Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

petullia
29. dec 2008

Iwi krasne fotecky... 😵

zunka
autor
29. dec 2008

Iwka, fakt pekné fotky. Malý sa držal krásne akoby mu to bolo úplne prirodzené také fotenie. Možno bude nejaká slávna modelingová celebrita z neho 😉 . Úplne perfektne a dokonale tie fotos Gabika poupravovala.

zunka
autor
29. dec 2008

Dnes idem do poradne.
A predstavujem si to takto: povie mi, fíha, veď ste na 8cm otvorená, treba rýchlo do pôrodnice. Cestou do nemocky sa otvorím na 10cm (samozrejme bez akýchkoľvek bolestí) a tam si sadnem na tú postel zatlačím slabšie ako na wc a kuk - dieťatko na svete 😵 ......pekne som si to naplánovala, však?

petullia
29. dec 2008

Zunka!!! ako sme sa dohodli??? ha?! 😠 Ako to, ze si uz nedala vediet, ze hotovo!
Ale aj tento plan znie dobre 😝 😀 ... ok... dalsi pokus... a vecer mi uz napiiiiis!!! 😉

lucka23
29. dec 2008

zuzi parada. a keby to ides do tej poradne aby sme vedeli kedy bude zunkos na svete? 😀

iwuskaaa
29. dec 2008

Ďakujem kočky za pochvaly 😉 . Lucka, ja som ich už obzrela asi 50krát 😀 .
Zunka, presne taký priebeh to bude mať 😉 😀
No malý sa držal dobre, no potom od únavy zaspal chudáčik 🙂 .

zunka
autor
29. dec 2008

Tak môj plán nevyšiel. Som doma a dr.povedala, že žiadna zmena ☹
Takže druhý plán je: tak isto samozrejme žiadne bolesti a narodí sa 01.01.2009 1sekundu po polnoci a bude to prvé eurodieťatko a budeme v telke a príde aj Gašparovič a dám nám ako dar 50.000,- Eur 😉

kodada
29. dec 2008

😀 😀 😀 zuzi tak to budem velmi rada, ak sa tento druhy plan podari 😉 budeme ta vyzerat v telke

arimzv
29. dec 2008

ahojte.
ano Lucka je to ten z Metra, zatial drzi 🙂 ale ak by sa aj znicil, tak uz mam nahradnu verziu, v Ikey maju stan za 250 sk, ktory som aj povodne planovala len potom som objavila v metre letaku tento.
Zuzka teorie mas pekne, uvidime aka bude prax 🙂

lucka23
29. dec 2008

mirka tak mozno natka nie je taký jaso ako lukas. ten ho znicil tým ze don nevchadzal normalne ze by sa pokrcil a tak vosiel ale supol sa tam a potom sa tie tycky polamali. teda poohýnali a uz ten stan nedrzal ako mal. 😀 ale tak umiestnim ho v nasej pizzerke v detskom kutiku. tam bude dobry. ja som malemu kiňupila taký piratsky stan. sice stal 1200 sk ale je bombový. 😵

zuzi ja ti tak velmi drzim palce aby to bolo to prve novorocne babo. 😵 😵 😵 dufam, ze ked potom budes davat interwiew v telke aspon nas pozdarvis 😀

arimzv
29. dec 2008

pridala som nejake foto.
Lucka, muz akurat pri posuvani stan zlomil ☹

zunka
autor
29. dec 2008

Nudím sa ako pes. 😝 Neviem čo robiť. Išla by som rodiť, nech je nejaké vzrušo. No ale ešte 2 dni vydržať do toho nového roka 😖

zunka
autor
29. dec 2008

Mirka, pozerala som si vaše vianočné fotky. Natke sa najviac páčili tie modré papuče 🙂

arimzv
30. dec 2008

Zuzi este vydrz, nech uz rodis za europeniazky 🙂
to boli sestrine, nasa natka je topankova, mam na co zarabat ked zacnem pracovat 🙂
stan sa nam nastastie nejako podarilo opravit, takze uz je znova v provoze 🙂

zvalka
30. dec 2008

Lucka prajeme vsetko najlepsie Davidkovi k dnesnym meninkam 🙂
a btw. mate krasne fotocky s malym 😵 velmi vydarene 😉 Gabika ma dalsi dobry bodik na konte 😀

