Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
31. mar 2010

ahojte. volala som dr za vysledky vyteru a vraj mame zly nalez. aj v hrdle aj v nose ma nejaku pliagu tak nas rano ocakava ☹ ja som sa uz taaak tesila ze v piatok doberieme atb a bude koniec. lukas uplne odmeita jest lieky. maskujem mu to ako sa da ale uz vie co zamyslam. takze uplne odmieta pit lebo si mysli ze tam ma aj sirup. 🙄 ja som uz taka vynervovana z neho ze pri predstave ze nas to caka este dalsi týzden a nebodaj aj viac som suca na psychiatriu. takze som zvedava co nam rano u dr povedia. 😔
a fotenie v skolke dopadlo tiez katastrofalne. rano sme úre istotu zaspali takze ked sme dosli do skolky jeho trieda uz bola pofotena. lukas odmietal sadnut si na stolicku a dat sa odfotit len na mne visel, tak ho ucitelka zobrala pozdravit jeho kamosov a ja som zatial zduchla. a potom som pocula spoza dveri ako ho tam spracovavaju aby sa na chvilu posadil no on ani z asvet. tak ho malakala fotografka an lentilky a tak ho odfotila. takze kazde dieta bude mat peknu foto a my taku hruznicu ako tlaci lentilky a ucitelka ho jednou rukou drzi aby neusiel. 🙄 🙄 🙄 no proste parada. a za takuto foto som dala 8,5 € 😠 inak iny biznis z toho ma pani fotografka. v skolke su 3 triedy od kazdeho zobrala 8,5€ a spravila jeden zaber. spravi nam jednu kolaz so vsetkymi detmi z triedy potom jednu portretovu foto 13*18 a jednu normalnu. som myslela ze aspon viacej zaberov spravi a ta spolocna foto nebude kolaz. no ale co uz.

iwuskaaa
31. mar 2010

Lucka, to ma mrzí, že máte takéto trampoty a horšie je to s liekmi. My tiež keď ich papáme, tak malý odmieta aj čaj, lebo si myslí, že ešte aj tam sme mu pridali liek. Takisto ako Lukáško. Prajem skoré uzdravenie Lukáškovi 😉 .
Tak to je biznis naozaj teda 😕 . A tento rok ich nefotila Gabika? Čo viem, tak minulý rok áno. Neboj sa, tie fotky určite nebudú také, keď je model krásny frajer, tak na tom sa nemá čo pokaziť 😉 .

Strapanik - áno robila...

Janka Ty sa ako držíš? Už máš výsledky?

lucka23
31. mar 2010

no ivka veru skoda ze ich nefotila gabca. tento rok to mala na starosti foto jana zo zvolena. no som zvedava na vysledok.

a ty sa ako drzis? vsetko oki? brusko poslucha?

jajus
31. mar 2010

ahojte tak ja mam vzsledky dobre taka som štastnáááááá joj 😵 😵
Lucka Lukáškovi prajeme skore uzdravenie, abz choroba dlho netrvala. Neboj lukáško bude na fotkách ako model 😵 už sa neviem dočkať ked ho uvidime.

Ivka a tz kedy budeš vedieť vysledky?
Strapanik vitaj

iwuskaaa
1. apr 2010

Lucka, držím sa dobre, všetko je na poriadku, bruško poslúcha, tak sa teším 🙂 .
Výsledky budem mať budúci týždeň, to idem aj do poradne, tak sa dozviem asi až tam, ale asi to nevydržím a zavolám si skôr. Ale sestrička povedala, že ak náhodou niečo by nebolo v poriadku, že mi zavolá. Tak dúfam, že volať nebude!
A ako je Lukáškovi?

