Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

basika
9. mar 2011

@arimzv
@annie13 ďakujem veľmi pekne.....

lucka23
9. mar 2011

baby smutne nie, ze okresne mesto zvolen nema nic kam by sa deti v zlom pocasi sli pohrat. 🙄 dufam ze v nasej pizzerka ostane miesta aj na kutik pre deti aj ked to urcite nie je to co by si maminy predstavovali ale aspon nieco 😀

iwuskaaa
9. mar 2011

Ahojte 🙂 ,
Janka, tak Tobiasko mal peknú hlášku, som sa musela zasmiať sama pre seba 😀 . Zlatý...
Ja si ešte na tie naše hlášky musím počkať, my máme jazyk stále zaviazaný 😝 🙂 .
Mirka, snáď sa Natálka rozpapá a Ty sa nebudeš preto musieť už trápiť. Držím palce! 😉
Tak Ty si si sviatok MDŽ vysvetlila po Ukrajinsky, podľa Tvojho rozprávanie dnes 😀 . Škoda, mohla som si tvoj príspevok prečítať včera a oslávila by som tak isto! 😵
Ja som si dnes volala za Tomáškove výsledky krvi, tak je všetko v poriadku, okrem toho, že je anemický 😖 ☹ . Vyfasovali sme kvapky, musím mu ich dávať 2x denne a predtým ani potom by nemal piť mlieko 😒 . Takže ja mám problém s tým, že ako mu ich dať zapiť, keďže mi fľašu vytrvalo odmieta...ach jaj!

lucka23
9. mar 2011

@iwuskaaa tak super ze je vsetko oki az na tu anemiu. 😒 a musia sa tie kvapky zapijat? keby si mu ich dala len na lyzicke s vodou? no drzim palce aby si to nejak poriesila 🙂

basika
9. mar 2011

@annie13 ešte som sa chcela uistiť..to je tiež tá istá pizzeria čopísala arimzv? Rusticana? Alebo toto je iná čo ty píšeš?

lucka23
9. mar 2011

@basika su to 2 rozdielne pizzerky 😉

iwuskaaa
9. mar 2011

Lucka, no budem to musieť poriešiť tak 🙂 .
Jeeej, nová foto 😉

lucka23
9. mar 2011

hej hej no vsak sa patrilo 😀 na tej starej mal lukasko mesiac 😀 a co nevidiet budeme oslavovat 4 rocky. 😀

basika
9. mar 2011

@lucka23 ďakujem..veľmi pekne, nepoznám Zvolen. No tak som rada, že aspoň niečo. 🙂

lindulak
9. mar 2011

baby som zistila, že aj v nemocke v ZV nastreľuje náušničky chirurg jeden...

annie13
9. mar 2011

@basika ina Rusticana je medzi evanjelickym a katolickym kostolom v meste http://www.rusticana.sk/6-fotogaleria/2-rustica...
a tato je na zapade to sidlisko pod Metrom ak nepoznas tak ZV http://www.parkovacidom.sk/
v tom linku mas aj foto toho kutika

zojec
10. mar 2011

inak fakt hanba s tym miestom na hranie pre deti.. :( namestie vraj najdlhsie v strednej Europe, ale ani jedno malicke miestecko, kde by sme si mohli sadnut s detmi.. otras ☹ a v lete kam s nimi? @strapanik netrap sa s prikrmami, ona sa rozpapa.. moja aj papala pekne, a teraz nezje cez den dokopy nic... dojcim ju stale na poziadanie, ale nie je to viac ako 5x za den .. ak nechce nasilu ju nenut, lebo jej mozes papanie zhnusit uplne..

basika
10. mar 2011

@annie13 super, díky za linky..určite to využijeme keď pôjdeme...ale na námesti teda ozaj pri peknom počasí by tiež sa niečo hodilo..nejaké destké ihrisko. V Žarnovoci je asi potom lepšie ihrisko ako vo Zvolene, oplotené, šmýkalky, trampolína, basketbalový kôš taký nižší pre deti, kolotoče no ozaj super. Nie som síce priamo zo Žarnovice ale boli sme sa už tam pohrať a vyblýzniť.

