Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
22. máj 2009

tak nikde nikoho, objednala som sa na, idem 26.6 do ZV

zvalka
22. máj 2009

Dadi,mas tel.cislo na 3D do ZV? Posli pls,ak mas.diky 😵 a v kolkom tt budes akurat na 3D?

kodada
22. máj 2009

http://www.nspzv.sk/1/index.php?ac=13&id_c=39
Miri, oni ta objednaju podla toho ako si tehotna, ja som dnes zacala 21 tt, a objednali ma o 5 tt

petullia
22. máj 2009

Cawte... no aj ja som bola vo Zv na 4D a tam mi povedali pohlavie 😉.
Dnes som bola u kadernicky hura hura hura... Miska ma zase poludstila... zlatunka sikovnunka babuska 😵 😀 zajtra sa uz ideme konecne fotit ku Gabike ta sa tesiiim 🙂 no a tak... ma uz nist nenapada 😅

kodada
22. máj 2009

ahoj Peti, aj v ZV uz robia 4D? ked som sa objednala na 3D, 4D mi nespravia?

petullia
22. máj 2009

spravia 🙂 3D su fotecky a 4D je video... ta video ti zrobia 😉

zunka
autor
22. máj 2009

Dada, ono je aj vo ZV 4D, ale všetci neviem prečo to volajú 3D. Nám tam tiež povedali pohlavie. Máme video asi 15 min, ale bol nalepený veľmi na placentu, tak veľmi nebolo vidno, tak sme platili len 300 a za určenie pohlavia 100 Sk.

kodada
22. máj 2009

uz sa tesim, ale pre manzela to bolo prekvapenie 😉
vsak uvidim co ma to vyjde, uz aby bolo 26-ho

petullia
22. máj 2009

no my sme platili vtedy liter plus kilo za pohlavie... 😅 ale jednoznacne to stalo za to 😵

iwuskaaa
22. máj 2009

Ahojte kočky 😉 .
Zunka, my sme odsávali, odsávali a ešte raz odsávali. Kvapkali do nošteka Mar a Pamycon, ten je na predpis, ale veeeeľmi účinný liek, teda kvapky 🙂 . Čo Vám povedala doktorka?

My sme dnes boli u Janky 🙂 . Skoro celý deň a veľmi nám to prospelo 😵 . Tak rýchlo mi ubehol deň ako asi nikdy (okrem svadobného 😀 )...Dúfam, že Dávidka tiež vyčerpal a bude spinkať do rána 😀 🙂 ...

My sme na 3D neboli, vo ZV je super aj klasický UZV, my sme pekne videli aj tak 😀

kodada
22. máj 2009

no Szedely na sone nevidel nic, tak preto to 3D, ci vlastne 4D ... dnes mi konecne nabehla PN, aspon ten "balik" penazi pouzijem na nieco rozumne 😉
verim Ivi, ze sa maly naozaj unavil a bude pekne spat az do rana, ja si teraz spanok perfektne uzivam, vacsinou sa mi podari spat aj do 8,30 😉

iwuskaaa
22. máj 2009

Dadi, no počkaj ako si budeš užívať posledné týždne 😀 ...ja som zväčša bola o druhej v noci už vyspatá, susedy sa čudovali, prečo chodím na nákup ráno o šiestej 😀

zunka
autor
23. máj 2009

Jój Dadka, ako Ti závidím. Ja neviem čo je to spánok. Viac ako hodinu v kuse spánku som nemala už od decembra. ☹
Iwka, hrdielko je pekné, dýchanie čisté - len nádcha. Máme kvapky a sprej a odsávame. Asi je to o trošičku lepšie. Ale dnes som sama, tak som zvedavá ako ideme odssávať, ešte zo dve ruky by sa mi zišli.

