Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
3. apr 2009

podla mna pridu baby aj s polovickami aby ich mal kto doviest 😀 uz kukam na nete nejake tipy na detsku party. 😀 😀 😀

iwuskaaa
3. apr 2009

Ahojte,
tak konečne sme sa dopracovali k nejakému termínu 🙂 , už sa veeeľmi teším 😵 . Ja prídem aj s polovičkou, keďže minulé stretko nemohol 😀 ...a predsa sa musí niekto postarať aj o malého 😀 !

Lucka, ja som na tom rovnako...hrdlo, nádcha 😒 ...ale dnes ideme konečne von, verím, že slnko ma vylieči 😎
Dadi a Ty si zariaď, aby si na stretko prišla...veď hádam sme Ti prednejšie my ako nejaká firemná akcia 😅 😀

kodada
3. apr 2009

ahojte, u nas to aj tak vyzera na bojkot tej akcie, moja oblubena kolegyna asi nejde, tak ani ja nepojdem, aj tak by to asi divne vyzeralo, kedze som na rizikovom ... takze predbezne sa hlasim aj ja 😉

jajus
3. apr 2009

ahooooooooooojte tak sa tešim aj ja,super detska sa zase vyšantia. Konečne uvidim aj malu leušku ešte som ju nevidela. Môj tiež pride aspoň budu môcť spolu zabavať drobcov 😀

arimzv
3. apr 2009

ahojte.
ma len tak napadlo, ze nech je to stretko teda v sobotu, nech si este po stvrtku Lucka v piatok oddychne a v sobotu dojdeme 🙂
ja pridem len s natali

jajus
3. apr 2009

ta sobota by mohla byť aj podla mna, no tobinko dnes štrajkuje nechce spať tak som sa nas.. zobrala od neho a jeho som nehala ležať, tak si kvakoce a leži ale zo spanie asi nebude nič. 😠 Ešte ktomu ked som od neho išla preč zakopla som o posteľ a skoro si zlomila maliček tak som si hnusne zahrešila a šla preč maly sa zarehotal a zopakoval k (dalej to nevie naštastie povedať) kurnik musim si davať pozor na reči ked tak opakuje 😅 ja sice nehrešim ale toto hrooooooozne bolelo.

iwuskaaa
3. apr 2009

Janka, Ty si teda matka 😀 ...ako aj ja občas 😅 .
Mirka a mohla by si prísť aj Ty s manželom, nech ho už aj my spoznáme 🙂 . Či sa o neho bojíš? 😀 😉
My sme dnes boli konečne vonku, po týždni...už ani neviem ako voňal vzduch 😝 😀 ...a v šporťáku sa Dávidkovi páčilo, len slnečník mu musím založiť, lebo sa mraští 😎 ...a ani neviem ako ho obliecť, lebo mi pripadá leto a nie jar...poriadny skok zo zimy 😒

arimzv
3. apr 2009

Iwka asi to velmi mozne nebude 🤐 a my dve same Vam nestacime ? 🙂

iwuskaaa
3. apr 2009

Mirka úplne stačíte 😉 🙂 ...

tatiana75
5. apr 2009

ahojte, baby.
sorry, ze sa vam tu takto miesam, ale niektore mate prekrasne fotky. to vas niekto fotil? tiez by som sa chcela dat odfotit s celou rodinkou. nieviete niekoho odporucit?
dakujem. 🙂

zvalka
5. apr 2009

Tatiana, Gabika Halajova,ma atelier vo Zvolene. To je nasa spolocna fotografka 🙂

zunka
autor
6. apr 2009

Ahojte, nestíham čítať. Ale sa chceme pochváliť - teraz, keď je vonku teplo, tak sme celé dni vonku v koči a Šimonko je taký zlatučký dobručký, prespí pol dňa. Nechápem.

petullia
6. apr 2009

Zuni, ta slnecne dieta!!! 🙂 parada 😉

petullia
6. apr 2009

Cawo Tati.... kukni si stranku fotofunn.sk

iwuskaaa
6. apr 2009

Ahojte, no vonku je krásne, tak to tak aj vidno na príspevkoch 😀 . My tiež práve ideme vonku, malý sa zobudil, tak sa ideme vyvenčiť 😵 😀 ...
Zunka, teším sa s Tebou, že Šimonkovi počasie prospieva 😉 super!
Tatiana, pozri si stránku ako napísala Peťka, ale Gabika to už veľmi dááávno neaktualizovala 😖 , čo je škoda, lebo teraz má ešte lepšie zábery...t.č. tam má tiež, tak jej kľudne crn 😉 ...

