Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
27. máj 2010

Aha, tak mala také milé bruško 🙂 . Bola na nadštandarde, tak preto som si myslela, že už má po 🙂 .
Janka, Stančimu sa páči meno Jakubko, čo mám robiť? 😝 😀

jajus
27. máj 2010

Ivka a ta tam čo robila, či bola na sono. Ozaj a bolo vas veľa na 3D

jajus
27. máj 2010

Ivka no tak to je len na vašom rozhodnuti tak budeme mať obe Jakubkov 😉

jajus
27. máj 2010

A nebude Vam vadiť ked sa stretneme a budeme kričať obe Jakubko a deti nebudu vedieť na ktoreho z nich kričíme

iwuskaaa
27. máj 2010

Janka, nie 😀 ...ale hádam to premyslíme ešte 🙂

jajus
27. máj 2010

Tak premýšlajte 😎

lucka23
27. máj 2010

ivka no maja je v nemocke uz 2 týzdne chuda. hned ako sa vratili na slovensko ju o par dnoch hospitalizovali. je v 6. mesiaci a krvaca lebo ma nizko polozenu placentu. ☹ tak len dufam ze bude to dotiahnu do uspesneho konca a mala mariah sa bude moxt tesit coskoro zo surodenca. 😵

a veru jakubko je krasne meno. aj u mna je v sirsom vybere. 😀 spolu s markom, filipkom a samkom. 😀

kodada
27. máj 2010

dakujem baby :-/
Ivka srdecne gratulujem, ja som akosi tusila, ze budete mat obe chlapcov, kto vie, mozno sa naozaj este stretnete obe aj v nemocke s Jakubkami a mozno aj s mojou segrou .-D ... hlavne nech su deturence zdrave 🙂 no nic, mozno to vyjde nam na druhy pokus, manza je s parika a mi sme dve baby

zunka
autor
27. máj 2010

ja odpadnem, Iwka tak chlapec? to sme vlnu dievčat už zase premeškali? 😀
Takže ani garderóby nejdete vypredávať, a ja som už Šimonkovi išla do Detvy s veľkým kufrom na nákupy. A aj som mala naplánované ako Vás odfotím spolu jedna v ružovom triku a druhá v modrom 🙂

iwuskaaa
27. máj 2010

Ďakujem 🙂
Zuzka, myslím, že Vy - Ty, Lucka a Dadka máte teraz najväčšiu šancu splodiť baby, tak šup šup na to 🙂 😀 ...lebo my s Jankou ideme do vlny chlapcov a potom sa to znovu otočí 🙂 .
Zuzka, no veru, z burzy nič nebude 😒 a ani z ružového a modrého trička, ale tak nevadí a budú tričká obidve modré 😵 .
Dnes sme boli s Jankou a rodinkami u Rytiera, tak sme pokecali, porovnali si brušká a aj odfotili 🙂 . Tobiasko je úžasný, on už tak krásne rozpráva, už sa teším, keď sa rozrozpráva Davidko a budem dookola odpovedať na zvedavé otázky 😀 😵
Lucka, bola veľmi milá, išla predomnou na sono a pýtala sa, či ju pustím, čo bolo samozrejmé, lebo mala prednosť ako z oddelenia. Držíme palce, nech to dotiahne do úspešného konca, prajem jej to 🙂

lucka23
27. máj 2010

ivka ona je fakt uplne pohodove a zlate ziena. vobec sa do sveta soubiznisu nehodi. 😀

jej tak ste si pravili pekne poobedie? a kedy bude take väcsie stretko aj ja by som vas uz rada videlaaaaaaaaaa. 😵

iwuskaaa
27. máj 2010

Lucka presne tak, môj názor 🙂 . Taká skromná 🙂 .
To sa musí vyjadriť Zuzka, priestory prenajíma ona 😀 . Snáď, keď bude krajšie počasie, teda bude sucho bez dažďa, tak už nevidím problém 🙂 . Ja sa tiež teším na Vás 😉

lucka23
27. máj 2010

no neviem ake pocasie hlasia ale buducu nedelu uz odchadzame na dovolenku. ale kludne sa s vami stretnem aj den pred odchodom. 😀 len nech je uz to pocasie lepsie 🙄

lucka23
27. máj 2010

boze baby ze 25-ty a 26-ty týzden tehotenstva? kam sa vy tak ponahlate??? 😀 😀 😀 to je neskutocne ako to letiiiiii

lucka23
27. máj 2010

a etraz ma este napadlo? chystate sa niekam na MDD? nech sa niecim inspirujem. my klasicky na rozpravkovy les v stozku ale ten je az koncom juna. viem ze aj v detve bude teraz nejaky ae ten minulorocny za vela nestal.

