Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
9. jan 2009

ahoj anjelik jasne ze mozes. 😉 ku ktorým si sa nemohla pridat? 😕

baby ale mame kosu ze? ukazovalo mito v aute rano -21 st. brrrrr taka kosa.

kodada
9. jan 2009

lacka aj u nas bolo -21 C

lucka23
9. jan 2009

ze lacka 😀 😀 😀 diky dadi ze premenovanie. 😀

zvalka
9. jan 2009

caute 🙂 no aspon nebudete chore, ja som pri takych zimach nebyvala chora, lepsie takto ako mat okolo nuly a vsade cihaju bacily 😅 no nie?

lucka23
9. jan 2009

mirka no neviem ja radsej okolo 0 popripade moze byt aj nad 0 😀 je naznasam zimuuuuuuuuuuuu.

zvalka
9. jan 2009

Ale Lukasko potom asi nie je po mame 😀 ked som videla videjka s hokejkou... 😉

kodada
9. jan 2009

no lucka, ako keby som bola v robote a pisala narychlo, ze 😀 ja radsej oklo 20 ale +20 C ja neznasam zimu
aj ked tato sa mi celkom pacila, chodili sme sa z MM prechadzat, korculovali sme sa u nas na rybniku ...

lucka23
9. jan 2009

mirka veru nasmu prckovi je to uplne jedno ci je + alebo - 20. 😀 aj rano ze uz tatinovi doniesol gate ze chce ist von ale kedze som prikazala ostat doma ocino mal co vysvetlovat kým sa malý zmieril s tým ze von nepojde v takej zime. 😀

zuzkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa práve kukam noviny co som si speci koli vam kupila a malý je nadhernýýýýýýýýýýýý. a aký je tmavy oproti tebe. fakt na spapanie. ale ani tam nevyzeras ako po porode. si hviezda 😵

zvalka
9. jan 2009

lucka, urcite ich dobre odloz, ked budem o tyzden doma, tak pridem sa na Šimonka kuknut 😉 😵

zvalka
9. jan 2009

btw. na titulke je Simonko, ci nie?
http://www.mynoviny.sk/zvolensko-podpolianske-n...

zvalka
9. jan 2009

maaaaaaaaaaaaaaam to 😵 😵 😵
http://archiv.mynoviny.sk/c/4254298/prvy-sa-vo-...

lucka23
9. jan 2009

no vidis mirka kto hlada najde. sikovna 😀

zvalka
9. jan 2009

dakujem 😀
ale ja zlatucky maly 🙂

zvalka
9. jan 2009

v podstate uz aj zunka urobila album, takze tam je viac fotiek 😵

petullia
9. jan 2009

Ahoj Anjelik... ako sa mate Bacurovania??? 😉 Majo (Mikulas tohtorocny 😀 ) vravel, ze malinka mala bengy na certiska... na rok ju vyzbroj radou, nech ho vytaha za vlasy... dufam, ze ho bude robit zase Kamil 😀 😀 😀
Dakujem vam babulky za rady 😉 .
Riadna klada bola dnes rano, sme sli k dokimu o 6:30 fuuuuu... to boli ine soky! 😖

arimzv
9. jan 2009

ahojte.
Kukla som Simonkov albumik, peknucky je, ta nadstandardka tiez vyzera fajne, skoda, aj ja som ju chcela ale bola obsadena.
Inac Zuzi, mas v ociach take to mamickovske stastie 🙂
Peti ako ste dopadli na klbikoch? boli ste u Kasubovej?

anjelik85
9. jan 2009

jeeeeeeej, petul, chvíľu mi trvalo, kým mi došlo, kto si, keď vieš, kto som. 😀 ty máš riadne info o nás. 😀 ja ti opozdene, ale predsa gratulujem k julinkovi. že naša julinka mu posiela božtek. 😉 fúúúúúú, ani som si neuvedomila, ako ten čas beží a už budete mať dva mesiačky. som ani nebola info, že čakáte. 😉 tak fakt len to naj naj naj

lucka23, nieže som sa nemohla pridať, ale... bola som jedna z prvých maminiek, čo sme sa stretávali zo zvolena, z počiatkov stránky. ale potom sa odohralo pár vecí a radšej som prestala písať a prešla som na inú stránku. a keď som sa vrátila po čase, tak som napísala do témy, ale nikto nič, tak som sa nechcela viacej vnucovať. ale ďakujem za privítanie. 😉

