Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
7. júl 2010

@vlasatica20 pizzerku staviame v stozku. neviem ci vies kde to je /lebo ja som zo zvolena a o stozku som netusila ze existuje az kym som si z tade nenasla muza 😅 😀 / je to smer detva. a dufam ze uz ju coskoro sprevadzkujeme. pizza to je aj moje najoblubenejsie jednlo. tiez my nerobi problem ju jest aj kazdy den. ale tiez zboznujem cestoviny a salaty. 😝 😵 asi sa idem naranajkovat, nejak som vyhladla 😀 ty si z kade?

anka tak citron a kiwi mame, ace neobjednavame. zato mame tutti frutti a to je najlepsie zmrzka aku som kedy jedla z tych kyslych. su v nej navrstvene 3 druhy zmrzky. 😝

iwuskaaa
7. júl 2010

Lucka, tak takouto taktikou pôjdem na Stančiho aj ja, možno zaberie 😀 . Díky za tip 😀 .
A ešte som sa chcela opýtať, kde idete v sobotu na svadbu? Dobre sa zabavte 😉 . Ide aj Váš malý parketový lev? 😵
Janka, už som sa objednala aj na prietoky, idem 21. júla. Budúci týždeň majú dovolenku.
Ja som taká nascípaná, ledva dýcham, hlavu mi ide rozdrapiť a okrem toho má Dávidko dnes svoj deň 😠 . Paráááááda....dúfam, že bude spať aspoň tri hodiny!!!

jajus
7. júl 2010

Ivka ja idem zajtra ku Spodniakovi, tak som zvedava na kedy ma objedna. Zajtra pride brááááško a švagrinka z anglicka už sa tešiiiime 😵
Prinesu aj zásielku oblečenia pre Jakubka už sa hroooozne tešim, len kto to všeeetko bude žehliť 😀 ozaj babule už mate zbalenu tašku do pôrodnice? Ja neviem či su ju už pomaly chystať, lebo pri tobiaskovi som bola zbalena stále,kedže sme boli často v nemocke.
Lucka a komu idete na svadbu, peknu zábavu 😉

jajus
7. júl 2010

Ivka tak nech ti to prechladnutie rýýýýchlo prejde. 😉

zunka
autor
7. júl 2010

Lucka, myslím, že z Franka si ju objednávame, ale neviem isto, to vždy švagriná zajedná.
Janka, včera sme išli na Mýtnu a potom ma napadlo, že som Ti cestou mohla doniesť fotky. Išla som k Dr. lebo som aj ja chorá, beriem také konské ATB, že sa pri nich idem dogr...ť, keď ich mám preglgnúť. Aj Šimi je chorý, aj Ľubo, svokra 😒 . Zaspal, tak idem aj ja k nemu,...aj keď mám toľko roboty,.....ale dnes si idem schrupnúť.

jajus
7. júl 2010

Zuzka a kedy by sme sa mohli stavť zajtra alebo piatok môžeme? Tak sa rýchlo uzdravte aby ste mohli na slávnostiach hajdukovať 😀

strapanik
7. júl 2010

Lucka, touto taktiktou som aj ja mojho manzelika naucila robit halusky aj harule. Ale pre istotu na neho este dohliadam. 😉
Lucka, dufam, ze v pizzerke budete mat aj fajne cestovinky, mnaaaam, hned by som si dala.
Janka, zasielku oblecenia pre drobca z Anglicka by som aj ja brala 😀 , zvladla by som aj to zehlenie (co je inac moja najneoblubenejsia domaca povinnost 😝 ).
Aj ja sa uz planujem pobalit do nemocky, uvidime, kedy sa k tomu dostanem. Mam pocit, ze cim som dlhsie doma, tym toho menej stiham, stale mame nejaky program.
Chorkavym zelam skore uzdravenie!

iwuskaaa
7. júl 2010

Janka, ja som ešte nie vôbec zbalená, ale určite budúci týždeň. Kupovať mi netreba nič, mala by som mať všetko doma, prípadne dokúpim a zbalím sa, nech mám istotu. Ja nemám ešte ani len veci potriedené, na to sa tiež chystám budúci týždeň, ale veci do 1/2 roka od Dávidka mám v jednom vákuovom vreci, tak to nieje problém, akurát to žehlenie 😝 .
Zuzka, tak skoré uzdravenie prajeme aj vám 😉 .
Janka ďakujem 😉

vlasatica20
7. júl 2010

Lucia,tak rychlo dostavat a pridem,ten smer v celku poznam mam kamosku z Krivana.
Byvam vo Zvolene na Zlatom hore v domoch.Takze drzim palec,aby ste cim skor dobre fungovali.

