Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
23. mar 2010

Zuzka, ja si myslím, že sa to dá určite kúpiť aj v PL a určite za lepšiu cenu ako u nás. Ale neviem, v akých obchodoch, možno Baumax, alebo niečo podobné...môj názor 😉

lucka23
23. mar 2010

zuzi urcite ano ale netusim kde. 😅 aj my spekulujeme ci si to vyrobime sami alebo to kupime. chcem totiz take nieco podobne do detskeho ihriska k pizzerke

jajus
24. mar 2010

ahooooooooojte, tak som tu včera som bola ko 😵
zuzka my to ideme robiť sami, už mame aj drevo je to hrozne drahe tak pochybujem že v PL to bude tiež rozumna cena ( o určite to bude lacnejšie ako tu ale pochybujem, že cena bude pod 350 eur kedže len šmýkačka stoji min. 150eur) ja som si robila prieskum min. rok a tak sme sa rozhodli postaviť. No skuste sa isť pozrieť možno budete mať štastie.

jajus
24. mar 2010

Ozaj Ivka tak pohlavie neurčia z tripple testov, a výsledok buduci týždeň 🙂 😵

zunka
autor
24. mar 2010

Ahojte, to aj Vaše deti sú taký nerváci ako Šimonko? Niekedy sa môžem postaviť aj na mihalnice a aj tak mu nevyhoviem. Začne plakať, kričať, zlostiť sa,....no cirkus riadny. Alebo ma vôbec neposlúcha, začne búchať kladivom po obrazovke na televízore a ked mu poviem, že to nesmie, tak ešte pridá a silnejšie búcha. No a keď si z napomenutia nerobí nič, tak mu to kladivo zoberiem, tak sa hodí o zem azlosť ukrutná. Kde sa to v tom dieťati berie,...ja taký kľudný človek. 😒

lucka23
25. mar 2010

zuzka to je len taka faza. neboj zo simonka isto nevyrastie trucovity nervak. 😉 kazda dieta si tym prjde teda aspon väcsina. my sme sa sice o zem nehadzali ale ignorovat ma vedel paradne. tie deti proste skusaju kolko dovolime a co si mozu oni vsetko dovolit. a ten krik k tomu akosi patri kedze inak este nevedia dat najavo svoju nespokojnost 😀 takze len vydrzat, stanovit si jasne hranice a neboj o par mesiacov je to za vami 😀

janka uz si bola na tripple testoch?

arimzv
25. mar 2010

baby a co stretko?
uz nam aj pocasie zacina nahravat do karat

jajus
25. mar 2010

zuzka jooooj tobino je teraz vo faze vzdoru nepočuvne ani keby som sa mala rozkrájať 😠 volam na neho 10krat aby si šiel umyť ruky, že ho čakam a nič.
Lucka bola som v utorok a Ivka je dnes 😉

lucka23
25. mar 2010

mirka pre mna hocikedy. len zajtra sa chystame k dr. lebo stale sa nam vracaju sople a kasel tak nech mu uz da nieco aby bol konecne fit.

janka tak vam obom drzim palce 😉

jajus
25. mar 2010

lucka dakujeme určite hovorim aj za Ivku 😉
mne by bolo najlepšie až po veľkej noci, to už bude doma aj Michal a to by sa mi planovalo najlepšie a potom mi to je jedno kedy. 😉

jajus
25. mar 2010

babule kuknite tuto stranku http://www.mojekociky.sk/napiste nam.html
to si dala urobiť ta naša rodinka v podstate je to ten obchod včela čo je v DT ale rozširili nejake veci

arimzv
25. mar 2010

niektore veci tam maju celkom pekne, skoda ze to nie je online shop, to maju vsetko aj na predajni? to kde je papuca? uz som presne rok a pol mimo kontaktu s Dt, tak uz dako nemam prehlad

jajus
25. mar 2010

mirka papuča je za potokom taka budova s potravinami a teraz oproti postavili novy polif. dom tak vnom to je. Aj ja som to kukala a škoda že to nemaju ako online shop a chybaju mi pri veciach ceny aby som vedela porovnávať. Ak vas niečo ešte napadne dajte mi vedieť ja im to poviem aby si to vedeli upraviť dakujem 😵

arimzv
25. mar 2010

jaj viem, kamoska mi byva tam blizucko
ja by som to asi zmenila na ten onlineshop , ludom sa uz dneska nechce zbytocne mejla pisat, len tukat a objednavat a istotne aj cennik 🙂

iwuskaaa
26. mar 2010

Ahojte 😉 ,

tak ako písala Janka, ja som bola na Tripple testoch včera, čakám na výsledky 🙂 . Janka, áno aj mne sestrička vravela, že sa to nedá, nevadí, počkáme na uzv v 20tt 😵 .

