Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
2. jún 2011

@zvalka uvidime ale dopredu to kupovat isto nebudem kedze je to dost velka polozka. a hlavne ak mi to ma potom stat v skrini. dost somarin som nakupila pri prvom teraz uz budem nakupovat s rozumom. 😀 😀 😀

zvalka
2. jún 2011

@lucka23 jasne, to ti staci kludne aj potom. ved to mas v podstate aj na druhy den doma 😉 ale aj na jar to je super, veronika tak chodieva pre samka niekedy do skolky, malu v manduce a bez kocika pohodka 🙂
jooooj, no pri prvom sa toho nakupi 😀

lucka23
2. jún 2011

@zvalka ja som zastancom kocikovania. 😀 😀 😀 ja som si ho vyslovene uzivala, takze urcite neplanujem kocik nahradit nosicom. samozrejme ak nebude mat ditko iny nazor. 😀

zojec
2. jún 2011

@lucyliu ja tu len tak sem tam nakuknem.. nechcem vam skakat nejak do debaty.. :D ale ja ti mozem manducu len odporucit 🙂 som jej vlastnikom a bez nej si to neviem predstavit. aj ked na malicke babatko odporucam skor satku . ta sa da viazat na viacej sposobov a myslim, ze babatku je v nej ovela pohodlnejsie. manduca ma tu vlozku nasitu vo vnutri , ale ja som ju zacala intenzivne vyuzivat az ked mala mala cca pol roka, mozno aj viac. dovtedy sme sa satkovali 😉 ale manducu urcite oceni aj ocino, aspon u nas ju dost ocenil.. u nas kocik nehorzil, uz by som sa vyberom kocika teraz vobec nestresovala... asi by som nekupila ziaden 😉

arimzv
2. jún 2011

ahojte
mne ak sa podari este druhe dietatko - tak mam predstavu - ze budem kojit dlho predlho a nosit 🙂, teda striedat s kocikom - my sme si kocik velmi neuzili, moje ruky si to odmakali 🙂

jajus
2. jún 2011

ahojte no ja ruky už taham po zemi 😒 Jakubko v kočiku nebude ani za svet. Ešte v trojkolke ale tiež to nieje na dlho. Takže asi pouvažujem aj ja nad nosičom. V babyšatke sa mu pačilo tak uvidime.
V stredu nam idu robiť strechu, hura už sa pohneme, konečne 😵 😵

@lucka23 ja som tiež kupila len vaničku a vajičko ( kupila som jane strata s novorodeneckou vložkou, bola to chyba pozor, ta vložka sa nedala vybrať a Jakubko valibuk sa tam nezmestil, využili sme ju ledva 3 mes.)

iwuskaaa
2. jún 2011

Ahojte kočky, to nemyslíte vážne, to mám teraz všetko čítať?! 😀
Ste toho popísali teda hodne.
Ďakujem Vám za povzbudenie a pochvaly, teší ma to 😉 .
My máme Casualplay a som tiež veľmi spokojná, akurát teraz som prišla na jeden háčik, že športová časť je dosť veľká po zložení a ak budeme chcieť ísť niekde na dovolenku, musím kúpiť nejaký golfáč. Ináč nemám výhrady 🙂 .

iwuskaaa
2. jún 2011

@lucyliu krásne kúsky máš pre miláčika pripravené 😉
@lucka23 určite to bude baba 😉 . Teraz jedna moja kamoška je tehotná a predpovedala som jej dievča a čo to bude? No predsa dievča 😉 😀

lucka23
2. jún 2011

@iwuskaaa na toto wsom cakalaaaaaaaaaaaaaaaa. 😵 😵 😵 takze beda ak to bude chlap 😀

lucyliu
3. jún 2011

@lucka23 veru, tá manduca nie je lacný špás. ale všade na ňu počujem len chvály, takže zainvestujem. tu sa občas dá kúpiť dobre v akcii alebo na ebay vydražím 😉
a veru tiež sa teším na kočíkovanie. občas mám takú chuť vyraziť niekam na prechádzku, ale samej sa mi nechce, tak už sa teším na parťáka 😵
@iwuskaaa ďakujem 😵 a teda lucke si iné vianoce spravila 😉 😀