iwuskaaa
1. apr 2010

Jupíííííííííííííííí, tak Janka ma tak naštartovala, aby som si zavolala za výsledky, že by už aj tak mali byť a všetko je v poriadku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucka23
1. apr 2010

joj baby tesim sa s vami ze je vsetko oki. 😵 😵 😵

no man dr dnes spravila super naladu 😅 😀 vraj ma dychanie cista a ze tie atb zaberaju presne na tie svinuchy co ma v hrdle aj nose takze dalsie netreba. mame dobrat tieto a uz len do nedele davat kvapky do nosa. 😵 ja sa taaaaaaaam tesim. a dnes je tak krasne ze sme konecne lukaska po týzdni vypustili vonka. to bolo radosti, chuda moje 😵

zvalka
5. apr 2010

Ahojte,zelam vam pekne sviatky 🙂
blahozelam tehulkam k dobrym tripple testom 😵 uz len to pohlavie vam chyba zistit,co? 😉
som rozmyslala,nechceme prejst do sukromnej skupiny? Nemusi nas kadekto citat,hm? Ked novy konik dava tuto moznost 😉

jajus
5. apr 2010

Mirkam všeeeeeeeeetko najlepšieeee 😵

iwuskaaa
5. apr 2010

Mirka, ja som nad tým uvažovala tiež, že by sme mohli prejsť do súkromnej skupiny. Je to super podľa mňa, augustovky sme v súkromnej skupine a je to úplne iné, také uvoľnenejšie 🙂 😀 . Len my si tu už málo píšeme celkovo, tak nech sa vyjadria aj ostatné baby 😉

lucka23
5. apr 2010

ahojte.

mirke vsetko naj naj naj aj ja prajem, nech sa ti splni vsetko po com tuzis 😵

mne je jedno ci budem pisat tu alebo v sukromnej. ale ivka ma pravdu ze pri tejto frekvencii prispievania je to zbytocne. ak chcem napisat nieco "tajne" tak to riesim cez IP. 🙂

arimzv
6. apr 2010

Dobre ranko,
dakujem za blahozelania 🙂
mne je jedno, ci sukromna ci verejna, prisposobim sa,ja aj tak pisem veci, za ktorymi si stojim, takze nema problema.
Janka Tebe profilovu fotku vymazali admini alebo Ty? 😖

arimzv
6. apr 2010

ale ako som si precitala v casti - modry konik, tak admini citaju aj sukromne temy a kontroluju ich

angika
6. apr 2010

ahojte, dakujem za odpovede ohladom oblecenia. Este sa chcem spytat, kolko stoji 3D ultrazvuk v ZV a kto ho robi? viete mi dat nejaky kontakt? Byvam tu uz sice dlhsi cas, ale lekara mam stale v LC, nakolko som s nim spokojna, takze o tychto veciach v ZV nemam info...

strapanik
6. apr 2010

3D UTZ stoji 33 €. Teefonne cisla su nasledovne: 045/5201 664 (od 7:00-15:00) a 045/5201 421 (po 15:00). Prave som sa objednala na 19. maja. 😀 Uz sa nan velmi tesim.
Zajtra idem na morfologicky UTZ v 20tt, dufam, ze nam fazulka ukaze aj pohlavie. A hlavne, aby ho Szedely chcel povedat, pocula som, ze to nerad prezradza, pokial ho nevidno na 100%.

angika
6. apr 2010

dakujem a kde to teda je? niekde v nemocnici?

angika
6. apr 2010

a ešte som zabudla, je to 3D alebo aj 4D?

strapanik
6. apr 2010

Ja vlastne ani neviem, aky je rozdiel v 3D a 4D. Co je ten stvrty rozmer? Ale v spojitosti so Zvolen som citala len o 3D. A robia to na gynekologickom oddeleni v nemocnici - cize to je ta budova oproti hlavnemu vchodu nemocnice na 2. poschodi. Viac info najdes aj v tejto diskusii: https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/som-sklamana-z-3d-vysetrenia-vo-zvolene/

angika
6. apr 2010

aha ďakujem. No ja som čítala, podľa toho čo robia v LC, tak 3D je len statický obraz a 4D vlastne video. teda asi ked sa na to pozeras, je to rovnake, predpokladam, ale ako vystup pri 4D dostanes nielen fotky, ale aj video. pytam sa preto lebo v LC to stoji 50 EUR, takze by bol ten rozdiel v 3D-4D?

katarina.banska
6. apr 2010

aj vo zvolene robia aj 3d a 4d. a tu to stoji 35 tusim.
to 4D je video. teda tak som to aj ja pochopila

monka9
7. apr 2010

ahojte zienky, pisem sem prvy krat. hladala som region zvolen a nasla som vás. mam 2mesačneho chlapceka a kedze som uz starsou mamickou (35) a moje rovesnicky - kamaratky uz maju vacsinou deticky väcsie a su v praci, rada by som si nasla aj touto cestou nejake zienky na pokec, mozno casom aj na prechadzky, aby nam bolo veselsie. ak by mala niektora z vas zaujem budem veeelmi rada 🙂.