strapanik
10. mar 2011

@zojec nasilu ju nenutim, len skusam a hladam, co by jej zachutilo. Davam jej aj pauzu par dni od prikrmov a aj tak ziadna zmena. Ked sme zacinali, tak prvy tyzden ukazkovo papala kasu (a hned sme mali pokojnejsie noci), potom som zacala so zeleninkou a koniec.
@arimzv Vdaka za napady. Lenze flasu odmieta (ako aj cumlik). Cele kusky jej nechcem davat do rucicky, lebo sa doteraz nenaucila poriadne prehltat, tak aby sa mi nezadusila.

strapanik
11. mar 2011

rano vstala o 4:20 v umrncanej nalade, odvtedy pospala 30min. Som ako zombie. 😝

lucka23
11. mar 2011

@strapanik no teda natalka je za ranne vtaca dneska. tak snad cez den pospi viac aby si si mohla oddychnut s nou. 🙂

arimzv
11. mar 2011

@strapanik zacinam mat pocit, ze nase Natalky su si velmi podobne 🙂 aj strava, aj spanok.

strapanik
11. mar 2011

@arimzv tak mi napis, na co sa mam este tesit. 😀 😀 😀
O desiatej sme isli von, tristvrte hodiny protestovala v kociku a potom spala vyse troch hodin. Taky dlhy interval sa jej uz daaaavno nepodaril, ani vonku, ani doma, ani v noci. A teraz je uz opat besna, ale zakvacila som ju na krk muzovi. 😎

vidy.zv
11. mar 2011

Ahojte baby...nahodou som sa sem docitala az na koniec...a to vazne nie je nijake centrum pre deticky na hranie?lebo nad niecym takym premyslam a robim prieskum ci by bol o to zaujem...dakujem z odpovede.... a asi ako by ste si to predstavovali.Dakujem za nazor

iwuskaaa
11. mar 2011

@strapanik mám taký pocit, že dnes je niečo vo vzduchu...čo som dnes postretávala na prechádzke maminky, každá jedna sa sťažovala, že dnes majú uplakané deti 😖 . Tomáško tiež dnes nemal svoj deň, ráno mal aj zvýšenú teplotu, neviem, či mu idú zúbky, alebo je to náznak niečoho iného 😒 . Tiež spal veľmi slabo, aj v kočíku 😝 .
Snáď to prejde a zajtra bude mať opäť dobrú náladu 😵

zunka
autor
12. mar 2011

a už sme bez plienok cez deň - HURÁ!

jajus
12. mar 2011

@zunka gratulujeeeeeeeeeeeem šikulko je Šimonko
my sme dnes boli v Nitre na veľtrhu bývania jooooooooj či som trošku vypla ale som poriadne ko 😀 a môžme sa pustiť do prestavby 😵
aj sme boli v nakupnom centre oprašiť učet 😀 toooooľko som nakupila drobcom, mali super tovar aj pre Tobiho aj Jakubka, nakupila som všetko čo som chcela 😵

lucka23
13. mar 2011

zuzi parada simonko je sikulooooo 😵 😵 😵

janka jej ja strasne rada chodim na vystavu byvania. 😵 snad sa budem este niekedy stahovat aby som si mohla znova vsetko pekne zariadovat 😀 😀 😀 a co pekne si krpcom pokupila? pochval sa. 🙂

jajus
13. mar 2011

lucka hlavne detom a Michal si pokupil do prace bundu jarnu, triko a pulover, ja nemam narok až ked schudnem 😖
tobiaskovi bundu a trička take havajske a to modre s prišerkou zubatou 😀
Jakubkovi to ružove triko, bodynka červene a modre, teplačiky hnede a čiapočku.

