Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

petullia
7. apr 2009

Kikus ja si tiez myslim, ze je to na nic tolko liekov... netreba to prehanat a snazilkovanie si poriadne uzit 😉 a necakat na vysledky... sak tie sa dostavia.. drzim palciska!
Jajus no ty si aka bohovskaaaaa... ja by som xcela ist na kozmetiku.. postarazis??? 😀 😀 😀 😀 ... srandicky. zlata si ozaj! 😉

iwuskaaa
7. apr 2009

Ahojte 😉 ,
Peťka ďakujeme za pozdrav od Gabiky a fakt by si mala tú svoju stránku už aktualizovať 😀 ...veď to budú asi aj tri roky, čo tam má tie fotky, nie?
A my ako nevesty sa tam zase len nedostaneme 😀 😀 😀 ...lebo už sme staré nevesty 😝 ...
Kikuska, ja som zase brala iba kyselinu listovú...ale koľko tbl denne, to už neviem 😖 ...

kikuska7
8. apr 2009

dakujem holky za rady 😉
viete mi prosim poradit aj dobreho gynekologa (muz ci zena to je jedno)? ako som pisala, vedela by som za nim cestovat v ramci kraja...

jajus
8. apr 2009

Peti kludne dones maleho postrážim 😀 joj kozmetika, masáž, sauna juj tak by som šla niekam sa odreagovať kurnik musim niečo vymyslieť. 😒
kikus tak s lekarom ti neporadim ja chodim v DT

zunka
autor
8. apr 2009

AHojte. Pridala som fotky nášho veľkonočného zajačika 🙂

zvalka
8. apr 2009

zunkaaaa, uzasne fotocky 😵 😵 😵
to si fotila vsetko ty?? 😕 si fakt dobra 😉
len mi vysvetli, kde si zohnala taky kostym pre Šimonka 🙂

zunka
autor
8. apr 2009

Zvalka, kto surfuje,....ten nájde 😀

zvalka
8. apr 2009

juuuuj, ty tajnostkarka 😀 ale je to bohovske fakt a ten chvostiiiiiik gulicka 😵 😵
takze ty si to fotila teda? 🙂

petullia
8. apr 2009

Kraaasne fotecky Zuni... ozajsky! 😎 ten maly Zunkos sa vazne velmi podoba s nasim Dudom... mozem si vytlacit to prianie velkonocne? poslem starkovcom, ti ani nezbadaju, len meno zmenim 😀 ... srandu si robim... super je to! 😉

iwuskaaa
8. apr 2009

Zunka, to nemyslíš vážne s tými fotkami 😕 ...to je parádička, si šikovná a riadne 😉 😵 ...klobúk dole nad Tvojou prácou 🙂

zunka
autor
8. apr 2009

Zvalka, áno fotila som to ja 🙂 .
Ďakujem baby za pochvaly, ...veď s takým modelom je radosť pracovať.

zunka
autor
8. apr 2009

Mirka, a na tých fotkách má všade tie Natálkine pančušky 😀 . No vidíš ako sa zišli.
Zvalka, keby som niečo malé chcela z Ikei, tak by si mi to kúpila? 😕

jajus
9. apr 2009

zuzka tie fotky su prekrásne 😉 maly je bomba nádherný

apolis
9. apr 2009

ahojte baby,dakujem ze ste ma prijali medzi seba.skor sa mi nedalo odpisat maly je sinter neviem kde mi hlava stoji. Prosim poradite mi niektora ako poobliekat maleho bez boja.Maly ked sa ma obliekat tak to je katastrofa niekedy je to aj hodina pokym ho poobliekam a poobuvam hotovi boj.skusam ho i zabavat ale vzdy to nezabera.dakujem vopred za radu. 🙂
byvam na zapade. 😎

jajus
10. apr 2009

Ahojte babenky tak Vám chcem popriať pekne sviatky ženam vela vody a chlapom vodky len na tých malých dajte pozor aby sa veľmi neopili 😀
My ideme na chatu so svokrovcami a švagrovcami taaaaaaaaak sa teššššíííííííííííííímmmmm 😵

zunka
autor
11. apr 2009

Ahojte. Krásne sviatky prajeme aj my.

Musím toho nášho dobrúšika pochváliť. On je taký neskutočne dobrý

petullia
11. apr 2009

zunka.. huraaaaaaaa 😵 .... sa tesim s tebou!!! 😉

iwuskaaa
11. apr 2009

Zunka, super...vidíš, dobre som Ti hovorila, aby si počkala na Šimonkove tri mesiace 😉 😀

