Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
28. okt 2009

Janka, budem reagovať ja, aj keď skúsenosť ešte nemám 😀 , ale každá rada je dobrá, no nie? 🙂
Veľa som čítala o tom, že netreba zasahovať do každého "konfliktu", ktoré deti medzi sebou majú, pretože potom sa spoliehajú na rodiča a nedokážu si samy nič vyriešiť. Vraj ich treba nechať tak...ale zase neviem, či by som sa pozerala ako mi cápe niekto po malom 😝 , ja by som sa asi zastarela, takže je to dosť diskutabilné 😕 🙂

lucka23
28. okt 2009

janka ja som lukasovi vzdy povedala aspon nono toto sa nesmie. to bolo v pripade ak lukas niekoho bezdovodne udrel. /niekedy neostalo len pri pokarhani ale som mu aj nacapala co som uz stratila nervy ked som videla ze ublizil viac, taka natalka by vedela o tom rozpravat/. ale ak sa deti natahovali vzajomne tak ako pise ivka necham aby si to same vyriesili. samozrejme ked to uz zachadza daleko zakrocim ale take bezne natahovacky neriesim. lebo ak zacnes maleho napominat za vsetko asi to bude mat uplne opacny efekt a bude to uz brat ako rutinu. tiez si myslim ak je to len jednostranne a druha strana sa nebrani tak je treba zakrocit hned a vysvetlit ze sa to nema. aj ked to v danom momente vyzera ze dieta na to kasle verim ze svoj efekt to ma.

zunka
autor
29. okt 2009

Keďže Šimonko je už teraz "exotko" 😀 , tak to budeme mať asi divoké o chvíľu 😅 - podľa toho čo píšete

jajus
29. okt 2009

zuzka 😀 no Tobinko bol kludas a teraz niekedy nechápem 😀
Dakujem babenky za rady 😉

kodada
29. okt 2009

fuuu, vy ste toho vcera riadne popisali ... asi je to fakt faza, ktorou musia vsetki deti prejst ... nech nas tesi, ze raz to skoncit musi 😉

no mi sme dnes mali zlu noc, maly bol kazdu hodinku-dve hore a z velkyyyym placom ... som nevyspata az strach a asi na mna nieco lezie ... mm uz preventivne spal v obyvke, lebo je nachladnuty, a mna to chytilo v noci ... nadcha ale asi aj hrdlo 😠

jajus
29. okt 2009

dadi nasať si homeopatika, ja ked som kojila maleho a nechcela som ochoreť hneť som užila homeopatika. Istota aby maly neochorel. 😉

zunka
autor
29. okt 2009

Dadi o nevyspatí mi niečo hovor 😔 , úplne viem ako Ti je.

lucka23
29. okt 2009

ahojte. janka lukasko dnes vysiel zo skolky s vykresom vraj od tobiaska. tak dakujeme 😀 nedovolil mi ho ani zobrat. 😀

dadi tak snad to bola len vynimka a budu prevladeat tie lepsie noci.

zuzi vy ste neskusali ten homeopaticky sirup na spanie? citala som o nom na MK. len uz neviem kde

zunka
autor
29. okt 2009

Lucka, neskúšali sme a asi ani nebudem

iwuskaaa
29. okt 2009

Ahojte,
Dadi ako Ti je? Tomáško bol cez deň kľudnejší? Ako píše Lucka, snáď to bola iba výnimka a noci budú pokojné 😉 .
Lukáško je už zdravý? 😵
Zunka stále nemôžem uveriť tomu, že Šimonko je už taký veľký 🙂 . Je krásny, zdá sa mi byť starší na svoj vek 🙂 .

jajus
29. okt 2009

Lucka no Tobinko si dal poriadne záležať aby sa Lukáškovi páčil 😀 zlatučký, že si ho vzal a nechcel ti ho dať 😀 no to poviem Tobinkovi hneť bude chceť kresliť další 😀

iwuskaaa
30. okt 2009

Tak dnes Šimonko oslavuje svoje prvé meniny 🙂 ...a my by sme mu chceli popriať všetko len to naj, naj, najlepšie a najkrajšie vo svojom živote. Nech má krásne detstvo, vždy ten úžasný úsmev na tváričke a skvelých rodičov! 😵
Zuzka dobre oslávte 😉

lucka23
30. okt 2009

ahojte. aj my prajeme simonkovi vsetko dobre hlavne vela zdravicka a lasky. aj ked tej ma od svojej uzasnej maminky istotne neurekom. 😵 posielame boztek oslavencovi.

to mame dnes krasny den ze? slnko svieti hned ma clovek lepsiu naladu. len keby taka kosa nebola. teda neviem ako je teraz ale rano som mala dost. brrrr

jajus
30. okt 2009

ahojte zuzka tak aj my prajeme Šimonkovi všeeeeeeetko najlepšie k meninám veľa zdravia, štastia, úspechov v dalšom napredovaní, lásky od ocka a maminky ale tej ma určite koooopec. 😵 posielame cmuuuuk

kodada
30. okt 2009

ahojte, aj od nas pripajame velku gratulaciu pre Simonka 😎

homeopatika uz su kupene, o nic lepsie mi ale zatial nie je ... chcela som aj nejake kvapky pre maleho na vyprdkanie ... u nas v lekarni mi dali Hylak forte - a v pribalovom letaku citam, nevhodne pre deti do 2 rokov a nezapijat mliekom ... cize su mi uplne na figu 😒 zajtra skocime asi do mesta ...

