Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

pupi78
5. dec 2008

Zunka, skús kuknúť tému Zvolencanky. Pridaj sa.... 🙂

petullia
5. dec 2008

Cao Zuni... tak si nam ju zalozila tu??? paradicka... aspoin nemusime pendlovat medzi svadbou a konom...sikula 😉 ... idem nakojit potom popiseme 😉 Inak som ti pisala ip o tej nadstandardke

lucka23
5. dec 2008

jeeeej tak sme nakoniec zakotvili tu? 😀 inak je sranda ze to zacalo niekomu prekazat po takmer 2 rokoch 🙄 😀

lucka23
5. dec 2008

ak tým detickam. ja si este pockam na dadku a potom hor sa na druhe 😀

pupi78
5. dec 2008

Lucka mne to vôbec neprekáža, ja som nevedela, že si tu idete písať Vy z pôrodnice Zvolen, takže .....
v pohode, však je to slobodné fórum.

lucka23
5. dec 2008

pupiiii nie my sme partia bab co sme si pisali este ma mojej svadbe ako nevesty. a teraznas tam admin zrusil tak sme sa presunuli sem. ale to ze to zacalo niekomu prekazat som myslela na admina nie na teba 😀 😀 😀

lucka23
5. dec 2008

pisali sme tam 2 roky aj ked sme uz neboli nevesti a prekazat to zacalo az teraz tak preto sme tu. 😀

lucka23
5. dec 2008

tu hrubku si nevsimajte 🤐 😅

pupi78
5. dec 2008

OK. 😀

arimzv
5. dec 2008

ahojte.
toho co som sa bala sa potvrdilo, chytili sme s natkou obidve sopliky, ale pevne verime, ze do stretka sa obidve vyliecime, uz sme si nasadili nasivin aj hedelix na hrdielko a odsavame o dusu.
inac ja som uz vcera zacala sezonu - dala som si na namesti v jednom zo stankov punc, mnam, aj ma troska chytilo, kedze uz velmi dlho nepijem alkohol. a v tom stanku, co je najblizsie k ruskemu pamatniku maju vyborne cesnakove pagace, len za 4 sk za kus, sme si ich s kamoskou kupili za sacok aj natka vyjedala 🙂
ozaj neviete ci sa niekde dneska neorganizuje nejaky mikulas verejne? kamoska sa ma pytala a ja viem, len ze zajtra v europe poobede a o tyzden na namesti, ale nic viac neviem.

lucka23
5. dec 2008

ahoj mirka. tak snad sa date do týzdna do poriadku. 🙂 zajtra bymal premavat vlacik zo stanice a tam bude po vlaciku chodit mikulas a spol. 😀

arimzv
5. dec 2008

ahojky.
diky uz som si to vsimla na zvolencankach 🙂
musime sa dat do poriadku, na to si posvietim, ved sme take zvedave na nasich kamosov 🙂 nebude tam vlastne natka jedina baba ? 🙂

kodada
5. dec 2008

ahojte babule, lucka si zlata, ze pockas z druhym kolom na mna 😉 dufam ze to nebude dlho trvat
Miri Natka bude jedine dievcatko, ja budem jedina bezdetna .. niekto musi byt jedinecny 😀

lucka23
5. dec 2008

neboj dadi nachytas tam nejake tehu virusy od zuzky. 🙂 ja sa o druhe mimi zacnem snazit asi v lete aby bolo zase jarne babo ako luky. taze este mas casu a casuuuu. a na natku spoliehame ze tam pride lebo bude fakt jedina baba. 😀

arimzv
5. dec 2008

Dadi, ta nasa jedinecnost sa nezmeni, ale ta Tvoja urcite coskoro ano a budes pekne v dave tehuliek 🙂

jajus
5. dec 2008

ahojteeeeeeeee taj tu ste 😀
lucka kedy a okolkej bude mikuláš v stožku možno dojdeme

jajus
5. dec 2008

ozaj zuzka pridala som na strechu par somariniek z mojej dielničky, ty maš niečo nove kukla by som si

kodada
5. dec 2008

dakujem, jeden virus uz mam 😠 "riedky pripad z castym behanim" 😖 vcera som normalne koli tomu musela odist z prace, dnes mi je uz lepsie

kodada
5. dec 2008

Jani idem pozriet
babule aj ja sa pochvalim, pletiem doma take venceky z papiera, uz mam dva hotove, este ich nalakovat a ozdobit 😉

zunka
autor
5. dec 2008

Dadi, takže na stretku mi vychytáš brucho a na 100% sa niečo prilepí.
Ja robím teraz medovníčky - dnes dozdobím aj betlehem, anjelsku hudbu, snehuliakov pri stremčeku a potom to nafotím.

zunka
autor
5. dec 2008

No baby my sme teda šikovné 😀
Dada už pletie rovno venčeky, ...košíky nestačia? už si rovno do ďalšieho levelu vbehla. 😉
Janka pozerala som tie tvoje vecičky. Na veniec sa aj ja chystám a na slané cesto už myslím asi 5 rokov, ale som sa k tomu nedostala. Ale ono to nie je asi veľmi jedlé, však? to je na okrasu?

kodada
5. dec 2008

ak ti to nebude vadit, rada si ta omakam 😀
kosik som neskusala, mam uz aj taky kvetinacik, to bola moja prvotina, vcera som chcela zacat pliest košik, ale nemala som vhodnu krabicu, dnes si jednu beriem z roboty 😉
skusala som aj tie gule, len mi to padalo z balonika, skusim to zas nabuduce ...

kodada
5. dec 2008

a nezabudni to nafotit, aby sme co mali dat na stranku 😉
http://www.dobrarada.sk/?id_menu=18559&module_a...

zunka
autor
5. dec 2008

Ó, Dadi. Aká hviezda je zo mňa 😀 .
Ešte nafotím betlehem a také srandy s medovníkového cesta.

petullia
5. dec 2008

Teda baby!!! 😕 Ta vy ste ake sikulky... 🙂 Ja som este na strednej tiez robila vselijake taketo haluziny ako ze supolienkovych anjelikov a hviezdicky zo slamy na stromcek a podobne, ale to som musela... ucitelky 🙄 ... tak teraz mam k tomu taku nechut , ale krasne robite, co robite 😉

arimzv
5. dec 2008

nepremenujeme sa na kruzok sikovnych ruk ? 🙂
tie ktore ste mamicky, uz je vysluzka pre deticky v okne? my uz mame, spolu sme vecer umyli cizmicky - papi a dali ich do okna, teraz uz mala buva, tak idem ozdobit okno na obyvacke nech ma mala zazitok.
prajem pekny vecer a rano rozziarene ocka deticiek 🙂

lucka23
6. dec 2008

ahojte. janka mikulas je o 14-tej. tak pridteeeeee 🙂
idem pokukat tie vase vytvory.

lucka23
6. dec 2008

teda janka sikulka siii. ja som sa stale nedostala ani k tým gulam nejak nei je cas. ☹ dnes som si dala zaväzok poumývat aspon par okien ale uz vidim ze zase nic nespravim. 😠 leniva som jak vos. 😀

jajus
6. dec 2008

ano lucka dojdeme ale len ja,tobik,a moja sestra, michal je chorý.

zunka
autor
6. dec 2008

Janka, ešte si nerobila ten stromček pred dvere? Ja sa pokúsim zajtra niečo vyrobiť, ale ešte som si nepremyslela presný postup.