zunka
autor
11. apr 2009

Iwka, to je neskutočné. To bolo zo dňa na deň. Presne na prvého apríla 😀 . Nevravím, že nezaplače. Ale väčšinou iba vtedy, keď je hladný, alebo sa už nudí na jednom mieste, ale chce už veľmi spať a nevie ako. Od rána do cca 20:00 hod sme vonku. Nič síce doma neurobím, lebo prídem iba nakojiť a prebaliť, ale hlavne, že už tak neplače a nezlostí sa. A prestal aj tak grckať. Keď je kľudný a nerobí divočiny po papaní, tak z neho vybľutne len trošku. Dúfam, že mu to tak ostane. Síce v noci kojíme každú hodinku, ale hneď chvalabohu zaspí. 🙂

iwuskaaa
12. apr 2009

Zunka, kašli na to, že nič doma neurobíš, hlavne, že je Šimonko spokojný 😵 . On je zrejme slnečné dieťa a čakal na toto krásne počasie 😀 😉 ...
My tiež vypadneme z domu na obed, pretože doobeda spinká doma, napapáme sa a ideme von 🙂 ...treba toto počasie využiť...
Tak teda pekný deň aj dnešný 🙂 , my sa ideme túlať 😀

petullia
14. apr 2009

kde ste??? 😕 nemam co citat! piste aspon z cesty.. 😝 😀
ako ste sviatkovali holubicky? ja som sa prezieralaaaa... juuuj, ale este by som si dala taku oblozenu misu a hoco, som to neprehnala az do komy tento rok, ta pokracujem, len uz vcera som mala problem vtrepat sa do nohavic, ta som hromzila, ale potom som sa ukludnila velkou davkou cokolady 😅 😀 ... ale este sa vtrepem do habkou ta mozem, nie? 😝

zunka
autor
14. apr 2009

Peta, ty môžeš jesť koľko chceš a aj tak si tintítko 😉
My sme celé dni vonku. Čakám kedy bude riadne teplo, aby som mohla na hojdačke spať so Šimiatkom aj ja.
Dnes dostal super triko z Prahy: Vypadám jak andel, zlobím jako čert. 😀

jajus
14. apr 2009

ahojte tak už som tu aj ja. My sme mali velku noc na chate bolo super ale nejak som tam nemohla spať ťažko zaspavam v inom prostredi. Tobinko super, šibal a polieval odušu 😀
No ja som od zajtra slamena vdova 😀 Michal ide do nemecka so švagrom na zárobky. Ivka tak dobehni aj do krneho kočíkovať aspoň zmeniš trasu a ja sa nebudem nudiť 😵
Zuzka super že sa to polepšilo a Simonko je spokojnejší 😉 😵

lucka23
15. apr 2009

ahojte. konecne mam cas sem nankuknut ale ako vidim nestihate viacere. my mame teraz hekticke obdobie vdaka mojmu drahemu manzelovi. 😠 ale hlavne ze sa mu to zrasta dobre vcera bol na kontrole. lukas ako vzdy sinter, cele di len vonka chce byt takze doma nic neporobim.
zuzi super strasne ti to prajem aby bol simonko uz len spokojnucke usmievave babenko. 😵
janka tak si slamena vdova? a na kolko siel manzel do nemecka?

my tento týzden otvarame uz aj zmrzku tak snad pocasie vydrzi taketo fajne. 😀

iwuskaaa
15. apr 2009

Ahojte kočky 😉 ,
Janka, určite dobehnem, už sa aj chystám pomaly 🙂 . Neboj sa, ešte Ti aj na nervy pôjdem 😀 ...už aj veci som nachystala, z ktorých malý vyrástol, tak určite dobehnem 😉 ...

Lucka, tak máš teda toho dosť, obdivujem Ťa, že to takto zvládaš...a ešte aj zmrzlinu ku tomu, klobúk dole 😉

Peti, prosím Ťa...Ty si to môžeš dovoliť sa objedať 🙂 ...za to ja 😠 ...ani za svet, ale objedám sa 😀

Zunka, super 3čko 😵 😵 😵

zunka
autor
15. apr 2009

Ahojte. Malý je vonku so svokrou v koči a ja pečiem tortu pre švagrinú - injekčnú striekačku.

arimzv
15. apr 2009

ahojte.
s Nati sme vkuse vonka a ked buva tak riadim alebo varim, takze nestihacky 🙂
Zuzka hodis potom aj fotku na web?

iwuskaaa
15. apr 2009

Mirka, my sme tiež dnes boli vonku od pol dvanástej do piatej...aj papali sme vonku 😵 , tak bolo krásne 😵 ...

petullia
16. apr 2009

cawte... ta co nove hviezdy? slnime sa suvisle 😵 ,,, ja som uz pehana riadna 😅 ... sme si este s jednou mamulou tu z Podborky kupili pernamentku do arboreta a chodime na prechadzky, tam... je tam uuuuuzasne! 😵 sa normalne uz tesim na zajtra ako sa tam zase pojdeme poprechadzat. je to tam proste fantasticne, juuuj... happy som riadne! 😀
v sobou ideme do madarska na nakup... sa tesiiim. prosi si niekto nieco? 😕

zunka
autor
16. apr 2009

Peťa aj ja som pehaňa ako Pipi 😀