iwuskaaa
23. máj 2009

Zuzka, neboj sa poradíš si 😉 ...ja som si najprv naštartovala vysávač, jednou rukou chytila ruky a druhou som odsávala, no kým som sa trafila do dierky 😀 ...trvalo to...
A ku tomu papaniu...dieťa by malo mať 6x do týždňa mäsko (najprv kuracie, morčacie, teľacie, králičie) a 1x žĺtok, lebo bielok môže vyvolať alergiu na bielkovinu. Ja som sa najprv toho bála, že každý deň variť, vymýšľať, zdalo sa mi, že mäsa je asi dosť keď mu dám 6x, ale teraz som si už zvykla 🙂 ...varím si na dva dni, určite nebudem každý deň sa serkať s tým, mixovať (teraz už nie) a kuchyňa zaondiata 😀 ...
Teraz som si zvykla tak, že čo varím pre nás, veľa sa dá použiť aj pre malého, takže je to už lepšie 🙂

kodada
23. máj 2009

nie ze som vas tym spankom chcela provokovat, ja si to plne uvedomujem, ze ked sa male narodi, urcite sa tak dobre nevyspim 😉

jajus
23. máj 2009

Ivka aj my dakujeme za návštevu bolo nám supeeeeeeer a ubehol ten deň poriadne rýchlo. Katka si zabudla tu gulu ja jej ju odložim a ked dojdete znova tak si ju vezme 😉 ( aspoň bude mať vačši dôvod prisť znova 😀 )
Pridam aj fotky len musim najsť kabel k fotaku 😒
Joj odsavanie soplikov teraz je to u nas lepšie už si aj sam odsáva 😀 ale pár mesiacov dozadu metal sa rukami mi odstrkoval ruky, tak som si musela naneho sadnuť (samo že nie celou váhou) chytit ruky a hlavku a šup odsávať dotrápila som sa pritom ako hovado.

arimzv
23. máj 2009

ahojte.
babenky drzte mi palce, natka dnesnym dnom zacala pouzivat otazku - A PRECO? 🙂
takze mi zacina vesele obdobie 🙂
my sme boli poobede na vylete vlacikom na sliaci, natka vyslapala od vlaku az hore do kupelov a spat, tak nam kocik aspon tasky ponosil 🙂

iwuskaaa
23. máj 2009

Mirka, držím teda palce...a prečo? lebo je to únavné stále odpovedať na takú otázku...a prečo? no lebo je to stále to isté...a prečo? no jednoducho PRETO 😀 😀 😀 ...

Janka, jasné 😉 ...len jej ju odlož a prídeme 😀 ...ale ja sa na tieto gule tento rok určite dám tiež 😀 ...

jajus
23. máj 2009

Mirka no tak to pevne nervy prajem 😀 😵
my sme dnes cely deň šoferovali na traktore a to len na velkom o malom nechcel ani počuť 😀
Ivka super je v šufliku odložená 😎 no uvidíš vôbec to nieje tažké 😉

iwuskaaa
23. máj 2009

Janka či je to ťažké alebo nie musím zhodnotiť ja a až potom, keď niečo vytvorím 😀 ...

jajus
23. máj 2009

Tak som zvedava na tie gule 😀

kodada
24. máj 2009

babulky ake gule, tie co ste robili na vianoce?

iwuskaaa
24. máj 2009

Dada áno presne tie, neboj sa, nie iné 😀

kodada
24. máj 2009

tak drzim palce, mne sa to vzdy zosuchlo z balona ... ozaj, ved lucka chcela robit aj take srdiecka, nie?

iwuskaaa
25. máj 2009

Asi sa všetky slnia 😵 😀

zunka
autor
25. máj 2009

Ja som dnes KO. Dnes mi dal teda zabrať. Ja mám stále nádchu a bolí sa hlava. Som unavená ako kôň a keďže večer už Šimon nevie čo so sebou, tak mu musíme vymýšľať program. Tak sme ho dnes dali do cyklovozíka (dá sa používať aj ako kočík) a boli sme s ním na korčuliach. No a teraz ledva žijem. Zajtra musím vymyslieť niečo, kde sa leží. 😠

arimzv
25. máj 2009

Zuzi skoda ze nemozes dat Simonkovi program - opalovanie

zunka
autor
25. máj 2009

alebo spanie 🙄

jajus
26. máj 2009

ahojte, no zuzka ja to vidim len na makový odvar 😀
inak pridala som na MS to zrkadlo

jajus
26. máj 2009

pridala som na FB video ako tobinko demoluje miške (mojej sestre) basu. 😀
A fotky z davidkovej a dominikovej návštevy a aj ako tobinko bude traktorista 😀