Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

petullia
12. mar 2009

ach, esteze vas mam.. aspon niekto ma chape 🙂
Jani krasne je to... si aka sikovna caja 😀

arimzv
12. mar 2009

ahojte.
Janka to je prekrasne, Ty nam na stretku mozes urobit aj vystavu Tvojich umeleckych prac 🙂
Zuzka aj natalka reaguje na spln, take dve tri noci su vtedy horsie, ja ked zbadam na oblohe, ze je mesiac v splne, len prevratim oci a taham do postele hned po panelaku, pre istotu 🙂
Peti sme tu viacere co sa nam nepodarilo nejako prilis dlho kojit, takze chapeme a zdielame Tvoj nazor 🙂
Natku som naucila ukazovat, ze kde ma cece (rozumej prsia ) 🙂

jajus
12. mar 2009

dakujem babenky,lucka to sa nehreje vosk a žehličkou (tou starodavnou nie naparovacou )sa roztiera a robiš obraz aky chceš. No ja zatial len začinam tak tie obrazy niesu bohvieake ale snať sa raz niečo pekne poštasti uprpliť 😅
Pre mna je to relax niekto čita, niekto spi ... a ja uvarim a šup niečo prpliť 😀

lucka23
12. mar 2009

janka parada. neviem si to sice predstavit tu metodu ale aj tak ja by som to nedokazala. 😅

zunka
autor
12. mar 2009

Peta, ja som bola kojená 2 týždne a nič mi preto nie je. Ak Ti to má robiť stres, tak prejdi na UM a je to. Aj ja mám kôli tomu niekedy nervy, keď nemám toľko mlieka ako som zvykla mať.
Janka, s tou enkaustikou či čo to je si ma dostala. Už si predstavujem také obrazy nad gaučom. Napíš sem o tom viac ak budeš stíhať. Je to fakt suprovina.
Mirka, Šimonko využíva naplno vecičky čo si mu dala po Natálke. Pančušky sú stále v obehu a hrkálky ani nevravím.

arimzv
12. mar 2009

Zuzka to som rada, ze su uzitocne 🙂 a inak kukla som fotecky, no ako vzdy parada, a ta posledna je proste suprova 🙂

iwuskaaa
13. mar 2009

Janka, tie Tvoje výtvory sú perfektné 😉 😉 😉 . Ten oranžový obraz sa mi hodí do našej obývačky, tak potom sa musíme nejako dohodnúť 🙂 😀 ...

Lucka, ak si ešte nevidela nové HU Tesco, vkladám pre Teba link 😉 :
http://www.tesco.hu/popupimage.php?ssid=Tf2b336...

Drogéria, kozmetika Dove, Nivea za smiešne ceny, takisto niektoré potraviny 😵 ...
A plienky Pampers nehovoriac 😕 , myslím, že lacnejšie o viac ako polovicu 🙂

lucka23
13. mar 2009

jej ivka dakujeeeeeem. pokukala som a teraz sa fakt oplati ist. aj plienky a kozmetika co potrebujem je v akcii. teraz som u nasich tk to rovno mame ukazem a mozeme ist. zajtra ideme do nitri na vystavu nabztku tak sa tesiiiiiiiiiiiiiim. a malý si uzije zvolenských starkovcov. uz ma slubený výlet na stanicu vypravovat vlaky tak je celý bez seba. 😀

jajus
13. mar 2009

ahojteeeee, jej som rada že sa vam pačia obrazy mne sa nepačili tak som ich všetky dala mamine 😀 ale už som si urobila nove 3 ale iba dva su take že som spokojna, takže musim kupiť voskový papier a ešte jeden si dorobiť 😵.
Zuzka nahreješ si žehličku ked je horuca tak navoskuješ (farby ake chceš samo voskove) a potom tahaš obrazkyna papier, ake chceš buť obluk alebo tie paličky... no prosto musiš skušať.

