Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
17. aug 2009

ahojte babenky tak ako sa máte? Nejak to tu zaspalo. No my sa mame lepšie, tobik už nema teploty od soboty, ale ešte kašleme ale nieje to nič hrozné. Ale idu nam dalšie očne, takže už asi budeme mať všetky. Tak možno aj preto bol taky chorý ale je vo vzduchu straaaaaaaaaaašne veľa vírusov, upozornovala nas lekárka. Tak bacha na drobcov.
Ivka ked budeš mať chuť kludne dobehni, aj my sa chystáme kuknuť Vás s Dávidkom (ale ked sme boli chorý nešlo to ale určite si najdeme čas) michal pre istotu maka na terase, zase sme si zmysleli niečo, tak dorábame strechu a murik okolo terasy. Tak už budeme robiť grilovačky u nás na terase (tam bude zabudovaný aj krb) tak sa už teraz teším na akcie 😀

iwuskaaa
17. aug 2009

Janka, tak nech si Michal pohne, aby sme mohli aj ugrilovať, keď prídeme s Dávidkom 😀 ...niekedy v stredu? 😀
Jasné, ozveme sa, práve ráno som na Vás myslela, že sa musíme zastaviť, aj veci som už vytriedila 🙂 ...
Tak je dobre, že Tobinkovi je už lepšie, tie zuby musia byť pre neho zvlášť náročné, veď viete asi o každom, však? 😒...

jajus
17. aug 2009

ahoj Ivka kludne aj v stredu. No grilovať sa nebude ešte dať sme len v začiatkoch ( navozeny material 😀 a nič ine)No presne vieme o každom jednom zube chuda moje male, a to ešte tie dva očne a 4 stoličky. Tie dva očne su tak trošičku narezane. ☹ tak si užijeme ešte.

iwuskaaa
17. aug 2009

Ešte Ti dám Janka vedieť presne kedy prídeme 😉 ...no dobre, tak budeme bez grilovačky 😀 ...
Tak si povedz, že už iba 6 zúbkov a budú všetky 😉 ...My už iba 14 😀

jajus
17. aug 2009

jasne zavolaj kludne my sa budeme tešiť 😉 ach 6 zubov to je ešte koooooooopppppppppppaaaaaaaaaaa prebdených nocííííííííí
akurát tušim v stredu sme mali hrooooooozne zlu noc no nespala som vcelku asi ani 10 minut a tak potom tym mojim dvom chlapom hovorím, vy chcete miminko dokelu, ved som poriadne nespala celu noc ani nepametám ( no ako som otehotnela určite nie, vždy niečo, tobiho nočne papanie potom zubky a furt niečo)a ked bude mimi tak to zase aspoň 2 roky nič nenaspím, zbudnite. Tak namna kukali 😀

iwuskaaa
18. aug 2009

Janka, tak keď si s Tobinkom toľko hore, s druhým si si to mohla odkrútiť naraz a máš bez problémov 😀 ...
Chceli sme prísť vo štvrtok, no ak bude teplo, tak Peťo ma nahovára na kupko ešte, tak sa ozveme, veď ak nie, aj v piatok je deň 🙂

jajus
19. aug 2009

ahoj Ivka ako budeš chcieť, potom daj vedieť. Do DT na kupko nechojte hrôôôôôôôôôza my sme tam boli v nedelu predtým ako sme mali isť na chatu na dovolenku. Magali sa tam veľke deti potom ich plavčik vyhnal. Aj romovia tam boli 🤐

iwuskaaa
19. aug 2009

Janka, určite na DT kupko nie, bleeeeee 😝
Ozveme sa 😉

zunka
autor
20. aug 2009

Janka, súcitím s Tebou s tými nocami. Spomeň si potom na mňa, že aj ja som určite hore. 😒

jajus
20. aug 2009

zuzka ved som minule aj myslela či spinkate alebo ste hore bolo nejak pol druhej v noci 😀
Inak ako sa máte so Šimonkom?

zvalka
21. aug 2009

ahojte maminy 🙂
zajtra doobeda sa chystame s mm do IKEA. takze ak nieco, tak mi dajte vediet, idealne este dnes do vecera, prip. najneskor rano, a mozem vam to priniest. vo stvrtok pojdeme na stredne Sk, tak prinesiem 😉
iwus, ty si tusim nieco chcela, nie? 😉

iwuskaaa
21. aug 2009

Janka, prajem Ti k dnešným meninám všetko len to naj, naj, naj, nech sa Ti splní aj ten najtajnejší sníček a nech Ťa tí Tvoji chlapi poslúchajú 😉 😵 ...CMUK!

