Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
24. feb 2009

ahojte aj mne sa pačia vecičky cherokee no v BB ked som v zime bola nemali nič pre chalanov 😠 pre dievčata ano ale ani to nebolo bohviečo. Asi boli vypredané. Mirka ma tato značka aj www stranku nevieš?

arimzv
24. feb 2009

ahojky.
mozno na tescovej stranke, ked je to ich znacka.

lucka23
24. feb 2009

ahojte, aj mne sa paci cherokee aj ked kvalitou sa to nedaporovnat. tricka sa dost vytahaju nosenim a pranim co sa o nexte neda povedat. to ked kupim aj nosene tak je ako nove. 🙂

ja som teraz objednavala cez kamosku kamoskyco zije v UK. bola taka zlata ze nam to objednala za normalny kurz. fakt poklad takze sa mi to oplatilo. a spojilo sa nas 5 bab cize postovne z UK sme si zozdelili. 😵 len este musim zohnat niekoho kto mi objedna letnu kolekciu. 😅

ja som sa rozhodla ze idem veci po malom predavat lebo uz to nemam kde davat. a to nema ani 2 roky. takze po cesa by som mala vsetko zaplnene len jeho vecami. sice sa s tým budem tazko lucit ale co uz. a hlavne ked druhe budem mat babu 😀 😀 😀 😀 tak by sme to nevynosili. 😀

arimzv
24. feb 2009

a kedy budes mat druhu babu? 🙂

petullia
24. feb 2009

Lucka 😀 😀 😀
som si pozerala tu stranku nextacku, nuz otrepala by som tam mesacnu vyplatu ako nic 😝

lucka23
24. feb 2009

mirka coskoro 😀 😀 😀 😀 😀

peti keby som mohla otrepem tam aj 2. 😀 ale väcsinou sa musim krotit,to znamena zmestit sa donejakých 5000. ale zase potom mam na velmi dlhu dobu pokoj a uz kupujem len prkotiny.

anickaajanko
24. feb 2009

lucka aj ja som mala do 5 000 problem sa zmestit
a 14.3 mi to pride uz sa tesim, mali sme len 1 vec z nextu, tak dufam ze budu
ja som veci od maleho tiez popredala a dost dobre lebo nieje kde skladovat a druhu chcem babu 😉

cherokee je tiez fajn

kodada
24. feb 2009

ahojte, tak mi mame potvrdene srdiecko, vek plodu je 6+3, vek vacku 6+6, mimi ma 7,7 mm, gestacny vacok 27 mm ... som stastna ako blcha
23.3. najblizsia kontrola, spojedna z odberom krvi + slubena tehu knizka

lucka mozes ma nasledovat 😉

zunka
autor
24. feb 2009

Baby, idem popozerať ten next, ak mi to malý dovolí.
Ale dnes tu nie je hviezdou nejaký next, ale KODADA. 😉 Teším sa s TEbou a už len dobré správy chceme počuť!!! A mala by to byť baba,....j achcem aby si mala baaaabuuu.

Lucka, ANicka - len začnite predávať - ja budem kupovať 😀 Anička, ako si zaregistrovaná na MMB?

zunka
autor
24. feb 2009

http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...
To je cena za košelu, alebo aj spolu s gaťami?.... som trošku asi debil

iwuskaaa
24. feb 2009

Zunka, ja to chápem tak, že za komplet 😕
Idem Vás prečítať, celý deň som tu nebola 😉

iwuskaaa
24. feb 2009

Lucka, ja tiež rozmýšľam, že veci po Dávidkovi budem predávať, keď druhá bude baba 😀. No nejaké kúsky si asi nechám aj na pamiatku 😵 😅
Baby a čo keby sme sa spojili, my tu...niekoho si musíme nájsť, nejakú dobrú dušu, čo nám bude Next objednávať a bude ešte lepšie, ak to bude objednávať za normálny kurz 😀 . No asi veľa by som chcela, čooo? 😀
Dadi, teším sa s Tebou, že je všetko ok 😵 . Bude to dievčatko 😉 😵 Ja som veštica Theodora 😀 😀 😀
Janka, tak zajtra, ok? 😵

anickaajanko
24. feb 2009

Zunka urcite za komplet
presne ten sme si aj my objednali

jajus
24. feb 2009

Ahojte Ivka plati okolo 4tej sme u vás 😉 už som aj zbalila pakšamenty po tobinkovi 😉
Zuzka mala by to byť cena za cely set košela so strašiakom a nohavice. 😉
No s tým predajom vecičiek my toho mame hrozne vela a je mi to hrozne luto to rozpredať, mame dosť univerzálnych vecí takže v pripade že druha bude baba zužitkujeme to. No a potom vecičky chcem odložiť pre bratove drobce ( mne hrozne pomohlo ked mi kamoška a švagrina dali veci po ich drobcoch a dokonca maly nosi veci po mojich surodencoch no čo doma hlavne vonku im da poriadne zabrať aspoň ma nemrzi ked ich potom rovno zahodim do koša). No a potom načo sme stavali dom na povale je dosť miesta na veci aj po 5 detoch 😀 😀 😀
Ale niečo určite predam mam oranžove rolky nemali sme ich ani raz boli nam male, modru zimnu bundu cocodrillo a ine aspoň budem mať keše na kupu nových vecičiek 😀 😵
Dadi graaaaaaaatulujem držkajte sa mohla by to byť baba. Babenky vy už uvažujete nad druhym babom 😕

