Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
20. máj 2009

inak babenky mrzí ma že sme včera s tobinkom tak skoro museli isť preč ale nemala som nerva na to jeho knučanie 😅 prosto mala som toho aj ja nejak dosť. Potom aj doma bol ako utrhnuty z retaze, vyhodil cely šuflik z oblečenim a vonku bil morky palicou no prosto krása 😠

lucka23
20. máj 2009

janka veru skoda ale uplne to chapem ze si uz nemala na maleho nervy. viem co je to byt na dieta sama a je to strasne narocne. hlavne ked su takí mrzutí. takze snad ta tobiasko dnes setri o trosku viac a ty si skus nejak oddýchnut. vsak stretnut sa mozeme hocikedy, hlavne aby bolo lepsie pocasie. 🙂

práve mi volala mamina ze ocina smrt tinky zobrala asi najviac. predsa 13 rokov ju chodil kazdý den vencit, robila mu
spolocnost kým bol sam doma a my v praci alebo skole. 😢 ach jaj. bude to take zvlastne ked pridem k nasim a nikto ma uz nebude vítať. 😢 ale utesujem sa tý ze jej je uz dobre a nic ju neboli.

jajus
20. máj 2009

lucka ved mala nato aj vek, taky je život ☹ ale chapem za 13 rokov ste si museli vybudovať silny vzťah to je pravda.
Dnes je to omnoho lepšie už spinka 2 hodinky 😵 len v noci nejak štrajkoval tak som zvedava čo tuto noc vymyslí zasranko 😅
No neviem čo budem robiť ked michal odide na 2 mesiace asi ma švacne, sakra, babenky to unas budete povinne musieť byť každy víkend 😀 😀 Ivka to ma naskok a nepracuje tak ta aj cez týždeň 😀

lucka23
20. máj 2009

janka 2 mesiace si neviem ani predstavit. ale tak rodicia pomozu nie? zanesies im ho a ty si oddychnes. 🙂

ja idem zajtra zase do BA a ostavam tam aj spat. lebo v piatok by som tam musela znova cestovat tak sa mi neoplati behat hore dole medzi ZV a BA. a spomenula som si ze tam mam kamosku tak som sa k nej pozvala 😀 len neviem ako zvladnem nechat maleho doma a vecer si ho neulozit spinkat. 😒

zunka
autor
20. máj 2009

Lucka, možno je to skoro, ale nechceli by ste nového hafana? Nejaké malé milé šteniatko?
Janka, tak porob to zrkadlo, som zvedavá. Aj ja chcem niečo obtentovať servítkami, no musím naštudovať technológiu.

zvalka
20. máj 2009

Babule,tak ikea nist? Nikto nic? Berte,ked ponukam 😀
lebo ja tam maaalicko chodim,tak preto sa pytam,ze ked uz idem...
Zunka,co si nosila v zime? Mala si nejaku tehu bundu? Dnes som tak rozmyslala,ze akurat take obd. V lete by nebol problem 😉

zunka
autor
20. máj 2009

Mirka, dlho som zapla normálnu moju zimnú vetrovku a posledný mesiac, keď sa to nejak rozbehlo, tak mi dala mama svoj kabát. Taký normálny čierny po kolená. Bola som v ňom ako bomba 😀 . A nohavice som mala iba jedny tehotenské. Rifle - veľmi pohodlné, v tých som išla aj rodiť. Ináč som teplákovala doma.

arimzv
20. máj 2009

ahojte.
Zvalka - ja osobne dakujem za ponuku na ikeu, ja pevne verim, ze sa tam tento rok dostanem nazivo
Zuzka -cena za naramok primerana, v juni robim objednavocku, chcela som aj mamine na narodky, tak som jej teraz posielala link na Tvoj album na streche, ale ze ona nerada ma nieco na rukach, tak si kupim len pre seba, len tearz peniazky setrim natke na narodkovu oslavu
Lucka - havinky mi je luto, ale dozila sa krasneho veku, vidno ,ze o nu bolo krasne postarane
Janka - ked je clovek situaciou prinuteny byt sam na dieta, tak sa na to vnutorne nastavi a nauci sa fungovat.
neboj, zvladnes to, ked manzel odide na par tyzdnov a budes zo seba sama prijemne prekvapena.
viem o com pisem