Mirka, pôvodne som chcela, máš pravdu 😉 ...ale teraz si idem pozrieť tú Ikeu ešte raz teda, ak budeš taká dobrá a urobíš aj donášku 🙂 😀 ...tak idem, počkaj 😉

iwuskaaa
21. aug 2009

Mirka, tak nič som si nevybrala, resp. nič nepotrebujem? Neviem 😀 ...alebo najlepšie by to vystihlo: neviem, čo si mám vybrať, toľko toho by som chcela 😀 ...ale aj tak ďakujem za ochotu 😉

zvalka
21. aug 2009

oki 😉
sa pytam, lebo tam v ramci mojho 1krat za cca 2mesacneho intervalu idem a nerada by som tam isla coskoro zase, tak preto 😀 ze ak nieco, tak naraz 🙂

arimzv
21. aug 2009

ahojte.
Janka aj odomna vsetko najlepsie k meninkam, zdravicko, stasticko, od Tvojich chlopov vela lasky a nech Ta obidvaja posluchaju a robia Ti vela radosti 🙂
Mirka ja tajne dufam, ze sa mi tento rok podari do Ikey zajst osobne, ale diky za ponuku 🙂

zvalka
22. aug 2009

iwus, tak sme kupili 😉 vyzera to pekne aj nazivo 🙂

jajus
22. aug 2009

ahojte daaaaaaakkkkkkkkkkuuuuuuuuuuujeeeeeeeeeem krásne za gratulácie ste zlaté cmuk
Mirka no prepásla som tvoju ponuku čo už, kto neskoro chodí sam sebe škodí 😀 ale dufam, že sa nam podarí isť do BA chceme isť pozrieť mojich bývalých spolužiakov, tak zbehneme kuknuť aj ikeu dufam, lebo to naše plánovanie 😖

lucka23
23. aug 2009

ahojte zienky. v noci o pol 4 sme dorazili domov. bolo supeeeeeeer. 😵 😵 😵 idem dovybalovat potom snad budem mat cas pridat foto a napisat viac.

janke dodatocne vsetko naj naj naj k neminkam, nech sa ti splni vsetko po com tuzis. cmuk

jajus
23. aug 2009

Lucka tak ahoj moja, a dakujem krásne za blahoželanie tak šup šup s fotkami už sa tešííííííííííímmmm 😵

lucka23
23. aug 2009

tak nejake foto som pridala na FB tak ak chcete kuknite.

ivka ako sa ti dari ako slamenej vdove? a stanci to ako znasa?

iwuskaaa
24. aug 2009

Ahoj Lucka, vitaj späť doma 😉 . Chýbala si tu 😉 .
No darí sa mi dobre, celkom rýchlo som si zvykla 😀 . No práve včera malý začal boj so soplíkmi, tak to nieje najlepšie 😖 . Ale dúfam, že to rýchlo prejde a nebudú ho dlho trápiť 😒 .
Stanko je celkom spokojný, až na to, že sú tam veľké horúčavy a robia od rána do večera každý deň. Ale zase na čo stáť? Skôr príde domov 🙂
A Vy ste sa ako mali? Pozriem aj fotky na FB, keď malý zaspí 🙂 ...

lucka23
24. aug 2009

to je fajn ze to takto pekne zvladate. a ani sa nenazdas a bude stanci doma. davidkovi prajem nech ho sopliky dlho netrapia. ja som strasne zvedava ako bude lukas reagovat na skolku ci tiez nebudebyvat casto chory. lebo doteraz sa nam choroby vyhybali. klop klop klop. posledne sme mali sopliky asi v januari aj to trvalo len 2 dni a bolo po soploch. tak snad si tie choroby nevyberie vsetky po nastupe do skolky. uz sa nam to krati. 😀

iwuskaaa
24. aug 2009

Lucka a Lukáško je pripravený do škôlky? Aj sa pripravuje nejako špeciálne? 😀
Idem pozrieť tie fotky na FB 😉

lucka23
24. aug 2009

ivka neviem ci je pripraveny ale ine mu neostava len byt. 😀 ale myslim ze to zvladne len ja sa musim na to nejak pripravit ze uz mam doma velkaca-skolkara. 😅 😨 boze vsak len teraz ma obkopaval v bruchu a uz mi ide do skolky. zacneme tam najprv chodit len na par hodin a ak bude dobre reagovat pridame aj obed v skolke a postupne aj spanie.

