Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
11. aug 2010

Ivka super, že je všetko ok. No Ivka musime ukončiť 37tt lebo skôr nas nevezmu vo ZV pôrodnici ( pri Tobiaskovi to tak bolo, len som trpla aby už skončil 37tt) Ja v sobotu začinam 37tt.
Mne sa Szedely tiež veľmi pači, vždy mi pekne všetko ukazal a vysvetlil. Sestrička je manželka Dr. Spodniaka

jajus
11. aug 2010

Lucka šup na surodenca 😉 aby sa mal ským Lukáško hrať. Ja som tiež mala miom ale vstrebal sa dal mi antikoncepciu a ked som šla na kontrolu už tam nebol. Dokonca aj teraz v tehotenstve mi našli ale naštastie sa vstrebal.

iwuskaaa
11. aug 2010

Janka ja viem tak, že musí byť ukončený 36 tt., teda začatý 37 tt., v Tvojom prípade môžeš od soboty rodiť vo ZV. Tak to mám zafixované ešte od Davidka, tak neviem, no nechcem sa hádať 🙂 .
Janka, kedy ideš do poradne?
Ja zajtra, už aj CTG 🙂 ...
Ešte som chcela, Jakubka z pôrodnice ponesiete vo vajíčku? Tým pádom zavinovačku netreba, no tiež je otázne, aké bude počasie, september je september. Asi bude treba aj nejakú dečku na zakrytie, alebo...???
My máme vaničku aj ako autosedačku, teda dá sa pripútať pásmi, neviem čo robiť, ako sa rozhodnúť 🙄

jajus
11. aug 2010

Ivka tak to by bolo super keby od 37tt už brali vo ZV.
Ja idem do poradne buduci týždeň aj na kardiologiu 😉
No ja asi tak či tak Jakubka dam do zavinovačky ( mam taku letnu tenučku a ak by bola zima tak pripravim aj teplejšiu) je to predsa len novorodenec a potom nemusim davať deku a odvezieme ho vo vaničke, tiež sa da priputať pasmi.

iwuskaaa
11. aug 2010

Ja som bola na kardiológii dnes, takže mám všetko pripravené 😵 . Je to super pocit, už iba chodiť na kontroly a čakať 😵 .
Ja sa tiež prikláňam k tej vaničke, viac sa mi páči bábätko v zavinovačke ako iba tak voľne vo vajíčku 🙂 .
S Dávidkom sme išli domov 3. 9. a už som mala hrubšiu zavinovačku, zdalo sa mi chladno na tú tenšiu, ale tento september môže byť zase iný.

jajus
11. aug 2010

Ved to priprav si aj to aj to a potom daš Stančimu len inštrukcie. Ja som to tak pri Tobiaskovi mala kedže my sme šli domov až v oktobri a bolo hrooooozne počasie, neratala som, že budeme tak dlho v nemocke a že budem potrebovať aj fusak tak to musel Michal zvládnuť aj po telefone. 😀

jajus
11. aug 2010

My ideme s Tobiaskom do ZV vlačikom a na stanici nas bude čakať ocino, ideme mu dať robiť tie topanočky. Idem Tobimu dokupiť slipky a ponožky do škôlky a už bude kompletne vybavený môj škôlkar.

iwuskaaa
11. aug 2010

Janka, tak pekný výletík vláčikom Vám prajem 🙂 . My sme mali taký plán na sobotu, ale keďže ochorel, museli sme to zrušiť.
Jasné, bude pripravené aj to, aj to a donesie čo nakážem 😀 . Pamätám si, keď išiel pre nás s Dávidkom, tak mi volal tesne predtým, čo to mám vlastne všetko zobrať? 😀 😀 😀

zvalka
11. aug 2010

ja by som urcite vo vanicke radsej babatko, ked mate tu moznost, ja som taku nemala, ale urcite bude drobcom tak lepsie 😉 😵
a neviem, ako beru vo zv porodnici, ale ako ja viem, pre babatko je idealne, ked pride na svet az po ukonceni 37 tt. 😉

jajus
11. aug 2010

Ivka dakujeme 😉
presne aj Michal mi volal tesne ako mal pre nas prisť ,i vzal všetko,ale aj tak pre istotu nabral aj nepotrebne veci 😀

lucka23
11. aug 2010

baby aj ja som lukaska niesla vo vanicke. ja som si ho takeho malickeho nevedela v tom vajci predstavit. a vajce sme vlastne pouzivali az od nejakych 2-2,5 mes. dovtedy bol len vo vanicke. ale pri 2 to asi nebude mozne. lebo by sa nam nezmestila aj lukaskova autosedacka aj vanicka s 2. babom.

s tym surodencom som stale na pochybach. aňjoj keby sa chcelo to babo same rozhodnut kedy pride. 😅 lebo ja som raz tak raz tak. a do toho este moj manzel ale o tejto teme sa radsej nejdem ani vyjadrovat 🙄 😀

lucka23
11. aug 2010

a s tym miomom ma dost vylakal aj mi to ukazal ale tak ak by to bolo vaznejsie tak snad podnikne nejake opatrenia. 🙂

iwuskaaa
11. aug 2010

Lucka, on je v tomto pedant, takže nemaj strach, že by niečo zanedbal 😉 .

jajus
12. aug 2010

Lucka určite sa nemusiš báť, on je ako píše Ivka poriadny pedant a ked sa mu niečo nezda tak to hneť rieši. A kedy maš isť na kontrolu?