jajus
20. máj 2009

Mirka no ja by som toho chcelaaaa z ikei joj no musim sa držať na uzde. Ale minule ked sme tam boli sa mi páčili take ružove postielne obliečky ( bol na nich kvet tmavšie ružovej farby) no ja tava som ich nekupila (aj material sa mi pačil) a objednala som z bonprixu a prišli hrozneeee 😠 ☹ tak som ich dnes bola vrátiť tak musim počkať na keše 😀. Ale ved snať ešte pôjdete alebo možno aj my sa odtrhneme do BA
Zuzka zrkadlo už visí na stene 😀 (ja som servítkovala šperkovnicu čo mam po tušim prababke, tobiho dozu z mlieka a pohare 😀 )

jajus
20. máj 2009

mirka ja viem, že je to tažke byť zrazu na krpca sama ale človek ako horoviš ked je donutený zvládne všetko.
No naši hlavne miška (sestra) dufam pomôžu ked bude treba 😀

iwuskaaa
21. máj 2009

Janka, rozkaz! Budem chodiť, ja prídem aj na celý týždeň, ale musím mať zabezpečené ubytko a stavu 😀
Ináč, zajtra sa chystáme s Katkou ku Tebe. Práve sme volali spolu, tak asi okolo deviatej vyrazíme, kým nebude tak teplo, no upresním Ti ešte. Vyhovuje Ti to? 😉
Dnes má malý nejaký zlý deň, hneď ráno ako vstal už mrnčal... 🙄 ...normálne nevládzem 😖 ...teraz som ho položila na koberec v detskej, vysypala všetky hračky, ktoré má, už mi je jedno, či je bordel či nie a celkom sa zabáva 😀 ...ani von sa mi nechce, je horúce 🙄

jajus
21. máj 2009

ahojte jasnačka Ivka dojdite sme doma 😉
už to prichádza to roztahovanie a bordel, aj ja kym len ležkal byt sa ligotal, no ked zbadal načo ma nohy koniec 😅 všetko musel mať okolo seba naukladane a bol spokojny, ja som ho potom davala do ohradky aby si neubližil a aby sa sam staval na nohy.
Ivka ok tak dojdi na týždeň od hladu hadam nepomrieme aj lucka to bude mať naskok 😀

jajus
21. máj 2009

idem kuknuť nejake recepty čo ukuchtim už mi to vymýšlanie ide hore krkom 😠

jajus
21. máj 2009

mirka a lucka vy mi viete povedať dokolkych mesiacov treba davať dietatu 6krat do týždna maso a 1krat vajičko?
Tobimu už zrejme nemusim tak často dávať maso lebo už mi dochádza para takto variť 😝

arimzv
21. máj 2009

janka ja toto uz davno nedodrziavam, natka mava vajicko bud vo vajickovej pomazanke alebo chlieb vo vajicku, alebo rozsprudlovane v polievocke, Tobinko je uz veliky, podla mna to uz nemusis prisne dodrziavat

jajus
21. máj 2009

aj ja si myslim lebo je to održku. Ale aspoň všetko spapa čo mu dám 🙂 a niekedy je to poriadny maglajs 😀, už sa tešim ked bude plena záhradka a ja len vybehnem a odtrhnem.
Ako robiš vajičkovu natierku pre natku?

jajus
21. máj 2009

joj ozaj a varite na olivovom alebo akom oleji. Ja zatial všetko na olivovom a tak sme si zvykli že aj pre nás nanom varím. A vypražane jedla to asi ešte počkám.

lucka23
21. máj 2009

janka ja t uz dlho nedodrziavam. tak isto ako natka lukasko ma vajicko v pomazanke, polievke a pod. ale niekedy ho enma aj týzden niekedy aj viac krát do tyzdna. a mäsko ma tak 3 krát do týzdna, niekedy ani to nie. proste je to co varim pre nas.
ja pomazanku robim tak ze uvarim vajo, kupim ten detsky taveny syr dam tamaj maslo pazitku alebo co ma napadne.