anickaajanko
24. feb 2009

ja som si po porode povedala nikdy viac
ale uz ma to preslo a uvazovali sme ked bude mat branko rok tak zacat pracovat 🙂
a strasne by som chcela dievcatko
ale na druhej strane si neviem predstavit mat malinke babo a Branko ktory bude vsede behat, vsetko chytat

iwuskaaa
24. feb 2009

Janka, máš pravdu, mne tiež veľmi pomohlo, keď si ma na začiatok zásobila krásnymi kúskami od Tobiaska pre Dávidka 😉 😵 , no my máme "iba" byt, takže mne sa to tak krásne zbiera, že už teraz to nemám pomaly kde dávať 😀 . Chcem si kúpiť tie vákuové vrecia, vysajem vzduch a miesta bude viac 😀 ...

Janka, uvažovať uvažujeme 😀

jajus
24. feb 2009

Ivka 😀 aj my ale až tak o 3 roky 😀 😵 Aj ja mam tie vakuove vaky a mam to všetko v šatniku na samom vrchu. No jeden vak štrajkuje a to asi preto lebo je dosť naprataný. 😠

jajus
24. feb 2009

No ak schvalia matersku vo výške min. mzdy tak možno pouvažujeme aj skôr o druhom dietatku 😵

iwuskaaa
24. feb 2009

Janka, tie veci v tom vaku treba pretriediť 😀 !!!
No dúfam, že to schvália 😠

jajus
24. feb 2009

to by bolo fajn už aj svokrovci sa pýtaju ako dlho budem na materskej a či nenadviažem rovno na druhu 😅 čo som skoro odpadla ked som to počula, neviem neviem či netužia po toľkych chlapoch po babe 😀

kodada
24. feb 2009

baby ja pevne verim ze to bude dievcatko

anickaajanko
24. feb 2009

kodada srdecne gratulujeme
a z celeho srdca prajeme zdravu, krasnu babu 😉

iwuskaaa
24. feb 2009

Janka, no neviem neviem, či to bude baba, lebo Michalova strana sa nezaprie 😀
Dada, nech je čokoľvek, hlavné je zdravie 😉

jajus
24. feb 2009

ivka ani ma nestraš že by som mala mať samých chlapov v dome 😕
ja ti neviem ja vôbec nemam pocit že chcem teraz druhe, ja ked sa pozriem na tobinka mam taky pocit akoby som ho išla potom ukratiť o lasku asi som vadna 😒 no ale važne si neviem predstaviť mojkať si jedno a druhe sa chce tiež. aha a teraz mi naskočil obraz ako si ich mojkam spolu 😀 😀

kodada
24. feb 2009

jani a ako sa ti pacil ten obraz 😉

jajus
24. feb 2009

no babenky tak ja idem hajať malemu idu zubky to bude zase noc ☹ rano zase budem mať chuť sa odstreliť dnes ma tak bolela hlava.

iwuskaaa
24. feb 2009

Janka, aj mňa bolela, veď vieš 😠 ...
Tak dobrú nôcku prajem a nech je pokojná 😉 . Dúfam, že aj naša bude 😵
No vidíš, že to ide...a o chvíľu to ani obraz nebude, veď počkaj 😀

lucka23
25. feb 2009

cafte zenuchy. tu to vcera zilo. a ja som sedela pred tv 😀

ivka pokecala si si s majom? on mi ani nic nepovedal len teraz sa mi to zobrazilo v PC v robote. 😀

janka aka bola noc?

a aby som nezabudla. DADKA gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 a velmi ti prajem tu babu. a ked nebude urcite sa budes rovnako tesit zdravemu chlopovi. 😀

petullia
25. feb 2009

Cawte babuchy, no ako ste hajali??? my zase do ruzova... uz som trapna s tym dobrym spanim, ze? 😀 vcera 12 hodin vkuse, dnes 10... faiiin je ten moj chalan 😎 😀
Dadus fajn, ze sa dari... len tak dalej. myslim na teba casto, aby si vedela 😉
Ja som vcera uz svekrus vravela o nexte... hned som jej ukazala na co sa ma zamerat 😀
a ja veru ani neuvazujem o dalsom babencovi... Juli by xcel babu este, ale ja by som asi radsej zostala pri tomto jednom 😅