Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
22. apr 2009

zuzka oaza jednoznačne je sice dosť draha ale fakt super striha aj mna ostrihala a som spokojna 😀 mam aj tel. č.
robia tam dve mna strihala ta čo vyhrala aj nejake sutaže kadernikov ale jej meno neviem ale aj ta maja je tiež dobra

iwuskaaa
22. apr 2009

Janka, nie sú tam obidve Majky? 😀 Mám taký pocit, neviem 😀 ...ale sú dobré, aj keď drahšie, no ale nezaplať za pekný svadobný účes 🙂 😵

iwuskaaa
23. apr 2009

Ahojte kočky, nikto tu? 😕 😕 🙂
Tak to tu musím oživiť ja 😀
Malý práve zaspal, už máme celkom pekný režim doobeda, vždy od tej desiatej spí a pospí si aj dve hodiny 😵 . Takže stihnem aj navariť, upratať, dať si kávu a pacošiť 😀 ...
Teraz varím malému zeleninovo-mäsovú polievočku, snáď bude chutiť 😝 , ale začal krásne papať, tak asi hej 😵 ...
Pekný deň a píšte!!! 😀

jajus
23. apr 2009

ahoj ivka, to je super že už mate stály režim, do toho 7-8 mesiaca sme aj my mali teke trištvrte hodinkove spánky a potom sa to upravilo, vtedy som neurobila skoro nič. Ani jest som nestíhala, tak som aspoň chudla. Teraz posledný mesiac žerem doslovne ako keby som bola tehotna (ale niesom )mam hrozne chute joj ked sa nemôžem ovládať. Až ma to štve 😠
Ivka tak sa do madarska neoplati isť hovoríš, aby som sa tam netrepala a nič nekupim.

zvalka
23. apr 2009

Ahojte 🙂 zunka, a kde su fotky co si robila Natalke? 😉

zunka
autor
23. apr 2009

Zvalka, to smusím mať najskôr čas na ne a na ich úpravu. Takže asi až budúci týždeň. No niekedy aj motyka vystrelí a možno urobím aj zopár ešte tento týždeň.

Janka, tak mi pošli to t.č. naňu a ja ho dám kamoške, nech sa ona s ňou dohodne. Tá kamoška je dlhšie už v Blave a teraz ide mať svadbu tu, tak jej pomáham. Ako prvé som jej dohodla Gabiku 🙂

arimzv
23. apr 2009

ahojte.
Zuzka fotky maju cas, teraz sa venuj hlavne pripravam na krstiny 🙂
a ako ste dopadli na gastro?

iwuskaaa
23. apr 2009

Janka, ja mám taký pocit, že sa až tak neoplatí. Všimla som si, že ceny sú vyššie, no nie všetky. Minule som kúpila čaje HIPP lacnejšie o 10,- Sk na kus, čo je dosť. No plienky ostali bez zmeny ceny. Aj benzín bol drahší o 2,- Sk na liter 😖 ...
Keby som sa ja tak mohla napchávať a nepribrať 😝 😀...no gény sú gény 😀

Zunka a tá kamoška je z DT?
Tešíme sa na fotky, Gabika má konkurenciu 🙂 ...

arimzv
23. apr 2009

joj a este som zabudla, kedze som so Simonkom- natka ho nazvala šimoč 🙂 ze je to riadny smejko, s natkou sa na seba vyusmievali az az 🙂

arimzv
23. apr 2009

chcela som napisat, ze som bola s nim skoro cely den

zunka
autor
23. apr 2009

Ako gastro? No zvládol to super, prespal v autosedačke a to nás ešte o hodinu neskôr zobrala 😠 . Takže má reflux, ale nie veľký, naďalej máme dávať nutriton a o3 mes na kontrolu.
Mirka, no Šimonko je smejko to hej, ale napíš aj to ako plakal 😀 . Bolo nám to smiešne, lebo Mirka hojdala mrnkajúcu Natku v bugine na jednom konci dvora, ja som nadhadzovala v koči plačúceho Šimonka na druhom konci dvora 😀 a vôbec sme sa nepočuli, čo jedna druhej vravela

petullia
23. apr 2009

Juuuj, ta ste pokecali!!!b 😀
Uz sa veru tesim na fotecky Zuzi 😉 . Iwi malinky je kraaasnunky 😵
uz by som aj ja mala dake aktualne fotos postahovat 😖

arimzv
23. apr 2009

pre mna je Simonko smejko, nie placko 🙂
a sa priznaj, ze si sa s nim skusala schovat aj do garaze 🙂
tak super, ze gastro dopadlo super a mate reflux potvrdeny aj na papieri

petullia
23. apr 2009

Ozaj dnes sa Juli prvy krat sam bez pomoci otocil z bruska na chrbatik, ta som vytesena... no to je vsetko 😝 😀

arimzv
23. apr 2009

Peti super, a za chvilku sa budes tesit aj z prveho kroku 🙂
my mame prveho maja prve vyrocie natkinho prveho kroku 🙂

iwuskaaa
23. apr 2009

Petiiii, gratulujem 😵 ...teraz som si všimla, že Juli má 5/1 🙂 . Vieš koľko mal Dávid, keď sa pretočil? Takisto ako Vy 😀 ...no super, taký dobrý pocit je to, však? 😵 😵 😵 ...a fotky by si teda mala aktualizovať aj Ty 😉 ...