jajus
25. aug 2009

Ahojte, lucka hrooooooozne to uteká, to nieje ani možne aj my už dva roky a len nedávno sme rodili. A čo maly Lukáško teší sa do škôlky na deti a tak?Tobinko ten ked sme v detskej tak ukazuje na auta čo nechcel požičať Davidkovi a vraj poži (požicia) Da ako Davidkovi 😀 a ked ideme na sídlisko tak Ivka a ukazuje že tam býva Ivka 😀. Tobi ma hrozne rád deti minule sme boli v škôlke a nemohla som ho odtiaľ dostať. Tak dufam že nebude mať problem s adaptáciou.

lucka23
25. aug 2009

janka tiez dufam ze lukasko to zvladne. sice teraz prechadzame fazou hambenia ale to trva len chvilu a potom je dobre. vcera sme boli u nasej buducej p. ucitelky a lukas ju ma rad tak spolieham na to ze ona bude taký zachytný bod prenho. 🙂 bud. stredu ideme prvy krat na par hodin. este musim kupit vhdne papucky a doplnit stavy teplakov. vcera som v tescu nakupila tricka s dlhým rukavom a chystam sa objednavat aj next.

iwuskaaa
25. aug 2009

Ahojte kočky 😉 ,
tak my soplíkujeme ďalej, ale už je to na ústupe, klop klop 🙂 ...Janka, zajtra by som aj prišla ku Vám, ale bojím sa, aby Tobiasko niečo neschytal, keď bol nedávno chorkavý 😖 .
Ach jaj baby, to fakt veľmi bežíííí....ja si Vás pamätám ešte ako tehuľky a teraz akí chlapi vyrástli z nich 😵 😵 😵 ...
My sme sa vrátili zase k polhodinovému spánku cez deň 😔 😔 😔 , už som zúfalá, neviem, či sa takto nedopracujem na psychiatriu ☹ ☹ ☹ ...skade má toľko energie???

zunka
autor
25. aug 2009

No ahojte.
To tu už ideme mať škôlkarov? Ja odpadnem! to ubehlo
Iwka, ja už 8 mesiacov sa každý deň pýtam odkiaľ má toľko energie?! No ale len nech šantia tie naše deťúrence. Šimonko objavil futbal, tak celé dni chodíme po ulici hore - dole s futbalkou a kope si donej, na konci ulici sa otočíme a tak dookola. Potom sa neviem vystrieť, lebo ho držím za ruky a som ohnutá.
A dnes sme boli vo ZV a bola som s ním v Bambine - bol bohovský ako sa rozprával so všetkými hračkami, vískal,...no šťastný ako blcha. A potom plakal, keď sme išli preč.

iwuskaaa
25. aug 2009

Zuzka asi sme boli aj my nabité energiou v tehotenstve, inak to nevidím 😀 . Ale tak vždy si poviem, hlavne, že sme zdraví 🙂 . Ale dnes som už bola zúfalá z neho, aj som krik narobila, určite ma aj do susedov bolo počuť 😕 .
To musí byť zlaté - chodiť po ulici a kopať si loptu 😵 .

jajus
26. aug 2009

ahojte Ivka tak ked sa Vám polepší dobehni aspoň si oddýchneš, ja povarujem Dávidka zase zmena teke male mimi držať na rukách. Ja som sa minule dohanbila na sídlisku boli sme ohladom kolaudácii a stretli sme deti no to tobinko musel behať zanimi ale ked došli maminy a prihovorili sa mu tak sa mi skryl pod šaty a nie isť von a začal mi hladkať brucho vraj miminko no skade tonabral. 😕 Včera v detskej šetičku ja že chce lyžičku nie potom vidličku nie a nakoniec vysvitlo že sestričku no ja zíram nad tym mojim krpcom a to vôbec nehovorime o miminku nič odkiaľ to ma neviem 😕 😅
Zuzka musi byť šimonko bohovsky za tou veľkou loptou 😵