pre tých, čo ma nepoznajú, tak som darina 24r, manžel ivan o chvíľu 33r a dcérka Júlia 2roky. bývame 13km od zv, ako petulka napísala, na bacúrove, ale tento rok sa chystáme do prenájmu a do konca budúceho roka už do svojho. materská mi končí v septembri, ale v marci už idem do práce a malinká do škôlky. a od septembra externe na vš, tak som zvedavá, ako to všetko zvládnem. ale zvládli to maminky aj s dvomi detičkami, tak verím, že aj ja. 😀 😀 😀

juh, ale som sa rozpísala. 😀 😀

zunka
autor
9. jan 2009

anjelik, tak si sa nám pekne predstavila. Vitaj

No čaute staré páky.
Byť mamou je úžasné!! Hoci netuším čo je to spánok, ale nejak to musíme vydržať. Dúfam, že to časom bude lepšie. Ešte aj ja ako na potvoru som horúčkovala - zápal prsníka. Bolesť ako sviňa.

Lucka, písala si, že aký ke malý tmavý oproti mňa. To ja som ako bledula jarná ešte aj teraz a malý bol žltý, lebo mal žltačku 😉 , ale všetci ho chvália akú peknú snedú pokožku má.

petullia
10. jan 2009

Dari no mam info, bo som bola s Ivusou a Majkom ta som sa pytala ako Mikulasoval Majo... tak ropzpravali zazitky 😉 a dakujeme. 🙂 A kde si chystate do ZV? a uz staviate? zase tolko info nemam 😀
Na klbikoch bol iba mangel s malinkym, ja som bola zatial na gynde... nech to mame jednym vrzom a stastie, ze som nebola, bo mangel bol inak vybengovany z tej doktorky 😠 ... ja keby som tam bola s nimi tak sa s nou isto dovadim 😖 ... uz ani neviem co im to tam trepala, ze ho tak nastvala. no to je jedno uz. mame tam ist v 4.mesiaci na dalsiu kontrolu a musime balit nasiroko, bo este nema zrele klbiky, tak pekne roztahujeme nozky 😀 .. ale malinky si uz zvykol tak co... zvladneme. 🙂 len sa budem musiet vyzbrojit riadne dobrou naladou na tu kontrolu a poriadnou davkou nadhladu, aby som tam niekoho neposlala do ... 😔 ale mozno mala len zlu naladu alebo co 🙄

jajus
10. jan 2009

ahojte luka tomu sa hovori telepatia 😀
no mam sa fajn ale hroooooooozne mi (celej rodine) hrozne chýba janík 😢 😢 😢
pridala som par fotiek tobinka vianoce a ako pomaha tatovi pri praci na detskej izbe

arimzv
10. jan 2009

ahoj Janka,
kukala som foto, maly je zlatucky, ako vyrastol 🙂 a krasne darceky dostal.
tu menovku na dvere si robila sama? alebo objednavala cez web? sa mi zda, ze som to pred casom videla aj tu nakonikovi v bazare. ak natuska bude mat niekedy v buducnosti vlastnu izbu, aj ja chcem pre nu taku menovku, ale v ruzovo cervenom 🙂 kukla som aj Tvoje ostatne albumy, tak som tam nasla aj tie z rizikovej, tak som len cumela ake tam ma natka kratucke vlasky, teraz uz ma riadne haro.
drzim Vam vsetky prsty, aby ste rodinnu situaciu zvladli co najkludnejsie.

arimzv
10. jan 2009

anjelik my sa pozname troska zo zvolencaniek 🙂
dcerku davas do ktorej skolky? tu v zv?

anjelik85
10. jan 2009

ahoj arim. malú dávame zatiaľ tu u nás do škôlky. potom, keď si nájdeme prenájom, tak potom pôjde do škôlky k mojej sestre. 😉

lucka23
11. jan 2009

veru janka telepatia ako vysita. 😉 som rada ze si znova s nami. a super fotocky si pridala. tak tobiasko uz bude mat svoju izbicku? parada. 😵

zuzi myslela som si. aj moj mal zltacku a kazdý kto ho videl mi ho chvalil aký je snedý ale mne sa stale zdal nejaký do zlta. ale myslela som si ze to a zle vidim ked to nik iný nevidel. 😅 tak som bola potom v tom ze je fakt taký snedy aj ked som netusila po kom. ale na 4 den mi uz aj dr potvrdila zltacku. nastastie to preslo po slneni a mohli sme ist domov. a s tým spankom sa to casom upravi. 😉