arimzv
21. máj 2009

Lucka aky je to detsky taveny syr? myslis Kiri?
ja normalne len vajce, maslo, ked nemam zmäknute zivocisne, tak aj veto, troska kecupu, horcice a soli. tak ako pre nas.
ja uz robim na normalnom rastlinnom oleji, natka uz mala aj fasirku, robb ila som taku pre nu, ze len maso, vajicko, troska soli, struhanku, . ja tiez musim niekedy vymyslat, co by natke chutilo, kedze je taky slaby jedak, ale Ty kedze s tym problemy nemas, tak mu uz kludne davaj aj to co si vy varite.

arimzv
21. máj 2009

Jani, dneska som v Marcu skecla s Matou, Tvojou svagrinkou, natka je ziva, ale na Lea nema, obdivujem Matu 🙂

jajus
21. máj 2009

to je čo živan poriadny 😀 no alex je pravý opak to mala byť baba vidno to ale obaja su zlatučký 😵
No obdivujem ju aj ja, že to sama takto zvláda fakt klobuk dole 😎
A ty ju odkial poznáš? 😕 Ačo hovorila čo maju nove už som s nimi dávno nebola ( už druhy týždeň)

arimzv
21. máj 2009

ja som chodievala ku nej cvicit do tiny a moj muz pozna jeho muza, a ked som este na MS kukala Tvoje svadobne foto, tak som si pospajala suvislosti 🙂
len chvilocku sme sa bavili 🙂

jajus
21. máj 2009

aha tak tak 🙂
Inak ako sa ma natka? Ako ste pokročili s cikanim. My už sme uplne bez plienky len na spanie dávame. 😉

arimzv
21. máj 2009

aj my sme s plienkou len na spanie, ale nie stale hlasi, kakanie hlasi stale, ale cikanie, ako sa jej zachce, ale ak ju necham ze bez gatiek, len tak na holo, tak si sama sadne na nocnik a vykona co ma 🙂 ale sme na dobrej ceste a do skolky to stihame 🙂
takze na vvonka stale nahradne oblecko, obcikavame namestie a prilahle travniky

iwuskaaa
21. máj 2009

Janka, tak zajtra ráno, teda okolo pol desiatej (myslím, že kým sa vyberieme, bude viac 😀 ) sa chystáme ku Tebe. Teda ak môžeme 😉 😀 ...dúfam, že nebude pršať, ale má byť vraj teplo, tak asi nám to konečne vyjde 🙂 .
Čo máte ináč kočky nové? My sme boli od obeda vonku, prišli sme domov iba o pol siedmej, malý bol dobrý, presedel v kočíku celý čas 🙂 . Dúfam, že ráno vstane s úsmevom a nie ako dneska, od rána mrzutý 😖 ...lebo potom mám aj ja po nálade 😒 ...

jajus
21. máj 2009

ok Ivka čakame vás 😉 tešíme sa tak zajtra. 😵

iwuskaaa
21. máj 2009

Janka aj my 😉 😵

arimzv
21. máj 2009

aj my sme stale vonka a natka mi odmieta vojst do bytu, najradsej by sedela na lavicke, co mame na chodbe, napriek tomu ze sme cele dni von, doma len obedujeme a spime, aj tak jej nestaci 🙂 ked ju musim s vreskom dostat do bytu, tak to neni najprijemnejsi pocit 🙂

zunka
autor
22. máj 2009

Ahojte.
Iwka a si predstav, že ja mám takého umrnčaného už skoro 5 mesiacov. No je to o držku, ale časom si na to zvykne človek.
Teraz je nejaký nachladnutý, asi schytal odomňa 😒 . Má soplíky a tie mu zatekajú do hrdielka, keď leží a stále ho nadrapuje z toho a kašle. Ideme poobede ku Dr. Odsávame odsávačkou vysávačovou. Čo ešte môžem pre neho urobiť? Čo ste robili vy Iwka?
To o takom dodržiavaní vajíčok a mäsa v papaní som ani netušila. My sme to pri Samkovi vôbec nerobili. Čo bolo to zjedol. A našťastie mu nič nie je.

kodada
22. máj 2009

babule mam otazku ... boli ste na 3D? mirka ty viem ze si bola v Hlohovci
teraz otvorili nove 4D v BB, nejaky MUDr. Fruhwald ho ma, tak rozmyslam ci ist ci nie, pohlavie mi vcera zas nepovedal, ze az v 30 tt, dovtedy sa mi nechce cakat ....