lucka23
6. apr 2009

ahojte babulky. tak my mame super obdobie doma. ja som bez hlasu a mjo si vcera na zapase zlomil nohu. ☹ ☹ ☹ takze sme vcera este behali po pohotovosti a dnes rano sa rozhodovalo ci sa to bude aj operovat. nastastie sa nakoniec dr zhodli ze zatial nie a pockaju ako sa to bude vyvíja a zrastat. tak som stastna lebo mi to strasne skomlikovalo zivot kedze bol doma s malým a teraz neviem ako to idem riesit. 😔 ale tak snad to nejak dopadne. som sa rano smiala ze majo bude po malom vykrikovat a ja za nim behat. 😅 v zivote som nemala chore hlasivky, tak si to teraz "uzivam"

zuzi parada ze simonkovi slniecko tak prospieva. aj lukas je ako besný a iba von by bol. a ja za celý vikend nic nespravile lebo len von chcel byt tak sme celý cas sedeli na dvore alebo chodili po dedine. znicena som ako pes a to bol víkend. 🙄

apolis
6. apr 2009

ahojte baby,konecne som sa odhodlala napisat sem dlho som vahala.my sme sa pristahovali do Zv len nedavno hoci maly je tu narodeny ale sme rok byvali v Ka pri mojej mame.teraz sa tu otukavame a snazime sa nadvezovat nejake kontakty hlavne kvoli malemu aby bol medzi detmi zacali sme chodit i do centra na zapade.dufam ze sa nas niekto ujme s kym sa budeme stretavat atd 🙂
zuzi ako citam tak si Novy rok zacala velmi uspesne s malym Simonkom pekny darcek.ja som mala pred Vianocny darcek 23.12.07 sa mi narodil syn Janko.

lucka23 vies ako sa hovori,ked sa dari tak sa dari napisala som to slusne ale asi vies ako som to myslela 🙂
ALE SI POVEDZ NIKDY NIE TAK ZLE ABY NEBOLO ESTE HORSIE.DRZ SA 😎

zunka
autor
6. apr 2009

apolis, vitaj medzi nami. Ty máš tiež vianočné bábätko 😉

Keď si do fľaše odsávam mlieko, alebo fľašku na čajík, môžem umyť v jarovej vode? Potom to ide ešte do sterilizátora. Niekde som asi čítala, že jarou nie. No čím potom 😕

Janka to srdiečko pre ivku je perfiš. Si ma inšpirovala a jasom urobila venček z prútia - už je na dverách. A špirlku si robila, že si hrubší drótik omotala tenším farebným a korálkami? A potom si to stočila do špirály?

iwuskaaa
6. apr 2009

Zunka, ja umývam normálne v jarovej vode... 🙂

Lucka...tak teraz čítam, čo sa vlastne včera u Vás stalo 😒 ...ja som do telefónu nič nerozumela, akurát to, že si chorá Ty, ale to som viac menej počula z hlasu. To ma mrzí, že Ti to takto Majo skomplikoval 😖 ...

Apolis vitaj medzi nami 😉...my sme radi, keď sa k nám niekto pridá, aspoň nás je viac a máme viac rozumu 😀...vieš ako, viac hláv, viac rozumu 😀...
Ináč, 23.12.2007 rodila vo ZV aj moja bývalá spolužiačka...porodila dievčatko Kristínku...a ona sa volá Katka, možno ste aj rodili spolu 🙂

petullia
6. apr 2009

Caoooo... apolis a kde byvas? na zapade? bo ak na Podborke, ta mozme chodit kocikovat aj 3... este s Matkou 😉 😀
Zuni ja umyvam normalne v jarovej vode a potom riadne vyplachnem!
Luckaaa... chudiatko... to mas teraz akoze ten sexy chraplak 😝 😀 ta to si uzivaj, to chlapov vraj rajcuje... mna za nim mrzelo 😅 😀

