Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
16. júl 2010

@zvalka dobre, tak potom mi to nechaj u nej, už o tom vie 😉

zunka
autor
16. júl 2010

ahojte, tie kliešte sú ale svine. Čo to vlastne je tá borelióza? a čo z nej hrozí?

zvalka
16. júl 2010

zunka borelioza.sk ja som to radsej necitala,ale moze postihnut klby a vselico ine. A uz to prenasaju aj komare...

lucka23
19. júl 2010

ahojte zienky. my sme sa vratili po tyzdni z chaty. odchadzali sme na rýchlo tak som sa ani nerozlucila 😅 joj bolo uzasne. mame tam zabudovany bazen takze sme sa cele dni clapkali a chladili. 😵 prave sa dokoncuje dlazba okolo neho tak tam bolo sice trocha ako na stavenisku ale aspon sa maly prehral v strku 😀 😀 😀
musim vas docitat len teraz idem vybalit.

zvalka
19. júl 2010

@iwuskaaa mozem ti to poslat buduci tyzden po kamci? sestra isla na sluzobku do stredy a my v stredu odchadzame do BA... tak sa s nou miniem...ona mi to mohla prefotit. ale ak ti to velmi ponahla, tak zajtra v Detve niekde to prefotim...
@lucka23 no ahoj tak to mate paradne tam 😵 a aky velky bazen je tam?

alda
20. júl 2010

ahojte, sorry, ze vam vstupujem do diskusie, ale potrebovala by som poradit ohladne vyberu detskej lekarky vo zvolene. Vedeli by ste mi odporucit nejaku dobru pediatricku niekde v meste? dakujem

jajus
20. júl 2010

ahojte tak my sme už domka, jooooooooj tak sa mi nič nechce, ja chceeeeeeeeeem ešte dovčuuuuuuu 😔 bolo bááááječne 😵
alda ja ti nepradim bývame v DT a teda aj lekara mame tu.

lucka23
20. júl 2010

ahojte. alda ja chodim k dr ciernej. mne uplne vyhovuje po vsetkych strankach. ale niekto sa tu o nej zmienoval raz nie moc lichotivo. ale 100 ludi 100 chuti. ambulanciu ma na poliklinike.

janka tak super ze sa dovca vydarila. aj ja by som sa najradsej vratila na chatu lebo tu mame neskutocny hic doma. spat tu je ako za trest. 😠

alda
20. júl 2010

@lucka23 dakujem velmi pekne za tip

jajus
20. júl 2010

my naštastie nemame v dome až tak teplo, ale aj tak v tatrách bolo chladnejšie a ta strava mnaaaaaaaaaaam dopraskala som sa každy deň 😝, a ten vodný svet pre deti no prosto parada čisto a koooopec hračie prosto nemuseli sme nosiť vôbec nič aj na izbe komplet všetko stačili len naše veci na oblečenie všetko nam dali. Ešte nam doniesli varnu konvicu pre maleho na mlieko. No prosto parada. Výhľad sme mali rovno na Kriváň. Pridam par fotiek. Pre rodinu s dietatom vrelo odporučam, cele naše poschodie boli rodiny s detičkami. Tobinovi sa hrozne páčila škôlka, tam si mohla nehať maleho a isť na kavu, biliard, kolky.... postarali sa o dieťa. Dokonca tam boli animatori a ty im pripravili vonku olympiadu. My sme na ture neboli ale boli sme pozrieť okolie a Tobino sa stále chcel kupať alebo byť v škôlke a hlavne valať sa na izbe 😀 😵

zvalka
21. júl 2010

@jajus no jani ani neverim,ze na sk take sluzby. Kde ste presne boli a kolko vas to vyslo? Fakt to vyzera super.

lucka23
21. júl 2010

janka fakt az tazko uverit za aj na sk sa clovek moze stretnut s takymi sluzbami. pridaj foto nech sa pokochame 🙂

mirka kde si bola vcera ze si nezumbovala?

strapanik
21. júl 2010

Janka, ta dovolenka musela byt skvela. Hned by som sa aj ja isla schladit do Tatier. Namiesto toho som bola vcera v ZV u infekcnej lekarky, opat mi brala krv na nejake dodatocne vysetrenia na borelie, uvidime, ci mi nepredpise este dalsie antibiotika. Aj ona ma uistila, ze na malicku by to nemalo mat ziadny vplyv.
Konecne sa aj mne podarilo pripravit si vsetky veci do porodnice - akurat sa mi to nezmesti do tasky.
Urobila som si album s fotkami od Zuzky - su naozaj krasne. 🙂

lucka23
21. júl 2010

strapanik tak drzim palce nech su vysledky ok a borelioza sa nepotvrdi. a malicka bude urcite v poriadku. 🙂 idem kuk tie foto. 😵

lucka23
21. júl 2010

tak tie fotky su uzasneeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 fakt zo zuzky je uz pani fotografka 😵 😵 😵 a ty si krasna tehulka. 😵
juj aj ja by som uz rada take fotkyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

zvalka
21. júl 2010

@lucka23 tak sup sup do toho,nech aj teba zuzka pofoti. Fotky su uzasne fakt,krasna tehulka,aj buduci tatino fesak. Fakt parada!

