Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zvalka
16. nov 2009

Fiiiha,tak uz mame rocik? Vsetko najlepsie malemu Julkovi 😵
jajus,ano uz mam tasku zbalenu, vajicko s vecickami na cestu z porodnice tiez 🙂 uz nam len bambulka nasa chyba 😵

iwuskaaa
16. nov 2009

Ahojte dievčence 😀 ,
od piatku som nebola na PC, fuuu som sa prekonala 😀 .
Ako sa máte?
Janka, mňa nenapadá nič, ale ďakujeme za ponuku 😉 .
Mirka ako cítiš? 🙂

zvalka
16. nov 2009

Iwka,dobre sa citim.uplne fajn.este verim,ze tento tyzden vydrzim 🙂 ak ano,tak v sobotu asi skocim k zunke urobit par zaberov s bruskom 😵 no uvidime,ci to stihneme 😀

iwuskaaa
16. nov 2009

A nebola si u Gabiky? Ja som myslela, že si stihla Gabiku 😀 , keď si sa chystala 🙂 .
A už bývate v novom?

zvalka
16. nov 2009

No vobec nam to nevychadzalo ist k nej ☹ a vikend jej nechcem brat,soboty ma plne,a potrebuje sa venovat aj rodinke v nedelu 😉
nebyvame,nepustili kurenie ☹ tak cakame...ale zariadene to v podstate aj mame takmer. Len to teplo chyba,tak dovtedy budeme u nasich,kym to bude ready.ale snad to uz bude coskoro.

iwuskaaa
16. nov 2009

Tak držím palce, nech ste čo najskôr vo svojom 😉 . Nábytok ste kupovali teraz alebo ste už mali kúpený dávnejšie?
Tak keď nestihla Gabika, Zuzka by to stihnúť mala 🙂 . Tá je tiež veľmi šikovná! 😉

zvalka
16. nov 2009

Viem,hlavne sa jej da v sobotu,ked sa da aj nam 😉
nabytok sme teraz kupovali komplet. Nemali sme nic davnejsie. No idem spat,kym mam sancu 😀 dobruuu... 🙂

lucka23
17. nov 2009

ahojte. aj ja prajem julkovi dodatocne vsetko naj naj naj k 1. rocku, hlavne vela zdravicka a lasky a nech ho rodicia posluchaju. posielame boztek. 😵

mirka ten pult stale nemam doma ale davam si zaväzok ze do konca týzdna ho k nam dopravim. potom sa ozvem a prides si pon. 😉

ivka ty sa teda prekonavas 😀

lukas uz zase soplikuje. to je uz na gulku. bol zdravy az 2 dni. 🙄 ja neviem ale ta skolka nam dava zabrat. ale stale tam chodia soplave deti a aj s kaslom tak sa necudujem. 🙄

iwuskaaa
17. nov 2009

Lucka, to ma mrzí, že Lukáško je zase prechorený 😒 . To sú podľa mňa nezodpovední rodičia, ak dajú do škôlky také deti, čo majú kašeľ, sople 😠 a ostatné detičky potom všetko schytajú ☹ .
Liečte sa, držím palce 😉

zvalka
17. nov 2009

Lucka v pohodicke 😉 do bytu sa este neda ist,a u nasich si vystacim aj bez neho 😉 tak v decembri staci 🙂 dakujem. A ty si uz zdrava? Tak nech cim skor je Luky zdravucky 😉

iwuskaaa
20. nov 2009

Ale dievčatá, nejako to tu flákate, prečo? 😀
Na mňa niečo lezie, boli ma hlava, už aj hrdlo, kýcham... 😒 . Prečo nieje leto??? 😀 Zima poriadne ešte ani nezačala a už ma to nebaví! Ale zase, tešíme sa na Vianoce 😵 .
Prajem Vám pekný víkend 😉 ...

lucka23
20. nov 2009

ahoj ivka. no mna nebavi stale pisat kde je kto tak cakam kym sa niekto objavi. 😀 😀 😀 fiha tak uz aj ty? tak sa rýchlo supni do postele a poriadne vypot. mna to uz nastastie preslo ale tentoraz to bol des. teploty nie a nie prejst. sice este kaslem ale uz mozem existovat ako clovek. som zvedava do kedy. 😀 pekny vikend aj tebe 😉
my sa zajtra chystame na nakupy do BB tak sa uz tesiiiiim. konecne kupim nejake darceky lebo este poriadne nic nemam. okrem lukasa ten ma toho uz az az. 😀

janinka25
23. nov 2009

lucka23 ta dr. ku ktorej chodite je nejaka starsia? ako je asi vekovo? dakujem 😉

lucka23
23. nov 2009

janinka no je starsia ma tak cez 50. ale co sa mi na nej najviac paci snazi sa liecit aj inymi sposobmi ako hned pchat atb. my sme prva atb mali teraz pred mesiacom od nej a aj to nam najprv pockala na vysledky vyterov a az potom som si ich bola vybrat. to je pre mna dost dolezite neprepchavat dieta antiobiotikami. 🙂 a zaroven je to aj gastroenterologicka takze ohladom vyzivy bol na nu spolah a ohladom zavadzania prikrmov som jej mohla 100% doverovat.