jajus
8. júl 2010

ahojte tak nam došiel krstný oco domov to bolo radosti, Tobiasko ho okupoval cely deň ale už sa tešime na krstnu mamu ta pride v sobotu. 😵
na konika som dala aj foto zasielky z anglicka pre Tobiaska je užastna, len neviem kedy toľko veci znosime 😀 😎

jajus
10. júl 2010

Zuzka fotky su kráááásne, mamina ich pozerala asi 5krát 😀 a tuto chcem aj tuto no musela som ju krotiť lebo by mi nič neostalo 😀

annie13
10. júl 2010

Zuzka aj ja veeeeeeeeeeeelmi dakujem za fotky su neskutocne krasne, si velmi sikovna,

zunka
autor
10. júl 2010

jéjda koľkej chvály a vďaky som sa tu dočítala 😀 ...taká som narástla. Som veeľmi rada, že sa Vám fotky páčia,....strašne to rada robím a dúfam, že to bude po materskej moja práca a teda aj koníček.

jajus
11. júl 2010

ahojte babule tak aky ste mali víkend? Lucka dufam, že zmrzka šla nadračku 😵
My sme boli len v piatok na kolotočoch unaviť maleho lebo spal 4 hodiny a dnes sme sa boli kupať v BB. No mam pocit, že toto bola už posledna moja navšteva kupaliska, už mi toto teplo nerobí dobre a nevedela som ako mam sedieť už ma všetko bolelo 😅

strapanik
11. júl 2010

Zuzkine fotky su naozaj krasne, ja sa uz velmi tesim, ked budu aj nase hotove. 😵
Jajus, aj sa na kupku kupes? Ja mam z toho obavy, takze som nebola nikde plavat ako som tehotna, co mi moj chrbat aj dava pocitit. 😖
My sme boli na slavnostiach aj v piatok aj v sobotu vecer, ale nevydrzala som dlho, sedenie na obycajnej lavici bez operadla je straaasne narocne.

jajus
12. júl 2010

strapanik nie nekupem sa a ani na začiatku tehotenstva som sa nekupala, tiež sa bojim a riskovať teda nechcem.
jeeej aj vy ste sa boli fotiť, tak som zvedava na fotočky 😵

iwuskaaa
12. júl 2010

Ahojte po víkende 😉 ,
Janka, kde v BB ste sa boli kúpať? My sme veľmi rozmýšľali, či sa ísť kúpať alebo nie, ale zdalo sa mi veeeeľmi teplo, tak radšej sme nešli nikde a išli sme sa "chladiť" na Poľanu. Tam bolo príjemných 20 stupňov.
Ja tiež neviem, či by som vydržala na kúpalisku, ale určite ešte budeme chcieť ísť aspoň kvôli Dávidkovi, boli sme iba raz zatiaľ.
My sme boli na slávnostiach v piatok a v sobotu. Boli sme aj na kolotočoch, ale Dávidko po prvom kole vyskakoval za jazdy, tak kolotoč musela zastaviť 😀 .
Lucka tak ako zmrzlina? 😉

jajus
12. júl 2010

Ivka no ani mne sa veľmi nechcelo isť v tej horučave, ale Tobiasko chcel isť veeeeľmi, no čo neurobiš pre svoju lasku 😀 😵
Boli sme na plažovom, ako ideš k nemocnici tak na kruhovom pri Lidl odbočiš uplne dole v ľavo 😀 vysvetlila som to ako hotentot 😅 , ale lepšie to neviem. 😅
Bolo super, ale bazen je lepši vo Vyhniach je nerezový, nešmýka sa tam, ale na prestriedanie je tam fajn.A aj lacnejšie. El. autička tobiasko sa vyšantil, skakaci hrad ten bol zadara. Tobogany.

iwuskaaa
13. júl 2010

Janka, ďakujem za info 😉 . Takže je tam aj bazén klasický, napriek tomu, že je to plážové kúpalisko?
Ja dnes iba tak na skok, prišiel čas zbaliť tašku do pôrodnice 🙂 . Idem na to 🙂 . Zajtra vytriediť a vyprať veci pre drobčeka, už sa tešíííím 😵 😵 😵

jajus
13. júl 2010

Ivka jasne su tam tušim 3 bazeny a detsky je so šmyklavkou a je dosť velky. Plaž sa mysli asi to jazero, tam sa člnkuje a je tam plaž na volejbal a tak. Inač su tam bazeny ako na normálnom kupalisku.
Ja sa tiež balim 😀 ešte hygienu. A dnes som oprala Jakubkovu výbavu z anglicka potom len žehliť 😝

iwuskaaa
14. júl 2010

Ahoj Janka, tak to je potom super, ja som bola doteraz v tom, že je to iba nejaké jazero a preto sa to volá plážové kúpalisko 😀 .
Ja som už zbalená na komplet, no mám to zatiaľ v postielke, nie ešte v taške 🙂 . Ale hlavné, že kôpky už sú a to sa poukladá rýchlo do tašky 🙂 . Nevieš, či ako druhorodičky budeme na príjme zase vypisovať tie litánie? Teda diktovať sestričke 😀

zvalka
14. júl 2010

ahojte.ja som to mala napisane na papieri tie odpovede. A z toho si to odpisali pri prijme.

