Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
1. jan 2010

Prajem Vám všetkým SUPER rok 2010. Nech je pre Vás krajší ako krásny, šťastnejší ako šťastný a zdravší ako zdravý. Aby sa Vám splnili všetky doteraz nesplnené sny a aby Vám Vaše úžasné detičky robili vždy veľa veľa radosti 🙂 . A takisto nech je plodný ten nový rok a pribudnú nejakí súrodenci 🙂 😉 😀 ...

Lucka, určite by si bola medzi prvými dvadsiatimi, kto by vedel o mojom tehotenstve 😀 .

jajus
1. jan 2010

ahojte tak dodatočne prajeme Dávidkovi všeeeeeeeeetko naaaajlepšie k meninám aj šimonkovi k narodeninám 😵 veľa zdravia, štastia, lásky .... cmuuuuukkkkk
Lucka tak to ma mrzí, že to nakoniec takto dopadlo v práci a budem držať palce aby si našla niečo nove.

lucka23
1. jan 2010

ivka oki, takze mozem kludnes spavat 😀 😀 😀

janka nove si nic hladatz nemozem ale to nejdem tu rozpitvavat. 🤐

Simonkovi prajeme vsetko naj naj naj k 1. rocku hlavne vela zdravicka lasky a poslusných rodicov. posielame boztek

zvalka
1. jan 2010

Ahojte.prajem krasny novy rok 2010 a tym co planuju novy prirastok,tak nech sa cim skor zadari 😉
vsetko naj simonkovi k narodkam a davidkovi k meninkam 🙂
toto boli pre nas nadherne vianoce. S tamarkou a uz aj v nasom bytiku 😵 nastahovali sme sa 23.12. 🙂

zvalka
2. jan 2010

Kde ste vsetky zase? 🙂 my sme sa uz rano pokrstili 😵 maly anjelik buval cely cas 🙂

lucka23
2. jan 2010

ahoj mirka. tak to ste museli mat super vianoce. koencne vo svojom. a boli ste len vy 3? fiha a uz aj krst ste stihli. 🙂 mate aj nejaky spolocny obed teraz? my sme mali krst ako mansiu svadbu 🙄 pri druhom uz nikdy viac 😅 😀

jajus
2. jan 2010

ahojte tak mirka to ste museli mať kráááásne vianoce v novučkom bytiku 🙂 fiha krstili ste to ste ale šikovní. My sme nemali nič len take male pohostenie kedže sme prišli z nemocnice tak som sa bála aby sa nenakazil. Dufam že pri druhom už nebudeme mať starosti (aj ked to nebolo nič hrozne ale musi byť super prisť z pôrodnice rovno domov 😅 a potom už nemocnicu neviedieť) a všeeeetko pôjde hladko ako má 😵

arimzv
2. jan 2010

Ahojte.
Simonkovi prajeme vsetko krasne k prvym narodeninam, a aj Davidkovi vsetko krasne k meninkam 🙂
Este raz Vam v novom roku prajeme hlavne vela zdravicka, stasticka a lasky od manzelov a deticiek a nech Vas posluchaju. 🙂
a Lucke prajeme nech sa situacia vyriesi co najlepsie.
my sme boli u maminy, teraz sme dosli home. natka prespala celu noc, aj buchanie, tak som ju nechala.

zvalka
2. jan 2010

Vecerali sme na stedry samozrejme u nasich 😉 ale po veceri vsetci k nam pekne zase 🙂
krst-urobili sme obed,ale nie velku hostinu.len my,nasi, krstni-sestra a rado,a svokrovci+farar. A neskor prisla moja krstna mama 🙂 takze krstenie sme nerobili ako velku hostinu. Zvysna rodina pride postupne,a aj uz viaceri nas boli pozriet v novom cez sviatky 🙂

iwuskaaa
2. jan 2010

Mirka a Mirke ďakujeme 😉 ...
Tak ste všetko super zmákli Mirka, aj návštevy aj krst 😉 .
Janka, pôjde všetko hladko, nebojkaj 😉 . Ináč zajtra neviem či sa mi podarí prísť, niečo ešte mám, ak nie zajtra, tak na troch kráľov 😉 , ale ozvem sa Ti ešte.
My sme mali krštenie tiež ako malú svadbu, cca 30 ľudí 😀 . Ale mali sme to v pizzerii, takže všetko bez starostí, doma poriadok a hlavne bez stresov. Akurát zaplatiť to bolo treba 😀 , ale to sa dalo, celkom sme boli spokojní 🙂

jajus
3. jan 2010

Ivka kludne aj v stedu nam je to jedno budeme sa tešiť písala som aj Lucke ak sa im bude chceť nech dojdu aspoň sa odreaguje 😉

jajus
6. jan 2010

babenky daaaaakujeme za návštevu bolo super, po dlhom čase sme pokecali 😉

lucka23
6. jan 2010

joj jani aj ja dakujeeeeeeeem. ani neviete ako mi to dobre padlo. 😵 😵 😵

zvalka
7. jan 2010

Ahojte 🙂 pridala som fotku tamarky v satockach 🙂 tak kukni te,ak chcete 😉

jajus
7. jan 2010

mirka mala je krááásna v tých šatičkách hotova princezná 😵

jajus
7. jan 2010

nemate niektorá skusenosti so sprejom do hrdla pulmicort

iwuskaaa
7. jan 2010

Janka aj my ďakujeme za pozvanie, bolo nám super 🙂 . Som rada, že som Vás (teda aj Lucku) po dlhom čase videla 😉 . Tak aj niekedy nabudúce 😀
Janka ja veru nemám skúsenosti s tým sprejom. A ako si obišla na vyšetrení?