iwuskaaa
23. nov 2009

Lucka, už mi je lepšie, ja som mala "výhodu" v tom, že som nemala horúčky. Tak sa celkom dalo. No malý bol potom na tom horšie, celý víkend sme iba odsávali, odsávali, odsávali...chudáčik...tak bojoval s tým vysávačom.
Ja som pozerala v Europe program, 5.12. je Mikuláš, ak by sa nám dalo, vtedy by som išla, ale aj ostatné víkendy do Vianoc sú tam rôzne akcie, tak sa tam určite vyberieme aspoň raz 🙂
Ja mám s darčekmi už celkom vyriešené, ešte niečo pre moju maminu a Stančiho a je to všetko. Snáď som na nikoho nezabudla 😀
A baby, ešte by sme sa mohli stretnúť v tej herni, dúfam, že tento rok sa nám to ešte podarí 😉 .

jajus
23. nov 2009

Ahojte Lucka nakúpila si v Europe 😵
No ja mam darčeky pokupene naštastie, ešte par maličkosti a hotovo. My budeme mať Mikuláša v Europe 13.12 ( z Michalovej praci tam usporiadali pre drobcov party) no a asi tradične v klube škôlkarsky Mikuláš.
Mirka tak ako ešte si stále celá 😉 zase mam motýle v bruchu ked si spomeniem na pôrod 😀

lucka23
23. nov 2009

no europu my baby nespominajte. taka som bola nasr. ze az. kupila som az 3 auticka pre maleho k autodrahe a pre seba jedny gorale. toť vše. 😠 🙄 😕 😔 a to som mala minut 6 tis sk co nam dali svokrovci ze si mame pokupit darceky. ja som tak mizerny tovar uz dlho nezazila. ani v sportových obchodoch absolutne nic. a to ja nie som teda vobec narocny zakaznik. takze chvala bohu za MMB, sportove veci som potom vecer nakupila tam 😀

my budeme mat mikulasa v skolke a potom este v stozku. a dnes mi volala kamoska /zvalkina sestra/ a ideme s nimi do divadla na nejake mikulasske predstavenie tak sa uz neviem dockat. snad nam tam lukasko vydrzi 45 min sediet. 😅 😀

jajus
24. nov 2009

no teda lucka, tak to si viem predstaviť aj mna by to naserkalo. No ja malemu nekupuem nič ma kupene auta a v anglicku som mu nakupila oblečko tak ešte knihy a dosť. My sme si kupili dolce gusto tak tiež mame ježiška vybaveného ešte nejaku maličkosť. Ostatne darčeky pre rodinu už mam. Neznašam predvianočny nákupný stres.
No a to stretko Ivka mne je uplne jedno prispôsobime sa. 😉 len 9.12 ideme do ZV na kontrolu.

lucka23
24. nov 2009

no ja malemu pod stromec oblecko nekupujem lebo z toho nema radost. on len o bagroch a tatrach bluzni. 🙄 ale tých ma uz plnu izbu takze dostane ine veci. som mu dala katalog dracika nech si obodkuje co chce od jeziska a mala som obodkovany celý katalog. aj barbiny a domceky pre babiky. 😀 😀 😀 som ho len pocula si somrat ze toto luky, aj toto luky, aj toto cem, ... az kym nechcel vsetko. 😀 proste skromne dietko mame doma. 😀

stretko je aj mne jedno hlavne rýchlo teraz kým sme zdravi 😅 😀

jajus
24. nov 2009

Lucka tak to je teda naozaj skromný 😀 my sme písali list pre ježiška no tiež chcel kooopec veci, ale presne ako vy bagre, tatru, kamion... a toho už mame aj my kooopec. Tak sme mu kupili lego to veľmi chcel, koberec to penove puzzle ale cestu a značky a domčeky su nanom tak sa môže pretekať s autami. Ked on sa najviac aj tak teši z aut bagrov a tak. V anglicku si vybral taky obrovsky bager ma pačky a nimi riadi prednu aj zadnu lyžicu no snim sme išli aj do lietadla, bála som sa aby nam ho nevzali ale pohoda, ked som v kabelke preniesla maleho nurofen v striekačke 😀 braško sa chytil len za hlavu, či som chcela isť okusiť aku maju v anglicku basu. 😅 No ja som na tu striekačku uplne zabudla 😅
Tak navrhnite, Lucka ty si pracujuca my sa prispôsobime 😉

