Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
25. máj 2010

Takže bábo už nie je na ceste ☹ , včera som ho spláchla do záchodu,...trochu morbydné, ale je to tak. Ale mám Šimonka a tak sa teším z neho 😉 .

strapanik
25. máj 2010

uff, to je mi luto Zunka! Ale coskoro to mozte skusit opat, drzim palce.

Lucka, uprimnu sustrast aj tebe.

zvalka
25. máj 2010

Zuzi,to mi je luto ☹ drzim palceky,nech to najblizsie vyjde a dotiahnete to do uspesneho konca 😉 dolezite je ze mate vasho pokladika simonka 😵

zvalka
26. máj 2010

@iwuskaaa kedy ides na 3D? 🙂 zelam pekny zazitok 😉

jajus
26. máj 2010

zuzka ☹ ale neboj čoskoro budeš aj ty tehuľka.
Tak ja už mam za sebou cukrovkove testy 😝 mam dobre výsledky, tak horsa na sladke 😀 😵 😵 😵

zvalka
26. máj 2010

jani blahozelam k dobrym vysledkom 🙂 tak ako sa bude volat malicky? jakubko ci tomasko? 🙂

zunka
autor
26. máj 2010

No ja myslím, že s menom to má Janka už jasné - to je stopercentný Jakubko 😉

lucka23
26. máj 2010

ahojte. tak my mame po pohrebe. ☹ bolo to hrozne, ako kazdy pohreb.

zuzka to mi je fakt luti ze to takto dopadlo. ☹ strasne ti drzim palceky nech to nabuduce dotiahnes do uspesneho konca. 😉

petullia
27. máj 2010

ahojte babulky.... Lucka uprimnu sustrast 😔
a ja uz mam net aj v LV huraaa 😎 😀 a vcera nam konecne dosla nasa obrovska posteeeel a nemusime spat na nafukovackeee 😀 😀 😀 😀

kodada
27. máj 2010

Lucka uprimnu sustrast, mne zomrela starka min. piatok,ale mi sme to uz cakali ... Tomi cely pohreb preplakal, ako keby citil ze sme smutni vsetci, manzel ho opatroval ... aj nebo plakalo s nami 😢 😢 😢
Zuzi netrap sa ze to poriesila priroda hned takto, radsej na zaciatku ako neskor 😒 verim ze sa ti podari dalsie tehu dotiahnut do uspesneho konca
strapanik blahozelam k dievcatku, ja mam tiez DVD od Komodovej a tiez dlho netrva a to sme tam boli na dvakrat, lebo sa Tomi nechcel vobec ukazat a nemyslim tym pohlavie, to ukazal hned a jasne na celu obrazovku 🙂

jajus
27. máj 2010

Dadi tak aj tebe uprimnu sustrasť.
Mirka ako píše Zuzka bude to Jakubko 😀 . Peti tak super už nas nebudeš zanedbávať 😀 😵
No Ivka nas nejako odignorovala 😠 Ivkaaaaaaaaa no čo ukazalo miminko 😵

lucka23
27. máj 2010

ahojte. dada tak uprimnu sustrast aj tebe. 😔

peti super, ja si to uz bez netu ani predstavit neviem 🙂

veru ivka kasle na nas. 🙄 😀

zvalka
27. máj 2010

uprimnu sustrast dadi 😔 no ja viem, ako sa citite, ja som to prezivala pred rokom 😔
ahoj peta, tak sa tesime, ze zavitas k nam castejsie 😉
jajus - pekne ste vybrali 😵
a ivka uz bola na tom 3D?

