Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

arimzv
24. apr 2009

dakujem 🙂
napisem Ti do IP

lucka23
24. apr 2009

mirka tak drzim palce s odplienkovavanim. nam sa vobec nedari a tiez od septembra by mal ist do skolky. tak neviem neviem ci to stihame. 😠 lukas je v tomto strasne trucovitý. sedime 15 mijn na zachode on ani cvrk a ked mu dam plienku tak sa mi hned na to dosere. 😠 😠 😠 isla by som ho vtedy pretrhnut. ala tak vsadzam na leto. 😅 😀

mirka kameru mame ale pasky do nej su plne a nie je toho kto by nam to nahrate z tade stiahol na DVD. 🤐

zvalka
24. apr 2009

My mame digitalnu 🙂 cize ziadne pasky nastastie 😀 sestra ma ten isty vecny problem-plne pasky 😀 tak mam doniest,ci netreba? 😉

arimzv
24. apr 2009

aj my sme uz par krat skusali a slabota, snazim sa ju zabavit nalepovanim malych nalepok na papier, spievam jej cik cik cikovicka, mak mak makovica 🙂 necham ju aj v gatkach troska behat (mame chladny byt, takze kym nie je vonka horuco tak len na kratko), kupila som jej paradne s macom pu.
a Lukaska zoberu do tej skolky v stozku ci do inej?

lucka23
24. apr 2009

mirka tak ak ta to nebude obtazovat dones. kujem 😉

mirka 2 aj ja som kupila slipky oblubenej masimky thomasa a aj tam na ne sere 😀 😀 😀 a luky pojde do skolky v detve. dufam 😅

arimzv
25. apr 2009

dobre ranko.
a zoberu Ti Lukaska ak by ste aj nahodou nestihli odplienkovat?
mne povedali ked som zacala skolku vybavovat ze jedina podmienka je nemat plienky, tak na tom zacinam makat, aj vcera jeden krat cikala do nocnika ale potom len kricala plienku plienku, tak sme dali.
kamoska mi poradila, ze laska nelaska, ale ze uz mam byt na nu prisnejsia a obcas aj vyhresit, lebo ked vidi ze som na nu milucka tak si neda povedat.
nam s papierom o prijati prisiel aj papier o pozvani na prve stretko tuto stredu, tak som zvedava co sa este dozviem o skolke, ze na co ju mam este nachystat 🙂
som tu dneska vynimocne skoro, kamoskin trojrocny este nesiel vlakom, tak idmee detom urobit vylet do bb, tak idem kukat vlak najblizsi 🙂
prajem pekny dnik 🙂

petullia
25. apr 2009

Mirka, este je velmi dobra metoda dat obycajnu latkovu plienku kde dieta nema pocit sucha a cistoty... to jej bude vadit, kedze na to neni zvyknuta a aj zavadzat, bo je o kus väcsia ako pamperska... najskor ju na to mozes aj slovne upozornit, ze ak nebude do nocnika, ta dostane len takuto plienku a rozmysli si... sesternicina Natka len ked pocula, co s nou ma v plane robit, si rozmyslela... odvtedy nemala plienku, len na spinkanie... aj to uz nie dlho. ta drzkam palciska. 😉 hadam som trochu pomohla 😅

iwuskaaa
25. apr 2009

Ahojte 😉 ,
Lucka ak je to možné, ja prídem aj s polovičkou 🙂 , predsa aby sa mal kto postarať o malého 😀 ...
Mirka a nieje to tak, že miesto by Ti mali držať? Nemusia Ťa zobrať na tú istú pozíciu, ale zobrať späť by Ťa mali, alebo sa mýlim? 😕
A super, že nastupuje do škôlky 😉
My už tiež máme prihlášku v škôlke, od minulého týždňa 😵 ...vraj je poriadny nával 🙂

arimzv
25. apr 2009

iwka neviem presne tieto personalne zalezitosti, ale viem ze to riesili aj s nasimi uctovnikmi a mzdarmi.
mne sa zda, ze tak ako pises je to pri materskej dov. ale asi jeto inac pri rodicovskej dov. , mozu ma zobrat, a aj na druhy den prepustit. planujem ist coskoro sama k nasim uctovnikom aby mi to oni vysvetlili, ze ci je vsetko tak ako ma byt.
peti vdaka za napad, skusam to najprv po dobrotky a ak bude protestovat skusam to aj s latkovou plienkou 🙂
uz sme nazad z vyletu, bolo super , deti sa vytesili ako male deti 🙂