minus06
3. jún 2011

Ahojte,prosím Vás nevedeli by ste mi poradit? mám 11 mesačného synčeka,už vyše týždna,je velmi mrzutý,uplakaný,len by spinkal,má hnačky a 4 dni nás trápili vysoké horúčky cez 40 ☹ Do toho sa vysypal na celom telíčku od hlavičky po päty.Boli sme u doktorky,povedala,že to bude asi alergia na slnko,dala nám kvapky a mastičku fenistil.Ale mne sa to nezdá,lebo do dnešného dna sa vysypal ešte viac a výraznejšie 😒 Myslela som,že by to mohla byt aj alergia na nejakú potravinu,ale nič nové nepapal,len to čo už máme odskúšané. Nemáte náhodou niekto skúsenost sniečím takýmto? Dakujem 🙂

jajus
3. jún 2011

@minus06 ja by som šla znova k lekarke a kedže ide víkend, určite by som šla na pohotovosť, bude tam iny lekar a teda aj iny názor.

@lucka23 no tak teda párik supeeeeeeeeer, môžeš nakupovaťv ružovom.

@iwuskaaa no teda sa nezdáš 😀
inač babule nepoznate nejakeho dobreho vodara, potrebujeme dokončiť kupelku a ten naš idi...t sa stale sľubi a nepride už 2 tyždeň 😠 povie, že pride a po obede ked volame, že kde je ma vypnutý telefon. Rozdrapila by som ho ako hada, ale ved on pride a pošlem ho svinským krokom domov.

siusinocka
21. júl 2011

baby zo ZV a okolia, ktoré sem ešte chodíte?

annie13
31. júl 2011

@iwuskaaa prosim ta potrebovala by som nieco zistit z dt
4 augusta budete mat monster truck show v detve potrebujem len vediet kde presne a o kolkej ak nahodou pojdes okolo je tam kopec plagatov
dakujem ti

annie13
31. júl 2011

a nejak ste tu stichli co tak?

iwuskaaa
31. júl 2011

@annie13 ahoj, tuším to bude 4.8. o 19tej pri areáli SAD 🙂

annie13
31. júl 2011

@iwuskaaa dakujem ti

graceful9
3. aug 2011

baby, viete mi niektorá napísať, či je zvolenská pôrodnica dobré miesto pre príchod dieťatka?

zvalka
6. aug 2011

@graceful9 ahoj, skus si precitat tu:

https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-zvolen/

ja som bola spokojna 😉

graceful9
6. aug 2011

@zvalka ďakujem 🙂

annie13
11. aug 2011

@iwuskaaa a este by som sa ta spytatala ak mozem
aj bab z Detvy ak sem este nejake chodite
neviete ci budu v Detve v kine davat Cars 2?

iwuskaaa
11. aug 2011

@annie13 tak to naozaj netuším 🙂

martinkova24
28. apr 2012

caute maminky ste tu niektore aj s Detvy hladam niekoho na kocikovanie som tu nova takze moc ludi nepoznam 😒

vanda81
7. feb 2013

Ahojte zvolenčanky, neviete poradiť dobré kaderníctvo vo Zvolene? Nebývam tu dlho a potrebujem už akútne upraviť vlasy 😅

tess85
6. máj 2013

Milé maminky, omlouvám se, že vám vstupuji do skupiny, ale je to krok ze zoufalství, kdy nevíme, co se děje s malým chlapečkem. Manželův syn Otík Zatřepálek žije se svou maminkou ve Zvoleně. Bohužel o něm poslední 3 měsíce nemáme žádné zprávy. Dřív jej manžel směl alespoň občas slyšet přes telefon, nyní je i ten hluchý. Máme oba velký strach, jestli se malému Otíkovi nestalo něco zlého... Prosím, pokud někdo malého Otíka znáte, můžete mi napsat do soukromé zprávy, jak se mu daří a jestli je v pořádku??? Manžel je už naprosto zoufalý. Syna miluje a ty 3 měsíce jsou děsivě dlouhá doba.
Celá situace je dost komplikovaná, pokud byste chtěly vědět víc, komu svou zprávou pomůžete, tak se podívejte na
otakarzatrepalek.sweb.cz

Moc vám děkuji za jakoukoli informaci, co je s malým Otíkem. Určitě chápete, jak je rodiči, když čtvrt roku netuší, co je s jeho milovaným dítětem.

Moc děkuji a přeji vám všem krásný den!

macka_ba
10. nov 2013

Ahojte kočky nepoznáte prosím vás náhodou nejakého vodiča Slovak Lines?Ak áno poprosila by som si IP. Vďaka