annie13
28. máj 2010

@lucka23 zajtra su na kovacovej kone, vozenie na nich aj na ponikoch, stanky, preteky.... o deviatej ide sprievod kovacovou, potom od desiatej
a v nedelu je MDD na ZV zamku od jedenastej bude premavat detsky vlacik asi ten co chodi po BB na pusty hrad a tam je tiez rozpravkovy les
a v BB v Europe je Csanaky a Podhradska
http://zvolenskepodujatia.wordpress.com/2010/05...
http://www.europasc.sk/sk/calendar.php?id=medzi...

strapanik
28. máj 2010

Iwka, gratulujem k chlapcekovi! Ja som este teda zachytila koniec dievcenskej vlny. 😀 Uz nakupujem v ruzovom.

lucka23
28. máj 2010

@annie13 dakujem ti krasne. mas teda iny prehlad. 😉 len skoda ze v sobotu mame akciu gulasmajster u nas v stozku a v nedelu ideme na krstiny. ale mozno nieco z toho stihneme. ten vlacik by sa malemu iste pacil. 😵

annie13
28. máj 2010

@lucka23 prestahovali sme sa na zapad a tu je stale nejaky plagat a potom to najdem aj nete, aj my chceme ist s malym na ten vlacik, jeden ostane s Vikinkou doma a druhy pojde s malym lebo kocik by nam do vlacika nevzali tam bude kopa deticiek
MM chce ist pozriet na ten Vas gulas, uvidime ako stihneme

lucka23
28. máj 2010

a v tej bystrici ste boli na tom detskom pexese? my ano a bolo super. 😵

lucka23
28. máj 2010

@annie13 na gulasi je vzdy super. teda aspon pre mna. my tam vzdy aj sutazime, maly sa povozi na konoch vybeha po luke takze pre neho uplna idylka 😵

annie13
28. máj 2010

K MDD je veľa aj iných akcií v okolí BB.

V sobotu:
Na Španej Doline je akcia s permoníkmi, vo Vydrovom skanzene pri Čiernom Balogu je celodenný program pod názvom Zázračný les.
Akcia je aj na námestí SNP v BB - info na letáku vo fotke.

@lucka23 boli, ale vlani to bolo lepsie, Brankovi sa najviac pacil ten detsky kutik vo vnutri muzea, dostal aj kravicku plysovu a mala to cele prespala

annie13
28. máj 2010

boli sme vlani ale to bol Branko este na to maly no a teraz mame Viky tak chodime len tak ako sa da

jajus
28. máj 2010

Ahojte no môj drobec nechcel spať cez obed, lebo tu je dedo a robia s mužom garaž tak mi maleho odpalilo teraz 😔 to som zvedava kedy pôjde spať večer 😖
Ivka včera bolo supeeeeeeeeeeeeerrrr musime to zopaknuť. A už sa neviem dočkať na stretko, taaaak Vas všetky chcem vidieť, deťúrence už musia byť veľké.
No a maly Dávidko , to tiež bude dlháň, Tobinko mi rano v posteli rozprával ako ho stískal a ako spadli 😀 potom že si Dávidko hádzal čiapku o zem a smial sa na tom 😀 . Pridam na FB aj fotky aj naše brušká 😵

zunka
autor
28. máj 2010

no kedy to stretko? asi skôr cez víkend ako cez týždeň. Lucka kedy idete na dovolenku a kedy sa vraciate?

lucka23
28. máj 2010

zuzka na dovcu ideme 6.6. to je v nedelu. takze ak by ste chceli a malo byt pekne tak kludne v sobotu pridem na stretko. a vraciame sa dalsiu nedelu. mne je v podstate jedno aj cez týzden, nech si povedia ostatne ako im to vyhovuje 🙂

janka no fotka bruskatych paradna. rastiete do krasy 😵

zvalka
28. máj 2010

no pekne fotky na fb jani 🙂
zunka, my sme sa s luckou rozpravali, a povedala, ze na dovcu idu v nedelu, takze jedine teraz v sobotu si dat to stretko 😵 😵 😵 alebo az potom, ked sa vratia, co bude asi aj 2 tyzdne..??

zvalka
28. máj 2010

lucka, tvoj prispevok som tam nemala, ked som to pisala 😅

zunka
autor
28. máj 2010

Lucka, toho 05.06. by som mala ísť fotiť MDD na Modrý Kameň, ale ak by to babám vyhovovalo, tak sa z toho ešte viem vyvliecť. 😉 Len potrebujem vedieť čím skôr, či sa Vám ostatným žienkam bude dať prísť.