zvalka
25. apr 2009

Mirka pol roka ti musia drzat tvoje miesto a do 3 rokov nejake aj ine vo firme 😉 nemozu ta prepustit. A ak ta vezmu a potom prepustia hned,tak by si mala predsa dostat nejake odstupne 😉

lucka23
25. apr 2009

mirka s tou prácou je ot prsne tak ako pise zvalka. 🙂 takze sa nedaj a bojuj aspon o to odstupne. vsak kazda korunka sa zide. 😉

u nas by asi an ta latkova nepomohla. nasmu je uplne jedno ci ma plienku mokru ci suchu. dokonca mam niekedy pocit ze sa mu v tej zasr.. plienke celkom paci. 😅 😠ja spolieham plne na leto. budeme behat s holou ritulou tak snad sa nam to vtedy podari. a s plienkami nam ho mirka nevezmu. na spanie moze mat. a este sa musi vediet sam napapat ale to uz vieme dlho tak o starost menej. 😵

arimzv
25. apr 2009

jaj prepacte, ja som zabudla napisat, ze dostanem 3 mesacne odstupne 🙂

jajus
25. apr 2009

ahojte tak lucka ak môžem aj ja by som došla s mužikom.
No my kakame do nočnička pekne aj cikame musela som malemu nabaluchať o ujovi nočničkovi rozpravku tak pekne sedka. No sam sa nevie pýtať na nočniček len ked ho ja posadím. Peti nevieš ako ho naučiť aby sa sam pýtal? Zrejme musime viackrat denne davať na nočník aby sa naučil že sa cika a kaka tam, ja ho dam len večer. No ked mal rok alebo tak nejak krásne ked potreboval kakať prišiel kumne a tlačil aby som videla že ho mam dať na záchod ( nočnik nechcel) ale pokazilo sa to pri zubkoch ked mal hnačku ☹ teraz spohodlnel a nie a nie sa dostať do starých kolají.

lucka23
25. apr 2009

baby jasne ze nech pridu aj muzikovia ak maju chut. ja som sa pýtala len preto aby som priblizne evdela kolko ludi dojde. 🙂

kodada
26. apr 2009

lucka mi prideme tiez dvaja

lucka23
27. apr 2009

ahojte babule. ako po víkende? ja ani neviem ze nejaký bol tak to rýchlo zbehlo. 😅 neoddýchla som si ani min. tak som plna energie. 😀

zuzkaaaa prosim prosim posles mi recept na tu tvoju vynikajucu kremesku? dakujeeeem 🙂

lucka23
27. apr 2009

a este jedna otazka, nepoznate niekto kameramana - Milan Peťko z Lovinobane??? 😅

jajus
27. apr 2009

ahojte tak ja som už nie slamena vdova 😀 už mi došiel mužik kooooooooooonečne. A môžem nakupovať 😀
lucka ja nepoznam, ved ty si neoddýchneš ani cez týždeň obdivujem ta ako to zvládaš. 😵

arimzv
27. apr 2009

ahojte.
janka super ked sa vrati muzik a este aj s peniazkami 🙂
Lucka ja nepoznam.
rano som skusala tu teoriu s latkovou plienkou, ale bohuzial neuspech, natke vobec nevadilo ze sedi v mokrej plienke.
takze od dnesneho obedneho spanku uz ju nebudem davat doma s plienkou, holu ju posadim na nocnik po zobudeni, pred vychadzkou po vychaczke, pred spanok a medzi tym na skusku.
teraz vstala , vyzliekla som ju a posadila a sice umrncana ale vycikala sa, tak som heppy.
som ju navnadila aj na to, ze potom moze sama splachnut zachod, ja viem hovadina ale ak to bude mat uspech tak budem rada.
pridala som fotku ako natka vyzera teraz ked je ostrihana.