iwuskaaa
27. máj 2010

Ahojte 😀 ...
nie, ja na vás nekašlem, ani som nekašlala nikdy, len nejako nestíham 🙂 . včera sme prišli neskoro domov, potom sme mali ešte návštevu a teraz som sem konečne nazrela 🙂 ...a čo to chcete vedieť??? 😀 😀 😀

zvalka
27. máj 2010

iva jaka vtipalka, pozrime ze 😀
no podla vyrehotania, to bude dievcatko... 🙂 aaale zase, urcite by si sa potesila aj chlapcekovi, tak neviem... 🙂 tipujem - je to Emka? 🙂

jajus
27. máj 2010

Ivka no čo to jeeeeee predsa 😀 tak ja si myslim a mam pocit, že baba 😵

tami712
27. máj 2010

ahojte 🙂
občas sem nakuknem a Ivka vieš že som aj ja strašne zvedavá 😀
želám ti Emku 😵 😵 😵

iwuskaaa
27. máj 2010

Tak tipy vám nevyšli 🙂 . Bude to chlapček 😵 . Ukázal sa nám v plnej kráse, tak ako keď sa nám ukázal Dávidko 😵 . Neviem, po kom tie deti sú 😀 .
Takže myslím, že stále tu ostáva prevaha chlapcov 🙂 .
Zuzka, je mi to ľúto, ale radšej takto skôr ako neskôr a držím palce, nech to nabudúce vyjde a tešíte sa z bábätka 😵

tami712
27. máj 2010

Ivka no teda tak Ema bude mať ďalšieho krásneho nápadníka 🙂 🙂 🙂

zvalka
27. máj 2010

ja odpadnem iva 😵 krasne ste si to s jankou naplanovali - este nech vam vyjde rovnaky datum 😵
tesim sa, ze je vsetko v poriadku a ze je zdravucky, tak davidko bude mat braceka - super 🙂
tak moja tamarka bude v tejto velkej partii sama s natalkou? luckaaaa, rob s tym nieco 😉

jajus
27. máj 2010

Ivka tak gratulujem k chlapovi 😵 hlavne, že je zdravučký, aspoň budu môcť spolu naši štyria chalani hrať futbal 😀 😵

zvalka
27. máj 2010

no za chvilku si poskladate futbalovu 11stku 🙂

zvalka
27. máj 2010

uz vam len traja chybaju, nie? ? znamena - nie je iste meno
Tobinko, Jakubko (?), Davidko, Tomasko (?), Lukasko, Tomasko, Simonko, Julko. 🙂 nezabudla som na niekoho?

iwuskaaa
27. máj 2010

Ďakujem baby 😉 ,

Mirka, áno tak to vypadá, že bude ďalší nápadník, dúfam, že aj krásny 😀
Janka, to bude teda riadna partia 😵 ...tak ideme aj na tie baby, jasné? 😀
Mirka, to si píš, že mi rodíme s Jankou spolu 🙂

zvalka
27. máj 2010

a mas aj fotku z 3D? nepridas nam sem? 🙂

lucka23
27. máj 2010

ivka tak u teba som fakt verila ze to bude baba. 🙂 ale kazdopadne gratulujem k chlapcekovi. veru krasne naplanovane s jankou 😀 tak vam uz len prajem aby ste sa spolu stretli aj v porodnici. 😵

mirka ja s tou babou isto nepomozem. u nas v rodine nie je ani jeden parik takze ja uz teraz viem ze tp bude chlap. 😅

zvalka
27. máj 2010

no dobre, lucka, tak asi budem musiet pomoct sama a kupime tamarke sestricku 😀 😵

iwuskaaa
27. máj 2010

Lucka, ďakujem 😉 .
Ako som si aj ja mohla myslieť, že to bude baba, keď Stanči je z troch bratov? 😀
Ale tešíme sa aj tak 😵 .
Lucka a vieš koho som videla na pôrodnici? Máriu Sándorovú, teraz Bartekovú, čo majú druhé? Takú postavu po pôrode by som chcela mať 😝 🙂

zvalka
27. máj 2010
jajus
27. máj 2010

Lucka tak uvidime, možno nam aj toto s Ivkou vyjde a budeme spolu rodiť 😀 😵