lucka23
24. nov 2009

no ja pracujem do 15-tej takze po tej 15-tej hocikedy. 😀

janka ty si exot, do lietadla so stiekackou v kabelke. 😀 😀 😀 no ja uz bagre a tatry nekupujem. dostane autodrahu, sadu na holenie, lekarsku sadu, bicykel, knizky, ten dreveny rybolov z CVC /ivka isto vie ktory/ a este jednu taku logicku hru a este musim vymysliet darcek co dostane od krstnej a druhej segri. 😅

jajus
24. nov 2009

sada na holenie fiha to by bolo aj tobimu aby sa mohol s ocom holiť to ma teda nenapadlo 😀 to ste kde kupili
no a to mi tu kabelku prehladavala jedna z letišnej kontroly lebo som pipala 😀 ja som tam mala fotak, vlhke utierky penaženku, kovovu lyžičku, banan, mandarinku a detsku výživu 😀 ja som riadna mimoza 😀 a to aj tu striekačku ona mi to všetko vybrala okrem ovocia a lieku 😕 neviem či to nechcela vidieť alebo neviem, len výživu som musela okoštovať. 😅

iwuskaaa
24. nov 2009

Janka, mali by sme začať rozmýšľať nad nejakým kšeftom, keď nemáš problém s kontrolou na letiskách 😀 . Nech nám niečo kvapne popri almužne 😀 😀 .
Lucka, ja som sa teda pobavila, že Lukáško zabodkoval všetko 😀 . Aj domček pre Barbie 😅 . No skromné to dieťa 😀 . A vraj sadu na holenie? To už aj také predávajú 😀 ?
My máme tento rok ešte super, Dávidko nerozpráva, nerozkazuje si, tak musíme vymýšľať my. Ale už sme vymysleli, tak je ok 🙂 .
Janka kedy bude v klube škôlkársky Mikuláš? Chceli by sme ísť aj my, keď sme vlani zaváhali.
Ja nerada určujem termíny, radšej si navrhnite Vy a ja iba prídem 😉 😀

jajus
24. nov 2009

no Ivka niečo zriešime, treba to nejako využiť 😀
Neviem presne zavolam krsnej mame a dam ti vedieť 😉 a ten termín nehame asi na teba Lucka 😀 😉 nehneváš sa však 😅 😵

iwuskaaa
24. nov 2009

Hlavy dokopy dáme a veď na niečo prídeme, veď sme titulované 😀 😀 😀
Ok, budem čakať na termín aj ja 😅 . Lucka sa určite nehnevá, nieeeee 😀

lucka23
25. nov 2009

janka toto je ta sada http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6920894

tak ste sa z toho pekne vyzuli baby. 😀 ale ok tak to navrhnem ja. tento týzden uz asi nie ze? takze navrhujem bud týzden v pondelok. nech sa mam po výkende na co tesit. 😀

o akom skolkarskom mikulasi to vravite? lebo lukaskova skolka to bude mat tento rok vraj bez rodicov len do skolky im pride nejaky dedo a spravi im mikulasa 😕

zvalka
25. nov 2009

Ahojte.volam sa Tamarka a narodila som sa dnes o 7.10hod. najstastnejsim rodicom na svete.mam modelkovske miery 3005 g a 50 cm. 🙂 mamina to zvladla za 7 hodin bez epi 🙂

lucka23
25. nov 2009

Mirka obrovska gartulacia. prajeme skore zotavenie, vela mliecka a tamarke krasny zivot. 😵

jajus
25. nov 2009

jeeeej gratulujem tak už je tu drobček, prajeme skore zotavenie maminke, veľa mliečka a Tamarke nech rastie ako z vody a pekne papka a krááásny život 😵

jajus
25. nov 2009

ozaj Lucka dik za link 😉 a to stretko môže byť kludne aj v pondelok 😉
Prave som volala s krstnou mamou tak mikulaš v klube bude, zrejme 7.12 zajtra mi povie presne dátum. 😵
Lucka minuly tok tam bol program, diska pre škôlkarou a aj mikulaš dával darčeky tak v klube si to môžeš vynahradiť, ak nebudeš pri malom v triede.