Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
16. jún 2010

ivka ano uz sme fit. 🙂 ono to bola jednonocna zalezitost. teda u mna to trvalo este cely den ale nie grcanie len slabost. som nemohla vstat z postele. ale ako vravim uz sme fit a dalsie dovolenky uz len v europe. 😀 😀 😀 😀

mirka no neviem ci pojde. maju o 17-tej posledny zapas a kedze uz maju postup isty budu oslavovat. ale chystal sa kym nezistil ze im prelozili zapas. vravel mi ze pojde aspon na hodku a potom odide na futbal. len est emusim doriesit ako sa potom ja dostanem domov. 😀ale ak ini chlapi nepojdu nepojde samozrejme ani on. 😀

lucka23
16. jún 2010

ivka slane trojuholniky mozu byt 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jajus
16. jún 2010

ahojte, tak ja donesiem nejake ovocie melon a tak, chleba sa zje dosť tak aj ja donesiem chleba a ak niečo uvidim kupim 😉 joj už sa tešiiiim. Dufam že bude pekne. 😵
No Lucka tak to je neprijemne ale vačšinou v týchto krajinách to Europanov chytí. Ja som mala min. týždeň taku noc ako ty Lucka, už som si myslela, že pôjdem do nemocnice pre istotu ale ked to vyšlo zo mna von bolo dobre 😅 fuj.

jajus
16. jún 2010

môj sa chystá, ozaj a taku čerstvu zeleninku aj tu kupim šalat mame v záhrade aj jarnu cibulku tak len nejake paradajky, papriku a uhorku. 😵
Lucka a more bolo teplučke?

lucka23
16. jún 2010

janka perfektne bolo. skor teple ako studene ale zase ani take moc prehriate. proste akurat. a bazeny tiez parada. len tie detske sa cez den vyhriali a tam to uz bolo k veceru ako polievka tepla. 😀

lucka23
16. jún 2010

fuu a ty co to? nejaky virus si chytila? hlavne ze uz je dobre a nemusela si bezat na pohotovost 🙂

jajus
16. jún 2010

tak to je super, že ste mali aj počasie krásne aj voda bola super, jooooj hneť by som šla aj ja a tak by som sa pľasla do vody že až 😀 😀 😀
No ja som sa len objedla 😀 a domiešala som hlupa, zjedla som jablkovu výživu a potom o hodinku karfiol s tatarskou 😅 a potom v noci som nevedela čo skôr či sedieť na WC alebo sa otočiť, tak pre istotu som ogrckala celu kupelku a potom som musela všeeetko riadiť 😅 no potom cez deň akoby sa nič nedialo 😀

jajus
16. jún 2010

inač fotky mate prekráááááásne naozaj aj prostredie krásne, musela byť super dovča 😵

lucka23
16. jún 2010

no veru super tam bolo, ten oddych som potrebovala ako sol. 😀 teraz musim rozmyslat co budeme cele leto robit lebo v skolke nam oznamili ze 2 masiace prazdninuju 🙄 tak musim malemu nejaky program naplanovat lebo doma by ma zozral za ziva. 😀 😀 😀 len aby pocasie sa umudrilo a dalo sa chodit kade tade.

iwuskaaa
16. jún 2010

Dobre, tak ja upečiem slané trojuholníky a tiež ešte čo to kúpim, mala som v pláne melón, ale chcela som to ako prekvapko, ale Janka ma predbehla 😀 .
Lucka, super, že ste už fit a dovolenku vidieť, že ste si užívali, krásne fotky a keď som čítala o mori, hneď by som sa tam šupla aj ja 🙂 . Ale musím vydržať 🙂 .

lucka23
16. jún 2010

mne zase to more az tak nechyba. mne je jedno do akej vody sa supnem ci do bazena ci mora. hlavne je teplo a nic nerobenie 😀 ale pozerala som narýchlo ze vy ste boli v sturove. tam som nebola uz niekolko rokov. ako to tam teraz vyzera? oplati sa tam ist? niektory vikend ked bude pekne by sme tam mozno zbehli sa okupat s malym 🙂

zvalka
16. jún 2010

iva,mozu byt trojuholnicky 😉 mnam.
Lucka,my ta vezmeme domov.len sedacku nech ti majo necha.a mirka teda vezmem hadam.
A k moru by som sla aj ja.take chorvatsko...lucka,a minuly rok ste boli uplne spokojni v tucepi s ubytkom?

lucka23
16. jún 2010

mirka aj majo teda pojde ale len na tu hodinku. a potom sa teda k vam vtierknem 😀 ano min rok bolo ubytovanie uplne genialne. moj ocino doteraz sponima ze to bolo naj ubytovanie ake sme kedy mali. a to sme toho pochodili teda dost. ak este pojdem niekedy do chorvatska tak urcite tucepi. 🙂

iwuskaaa
16. jún 2010

Lucka, Štúrovo je super, je to úplne iné ako kedysi, všetko prerobené, máš tam tiež kopec možností a hlavne, ak nechceš ležať, máš sa kde ísť prejsť 🙂 . Je to ako stvorené kúpalisko pre deti, ten detský bazén je super, sú tam tri šmýkačky, "hríbik" skade "prší" voda, proste super. Nieje to tam ani drahé, dá sa tam aj napapať za dobré ceny, plno stánkov...my tiež chceme ísť ešte na víkend, ak bude pekne, tak budúci najlepšie, kým sú nie prázdniny, aby to nebolo až také preplnené 🙂 . Aj mesto je krásne prerobené 🙂 .