zunka
autor
27. apr 2009

Lucka, poznám ho - je celkom dobrý

lucka23
27. apr 2009

celkom dobrý? to znamena ze by si si ho dala na svadbu alebo nie? ale kedze segra nema inu moznost lebo Gallo je obsadený a Vaco pýta 15 tis. tak ak bude volný zoberie ho. 🙂
zuzka a este prosim prosim recept na tu kremesku. 😅

zvalka
27. apr 2009

ahojte, tak Vaco stoji uz 15 tis.? fiiiha, to je celkom dost 😕
Ako som sa ja este dobre vydavala, tie ceny na vsetkom boli este prijatelne 🙂

Lucka a ta oslava s nami bude o kolkej? na aku hodinu ti to bude vyhovovat ? 😵

lucka23
27. apr 2009

mirka hned sa dozvies. 😉

no 15 tis a to este + zaverecný zostrih a pod. ja som platile u neho nejakých 8,5 tis ak si dobre spominam. ale on je namakaný a vydavat sa znova tak ho beriem aj za tých 15 tis. 🙂

zunka
autor
27. apr 2009

Lucka, čo mám kamošky na Mýtnej a v okolí, tak tie všetky chcú len Peťka. Je fajn aj ako človek a čo som videla jeho svadby, tak som bola miestami mile prekvapená ako to vymyslel. Takže by som ho brala.

My sme včera krstili. A hovorí sa, že po krste sa dieťa zmení, keď bolo zlé, tak bude dobré. Ale keďže Šimonko bol už 3 týždne ako normálne priemerné 3-mesačné dieťa (čo pre mňa znamenalo - úplne dokonale dobručký), tak od dnes sme sa vrátili do starých koľají 😒 . Dúfam, že ho to zajtra prejde.

A ešte jedna otázočka: podprdy na kojenie sú aj vystužené, alebo len také klasické?

zvalka
27. apr 2009

oki, lucka 😉 ozaj, dohodli ste sa uz s tou tetou? ma to vsetko pre Teba? 😉

lucka23
27. apr 2009

zuzka nepotesim ta ale my sme týzden po krstinach zazivali take soky ze az. malý bol taký nervozny a placlový ze som myslela ze sa zblaznim a preklinala som den ked som dovolila ho pokrstit. majo mal vtedy 2 roboty tak som bola uplne sama a teda bolo to nasa najhorsie obdobie. ale po týzdni to preslo a zase to bol ten dobrucký lukasko.

ZUZKAAAAA PROSIM PROSIM RECEPT NA TU NEPECENU KREMESKU. UZ 2 KRAT SI PREHLIADLA MOJU VELKUUUU PROSBU. 😅 😅 😅 dufam ze ma etraz envymazu koli velkým pismenam ale musim na seba upozornit aby si ma zuzka vsimla 😀 😀 😀

ale dakujem za nazor ohladom kameramana 😉 segra mu teda zajtra zavola len dufam ze bude este volný.

lucka23
27. apr 2009

baby mate maila vsetky. teda dufam ze vsetky 😅

mirka ano je to dohodnute prislo to vsetko. peniaze som previedla na ucet.

zunka
autor
27. apr 2009

Lucka, PREPÁČ 😀 . Pošlem Ti to cez IP, lebo aj jankde som to už posielala, tak Ti prepošlem správu čop mám napísanú preňu.
Pridám aspoň jednu Natálkinu fotku, no ak ide byť Šimonko taký ako dnes, tak fotky jej dám asi až ako svadobný dar. 😠 Dám ju k sebe do albumu. Mirka ty si ju skopíruj k sebe a potom ju u mňa vymažem.

zvalka
27. apr 2009

jeeej, Natalka je zlatunka 😵
Lucka, ten mejl ti dat do IP ? 🙂

lucka23
27. apr 2009

jej ta foto je krásna. uz sa neviem dockat dalsich. 😵 a zabudlasom pochvalit natuskin nový zostrih. paradny. teraz vyzera ako pekný certik. 😀

zuzi nic sa nedeje a dakujem 😀 😀 😀

mirka ja mam vase e-maily pozhanala som zo starej posty. 😀 ale uz vas mam vsetky v kontaktoch.