Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
18. apr 2009

Ahojte, my dnes ideme na oslavu. Neviem ako to tam zvládnem bez Šimonika ☹ , ....a ako to on zvládne doma zo starkou. Mám odsaté mliečko, tak papať bde mať čo, ale ja som z toho chorá už teraz. Ešte sme neboli od seba na viac ako 2 hodky.

kodada
18. apr 2009

neboj Zuzi, urcite to Simonko zvladne, no musi ... tebe bude urcite chybat, ale ved tam nejdete na dva dni 😉

iwuskaaa
19. apr 2009

Zunka, tak ako ste to zvládli? 🙂
Dadi, kedy ideš na sono? Ja už chcem vedieť, či to bude baba alebo chalan 😉 😀
Peknú slnečnú nedeľu Vám prajem 😉 😵

iwuskaaa
19. apr 2009

A ešte som zabudla...všetky Vás pozdravuje Gabika...a už čaká na aktualizáciu svojej www stránky, potom dá vedieť... 😉

lucka23
19. apr 2009

ahojte babule. my sme dnes otvorili zmrzku. tak snad nam bude pocasie priat. 🙂

zuzka aj ja som mala take stavy ked som niekam odchadzala od maleho. podla mna ej to normalne aj ked nietorí ludia si mysleli ze mi dr.e. 😅 😀 aj teraz mam znacný problem maleho niekde na dlhsie nechat. a priznam sa ze som kludnejsia ked je s nasimi ako so svokrovcami. 😅 nepomozem si jednoducho to tak citim.

ivka dakujeme za pozdrav. 🙂

kodada
19. apr 2009

Ivi, vo stvrtok som bola, najblizsie idem 30.4 na tripletesty ... male je OK, velka zrazenina sa vstrebala ale mam dalsiu, nastastie mensiu ... sono tvalo asi len 2 min., lebo si ma zabudla sestricka pozancit, tak na rovnaky cas sme boli objednane dve ...
no a pohlavie??? doktor nieco naznacil, ale podla mna to je skoro, ved som bola len v 14+2 tt- vraj tam videl pipika 😠

jajus
19. apr 2009

ahojte babenky, dadka tak další chlap teda 😅 no hlavne že je všetko v poriadku. Ale teraz som mala navštevu porodnu asistentku vo ZV nemoc. vraj čo su tehulky tak všetko chlapi. Tak ja radše počkam na babsku vlnu o nejake 3-4 roky 😀
Ivka vraj ste boli v madarsku čo ste nakupili?
Lucka tak to dojdeme na čokoladovu 😉

arimzv
20. apr 2009

ahojte.
Dadi to nas v tom s natkou nechas same ? 🙂 aspon si bude mat Natka z coho vyberat 🙂
srandujem, este si pockam na oficialne vysledky od doktora 🙂

zunka
autor
20. apr 2009

Ahojte, tak žeby ďalší pinďúrovec? 😉 ....kamoške robili sono aj deň pred pôrodom, že vraj chlapec, ocinko natešený, že bude mať syna a narodila na dcérka 😀 ...a ocinko bol ešte šťastnejší

No oslavu sme zvládli celkom, ale už o 00:30 som zdrhla domov

apolis
20. apr 2009

caute baby,viete mi niektora poradit nejakeho dobreho gynegologa vo Zv uvazujem o zmene lebo ten moj mi nejak nevyhovuje mozno ho niektore i poznate je zo zapadu a tam je len jeden.naposledy ma vytocil ani ma nepozrel a predpisal mi nejake lieky.sorry ze vas zatazujem ☹

kodada
20. apr 2009

ja tomu este velmi neverim, ved som tak kratko tehu ... alebo nechcem verit 😉 mne je to v podstate jedno, len nemame vybrate chlpacenske meno
lucka, dnes je pekne, myslim ze nebudete mat problem so zakaznikmi ... u nas sa zmrzka klasicky otvara az 1.5, teda dufam 😉
apolis, ja chodim na vojensku polikliniku na Sliac

zunka
autor
20. apr 2009

Dadi a dievčenské meno máte aké?

kodada
20. apr 2009

Silvia

iwuskaaa
20. apr 2009

Ahojte 😉
Janka, kúpili sme autosedačku, potraviny a drogériu...to čo treba v domácnosti. Stanči si kúpil tenisky a nejaké oblečko sme si kúpili 🙂 ...no mám pocit, že sa až taj neoplatí, ceny sú vyššie oproti tomu, čo sme boli minule a takisto aj kurz je už nižší...keď som spočítala, koľko sme minuli, tak ma to normálne štvalo 😀 ...