lucka23
16. jún 2010

ivka tak to som rada. tak tam urcite zajdeme aj my. idete sami alebo s niekym?

zvalka
16. jún 2010

a kde tam v sturove sa ubytujete na vikend? Dobre lucka,tak ja ta vezmem domov, mozno majo vezme mirka po tej hodine,mozno bude musiet odist skor nieco robit. A fotky vase z dovci musim kuk na fb.este som nevidela. A to chorvatsko,daj mi pls link,odkial si to rezervovala.do tucepi by som asi isla najblizsie. A plaz tam bola pekna?

lucka23
17. jún 2010

mirka my tam zbehneme len na jeden den len tak sa okupat. nech ma maly nejaky program 😀 a majo samozrejme domov zoberie aj mirka. 😉

ivka stanci ide? a michal ako?

zvalka
17. jún 2010

@iwuskaaa iva, ty mas prosim ta tu prilohu z Mama a ja - recepty pre deticky do jedneho roka? pozicala by si mi to na prefotenie? k zunke by si mi to mohla priniest. aj lucka spominala, ze to mala, ale este to asi nema doma - pozicala to lucii, tak ak by si to mala ty hned po ruke 😉 dakujem.

zunka
autor
17. jún 2010

ahojte, prečo mi svieti červená 1 hore pri Moj fotoblog. Ako ked mi pride sprava, tak tam svieti červená 1, to chápem ale pri fotoblogu? Nemám ho zverejnený.

lucka23
17. jún 2010

zuzka aj mne to svietilo. a tiez netusim preco.

mirka hamba mi ale ja som sa uplne zabudla lucii spytat ci to ma. idem jej cinknut 😉

zvalka
17. jún 2010

diky lucka, ved ak to ma, aspon ti to vrati 😉 aj iva povedala, ze pohlada, ale tak ak to budes mat ty, mozem aj od teba 😉 dakujem.
a zajtra ides na zumbu? 🙂 pacilo sa ti?

iwuskaaa
17. jún 2010

Baby, mne to svieti tiež, ale pozerala som to, čo to znamená. Tak vypísalo, že tej a tej sa páči môj fotoblog. Ale prečo to svieti Zuzke, keď ho nemá zverejnený, to neviem ani ja teda.

Baby, pozerali ste predpoveď počasia na sobotu? Ja sa bojím, že nám to nevyjde, hlásia dažde ☹ . Čo v takom prípade????
Lucka, neviem či pôjde, asi podľa Vašich chlapov a hlavne Michala, lebo ak ide Majo iba na hodinu, tak môj by nešiel, keby išiel na celý čas, tak ide 😀

Zvalka, ja to donesiem...

jajus
17. jún 2010

ahojte, ivka Michal ide určite. 😉
No ak bude pršať tak neviem či ma zmysel robiť stretko 😒 asi bude lepšie ho potom prehodiť. Ale hlasia len prehanky, tak snať bude pekne. Neviem čo poviete.
Lucka včera som vas s Lukáškom videla šli ste so škôlky. Ja som bola v poradni a potom som šla ku kaderníčke.

lucka23
17. jún 2010

ivka aj ja som pozerala predpoved. ale vraj zrazky hrozia hlavne na vychode u nas maju byt zajtra. tak snad bude pekne. ak ked nebude svietit slnko len nech neprsi.

janka tak si mala kricaaaaaat. 😀

mirka ano idem. pacilo sa mi to velmi 😵 😵 😵

zunka
autor
17. jún 2010

Aj keď bude pršať prídite, nejak sa nasáčkujeme dnu 😀 . Potom pojem tie koláče zase iba ja 😠

lucka23
17. jún 2010

zuzi tak to nemozeme dopustit. 😀 😀 😀 ake ides upiect nech si uz teraz robim chutky 😀

zunka
autor
17. jún 2010

Lucka, ešte neviem -Mate rady gaštanové pyré? Mám dobrý recept na Gaštanový sen a žeby ešte Eskimo?

zvalka
17. jún 2010

zunka - tak gastanovy sen 😵 😵 😵 nejedla som, ale milujem gastany, to bude asi sen ! a eskimo nepoznam podla nazvu, ale urcite ked uvidim, tak budem vediet, co to je za kolacik - tesime sa mnam !!! 😵

jajus
18. jún 2010

mnaaaaaaaaaam Zuzka to bude ale dobrota, tak ak ti nevadi že sa nasačkujeme 😀 dnu tak my prideme.

Ivka kedy ideš na sono v 30tt

lucka23
18. jún 2010

ja eskimo rezy robievam to je mnanka. gastany moc nemusim ale urcite okustujem 😅 😀 😀 😀 uz sa neviem dockat 😵