Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

monka9
8. apr 2010

ahojte zienky, dakujem za privitanie, ja sa sem niekedy dostanem len raz za dva dni tak sorry za neskorsie odpovede.
jojka - ja chodim k dr.Brathovej a je super, aj pristup aj odbornost, poznam sa s nou celkom dobre a poviem ti, ze by som nemenila. viem, ze ma toho velmi vela, ale vzdy ma clovek pocit, ze sa ti naozaj povenuje - porozprava, dr.galad je spicka v sonografii a s nim este aj Szedelly - k nemu som chodila na sono cele tehotenstvo, ale zazila som ho aj velmi mrzuteho - asi nemal svoj den, nuz co aj oni su len ludia so svojim starostami, a tiez kedze som bola na sone aj s manzelom sme odchadzali velmi sklamani, ale inokedy zasa naopak.
lucka - vylet na Polanu k vodopadu je naadherny, bola som tam pred 3rokmi a veru hned by som si to zopakovala, ale este malicky musi aspon troska podrast, tvoj malicky ma kolko????
ja teraz pri malickom kedze som v tomto rezime len dva mesiace, este len spoznavam a ucim sa vsetko okolo neho, domacnosti a tak...., mam pocit, ze nestiham nic, veru obcas ani navarit, no ale uz je to lepsie ako na zaciatku 🙂
teraz bezim na prechadzku, huraaa 🙂

strapanik
8. apr 2010

Lucka, ja som sa tiez objednala na 3D sono do ZV, ale musim este cakat do 19. maja. Moja mala fazulka mi to cakanie krasne vyplna kopkanim do bruska a uspesnym tlacenim na mocovy mechur. 😀 😀 😀
Co sa tyka sportovo-turistickych akcii, tak tento vikend chceme ist s muzikom do jaskyn (Domica, Ochtinska, Gombasecka) a urobit aj turicku po nejakej tiesnave. Dufam, ze nam vyjde pocasie a ze budem vladat!!! 😝 Kondicka totiz isla nejako smerom dolu, ako som tehulka. 🤐

arimzv
8. apr 2010

Ahojte
Ja chodim ku Blahutiakovej, teraz ma ambulanciu v tom zdravotnickom centre oproti centrumu a som spokojna

jajus
8. apr 2010

ahojte strapanik no aj som čakala, že ti Szedelz nepovie pohlavie moja kamoška sa ho dozvedela až v 30tt preto sa ja tiež chystam do Zvolena uvidim či na 3D ale na sono určite, Tobino chce vidieť surodenca 😵 neviete koľko sa teraz plati za 3D?

lucka tak to ste poriadne pokročili 😎 tak nech čo najskôr pridu eurače aby ste dlho nestále.

strapanik
9. apr 2010

Baby, co ste z DT a chodite k Spodniakovi - aj vam tlacil do ruky letak na Centra pre zdravie a krasu? Uz 2x mi prizvukoval, ze sa tam mam ist poradit ohladne vhodnej vyzivy pre tehotne a ze je tam aj nejake cvicenie na fit loptach. To cvicenie ma celkom zaujalo, ale nechce sa mi platit za nejaky kurz zdravej vyzivy a kupovat potravinove doplnky. Mam pocit, ze to propaguje len kvoli tomu, ze tie baby sidlia v jeho budove.

iwuskaaa
9. apr 2010

Ahojte 😉 ,

Lucka som rada, že výlet Vám vyšiel 🙂 . Strmák? Na to som vidíš trošku zabudla 😀 , prepáč 😉 .

Janka, no vcelku fajn, včera som bola v poradni, všetko je ok, na uzv idem 21. apríla, tak som zvedavá, či mi Dr. prezradí, čo tam vidí 🙂 .

Strapanik a nebolo dobre vidieť? Preto ti nepovedal?