mam este otazocku, malol niektore z vasich deti Kefalhematom?

iwuskaaa
30. okt 2009

Dadi čo to je? Ja som o tom ani nepočula 😒 . My sme mali na bruško Sab simplex, to nám predpísala detská doktorka, Vám nedala nič?

arimzv
30. okt 2009

ahojte.
aj my s Natkou prajeme Simonkovi krasne prve meninky, snad si dnik spolu pekne uzili 🙂
dievcata nemate nahodou doma DVD vlacika thomasa? lebo natka ho okrem Elma velmi lubi, Elma som nakupovala v tych CD s obalom v novinovom stanku, ale je dost problem dostat sa k Tomasovi, keby ste mi v tom vedeli nejako helpnut, tak by som bola velmi rada a vdacna

jajus
31. okt 2009

Dadka ano mal Tobinko a na oboch stranách halvičky, to nieje nič vážne to ako dietatko išlo pôrodnou cestou tak si hlavku ošuchalo a vytvoril sa kefalhematom. My sme boli veľky tak mal na oboch stranách hlávky a lekárka aj v pôrodnici aj v nemocnici ma ubezpečovala, že to nič nieje. Tak neboj.
My sme papali sabsimplex na vyprdkanie. 😉

jajus
31. okt 2009

Lucka nepametáš sa ako sa volali vysielačky (detske chuvičky) tušim TOPCOM ale neviem ake číslo raz si to tu spomenula, že su dobré.

kodada
31. okt 2009

kupila som ten sab simplex, tak mu to vecer dam ... kolko krat denne ste to uzivali?
mi mame ten hematom dost velky na jednej strane hlavicky ... Jani ako rychlo vam to zmizlo? lebo nam to nemizne, ale zbieha sa to dozadu a rastie do vysky ... ja sa nebojim, ja viem ze sa to vstreba ... ale kazdy mi hovori rozne casy

Jani zhanas detske vysielacky? mi mame doma tieto a idem ich predavat, lebo su nam zbytocne, signal prejde len ce jednu stenu
http://www.hej.sk/baby/obchod/908515/opatrovate...

iwuskaaa
31. okt 2009

Dadi, ja som mu dávala preventívne pred každým papaním a mali sme pokoj. Ale už neviem koľko kvapiek 🙂

jajus
1. nov 2009

Dadi no ja si nepametám ako často som mu dávala ale asi tiež pred papaním. A ten hematom sa nam vstrebal asi tak po 2-3 mesiacoch myslím.
Tie vysielačky ja potrebujem take aby som počula maleho aj vonku takže s vačším dosahom. 😉

zunka
autor
1. nov 2009

Janka, my mámr Philips s chodím aj do susedom cez dva domy a zachytí mi to.
A nepredávate niekto cestovnú postielku, chystáme sa kúpiť, ale ak by ste niektorá predávali..

Jáj a ďakujeme za gratulácie. Šimonko dostal pekné hračky, ale keď jeho nič nebavilo, len stáť pri stole a jesť. To je neskutočné koľko veľa by on zjedol.

kodada
1. nov 2009

Jani tieto maju dosah 200 m v priestranstve, mi mame hrube stare mury, nam to preto nefunguje poriadne, vypadava signal ... vsak ak nahodou budes chciet, mozes si ich vyskusat

jajus
1. nov 2009

Ahojte no momentálne si robim len prieskum,v lete som mala od kamošky požičane tušim tiež sencor ale ine ako vaše dadi, a nejak som nebola spokojna vypadaval signal a niekedy som vôbec nezachytila maleho. No možno dostaneme pod stromček. A 200m nieje nejak malo 😕 ? Zuzka Vaše su Philips (ake seriove číslo a aky maju dosah)

lucka23
2. nov 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5103441 janka toto su tie co som ja myslela. maju vela frekvencii tak sa nebudes s nikym rusit. 🙂

dadi ja uz tiez netusim kolko krat sme davali tie kvapky ale tiez som davala sab simplex a potom aj espumisan ale nam to nejak nepomahalo.

ako ste malivikend? ja zase hekticky, mali sme este posledných lukaskovych gratulantov. 😝

jajus
2. nov 2009

Dakujem Lucka, my sme mali smutný 😢 nejak stále som rozhádzana a neprejde to tak lahko, ešte nás čaka rok čo zomrel Janík 😔 to bude hrôza. Potom dufam že nás vianoce naladia. Trošku sa odreaguvam pri chystaní veci na naš výlet,letime už v sobotu tak sa aj tešim že zmenime prostredie.

jajus
2. nov 2009

no my mame problem tobino chce ferrari 😀 zalubil sa do pesničky od martina madeja ferrari a vraj aj tobino bude zvoniť (zvoniť) fajejke (frajerke) no koniec ešte je len dvojročný a už chce mať frajerku no ten naozaj bude po ujoch. (mojich bratoch ) 😀

kodada
2. nov 2009

jani na shellke maju nejaku akciu na auticka ferrari 😉

jajus
3. nov 2009

dadi tobino ma ferrari no jemu to nestači chce ozajstné 😀 no to aby som vykradla nejaku banku 😀