lucka23
11. jan 2009

anjelik tak este raz vitaj snad sa ti tu s namio bude pacit. a vidim ze par bab tu uz poznas 😀

zunka
autor
11. jan 2009

Ahojte.
Dnes sme boli 1x akože na prechádzje. Malého som poobliekala, dala do fusaka, položila na posteľ, ja som zaliezla pod perinu a polhodku sme ležali pri otvorenom okne. A potom spal 3 hodiny v kuse - to sa nám ešte nikdy nepodarilo.
Zo žltačky je ešte taký trochu slabučký a vždy si vytiahne málo mliečka a hneď zaspí - no a o chvíľu je hladný. Tak to máme trochu také husté.

jajus
11. jan 2009

Neboj zuzka môj maly mal žltačku až v tretom stupni 4 je najvyšší a to už je zle. Dokonca nam davali infuzie a slnil sa pri umelom slnku ked vonku bolo zamračene. Bože bolo mi doplaču ked som ho videla takeho napichaneho v hlavičke. A presne stále spinkal vytiahol si 30 a potom spal ani budenie pod bradou, tahanie za uško nepomohlo a o pol hodinku bol hore ale potom to prešlo a bolo super potom tahal ako drak aj 150. 😀
Lucka už pracuješ? Ako sa ma lukáško?

lucka23
13. jan 2009

zuzi neboj o chvilu bude tahat jedna radost.

janka ano pracujem. bavi ma to tak som spokojna. aspon zatial.. malý sa ma snad dobre s tatinom. v poslednom case ma stale jasiacu sa naladu tak sa len cudujem nad tým co stale vymysla. ale stale nekeca poriadne, len tou svojou cinstinou. navravi toho spustu ale ani boh mu nerozumie. 😀

my sa v piatok chystame do tatier na vikend tak sa vytesujem. ideme s kamoskou co a rovnako stareho syna tak bude super. 😵

zunka
autor
13. jan 2009

Ahojte.
No my sa trápime spolu. Dnes ešte nespal viac ako 20 min, stále sa yobudí a plače a pučí sa a vzpína ☹ . Už neviem čo robiť. A takto to ide deň a noc. Keby som sa aspoň v noci trošičku vyspala. No nič.
Hlavu mám masnú, že môžem rezne na nej vyprážať, zuby som si umývala asi pre dvomi dňami. Absolútne nestíhačky 😝 . Teraz spinká asi už 5 min, tak som rýchlo toto zapla.
Čo pomáha na potničky? Nie je naobliekaný, ale keď stále plače, tak sa dopotí a z toho to má.
A to mi vraveli, že som bola veľmi kľudná počas tehotenstva, že bude aj malý kľudný.....riadna somarina 😒
Keby bolo aspoň teplejšie, aby sme mohli ísť von do koča.

A dnes mi okakal aj líce. Som ho prebaľovala a chcela som mu riadne okolo riťky poutierať, tak som sa tak bližšie hlavou dala a vtedy prdol a takú žltú kakanicu mi dal rovno do tváre, na ruky, plienky, zavinku. No všade toho bolo. 😀

petullia
13. jan 2009

😀 😀 😀 Zuni, tak nenazeraj tam kde nemas! 😀 A aj nas malinky sa tak pucil ako ty spominas, bolo to hrozne, tak sme mu pomahali na prdiky rektalnoutrubickou, aj pomahame ked treba a po jedle poriadne vygrgat! a ked nexce grgnut, daj spinkat na brusko... tak sa krasne vyprdka a vygrga 😉 . a nepi feniklove caje a podobne hlupiny... ja som tym xcela malemu strasne pomoct a ked som to vysadila, mimochodom cistou nahodou, tak mu to preslo. papaj co xces a pi tiez vela tekutin a netried ze co mozes a co nie... vsetko normalne a bude ok. bo ked som sa prestala tymto zaoberat, zrazu dobre 😵 . tak to bolo u nas. a este ma napadlo, ze sme malemu davali aj sab simplex, ale co ja ti viem ci to pomohlo. dakto pisal tu na fore, ze pomaha a dakomu nie... skus, uvidis.