Ja som včera znovu prežila deň s migrénou, zobudila som sa nad ránom s tým, že vôbec ma to neprešlo. Tak som si už zúfala šupla Panadol, teraz už cítim znovu ☹

jajus
9. apr 2010

ahojte, Ivka tak to ma mrzi ta hnusna migrena 😒 ja neviem kedy pôjdem na sono v pondelok idem do poradne tak uvidim. A kam ideš na sono? Tak ideš do toho Zvolena?
Strapanik aj mne to dal , ale ja tam nepôjdem, stravujem sa zdravo a chutiam by som sa neubranila ani, keby som chodila na kurz zdravej výživy a cvičenie, toho mam pri Tobikovi dosť 😀
Dnes nas bola pozrieť Mirka s mužikom a malou, ta je taka krásna a ako narástla 😵

strapanik
9. apr 2010

Ivka, povedal mi, ze to este dobre nevidiet, ze mi povie presne v 30-tom tyzdni. Co uz.
Aj mna zvyknu potrapit migreny. Pred tehu som si vzdy dala Ibalgin, to bolo jedine, co mi zabralo. Teraz Ibalgin nechcem uzivat a Panadol mi vobec nezabera. 2x som mala taku migrenu, ze som opakovane 5-6x po sebe zvracala, bola som strasne slaba a este 2 dni mi bolesti doznievali. Obcas mi zaberu studene obklady a potieranie si cela alpou. Ivka, zelam ti vela vydrze pri tych bolestiach.

iwuskaaa
10. apr 2010

Ahojte 😉 ,
Strapanik, ale budete to vedieť aj skôr, keďže ideš na 3D 😉 🙂
Ja mám za sebou tretí deň s migrénou, konečne poobede odišla. Bolo to vyčerpávajúce, ani odkašľať, ani nos vyfúkať ani kýchnuť, lebo také do hlavy som mala, že som myslela, že to neprežijem 😝 . Aj alpou som sa natrela, aj Panadol som si dala, ale nezabralo mi nič. Ja som predtým užívala Cephyl, no prestali ho vyrábať, to bolo jediné čo mi zaberalo. Budúci týždeň chcem ísť na kontrolu k homeopatke.

lucka23
10. apr 2010

joj ivka to ma mrzi ze sa musis takto trapit. a hlavne to ze nic nezabera. ☹ ale fajn ze uz to odislo a prajem ti nech sa ti to uz dlho dlho nevrati 😉

bby uz konecne niektora zistite co cakate lebo ja uz horim nedockavostou ci sa vam splnili tie babulky 😀

iwuskaaa
11. apr 2010

Lucka, ďakujem 😉 . Bodaj by si mala pravdu, aby sa dlho dlho nevrátila 🙂 .
No ja idem na uzv 21. apríla, tak dovtedy musíš počkať a dúfam, že iba dovtedy a milý pán doktor nám povie, čo čakáme 🙂 . Vôbec netuším, pri malom som vedela hneď od začiatku, že to bude chlapček a teraz mám pocity aj také aj také. Dokonca sa mi snívalo už aj s chlapčekom aj s dievčatkom 😵 .
Aký ste mali víkend? 😉

lucka23
11. apr 2010

ivka a ides do zvolena alebo tu v dt na sono? ja to teda este nejak do toho 21. vydrzim 😅 😀 😀 😀 ja ti tipujem babu ale väcsinou mi moje tipy vobec nevychadzaju 😀

a vikend sme mali taky klasicky. nic moc. vcera sme boli cely den von, maly sa uz vie bicyklovat a ma aj prilbu tak si vies predstavit co cele dni robime 😀 a dnes je majo na futbale tak ja vegetim doma. a vy?

iwuskaaa
11. apr 2010

Lucka, chcela som ísť do ZV, ale nakoniec som sa rozhodla, že pôjdem sem do DT, k Szedelymu. V 13 tt. som bola spokojná, všetko krásne ukázal a vysvetlil, tak uvidím, či sa drobec ukáže, čo je 😀 . Ak nie, tak pôjdem ešte do ZV, alebo na 3D 😵 .
My víkend tiež taký o ničom. Včera som nerobila nič, keďže ma položila migréna, doobeda sme boli na prechádzke, poobede u našich a večer ešte u svokrovcoch a dnes som varila a trochu upratovala za včerajšok. Poobede znovu vonku.
A Lukáško má aký bicykel? Trojkolku, alebo už riadny s pomocnými kolieskami? Musí byť iný frajer 🙂
Bože, veď čo chvíľa bude mať tri roky, letí to strašne...