Lucka, nieje zač 😉 😵

Dadi, ja som bola v 14 tt u Tvojho Dr., u nás robí sono a naznačil, že to bude chlapec a vidíš...aj je 😀 . Ja si myslím, že ak Dr. niečo naznačí skôr ako v 20 tt, tak je to tutovka - chlapec 😀

iwuskaaa
20. apr 2009

Pridala som aktuálne foto do albumu, ak chcete, urobte kuk 😉 😀

lucka23
21. apr 2009

ahojte.

ivka paradne foto. 😵 malý rastie ako z vody a uz je z neho velký chlap. ale to letiiiiii

apolis ja chodim k dr mihalikovej 😉 inak na tuto otazku sme odpovedali uz viac krát tak skus kuk par stran dozadu 😉

dadi tak ja mam nazor ako ivka ze chlopi sa lahsie identifikuju 😀 😀 😀 ale koniec koncov je t jedno tak isto budes lubit chlopa ako babu. 🙂

iwuskaaa
21. apr 2009

Lucka, veru letí 🙂 ...fakt človek vidí na deťoch ako starne 😀

jajus
21. apr 2009

bože ivka ale to uteka maly je už riadny chlap. no nezda sa to ale uteka to ako voda. Aj tobino rastie ako z vody dnes dojde tobinkov krstný oco (môj brat) z anglicka taaaaaaaaaaaaak sa už nanho tešíme. 😵
Nás teraz všetci pokušaju z druhým joj už ma to aj štve ☹ vraj ked mate take suprove dietatko tak to ani nebudeš vedieť ako zvladneš druhe. No ja neviem ja by som male aj chcela aj by som radšej počkala nejake 3 roky. Lucka ty sa nebojiš mať druhe?

lucka23
21. apr 2009

janka nebojim. a uz intenzivne premýslam nad nim. 😀 ja nechcem velký rozdiel. len akosi vsetko vraví proti tomu. budeme rozbiehat pizzku, najprv som chcela samostatne byvanie atd. ale ja si vzdy aj tak idem podla toho co mi vravi srdce a nie rozum. 😀

zvalka
21. apr 2009

Ahojte babule 🙂 ako je to slniecko vonku,tak ani dako nepisete 😀 lucka, a ake samostatne byvanie? Ved mate,nie? Sup,sup na druhe bejbi 😉 inac,ta oslava plati 9.maja o kolkej? A skoda,ze si mi nepovedala v nedelu o zmrzke 😝 🙂

lucka23
21. apr 2009

mirka mam byvanie ale nie samostatne. to je trochen rozdiel 😀 😀 😀 no 9. snad plati. uz idem vyrabat pozvanky 😀 vcera mi prisla vyzdoba tak som sa vytesovala. 😵

zvalka
21. apr 2009

A majo uz bude bez sadry?

kodada
21. apr 2009

ved mne je to jedno ci babula ci chlap, aj tak budeme mat asi vela modrych veciciek, lebo okolo mna maju vsetci chlapcov, svagrina, sestra ... 😉 len meno nemame, ale na to je casu dost, 30.4 idem na triple, tak tam mi mozno prezradia naozajci budeme mat gulky alebo nie 😀

efcso
21. apr 2009

ahojte babule, nepouzivate nahodou niektora nestle beba(3)?

iwuskaaa
21. apr 2009

Efcso my nepoužívame 🙂
Zvalka my sme vonku a Ty nemáš čo čítať, čooo? 😀 😀 😀 ...to je prúúúúser 😀

zvalka
21. apr 2009

Ale prezijem, Ivka. 😉 Na net v robote sa uz ani neda chodit,takze jedine v mobile, a ani na to nemam vela casu :-/ a v mobile je to taky nudzovy rezim 😀 a ked pridem domov, tak sa mi uz do pc ani pozerat nechce. Tak zase len v mobile pozriem mejly a konika. Tak dobru nocku 🙂

zunka
autor
22. apr 2009

Ahojte, dnes bola u nás Mirka s Natkou - trochu sme fotkovali. Bola sranda 😀

zunka
autor
22. apr 2009

Neviete poradiť nejakú dobrú kaderníčku v DT na svadobný účes?

efcso
22. apr 2009

Iwush, dik. ja este tiez kojim, ale od 1roku uz nebudem, tak preto potrebujem UM... a kupila som supervyhodne. lepsie sa uz neda...

iwuskaaa
22. apr 2009

Zunka, v oáze je dobrá, volá sa maja ale na priezvisko... no neviem 😒 ...ak budeš chcieť, zistím...