Juj lucka aj ja by som šla na výstavu no určite by sme tam minuli fuuuuuuuru penazi tak radšej ostaneme doma 😅. Dnu už je všetko hotove tak radšej zainvestujeme do vonkajšku. Ale šla by som 😵

iwuskaaa
13. mar 2009

Lucka, nieje za čo 😉

arimzv
13. mar 2009

ahojte.
iwka ako si prepocitam forinty na koruny?

jajus
13. mar 2009

Ivka nejako sa dohodneme s tým obrazom 😀 😵

zunka
autor
13. mar 2009

Mirka, je to zhruba delene 10 - to máš prepočet na koruny - to sa mne lepšie ráta ako na Eurá. 😅
Janka, aký papier, aké voskovky na to potrebujem? A to tou voskovkou namažem horúcu žehličku? a potom ťahám po papieri? Či položím celú voskovku na papier a tak naňu položiť žehličku a pomaly ju spúšťať a ťahať? Aké veľké boli tie obrazy, čo si robila ty?

arimzv
13. mar 2009

Zuzi diky, aj sa mi zdalo, ale ze sa radsej opytam. ved ale tam je potom ozaj oproti nam riadne lacno.

jajus
13. mar 2009

zuzka tou voskovkou namažem horucu žehličku a potom taham po papieri. No mali rozmer 20x30 a teraz som urobila 30x40 taketo vačšie sa robia tažšie lebo musiš častejšie mazať žehličku a hrozne rýchlo to schne tak niekedy nestiham robiť nejake haky baky po papieri tak rychlo mi to zaschne, skušala som nakvapkať vosk na papier a rozfukať ho no nešlo to hrozne rýchlo to zaschlo tak z toho bol len jeden prskanec 😀 .
Ozaj možno aj preto sa mi to tažko robilo ja som použila papier z kalendara je tiež voskovy no nieje to original voskový papier, teraz si idem kupiť origoš voskovy tak uvidim.
My sa tiež chystame na nakup uvidime kedy teraz su v akcii tuje tie by sa nam šikli.

zunka
autor
13. mar 2009

A voskovky môžem kúpiť tie úplne obyčajné najlacnejšie? To na to si chcela tie euroklipy-sklenené rámy?

zunka
autor
13. mar 2009

Janka, to iné mechroviny sa dajú s tou technikou vyrobiť. Tu je odkaz na nejaké obrazy
http://www.enkaustika.cz/index.php/Galerie

jajus
13. mar 2009

ja viem ked som začínala tak mi spadla sanka ked som videla nejake obrazy, ale to su už vymakene baby čo to robia. A tie voskovky ja používam obyčajne.

adka12
15. mar 2009

Baby minule ste mi tu písali ohľadom predajní kočíkov vo Zvolene. Išla som k tej pani, čo je pod bránou v Rusticane a bola fakt veľmi milá. Myslíte, že by sa s ňou dala zjednať cena? Kočík mi ponúkla za 20tis. no a na nete som ho našla za 17 200. Myslím, že Peťa písala, že sa s ňou takto dohodla a cenu spustila.

petullia
15. mar 2009

Hej Adka, mne spustila podla ceny na nete. vsak skus, mozno zjednas, ked nie tak nie. 😉

adka12
15. mar 2009

Peta a to si tam normálne prisla a povedala si, či ti nespustí z ceny, že na nete si našla lacnejšie?

zunka
autor
16. mar 2009

Adka, mne v BB tiež spustili podľa ceny na nete. A povedala som to asi tak, že na nete som našla lepšiu ponuku za takú a takú cenu, ale by mi vedeli dať rovnakú sumu, tak to určite kúpim u nich.

kodada
16. mar 2009

ahojte babulky 😉

petullia
16. mar 2009

adi... no asi tak nejako 😅 😀

adka12
16. mar 2009

Zunka a kde v BB si kupovala kočík?

zunka
autor
16. mar 2009

Adka - Babysvet.sk
Dadi, ako sa Ti hodí to "10tt" 😉

kodada
16. mar 2009

ze zuzi, aj mne sa to ciselko velmi paci 😉

jajus
17. mar 2009

Ahojte babenky tak my už mame dalšiu stoličku von už mame 11zubov 😵
Adka ja som objednala kočik zo včely tu v DT tiež som si dohodla cenu no majitelka je krstna mama môjmu mužovi ale tiež sa da dohodnuť. 😵
Lucka ako bolo v Nitre?
dadi ako sa cítiš, už nevraciaš?

kodada
17. mar 2009

ahoj jani, mam sa OK, zvracala som len raz, horsie je, ze ma kazdy den boli neuveritelne hlava a oci z prace ... 8 hod. za PC 😒 .... uz sa neviem dockat pondelka, kedy idem na sono, krv a mala by som dostat aj tehu knizku 😎
tak Tobinko uz je poriadne zubaty, bobacik, si s nimi vytrpi

zunka
autor
18. mar 2009

Dadi, ale to 11tt sa Ti hodí ešte viac 😉