jajus
11. apr 2010

ahojteee, no my vikend tiež klasika doma a vonku a trošku sme pootravovali starkovcov 😀 no dnes maly stvaral takeee hluposti, že som žasla, už mi bolo aj do plaču najskôr sa pocikal a potom vykakal na sedačku a aj cikal pri sedačke skoro ma šlahlo 😔
Ivka tak nech ta migrena hnusoba jedna nepride ☹ no viem si predstaviť ako si sa citila, ja som bola taka nemožna pri vracani, naštastie14tt to prešlo. Nam už v piatok rano pride ocino, kooooooonečne už by nemal isť.
Lucka tak teraz sa nabehate za Lukaškom a bicyklom, ja takto beham za motokarou 😀

strapanik
12. apr 2010

ahojte, my sme mali krasny vikend, boli sme na vylete v okoli Roznavy. V sobotu sme boli v ochtinskej aragonitovej jaskyni a na ture v Zadielskej doline. Tura nas trvala 4 hod!!!, ku koncu som myslela, ze tam porodim, navyse zacalo aj prsat, ale nastastie sme mali ponco plaste. Spali sme v Krasnohorskom Podhradi v penzione,; po dlhom case som spala ako zabita a vyse 10 hod.. 🙂 A vcera sme bli v Domici (naaadherna) a pri Silickej ladnici. Menej prijemne je, ze som poriadne nachladla. :(

Jajus, zvracanie som si uzila aj ja. Nechapem, preco sa to vola ranna nevolnost, mne bolo zle cely den a bola som neskutocne slaba. Neviem si predstavit, ze by som sa este musela starat o dieta, ako ty. Dufam, ze pri druhom tehotenstve to bude lahsie. Nastastie teraz sa citim fantasticky! (samozreme okrem tejto nadchy)

zvalka
12. apr 2010

Ahojte. 😉
momentalne som bez pc ☹ tak len obmedzene cez mobil 😅 vitam tu nove maminky. Mam pocit,ze jedna ma o mesiac mladsie ako nasa tami,nie? 🙂
a strapanik zase caka ako jajus a iwka.pekne zapadli k nam 🙂
jani,dakujeme za pekne popoludnie u vas,skoda len,ze tobinko buval. Cestou od vas tami plakala,asi malo papala u vas 😅 Tak som na zastavke kojila 😀 esteze mam tu mliekaren vsade so sebou 😉 potom zaspala uz. 🙂
tak vam drzim palce,nech sa dozviete to pohlavie 😉 inak,ja asi pri druhom by som chcela prekvapko.aj ked ktovie,mozno nevydrzim 😀

jajus
12. apr 2010

ahojte, tak už som prišla z poradne všetko je ako ma byť, drobčekovi bije krásne srdiečko nádherny pocit 😵 na sono idem 19.4 tak som zvedava ako pochodime my.
Strapanik tak to ste mali super výlet fiha, muselo tam byť prekrásne. No to nachladnutie nič moc ale neboj šup pod perinku a čajikovať. No to zvracanie bolo hrôza a ešte aj okolo maleho behať ale dosť mi pohmohol manžel. No ja som si tieš myslela, že pri druhom nebudem zvracať a vidiš zvracala som aj pri prvom aj druhom.
Mirka aj my dakujeme za návštevu 😉 no tak ste mali mliečnu prestávku 😀 nabuduce to naplanujeme aby bol hore aj Tobino, hneval sa že nevidel miminko 😵

iwuskaaa
12. apr 2010

Strapanik tak krásny výlet ste si urobili, nemala si strach sa pustiť na takú túru? Ja občas aj teraz, keď dlhšie chodím a to niečo iba cez hodinu, tak sa cítim unavená a všade ma pichá, alebo si to namýšľam 😀 ?
Janka, tak ty si ma ešte predbehla so sonom 😝 😀 ...no som zvedavá, čo sa ukáže u Vás 😵