zvalka
30. dec 2008

oooooo vidiet, ze som v robote 😅
oprava - IVKA - prajeme vsetko najlepsie Davidkovi k meninkam 😀

zunka
autor
31. dec 2008

Dobré ránko.
Dnes ráno o 4:30 som sa zobudila na silnú bolesť v podbrušku - presne ako menzes. Ale bolo to tak 1 min, potom o dve hodky sa to zopakovalo a teraz sú tie bolesti tak po 30 min. Ale tá bolesť je len tak cca 30sekund, ale dosť silná. Myslíte, že je to TO? A trošku to ide do krížov, ale viac ma vtedy bolia stehná. Potom je to zase v pohode, žiadna bolesť.

zvalka
31. dec 2008

no Zunka, ja Ti nepoviem, ci je to uz TO, ale ak ano, tak vydrz este do polnoci 😵 😉
ja som v praci, prave mi kolegynka povedala, ze sa jej dnes narodilo krsniatko - MATEJ 🙂 tak ten bude silvestrovsky drobcek 🙂

kodada
31. dec 2008

jeeeeeeeeeej super Zuzi, verim ze uz je TO co tak tuzobne ocakavas a budes mat za chvilu v rukach svojho synceka, vydrz do polnoci !!! strasne sa tesim 😉 ..................... uz chcem prebrat stafetu

lucka23
31. dec 2008

dufam zzuzkaaaa anooo to je uz tooooooooooooooooooo. 😵 bravurne naplanovane a nacasovane. 😀 dufam ze teraz su uz tie bolesti intenzivnejsie. som ale mrcha co? ale cim viac to boli tým si blizsie k cielu. joj myslim na teba a daj vediet ak by nieco.

zunka
autor
31. dec 2008

Takže je to vždy po 10-15 min, ale tá bolesť je oveľa väčšia ako ráno.

zvalka
31. dec 2008

Dievčatá, v Novom roku 2009 vám všetkým želám 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8 760 hodín bez starostí, 525 600 minút zdravia a 31 536 001 sekúnd lásky 🙂

zvalka
31. dec 2008

53 tyzdnov alebo 52? 😀 cim viac pohody,tym lepsie 😉

lucka23
1. jan 2009

pre tie ktore nevedia zuzka je uz maminaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 1:50 sa jej narodili simonko s mierami 3440g a 54 cm. 😵 a práve mi pisala ze su cislo 1 v BB kraji. takze bude v spravach. 😀 Zuzka este raz z celeho srdca blahozelam a drzkajte sa. zvladla si to na 1***. 😵

lucka23
1. jan 2009

a aj ja vam prajem v novom roku vsetko dobre nech je urcite este lepsi este krajsi ako ten predchadzajuci.

zvalka
1. jan 2009

No to je uuzasneee 🙂 blahozelame Zunka k Simonkovi. Prajeme vela zdravicka aj malickemu aj maminke 🙂 Tak sa tesime na Teba v spravach 🙂

petullia
1. jan 2009

Zuzi, este raz gratulaaaaciaaa 😵 ... a aj vam babusky vsetko dobre v novom rocku 😎

petullia
1. jan 2009

Tak na azete uz uviedli prve deticky v tomto roku a ani jedno nebolo skor ako malinky Simoko a o nich tam nie je ani zmienka 😠 ... co su toto za moresy! 😢

iwuskaaa
1. jan 2009

Tak Zunka si to pekne naplánovala 🙂 , ešte keby prišiel za ňou ten Gašparovič s 50000 Eur 😀 ako si priala 😀 .
Gratulujem k Šimonkovi a teším sa na správy od Teba 😉
Zvalka, ďakujeme. Veď som kukala, čo Ty píšeš 😀

zvalka
1. jan 2009

No lebo ked som blahozelala Davidkovi,tak som si spomenula,ako mala nedavno Lucka meniny,a to sa mi tam rovno zaplietlo..😀 no chaos,nejako tu perlim v posl.dobe 😀 a este som to aj popri praci pisala,bola som v nej dokonca aj na silvestra :-/ aj ja som pozerala na sme.sk a zunkinho simonka nespominali,aj ine deticky boli neskor narodene ak on...