Práve som pozerala Tesco.hu, majú v akcii Tesco plienky, cez víkend za úžasnú cenu 1599 Ft...ak by niekto išiel, mohli by ste mi kúpiť 🙂 🙂 🙂
Peti, Vy ste boli minulý týždeň? Čo ste nakúpili? 🙂

petullia
23. apr 2009

No boli sme... vselaijake capiny, väcsinou jedlo. boli sme pozerat hlavne stavebniny a to sme happy za ne, ale inak... nuz co ja viem?! tesco bolo vyrabovane riadne, sami slovak tam... madarcinu sme poculi len pri poladni 😝 .. a nie ze by som sa stazovala 😀
tie plienky su ozajsky v super cene... kupte aj nam 😀
Iwi... ozajsky??? super... a co nasleduje teraz? na co sa mam pripravit? 😀

petullia
23. apr 2009

no nist hviezdy moje jasne... idem ja do hajn, bo rano nevstanem... ta bru nocku vsetkym 😉

iwuskaaa
23. apr 2009

No musím porozmýšľať 😀 ...
Dobrú noc Ti prajem, idem aj ja, no ešte si prečítal plusko, ale už v posteli 😀 ...

No vážne, ak niekto pôjdete, tak myslite na mňa s tými plienkami 😀 ...
papa a dobrú noc všetkým 😉 😔 😔 😔

lucka23
24. apr 2009

ahojteee. jej tu bola po dlhom case debata 😀 zuzi takze predsa reflux? ja som to vedela, ze to nie je len pre nic tie jeho placky.
peti gratulujem k pretoceniu. teraz to bude mat rýchly spad. a ani sa nenazdas a budete chodit a vtedy len zacne ten kolotoc. 😀

a tiez sa tesim na fotoooo 😵 😵 😵

mirka natka sa drzala pri foteni? aj ja som sa chcela ist s malým fotit ale neviem si to ani predstavit ako by som ho tam udrzala. 😅 😀

zuzi dufam ze na party donesies fotak a nieco pofotis 😅 😅 😅

zunka
autor
24. apr 2009

Lucka, na párty donesiem buď Šimonka alebo foťák, tak si vyber 😀
Peťa, tak super máte doma už športovca. Ten náš je trochu ako z divých vajec 😀 , stále sa chce posadiť. V kočíku sa chytí za okraj vaničky a vytiahne sa do sedu, skoro som odpadla, keď som ho videla ako obzerá svet okolo. Alebo leží na chrbtíku, začne sa pučiť pučiť, očervenie a vyšvihne sa do sedu, no samozrejme neudrží rovnováhu a zvalí sa na bok 😀 . A stále chce sedieť keď je hore, no to by ešte asi nemal. A objavil už aj čaro telky.
Dnes bol v tescu švagor, keby som si toto prečítala včera, mohli ste mať plienky 😒

lucka23
24. apr 2009

oki zuzi vyberam si simonka 😀 😀 😀 no sikulo je s nim si este asi uzijes svoje. 😀

zvalka
24. apr 2009

Lucka,urcite sa tam najdu nejake fotaky 😉

jajus
24. apr 2009

ahojte možno pôjdeme aj my do tesca, uvidim, ak ano určite kupeme tie plienky 😉
zuzka tak to bude šimonko riadny športovec ,nema už aj nejake tehličky na bruško s toho zdvíhania 😀
lucka ani ja si to neviem predstaviť akoby som udržala maleho aby sa fotil 😒 😅 už take umeleckejšie budeme mať ked sa nám narodi druhe a budeme sa všetci fotiť, to by už mal byť starší a rozumnejší 😅
zuzka poslala som ti to číslo dufam že došlo

lucka23
24. apr 2009

mirka fotaky isto len neviem ci aj niekto kto bude fotit. 😅 babule pridete aj s muzikmi? aby som vedela zabezpecit kapacity. 😀

arimzv
24. apr 2009

ahojte.
No Lucka bol velky problem ju udrzat na mieste, vymyslala stale, ale Zuzka ked sa potom pozerala do fotaka tak vravela, a ze s tymto sa bude dat nieco robit 🙂 takze verim v Zuzkinu kvalitu 🙂
a ja som bola unavena za troch , este vcera som dospavala 🙂 ale vylet do ocovej stal za to 🙂 natka mala najvacsi zazitok z vibracneho lehatka vkuse v nom bola vtrepana, ku koncu uz ani pomoc nepotrebovala
Lucka ja dojdem len s Natali
a musim sa s vami potesit, dneska akurat prisiel papier zo skolky, tak natka nastupuje v septembri 🙂 tak som very hepy, len teraz uz musim riadne zamakat na odplienkovani, mam na to styri mesiace 🙂

zvalka
24. apr 2009

Super, Mirka 🙂 tak Ty sa chystas do prace od septembra? Lucka,tak hadam nieco aj ja pofotim,ja tam nebudem mat dietatko,budem mat viac prilezitosti 😀 btw. Mate kamerku? Ak nie,mozem aj tu zobrat 🙂 nech ma Luky pamiatku z oslavy s kamosmi 🙂

zvalka
24. apr 2009

A zabudla som - ja dojdem asi sama k vam.

arimzv
24. apr 2009

zvalka chcela by som, prave minuly tyzden mi z povodnej roboty oznamili ze pre mna nebudu mat miesto, takze okrem pripravy natky na skolku si zacinam zhanat aj robotu, nech je v septembri vsetko ako ma byt 🙂

zvalka
24. apr 2009

Tak drzim palce 😉 a kde si robila predtym?