jajus
12. apr 2010

Ivka tak to presne aj ja som po nejakej hodinke hotova a picha ma v križoch a podbrušku, teraz ma hrozne bolia bedrove klby hlavne v noci tak sa len prevraciam Takže taketo dlhe trate pre mna niesu. 😀
Ivka uvolnilo sa miesto tak ma tam napisala no uvidime, chce isť aj michal s tobinkom tak uvidime či urobime na Szedelyho natlak 😀

zvalka
12. apr 2010

Ja som bola tusim okolo 20tt v chorvatsku autom a v 7mes. Vo Vysokych Tatrach na Zamkovskeho chate 🙂 ja som celkom vladala aj v 9.mes. Skor teraz som nevyspata...

lucka23
13. apr 2010

ahojte. janka super ze je vsetko v poriadku. 😵

strapanik super vyletik. 🙂 a fakt klobuk dole ze mas taku kondicku. ja ani tehu nie som a pri opslednej "ture" k vodopadu na Polane som skoro odpadla. 😅 😀

ivka dakujem krasne za cislo. dnes o pol 2 uz idem makat 🙂

iwuskaaa
13. apr 2010

Janka, ja som rozhodnutá mu povedať, že sa stade nepohnem, kým mi nepovie, čo to bude 😀 . Ja pôjdem asi sama, lebo idem ráno, malého nechám asi u svokry.
Lucka za máličko, tak len makaj 😉

jajus
13. apr 2010

ahojte, lucka a kde ideš makať našla si si prácu 😕 to som zvedava čo 😀
dnes ma prisť braško z anglicka joooj tak sa tešime 😵

jajus
13. apr 2010

no Ivka uvidime čo zaberie ja dufam, že ked uvidi Tobiho a ten sa už teraz chysta ako sa opyta či tam je Emuška, tak snať povie no uvidime 😀

lucka23
13. apr 2010

nie janka pracu nemam. ivka mi posielala cislo do fitka a tam idem chodit makat. leto sa blizi a ja som desne pribrala. 🙄

baby dufam ze vam ten dr pekne krasne povie co cakate lebo som uz nedockavaaaaaaaaa 😀 😀 😀

zvalka
13. apr 2010

Lucka,no mne sa nezdalo,ze by si desne pribrala 😉 ozaj,preverila si si,o com sme sa bavili? 🙂
to ja priberam ☹ hrozne mi chuti sladke pri kojeni 😅

lucka23
13. apr 2010

mirka to bude tym ze ti chyba energia a telo si ju pyta vo forme sladkeho 😀 aspon to bola moja vyhovorka lebo aj mne po porode strasne chutilo sladke. a pribrala som fakt od min leta 5 kg. teraz vazim tolko co po porode. dnes ta pani vo fitku mi vravi ze pamätam si vas y ste sem chodili s ivkou. ale pribrali ste ze? 🙄 🤐 😅 😀 fakt ma je uz dost. nacase s tym neico spravit. len keby mi este mohol niekto nejak odstranit chut na sladke.

lucka23
13. apr 2010

a ohladom toho co sme sa bavili som este nic nezistovala. v podstate sa ani velmi nemam koho spytat.

zvalka
13. apr 2010

Lucka,no ved to sladke!! Aj ja chcem dat dole aspon 5 kg ☹ ale velmi cvicit nechcem pri kojeni,aby som neprisla o mliecko...tak len dako tu chut ovladnut a viac a rezkejsie kocikovat 😀

strapanik
13. apr 2010

Jajus, ja sa tiez tesim do kazdej poradne a hlavne na sono, velmi sa vytesujem z nasho drobceka. 😀

A sladke chuti strasne aj mne! Vobec sa neviem ovladat, bojim sa, ze vela priberiem. V prvom trimestri som najprv 4 kg schudla, ale uz ich nabrala spat + dalsie 3,5 kg.