zunka
autor
7. jan 2010

Ahojte páky!
Jooj ako dlho som tu nebola. Aspon cez FB si o vás nieco precitam.
Mirka, tak vy ste sa len teraz sťahovali? A krstili ste 2.1. ? Som nevedela, len teraz čítam. ALe bytík máte ozaj nááádherný. Kde si kupovala záclony?

A vy ostatné sa ako máte? Asi by som mala dočítať predchádzajúce strany.

jajus
7. jan 2010

Ivka aj ja som rada že sme sa stretli a pokecali.
No vraj bronchialna hyperreaktivita niečo ako začiatok astmy ale neviem podla mna je to hluposť. Dala mi sprej kukala som čo nato hovoria baby astmamtičky a aj lekári a vraj je to neškodne teda niesu zname vedlajšie učinky. Vraj ma stým skusenosti a je to ok ved vieš. Ale aj tak mam strach.

lucka23
7. jan 2010

ahojte. janka tak s tou diagnozou nic moc. 😒 ten spray ani ja nepoznam ale tak ked ti ho dr prepisala snad to je oki. co ine nam ostava len tým dr verit. 😅

zuzka a vy ako? ako dopadla oslava 1. rocka. aj nejake foto by som rada pozrela 😀 😀 😀

lucka23
7. jan 2010

mirka mala je poriadna baculka. vidno ze sa jej dobre dari. zlata je 😵 😵 😵

zvalka
7. jan 2010

Zunka,ano byvame tu len od 23.12. Cerstvo 😉 a krstili sme teraz 2.1. Tak sme to postihali po sebe rychlo 🙂 a dakujeme za pochvalu bytika.zaclony kupujem len vo zvolene v centrume hore u p. Mazuchovej. Ona ma najkrajsie zaclony 🙂 sice trosku drahsie,ale stoji to za to 😉
no miesta tu mame dost,niekedy mozeme stretko zv pak urobit u nas 😉

iwuskaaa
8. jan 2010

Janka, tak snáď sa to nepotvrdí, čo Ti povedala doktorka a iba sa mýli. Tak prajem skoré uzdravenie a nech si fit 😉 . Ináč ako? Dobre?
Mirka má pravdu, krásne záclony má p. Mazúchová, len drahšie. Má predajňu aj v DT, ale asi nie taký výber. A kde máš fotky bytu Mirka?
Stretko kľudne aj u nás môže byť, síce máme iba byt 😀 , nie dom, ale herňu máme tiež 😀 .
Keď som povedala Stančimu, že boli stretko mali aj chlapi, teda že bol aj Majo, tak ho mrzelo, že vôbec išiel hrať. Veď aj tak prehrali ako vždy 😀 .
No musím ísť, malý mi vyraboval celú kuchynskú linku, kým to uložím prejde aj hodina a to chceme ísť vonku 😀 .
Tak pekný dník, konečne nám snežíííí, jupííííí 😵

zvalka
8. jan 2010

Ivka,nemam nikde fotky 🙂 zunka bola u nas.fotila tamarku 😉

iwuskaaa
8. jan 2010

Mirka ahaaaa 🙂 . Ja som si myslela, že máš niekde fotky, keď sa pýtala na záclony 😉 .

lucka23
8. jan 2010

ahojte. tak ja som za stretko hocikde a hocikedy. 😀

my sa zo snehu teraz ani tesit nemozeme lebo lukas od vcera teplotuje. nic ine mu nie je ken vcera doobeda zrazu teplota a vecer a v noci znova. ☹ ani sople ani kasel len ta teplota tak enviem co to ma byt. 😠 snad bude rýchlo fit aby sme sa stihli este zo snehu vytesit 😵

arimzv
8. jan 2010

ahojte
aj my s natkou by sme sa s Vami radi stretli, ale kvoli robote mozeme len cez vikend.Lucka a nemoze to byt 6.chrooba?

lucka23
8. jan 2010

mirka na 6 chorobu su to nizke teploty myslim. a nema ju v kuse. mal vzdy do 38 st. a dnes uz vobec. este rano o pol 7 som davala sirup a od vtedy nic. tak ktovie co to bolo. 😕 ale dufam ze je to prec.

aj my vas radi s natkou uvidime 😵

zunka
autor
10. jan 2010

Aj ja chcem stretko.

lucka23
10. jan 2010

tak baby kedy a kde? 😀