Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
28. máj 2009

kukala som aj bešenovu tam sa otváranie sezony a mdd posunulo pre nepriaznive počasie na 13 teho 😠 no tak neviem ale ja niečo vymyslím 😀 dufam
davidko nemáš začo 😀

zvalka
28. máj 2009

ahojte 🙂
mam na vas jednu otazku 😕
dala si niektora z vas, alebo rozmyslala nad tym, alebo mrzelo ju potom, ze si nedala..
odobrat pupocnikovu krv??? 😕
dakujem 😵
a inak ako sa mame? ja som vas teraz pozrela len, nestiham ani napisat 😒
pekny den 🙂

zunka
autor
28. máj 2009

Zvalka, my sme dali a neľutujeme. Akurát ten môj "milý doktor" pri pôrode šomral ešte aj na to, že takúto kravinu (to som teraz napísala pekne) vymýšľame. Kto nám to natlačil do hlavy také sprostosti a tak. No proste hnusné od neho, cítila som sa akoby som chcela od neho "pirsing" na placentu, alebo nejakú podobnú kravinu. 😠

zvalka
28. máj 2009

zuni a kolko si platila, kolko budes platit rocne, a je to uz navzdy, ci len na niekolko rokov? dakujem. 🙂

iwuskaaa
28. máj 2009

Zvalka, my sme nedali a dúfam, že ľutovať nebudeme mať prečo 😔 .
A čo že máš také na robote, že nestíhaš??? 😀
Janka, no tak to je aj dobre, že to presunuli, teraz pôjdete tam a potom zase tam 😀

jajus
28. máj 2009

ahojte ved ivka už sa tešim ako sa okupeme 😵
zvalka ani my sme nedali odobrať a dufam, že nebudeme mať dôvod ľutovať.
Práve som dorobila náramky a taaaaaaaak ma bolia prsty, že až, miška ich berie na jarmok predať 😵

zunka
autor
28. máj 2009

Janka pofoť ich.
Mirka, dopredu sme platili asi 8 tis a zvyšných cca 16 tis sme doplatili potom. A ročne sa tiež platí, ale neviem koľko. Pozri si stránku ceptra.sk

zvalka
28. máj 2009

Dakujem.pozriem.este keby to bolo navzdy zamrazene...nielen na 10-15rokov.
Iwus,no hadaj 😉 mam toho teraz dost v robote ☹ a najblizsie 2tyzdne to este bude dost narocne...a uz som pisala,na net v praci uz nechodim a v mobile vytukavat nestiham 😉 tak dobru noc 🙂

sunny6
29. máj 2009

Ahojte kocky ako sa vam dari,som pocula ze uz nemate take horucavy,asi ste sa s nimi trochu podelili ,lebo v UK uz 3 den je peknucke jejejjej...sa tak tesim,lebo slniecko mi dava energiu a nabyja ma pozitivnym myslenim,hned je vsetko laksie.
Uz mam len 16 dni do dovolenky na SK,tak sa uz balim,sa neviem dockat.To ideme aj kamoske na svadbu,mam take krasne dlhe cervene ,satenove saty,len neviem co s vlasmi.Ci vyrovnat ,co bude mat asi kazdy,alebo nechat brckave a nejaky cerveny kvet do vlasov.Poradte pls

petullia
29. máj 2009

caw sunny... ta sa to umudrilo aj tam hore, cool... svekrusovci vraveli, ze akurat ked sli na dovcu, ta bolo prvy den pekne a ked dosli sem, ta bolo posledny 😠 😀 ... nuz ta ich sprevadza nie kto vie ake pocasicko... ale zase nie je to az take najhorsie 😅
aj my ideme na svadbu, buduci tyzden a este neviem ani co na seba, nie to este vlasy 😕 ... dobra som, ze? xcela som take modre saty co mam, tie na mne este tito luia neviddeli, okrem mangela a rodicov a ti by to prezili 😀 , len mam v nich holy chrbat a som opalena podla tielka na krku a v dekolte a nejdem sa toho zbavit, ta si daky indicky kroj dam hadam na seba 😀 ti maju vysoke stojaciky na golieroch, nie?? 😝 a zaeperimentovala som s farbou vlasov, kocka! a teraz sa necitim moc vo svojej kozi s tou cervenou hlavou 😒 ... sunny ja ti radsej rady davat nebudem, dobre? 😀 😀 😀 😀

sunny6
29. máj 2009

no peti ty si ale cislo 😎
to s tym opalenim je blby....mozno by si mala ist do zahrady natret len to tmavu cast chrbta 50 kremom a dufat ze zvysok sa chyti 😀 ved mas na to tyzden 😉
joj cervene vlasy boli moje oblubene nosila som ich od zacitku strednej a uz asi pol roka si nechavam vyrast na svoju hnedu farbu,len sem tam si dam orieskovu ked uz mam hrozne vyrastene a mam ich 4 farebne ,lebo konce su stale do cervena,stred je uz bledsi,korienky uplne ine no ak ti mam pravdu povedat cervena ma stale laka,a teraz budem mat tie cervene saty tak by sa mi cervena hriva fakt hodila 😒

sunny6
29. máj 2009

toto su moje saty len ja ich mam v krvavo cervenej 😵
http://s7ondemand4.scene7.com/s7ondemand/zoom/f... Zoom Window&nfr=getflash&vc=image%3dOttoUK/92G975FR

sunny6
29. máj 2009
petullia
29. máj 2009

ssak som aj zacala opalovat, len akosi je tam stale vidiet ten rozdiel a teraz je skaredo, kto vie dokedy aj bude, jaaaj... no neviem neviem co na seba natiahnem nakoniec... solarko tiez nevykryvam... nuz... 😖
ale tie tvoje saty su kraaaasne 😵

jajus
29. máj 2009

ahojte tak my sme už doma aj vyspinkaní boli sme len na otočku vzali nam krv a o 10 dni mame zavolať ale lekárka nás pochválila že sme šikovný na 20 mesiacov. A aj ma krasnu postavu, tak že to môže byť že rýchlo
rastieme.
Zuzka pridala som fotona strechu 😉

bajana
29. máj 2009

Ahojte dievcata,

trosku vam sem skocim...poznate niektora pana Holika z Ocovej - starejsieho? Kamaratke mesiac pred svadbou odriekol pol roka zajednany starejsi...a odporucil tohot pana. Vek, aky je , aky ma pristup, poziadavky, cokolvek....resp. mozte odporucit niekoho z okolia Detvy?

