúú 😝

jajus
20. máj 2009

ahojte zuzka krááááásne ja som si prave objednala korálky tak uvidíme do čoho sa skôr pustím idme lepiť zrkadlo decoupagov( či ako sa to píše ) Zuzka určite to nieje veľa za tie náramky, ja som už dostala niekoľko objednávok na obrazy som zvedava kedy ich chcem malovať, ked teraz som sama na maleho 😅
Dnes videl helikopteru tak nie a nie zaspať doteraz kukal z okna či ju neuvidí, tak som mu natárala že aj ona išla spať 😀 tak či to zaberie uvidíme.
Lucka havka mi je luto 😔 a neboj to zle obdobie prejde ved idete na dovču možno už pridete ako 4členna rodinka 😎