lucka23
12. aug 2010

najprv mam ist s vysledkami ku svojej dr. vsak za to sa ani velmi nestresujem lebo viem ze ak by to bolo nieco vazne tak by sa to riesilo. 🙂

strapanik
12. aug 2010

Aaaahojte, este som neporodila, len som nejako nestihala chodit na net. V stredu som bola v poradni, tak mi Spodniak povedal, ze este odhaduje tyzden. Tak dufam, ze buduci tyzden porodim. Brusko mi uz kleslo dolu, uz mi aj vytielko trochu mledziva, tak to uz snad nie je daleko. Ale v sobotu este chcem ist pozriet na jednu svadbu, takze malicka ma od nedele povolene vyklut sa. 😀
Ja som pre muzika pripravila na kopku vsetko, co ma zobrat do porodnice a este som mu to aj rozpisala na listok. Malicku planujeme odviezt vo vajicku (snad nebude problem) a na prikrytie mam taku nie velmi hrubu deku.
Myslim, ze v ZV sa da rodit uz v priebehu 37. tyzdna, ale drzim palce nech to vasi chlapci potiahnu minimalne do 38., prip. aj 39.
Lucka, na tom surodencovi popracujte, uvidis, ze to bude fajn a aj manzelik sa potesi. 😎

kobylka84
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka23
13. aug 2010

ahojte zienky. prisla som sa rozlucit. prave odchadzame na par dni do prahy na svadbu. tak sa mi tu opatrujte a tehulky nie ze porodite kym tu nebudem 😀 😀 😀 paaa

iwuskaaa
13. aug 2010

Lucka, prajeme pekný výletík a vydarenú svadbu, užite si Prahu 😉 . Ja som v Prahe veru ešte nebola, ale keď detičky podrastú, tak tam plánujeme ísť na svadobnú cestu 😀 .
No neviem, či vydržíme, ale dáme rozkaz 😀 .
Strapanik, tak som zvedavá, či Dr. správne odhadol, tešíme sa na správy od Teba. Potom nech manžel napíše, tak mu vysvetli ako sa sem dostane 🙂 .

zunka
autor
13. aug 2010

Jéj strapaník ešte ako 2v1 - som myslela, že už malinkú stískaš v náručí. A fakt ináč pri pôrode mne pomáhalo myslieť stále stále na to malinké, už som si ho predstavovala ako je vonku a ako ho hladkám.
My sme dnes boli v Dudinciach 😎 sa okúpať, Šimi nad mieru spokojný. Skákal ako divý z rozbehu do vody, bez kolesa,...."však niekto ma hádam vytiahne" 😀

zunka
autor
13. aug 2010

Mirka-strapánik, môžeš potom aj mne poslať smsku a ja to tu oznámim, že ste už traja. 😉

kodada
14. aug 2010

ahojte, mi sme boli od pondelka na nasej chate v R. Tepliciach, preto som sa odmlcala ... v stredu ideme na dovcu do Chorvatska, pod stan, tak som zvedava ako to maly zvladne a v nedelu naspat. Uz sa teraz tesim, aspon taka mini dovolenka bude tento rok.
Babulky nezavidim vam tie vase bruska teraz v tomto teple, mne tak toci v poslednych dnoch hlavu .... ale uz sa vam to krati, prajem hlavne pohodove porody 🙂
Ste spominali Szedelyho st. kde teraz robi? Mne tvrdili ze zrusil prax uplne, preto som sla k Brathovej a teraz musim cakat, kedy ma zoberie, uz sa neviem dockat 26.8 konecne uvidim co sa skryva v bursku, ci tam je drobcek a ci je OK.

jajus
15. aug 2010

Ahojte babulky, tak sem dam za Ivku super správu, dnes sa narodil Tomáško Hulina o 7.40 s mierami 2840g a 50cm špuntik 😀
Tak Tomáškovi prajeme veľa zdravia a nech pekne papa a Ivke skore zotavenie a veľa mliečka cmuuuuukkkkk moja. 😵 😵 😵 😵

arimzv
15. aug 2010

Iwka úprimná gratulácia, veľa zdravíčka obom a veľa mliečka prajem 🙂

kodada
15. aug 2010

Ivi zo srdiecka gratulujem, prajem hlavne vela zdravicka Tomaskovi, tebe skore uzdravenie .... tak sa spuntik trochu poponahlal 😵 😉 🙂

zunka
autor
15. aug 2010

Aj ja sa pripájam ku gratulácii. Tak Ivka Vás obidve predbehla 🙂

zvalka
15. aug 2010

jeeej tak je to tu! Blahozelame k Tomaskovi a prajeme mu aj maminke vela zdravicka a maminke aj mliecka. A normalne ci cisarskym prisiel na svet?

tami712
15. aug 2010

Ivka aj ja sa pripájam ku gratulácii, nejako sa Tomáško poponáhľal 🙂 ale hlavne nech je zdravučký a želám veľa mliečka 😵 😵 😵

strapanik
15. aug 2010

Iwka, gratulujeeem k Tomaskovi, zelam vam obom vela zdravicka a nech si uzivate jeden druheho. Tomasko bol teda nedockavy. 🙂 Narodil sa v ZV ci BB?

Ja som stale kindervajce, vcera som trsala na svadbe, dufala som, ze ju to trosku navnadi prist na svet, ale Bambulka je ocividne pevne uhniezdena a nechce sa jej von.
Uz mi opuchli nohy a prsty na rukach. ☹

annie13
15. aug 2010

@iwuskaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeme 😉 Tomaskovi vela zdravicka stasticka a hlavne mliecka