Dakujem krasne za akukolvek info

zunka
autor
29. máj 2009

Ahoj bajan, ja som z Očovej, teda som sa sem vidala. Pride domov svokra, tak sa jej opýtam. 😉

arimzv
29. máj 2009

Janka takze mas z Chlupisovej dobry pocit?

petullia
29. máj 2009

Baj.. ja ho nepoznam 😒

arimzv
29. máj 2009

jani kukla som foto na streche, no proste parada, uz to pisem po sty krat, ale Ty a Zuzka ste ozaj velmi sikovne 🙂

iwuskaaa
29. máj 2009

Bajana, ja Holíka poznám iba z jednej svadby, no ale nič moc 😖 . Ja by som si ho určite nevolala, ale ako sa vraví, sto ľudí, sto chutí 🙂 ...
A či viem doporučiť niekoho? No my sme mali Mittera Milana z Hriňovej. My sme boli spokojní. Či sa páči aj iným, to už neviem.

Sunny, úžasné šaty!!! 😵

iwuskaaa
30. máj 2009

Ahojte 😉 ,
ako ste prežili sobotu?
O Lucke viem 😀 ...o Janke z časti 😀 ...
Lucka, už sme sa nestavili u Vás na zmrzke, išli sme domov, ale nabudúce 😉 😀 ...neboj sa 😀 ...
Janka, Teba sme nechceli rušiť, bola si zaujatá fotografovaním Mišky, keď hrala na base 😉 😵 ...normálne sa jej to hodí 🙂 , taká bola zlatá...

jajus
30. máj 2009

nerozumiem 😅 videli ste nás. Boli sme aj v stožku kuknuť na gulašmajstra ale už bolo dosť hodin a končilo sa to tam tak sme šli domov 😔

arimzv
30. máj 2009

ahojte.
no ja som mala dneska chystaci den a piekla som svoju prvu tortu v zivote 🙂
natka te raz, po dvoch hodinach spanku, zavolala z postielky ze cikat, tak som dosla, ze vsak moze do plienocky, ze nie, ze cikat, tak vyzliect v polospanku sa vycikala do nocnika a potom obliect a spat dalej. tak mam mierne nechapacky 🙂

jajus
30. máj 2009

tak natku čaka velikááááááááánska oslava zajtra, tak my jej s tobinkom prajeme všeeeeeetko len to najlepšie do života vela zdravia, štastia, lásky a nech jej detské očká stále žiaria 😵 😵 cmuuuuuukk
a blahoželáme k takemuto pokroku že už sa krásne pýta cikať.

arimzv
30. máj 2009

dakujeme Jani, aj Tobinkovi 🙂
len mi ostava dufat, ze nebude v noci este viac krat pytat na cikanie, lebo to bude horsie ako vstavanie kvoli mlieku 🙂
ako chlupisova? co na nu hovoris?

zunka
autor
31. máj 2009

Ahojte, tak mi máme teraz také divné obdobie. Nejaký je umrnčaný ešte viac ako býval a v noci je viac na rukách ako v postielke - hlavu mi ide roztrhúť čo by som potreboavla súrne spať 😒 . Ešte stále má trošku soplíky, neviem či to tie zúbky už idú, stále len na mne na cicoch nacucnutý. Včera som už nevedela čo s ním, tak som ho dala do bežky - tam by ešte asi nemal byť, ale jemu sa tam páčilo a dnes v tom behá ako drak. Dúfam, že sa unaví a konečne zaspí aspoň na polhodku.

Natálke prajeme všeeetko dobréé a veľa zdravíčka a nápadníkov 😉

arimzv
31. máj 2009

zuzka dakujeme 🙂
uz mame po oslave, mam teraz brigadu v kuchyni 😝
natka dostala Šušu babiku, tak uz s nou buva a kopec oblecenia do skolky, budu moct spoluziaci od septembra zavidiet 🙂

iwuskaaa
1. jún 2009

Ahojte,
včera som nestihla, tak aspoň dnes by som chcela popriať Natálke k dvom rôčkom všetko krásne, veľa zdravia, šťastia a lásky, nech sa jej v živote vždy len darí 😵 😵 😵 ...
Aj Šimonkovi takisto k jeho 5 mesiačikom 😉
Zunka v bežke? No super, len aby nezačal skôr behať ako sedkať 😀 ...
Janka, videli sme Vás pri májoch 😉 ...o koľkej ste boli v Stožku? My asi od tretej do šiestej 🙂 ...
No idem sa pustiť do palaciniek, cesto mám pripravené, tak hodinu si postojím pri sporáku 😀

jajus
1. jún 2009

ahojte tak my sme včera zbehali celu europu teda autička a vlačik 😀
zuzka môže byť že šimonkovi idu zubky.
ivka my sme tam šli iba kuknuť po valani maja, ked sa vyčasilo skôr sa mi zdalo dosť chladno. boli ste s luckou na gulašmajstrovi?