iwuskaaa
6. apr 2009

Peti, Ty si expertka 😀

jajus
6. apr 2009

Ahojte babule, apoli vitaj 😉 to bude ale chalanska parta Natke sa bude žiť. 😀
Lucka tak to teda mate perne, ale ak budeš potrebovať u niekoho nehať maleho kludne ho môžeš nehať aj u nas neboj snať zvladnem dvoch chlapov 😀
No my sme tiež vonku od tej 10tej dnu sa ideme najesť, spinkať a potom znova až do večera sme von tak nejak ani nestiham sem nakuknuť. 😅
Zuzka ja tiež umyvam v jarovej vode a poriadne vyplachnem. Ale sem tam vyvarim aj čajikovu flašku.
Ja som to srdiečko urobila z brezových prutov, super sa ohýbaju. A tu špirálu som urobila tak, že na hrubši som omotavala tenši drôt, na ktorý som počas opletania navliekala goralky. 😉 Inak našla som kočiky pletene z pedigu su tiež krásne ale z tej morskej trávy nič. 😠

iwuskaaa
6. apr 2009

Janka ahoj 😉

petullia
7. apr 2009

cawo baby... breeeee rano 🙂 ... mam vas pozdravit od Gabiky, som jej pisala vcera... uz sa knecne pojdeme s drobcom fotit... neuveritelne, ze? 😀

lucka23
7. apr 2009

ahojte. apolis vitaj medzi nami. a dakujem.

ivka dufam ze si si zacvicila aj za mna. ja sa tam tak skoro asi nedostanem. ☹

peti keby som mala aspon chraplak. ale ja nevydam zo seba uz ani hlasku. len rozpravam rozpravam a zvuk nikde. a rano to bolo este horsie. asi si zoberiem do konca týzdna dovolenku od zajtra. dakujeme za pozdrav. videla som ze aj na FB robis gabce reklamu. len keby si chcela aktualizovat tu svoju stranku konecne.

janka dakujem a strasne si cenim tvoju ponuku na pomoc. 🙂

arimzv
7. apr 2009

dobre ranecko
bozinku Lucka Ty mas trapenia ☹ drzim palce nech sa z toho skoro dostanes a Majo samozrejme tiez
Apolis vitaj 🙂

lucka23
7. apr 2009

mirka dakujem. to je zakon schvalnosti lebo od rana mi vyzvana v praci telefon a ja donho sepkam ako blba. 😅 tak len dufam ze tí na 2. strane chapu a hlavne pocuju co im vravim a nenarobim nejake zmätky

petullia
7. apr 2009

No vsak uz sa pracuje na aktualizacii, som ju zvozila, ta vravela, ze uz to riesi 😀 ... bo ja kazdeho posielam na tu stranku, ked ju odporucam, nech si sami kukaju foto, ze je fakt dobra a uz ma aj lepsie fotky ako tam na stranke... hlavne deticiek co som mala moznost vidiet... a co sme vsetko este nevideli! ze? 😀
Ludia moj malinky sa necoho velmi bokji a ja neviem coho. ked ma spinkat ta s placom a stale sa strhava zo sna. som ho chvilu pozorovala aj vecer aj teraz ked zabackal a pod chvilou ho vyhodia potom spinka dalej... sem tam sa rozplace ta ho musim pohladkat a spinka dalej... ach! chudatenko... kto vie co sa mu zda! 😨
Dnes zase nadherny den, ta startujeme von, ked vstane, ta sa vecer este isto ozvem...
cuuuuuus

kikuska7
7. apr 2009

ahoj kocky

sice nie som zvolencanka no chcem vas poprosit o radu...zatial som len snazilka no s mm dufame ze sa to v blizkej dobe zmeni 😀
planujeme sa stahovat z BA do ZH tak sa rozkukavam po novej gynekologicke. som pojazdna takze by mi nerobilo problem cestovat k nej aj do ZV alebo BB (sak za kvalitou sa ist oplati 😉 )
poradite mi prosim?
a este jedna otazka...v ramci "pripravy" beriem kys.listovu a calibrum baby plan. no ten tiez obsahuje kys. listovu. neprekracujem tym nejaku povolenu dennu davku?

maryol ty si sa pre koho rozhodla?

diik za kazdu radu/nazor a krasny slnecny den
😎

jajus
7. apr 2009

Ahojteeee, kikuska podla mna nemusiš brať kyselinu listovu, ked beriež calibrum ktorý ju už obsahuje ( ja som ho tiež pret tehotenstvom brala ) podla mna je to zbytočne.
lucka ale ozaj som to myslela, ked budeš nutne potrebovať kludne mi ho môžeš priviesť postaram sa o neho. Viem je to teraz tažke Majo nemôže chodiťa teraz určite bude musieť behať po lekaroch a ty v praci tak kludne zavolaj a môžeš mi lukáška priviesť.