strapanik
13. mar 2011

Ivka, vobec sa to nezlepsilo, je to cim dalej so spanim horsie. Momentalne je dnes 3x vonku, aby si aspon trosku zdriemla. Nervozna je cely den ako cert, najradsej by asi vyskocila na luster. Dasienka uz snad ani nemoze mat zdurenejsie. V noci sme hore kazdu chvilu a dnes sa definitivne zobudila o piatej.
Janka, a Jakubko bol s vami? Ci si ho nechala doma starym rodicom? Lebo on je vlastne zvyknuty aj na flasu. Ja sa od Natalky nemozem pohnut na dlhsie ako 2 hodiny kvoli papaniu. Co si si vyhliadla na veltrhu?

jajus
13. mar 2011

@strapanik nie obaja boli so starkovcami rano o pol 9 som ho ešte nakojila a išli sme. Obed som mu navarila už v piatok a potom ked vstal o 15:30 mal kašu ( ja ho vždy nakojim ked prideme z vonu, ale prišli sme neskôr, tak sme len zamenili poradie papania, najskôr kašu potom kojenie a až tak večerne kojenie)

jajus
13. mar 2011

@strapanik to bude zubkami 😔 , moja mala takto sa trapi. Tobik maval teploty ked mu šli zubky, uvidime ako Jakubko par týždnov dozadu bol tiež nesvoj a mal a stale ma na dasienku taku krvavu čiaru ako ked sa prerezava zubok a staaaaaaaaaaaale nič 😒

iwuskaaa
13. mar 2011

@strapanik moja zlatá, Natálke idú určite zúbky, to je môj názor. Nemôže sa predsa takto zmeniť jej správanie zo dňa na deň!
Nám tiež idú asi zúbky, Tomáško mal horúčky dve noci a pritom nič iné, len horúčky. Ale ja mám taký pocit, že jemu skôr vyjdú horné zúbky, také má tie ďasienka zdúrené 😕 . On má normálne opuchnuté aj miesto, kde má vyjsť očný zúbok 😕 . Že by mu išli všetky naraz? 😀

@jajus tak toto Ti Janka v dobrom závidím, že Ty sa môžeš takto vybrať na dlhší čas preč. U nás toto zatiaľ neexistuje, ja a môj cumeľ musí byť vždy na dosah 😝 😀 . Teda, mne by s ním asi ani nikto neostal, čo by sa báli 😀 .
On je dobrý, ale keď sa rozčertí, ukľudní sa iba na prsníku 😒 .
A čo prosím Ťa idete prestavovať??? Veď ste sa iba teraz nasťahovali 🙂
Krásne veci 😉
@zunka no vidíš Zuzka a bála si sa 😉
Nebude dlho trvať a bude aj v noci bez plienky, uvidíš 😉

lucka23
14. mar 2011

strapanik aj podla mna to budu zubky. skus malej davat homeopatika na zubky, nam velmi pomahali hlavne v noci a maly spaval pekne aj ked mu sli zubky. 🙂 joj chudatkomalicke ze sa musi takto trapit. ☹

janka fakt super si nakupila. ja dnes robim dufam poslednu objednvku z nextu a tiez uz snad budeme mat skoro vsetko na leto a jar. priebezne uz len par prkotin dokupime. 🙂

jajus
14. mar 2011

@iwuskaaa ja som bola od Jakubka teraz prvz krát na skušku a vydržal bezomna ale v noci sa nešiel nabažiť prsnikov 😀 vyhodou je, že chce cumlik tak aspoň snim sa vie uspokojiť , flašku ako kedy, niekedy chce niekedy nie, aj to len značku MAM iny do ust nevezme. Ale je papajko tak ked spapa obedik, tak vydrži aj 4 hodinky, po kojeni len 2 občas 3, aj ked spapa kašu tak len 2-3 hodinky a to spapa podla mna dooooosť vela 😀 no prosto žrutko 😀

Ivka chceme hore pristaviť spalnu nad terajšiu spalnu aby sme boli pri chalanoch hore. Chceme už nehať Tobiaska sameho ved je už čas.
Lucka a čo si objednavala ty z nextu?