No veru, nejaké stretko by bodlo 🙂

Lucka, skoré uzdravenie Lukáškovi prajeme, tie choroby nikdy nedajú pokoj 😒

Idem pozrieť stránku 😉

lucka23
26. mar 2010

ahojte. tak my sme boli u dr a mame nase 2. ATB ☹ takze zase cely týzden doma a von az tak po 4 dnoch. no parada. 🙄

janka mne ta stranka nejde nacitat. 😕

jojka7
26. mar 2010

ahojte dievčatá som tu v tejto skupine prvý krát a chcem vás poprosiť nevieme mi niektorá poradiť nejakého super gynekológa vo Zvolene??? Som zo Žiaru nad Hronom a som prvorodička a asi len v 6 týždni ...neviem to presne pretože moja doktorka akosik nemá o mňa záujem a na prvom vyšetrení keď som prišla my nezobrala ani krv ani žiadne vyšetrenie mi neurobila iba mi pomačkala celé brucho a povedala mi že mám prísť o týždeň a ani mi nepovedala či som či nie ale mňe to mešká a vyšli mi 4 testy pozitívne...a podľa výpočtov si myslím že v pondelok budem už v 7 týždni....

katarina.banska
29. mar 2010

ahoj jojka7.
ja by som ti odporucila Dr. Szedelyho, ja k nemu momentalne chodim do poradne a som s nim nadmieru spokojna.
no neviem ci prijma este nove pacientky, odporucam ti ist k nemu osobne a dohodnut sa. lebo dovolat sa mu do ambulancie je nemozneeee. ma to fakt strasne vela. ale je dobry. ambulanciu ma oproti plavarne. 🙂

angika
29. mar 2010

Ahojte,
chcem sa Vás, starých pák 🙂 opýtať, poraďte mi, kde sa dá dobre nakúpiť tehotenské oblečenie - v ZV, alebo aj BB. Tu v ZV viem len o tom obchode KATHY na námestí. Ešte som tam nebola, ale chystám sa. Kde ste nakupovali, ak ste nakupovali? Potrebujem teraz hlavne také slučné nohavice do práce, rifle nemôžem, a už pomaly nič nezpanem... Dakujem.

jajus
29. mar 2010

ahojte tak ja ohľadom lekara neporadim so z DT. A angika ja som nabehla do new youkera a nakupila som natelniky a tielka skus pozrieť tehu. oblečenie na mimibazar 😉

angika
29. mar 2010

ved s trickami nebude problem, len tie nohavice asi nekupim v new yorkeri 🙂 nejake poriadne potrebujem do prace...

jajus
29. mar 2010

ved pišem pozri mimibazar inač neporadim jedine BB complisite tam maju pekne veci

angika
29. mar 2010

Dakujem, len sa obavam to objednavat cez net, neviem ci by som trafila velkost... ale pokukam. A ten compisite je kde?

katarina.banska
29. mar 2010

ahoj.
no ja som si kupila jedny slusne cierne nohavice v tom Kathy obchode. no musim povedat, ze boli dost drahe, no keby boli aspon kvalitne tak kaslat do toho. ale kvalita nic moc.este je obchod s tehotenskymi vecickami oproti plavarni, vedla zdravotneho strediska ( kde je aj Szdely ). no tam som tiez bola a ceny strasneee. a vyber otrasnyyy. kapsace... a tak... nic moderne. takze odporucam skor ten Kathy obchod no kvalita veci nie je vobec dobra, za tie peniaze. no nenavyberame si. ja to riesim obycajnymi leginami a k tomu dlhsi sveter alebo triko. je to len o biznise, tie tehotenske veci. co sa tyka toho complisite, tak odtial nemam nic, lebo som skoro odpadla z cien... no tie veci tam vyzerali kvalitnejsie, no ci aj su... to ti uz neviem poradit.

jojka7
29. mar 2010

ďakujem katarina.banska už si druhá čo mi odporúča tohto lekára tak sa asi pôjdem popýtať...

iwuskaaa
29. mar 2010

Janka, mne tiež nejde tá stránka načítať 😒 .
Lekára neporadím veľmi ani ja, keďže som z DT, ale viem, že si chvália Szedelyho, to vlastne aj píšete a myslím, že aj Dr. Blahutiaková, ale ona nechodí k pôrodom 😉 .
Čo sa týka tehu oblečenia, tak tiež asi najväčší výber a aj najlepšie ceny na internete, skúste si pozrieť stránku www.mojamoda.sk, má tam veľký výber a aj dobré ceny, viem, že niektoré kúsky oblečenia má aj v predajni Kathy, o dosť drahšie. Takže kuk 😉

strapanik
30. mar 2010

Ahojte ! Ja som tiez z DT, rada sa k vam pridam. 🙂 Vidim, ze su tu skusene mamicky, tak mi dufam poradite, ked budem mat nejake otazky.
Co sa tyka oblecenia, najkvalitnejsie na mna posobila predajna Complicite v BB, ceny su naozaj vyssie, nohavice stoja okolo 44 €. Iwka, dakujem za tip na www.mojamoda.sk, urcite si odtial objednam suknu a asi aj saty. 😀 Nohavice sa neodvazim objednavat z netu, lebo som vysoka a mam velmi dlhe nohy, takze sa obavam, ze by mi boli kratke.

iwuskaaa
30. mar 2010

Strapanik, vitaj medzi nami 😉 . Ja ťa z videnia poznám, dokonca som ťa tuším stretla minulý týždeň na "kapustách" 🙂 .
Som rada, že som pomohla tou stránkou 😉 .

strapanik
30. mar 2010

Ja ta tiez poznam z videnia, pred materskou si robila v areali PPS, vsak?

lucka23
30. mar 2010

Ahojte. strapanik vitaj. 🙂

my sa stale trapime s chorobou. uz to vyzeralo na zlepsenie a dnes zase cely den kaslal. a to uz mal taky fajny kasel a teraz zase taky drazdivy. a tie atb akoby ani nezaberali. tak asi zajtra zavolam dr co s tym. v nose mu stale chrapci a ked odsavam vysavacom nic skoro nejde. ☹ tak sa zacinam bat ci to nebude nieco s dutinami. 😔 a zajtr amame v skolke fotenie, takze rano pojde do skolky odfoti sa a pojdeme zase domov marodovat. som zvedava dokedy ☹