lucka23
21. júl 2010

mirka stale nie som uplne rozhodnuta co by bolo najlepsie takze uvidime ako to vsetko nakoniec dopadne. 😔

jajus
21. júl 2010

ahojte, aj ja som bola prekvapena ale naozaj skvela dovolenka, mali sme all inclusive a dokonca pri objednávani sme si museli priplatiť za Deluxe Krivaň lebo bolo všeeeetko plne ale aj tak to stálo zato. Kedže sme mali letnu akciu, tak sme mali volne vstupy do bazenov, wellnes ( bol vyskušať Michal a vraj nabuduce už musime isť spolu paraaada, ponukaju aj čokoladovy kupeľ pre zaľubených, virívka so šampanským...) kedykoľvek sme chceli, kolky, bowling...

jajus
21. júl 2010

strapanik fotky su bomboveeeeeeeeeeeeeee 😵
Lucka neboj čas to vyrieši a ani nebudeš vedieť ako, ja som chcela vačši vekový odstup a vidiš Jakubko povedal nie ja chcem prisť už teraz 😀

zvalka
21. júl 2010

@jajus daj link,kde presne ste boli.a kolko to teda stalo? @lucka23 ved uvidite a neboj a bude aj surodenec. Asi to chce trosku casu. Na zumbe som nebola,nestihala som.balila som,ideme do BA. Ako bolo?

jajus
21. júl 2010

Mirka tu je link na hotel http://www.hotelpermon.sk a stálo nás to 300eur

jajus
21. júl 2010

už som pridala aj par fotiek 😵

zvalka
21. júl 2010

janka a na kolko ste boli? To je so stravou pre vsetkych troch?

strapanik
21. júl 2010

Zuzka je naozaj sikovna fotografka. Dakujem za komplimenty, este z nich podrastiem, a to by v mojom pripade nebolo ktovieco (mam 180 cm 😠 ).
Lucka, zial ta borelioza je uz potvrdena 😔 , uz len zistuju kolko antibiotik musim vybrat.
Nasa malinka sa tiez sama rozhodla, ze uz je cas, my sme planovali trosicku neskor. A takto je to najlesie. Takze Lucka, aj vas dalsi drobec sa urcite prihlasi, ked bude jeho cas. 🙂
Kam chodite na zumbu?

jajus
21. júl 2010

mirka ano strava pre všetkých troch, ranajky švedske stoly, obed výber z 3 menu - polievka -kolač a výber nápojov, večera švedske stoly ( teple jedla aj studene)

jajus
21. júl 2010

strapanik aspoň to včas podchytili a nič važne sa nestalo tebe alebo malej , neboj všetko bude v poriadku ked ta aj lekári ubezpečili, už sa len tešiť na malu 😉

zvalka
21. júl 2010

jani a na kolko ste to boli?? Super! Strapanik,veru dobre,ze sa to stalo az v 3.trimestri. A na zumbu chodime v stozku.

jajus
22. júl 2010

mirka boli sme piatok, sobotu a nedelu sme sa okupali, naobedovali a vyštartovali domov 😵 ale čim dlhši pobyt, tým je to samozrejme lacnejšie, nam sa na dlhšie nedalo aj ked by sme radi ostali. Nabuduce určite aspoň týždeň 😵

jajus
22. júl 2010

ivka ako na prietokoch?

kodada
22. júl 2010

ahpjte, ako sa dari babule?
tehulkam sa to krati, som zvedava ktora preberie stafetu... strapanik ja som na Facebooku pozerala fotky, co si zunka pridala do albumu a vravim si aka pekna mamina a to ty 🙂 krasne fotecky, Zuzka sa zas vyhrala
pozeram ze pekne dovolenkujete, mi ideme v stredu za svagrinou do ciech aj ked len na 3 dni, ale aspon zmenim vzduch
inak aj moja segra caka nakoniec chlapca, takze v septembri bude asi prevaha "silnejsieho" pohlavia

inak, neviete ake su ohlasy na DR. Bratovu? Som si k nej zaniesla vcera papiere, lebo moj dokydochodca prestal ordinovat :-/