lucka23
7. apr 2010

ahojte.

monka vitaj. tak dalsi chlop do partie. my tu mame v teme len 2 baby 😀
ja som dnes znicena ako pes. spravili sme si vylet na polanu k vodopadu a zistila osm ze kondicka vsehosudy ziadna. 😅
ivkaaaaaa si mi mala hnedpovedat ze cesta spät nie je len do kopca ale je to poriadny strmak 😀 😀 😀 sa mi ku koncu uz pred ocami zahmlievalo. lukasko samozrejme spät uz nevladal tak ho trocha moj bratranec niesol. dnes asi dobre zaspime obaja 😀 😀 😀

jojka7
7. apr 2010

Ahojte žienky stále sa rozhodujem ku komu prestúpim teda k akému doktorovi do Zvolena a neviem sa rozhodnúť. Dnes mi kamarátka odporučila buď MUDr. Desana Brathová alebo MUDr.Ján Galád - neviete mi niekto o nich niečo napísať akí sú????nepoznáte ich???? Ďakujem!!!

lucka23
7. apr 2010

jojka ku galadovi som chodila na sono a poviem ti pravdu ze som vzdy od neho odchadzala so zmiesanymi pocitmi. ale mozno ak k nemu chodis do poradne je to ine. 🙂 a l brathovej som aj ja chcela ist ale ked som si tam volala sestricka ma odbila ze s mojou zdravotnou poistovnou uz pacientov neberu. 😕 🤐 😠

jojka7
7. apr 2010

ako zo zmiešanými pocitmi?pripadal ti Lucka ako úchyl 😒

jajus
7. apr 2010

ahojte monka vitaj, o ja ti jojka neporadim Brathovu nepoznam aGalata len z pôrodnice takže nič moc neviem aky je k pacientkam v poradni.
Lucka tak paradna prechádzka 😀 no ja už meliem z posledneho ako som na maleho znovu sama, tak som ko z behania za nim. Dufam že tento rok už Michal nepôjde do nemecka 🙄
ozaj lucka ako pokračujete so stavbou?
Kinderko a ty ako? 😀 😵

jojka7
7. apr 2010

ďakujem jajus aj tak už som zúfalá neviem ku komu mám prejsť :(

lucka23
7. apr 2010

jojka nie uchyl urcite nie 😀 😀 😀 . odbornik je to urcite velky ale mne prisiel taky ani z voza ani na voz. ale vravim mozem sudit len podla toho ked som k nemu sla na sono. ono ide o to ze na prve sono som sla s obrovskym ocakavanim co vsetko sa dozviem a pan dr len strocho sestre skonstatoval ze potvrdena gravidita a finito. som sa tam skoro rozplakala. 😀 😀 😀 ale chapem ma tam toho vela tak pacientky idu ako na beziacom pase. mozno v poradni je vyrecnejsi 😀 ja chodim k dr mihalikovej ale nebola som tam od porodu takze nai neviem co a ako 😀 😀 😀 . a rozmyslam nad tym ze ked druhy krat otehotniem prejdem k simovi. koli tomu ako ma vybavenu ambulanciu ze nebudem musiet inak behat koli somu a tak. 🙂

janka no stavba pokracuje tak ze mame vodu, odpady a elektriku, dnes sa vymuroval barovy pult a cakame na uver. 🙂

strapanik
8. apr 2010

Vcera som bola na sone v 20-tom tyzdni, vsetko je v poriadku, ale nepovedal mi pohlavie. 😒 A ja som uz tak velmi chcela vediet, v akych farbach mozem nakupovat......

lucka23
8. apr 2010

strapanik tak to je o nervy. ale aj ja som tak dopadla v 20tt. tak som si radsej zaplatila 3D sono v hlohovci a tam sa mi lekar venoval celu hodinu. takze nelutujem ani euro co som za to dala. tiez som zufalo potrebovala vediet co sa skryva v brusku 😀 😀 😀 ale dolezite je ze je vsetko oki 😵