jajus
14. júl 2010

Ivka neviem, dufam že nie 😝 ja som to sice nemusela lebo som to všetko nadiktovala ked som tam ležala.
Ivka malemu si vzala aj niečo na oblečenie body a tak, ja mam zatiaľ len čiapočku a plienky a cumeľ, ked som bola s Tobiaskom všetko mu dali v pôrodnici.

annie13
14. júl 2010

@iwuskaaa budete to aj teraz diktovat ja som to v tych najtazsich bolestiach a skoro ma porazilo

strapanik
14. júl 2010

Fuuuha baby, vy ste uz zbalene a mate termin 2 tyzdne po mne. Zajtra sa uz musim naisto pobalit aj ja. Dnes som poprala vecicky pre malicku, su 2 poriadne kopky, teraz sa musim odhodlat na zehlenie. 😝 😝 😝
Posledne dni som behala po lekaroch, pred mesiacom som mala totoz kliesta, 2 tyzdne dozadu som mala 2 dni zvysenu teplotu + bolesti hlavy a chrbtice a minuly tyzden sa mi po nohach povyhadzovali take cervene flaky. Brali mi krv na borelie, ale kozna usudila, ze nejdeme cakat 2 tyzdne na vysledky a rovno mi nasadila liecbu na boreliozu. ☹ Hned som bezala za Spodniakom, nastastie i povedal, ze aj keby sa borelioza potvrdila, tak v tomto stadiu by uz nemala mat ziadny vplyv na babo. Ale aj tak nie som uplne spokojna. A tie antibiotika drobcovi sice neuskodia, ale ani mu nepomozu.
Tieto umorne horucavy ma vycerpavaju!!!

jajus
15. júl 2010

ahojte, strapanik a to si bola niekde v lese? Ja sa tiež bojim kliešta, lebo mamina mala boreliozu tak už aj z vačšej trávy mam strach. Ale neboj maličku to nemôže ohroziť už je vyvoj ukončeny už len rastie, ja som sa pýtala spodniaka na toxoplazmozu, lebo naši maju mačku a ta stále beha po našom dvore, aj po záhrade. A tiež ma ubezpečil, že teraz je vývoj drobca v podstate ukončeny, tak sa nemem vraj čoho báť.
Aj mna tieto horučavy ubíjaju a to ešte musim behať okolo maleho 😝 naštastie mam vedla Mišku (sestru) ta mi trošku pomôže.
Zajtra ideme na dovolenkuuuuuuuuuu juj tak sa tešim ako si oddýchneme 😵 😵 a hlavne, že v Tatrach bude chladnejšie ako tu 😵

iwuskaaa
15. júl 2010

Janka, pre malého som nebrala nič, iba plienky, vlhčené obrúsky a cumlík. Všetko nám dajú, netreba baliť nič 😉 .
Strapanik, ak ťa aj lekár ubezpečil, tak nemaj strach, všetko bude dobré 😉 .
Ja som veci zatiaľ neprala, (aj keď som tak plánovala) lebo nám budúci týždeň idú robiť detskú izbu, tak aby som to potom neprekladala zo skine do skrine, veď operiem a ožehlím snáď rýchlo 🙂
O horúčavách mi ani nehovorte 😠 😠 😠 , to je už na nevydržanie, a do konca júla má byť stále takto 😝 😝 😝

jajus
15. júl 2010

Ivka tak super, nejdem nič brať ani ja nič pre Jakubka.
Tak babule ja sem už nepridem, prajem pekný víkend 😉

iwuskaaa
16. júl 2010

@zvalka ahoj Mirka, tie papiere si si už prefotila? Mohla by si ich dať Kamke? Díky...
Janka, užite si to 🙂

zvalka
16. júl 2010

@iwuskaaa neprefotila.sestra bola 12dni na dovci.buduci tyzden ti to poslem,oki? Do stredy. Lebo stvrtok pojdeme do ba. @strapanik neboj bude to ok,kedze si v 3.trimestri. Tie klieste su svine.mm ma tiez boreliozu,asi z komara. Kliesta nemal. Tak mesiac atb berie...