Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zvalka
15. aug 2010

@strapanik neboj strapanik 😉 aj moja sa tvarila, ze sa jej von nechce, a veru 2 dni pred terminom v 40 tt ma prekvapila 😵 😵 😵

jajus
16. aug 2010

ahojte, tak Ivka rodila vo Zvolene cisarskym rezom tak ako Davidka, maly Tomaško mal slabšie ozvy. Ale su vraj obaja v poriadku to je hlavne. Podrobnosti Vam určite porozpráva Ivka 😉

zvalka
16. aug 2010

@jajus no janka, tak super, ze je vsetko v poriadku 😵 😵 😵 ved ano, Ivka nam povie, ked pridu domkov 😉 dakujeme za spravy 🙂

zunka
autor
16. aug 2010

Jój strašná búrka ☹ . To som ešte nikdy nezažila. Susedovci majú strechu u nás v záhrade, náš altánok ani netuším kde je.
A všetci sme z tej vody v Dudinciach ochoreli. Šimi má zapálené očká.

zvalka
16. aug 2010

@zunka jooj zuzi, to mi je luto ☹ aj tu bola burka, ale neviem, ze by taketo porobila... 😕
a ja kupaliskam neverim... a vam je co? ci hrdlo a tak vas chytilo?? 😕

zunka
autor
17. aug 2010

Všetkých nás bolia oči, ráno Šimi nevie otvoriť, čo ich má zlepené. Mňa a Ľuba bolí aj hrdlo.

zunka
autor
18. aug 2010

Baby, už neviem komu som písala a komu nie na FB, tak ak sa opakujem, tak prepááááčte 😔 - ja len toľko, že ak by niekto zháňal fotografa na svadbu, tak som pripravená v plnej zbroji 😉

strapanik
18. aug 2010

To vazne vasim susedom strhlo strechu? A vam odnieslo ten dreveny altanok? Netusila som, ze v Ocovej bol az taky vichor. Vyliecte si oci a hrdla, nech nebolia. Mne na hrdlo najlepsie zabera stava z cibule zaliatej medom.
Dnes som bola v poradni a doktor mi povedal, ze tento tyzden to asi nebude. ☹

zunka
autor
19. aug 2010

Mirka, jéj už máte vybrané meno - Natálka 🙂 - krásne

lucka23
19. aug 2010

ahojte zienky. my sme sa vcera vratili z prahy. bolo super. 😵 😵 😵 aj ked tie slovenske svadby su podla mna ovela lepsie ako tie ceske. 😅 😀

a teda ivka na mna nepockala. skoro som odpadla ked som citala jej sms. 😵 tak este raz vsetko dobre aj maminke aj tomaskovi nech ste cim skor domka. 😵

zuzka vam skore uzdravenie. 🙂

jajus
19. aug 2010

ahojte Lucka tak ste sa zabavili. 😎
ja som dnes bola v poradni všetko je ok 😵 no som už otvorena na 1 prst, tak uvidime kedy sa Jakubko rozhodne prisť na tento svet 😵 😵 podla lekara už kludne môže prisť.

Zuzka tak sa rýchlo uzdravte, tie kupaliska niektore naozaj nestoja zanič 😖

strapanik
20. aug 2010

Zuzka, s menom sme sa vela natrapili, ja som od zaciatku chcela Natalku, ale Peto bol proti a odmietal aj vsetky ostatne navrhy. Teraz uz konecne ako-tak pristal na Natalku. 🙂
Janka, ja som na jeden prst otvorena od 30 tyzdna, ale malickej to ocividne vobec neprekaza. Ja mam kazdy vecer pocit, ze uz-uz to bude, lebo mam brucho ako kamen, Natalka vyvadza odusu, ja sa citim kadejako len nie dobre, ale do rana to vsetko prejde a bolesti nikde. Minule som videla na luke 27 bocianov a vecer nado mnou jeden preletel priamo pri nasom panelaku (kde nikdy neliataju), tak si hovorim ze to uz musi prist 😀 a nic 😠 .

zunka
autor
22. aug 2010

No ako? Deti narodené v nedeľu sú vraj deti šťasteny 😉

jajus
22. aug 2010

ahojte, tak ja nič strapanik ja som pri Tobiaskovi bola tiež otvorena na 1 prst a do 4 dni som porodila. Jakubko tiež vyvádza a tiež mam každy večera hlavne v noci bolesti a do rana ma to prejde. 😒
Dnes som sama doma, chlapi išli na agrokomplex, tak som si polenošila do 10tej 😵

zvalka
22. aug 2010

@iwuskaaa iva, uz ste doma? Vidim,ze mas zmeneny profil,ze mas 2 deticky 😵 🙂 😉

zvalka
22. aug 2010

@jajus neboj,uz coskoro to pride 🙂 a budes sa aj ty tesit doma z 3 chlapov 😵 ktovie,co ja budem mat druhe...? Ci bude konecne aj u nas v rodine daky chlap?

lucka23
22. aug 2010

ahojte. janka vcera sme ti stretli chlapov na nakupe v tescu tak michal vravel ze mavas bolesti vecer. tak ti strasne drzim palce nech je to cim skor a jakubko ta dlho netrapi. 😵 a agrokomplex musi byt pre tobiaska raj na zemi 😀 😀 😀

strapanik aj tebe prajem aby si porodila co najskor. viem co je to cakat na porod ja som prenasala 7 dni a aj tak mi museli porod vyvolavat lebo aj napriek odteceniu plod. vody kontrakcie nechodili. 🙄 vsetko to naokolo rodilo len ja som stale chodila s bruchom a tie vecne otazky tipu este nic ma uz privadzali do sialenstva. 😀

zuzka uz ste sa uzdravili?

zvalka
22. aug 2010

Hej,to potesi,ked si sama nervozna z toho,ze nic sa nedeje a ini ta este stresuju 🙂 a janka ma este v podstate cas do 40tt. Ale ak mava bolesti,veru cim skor radsej.ja som nemala ziadne,ani tvrdnutie brucha.mne zacali az odtecenim plodovej vody.

jajus
22. aug 2010

Lucka dakujem, no už sa neviem dočkať na Jakubka, radosť sa strieda so strachom kedže už viem dočoho idem 😅 ale nech už je vonku a môžeme sa vystískať 😵
No som zvedavá na Tobiaskove zážitky 😀 😀 posledne dni už oničom nehovoril len o agrokomplexe. 😀

lucka23
22. aug 2010

mirka nai ja osm nemala ziadne tvrdnutie ani poslickou proste nic. akoby som to brucho mala mat navzdy. nebyt 2 vyvolavaciek mozno je lukas v bruchu doteraz 😀 😀 😀

janka viem si predstavit zlatusika maleho. 😵

jajus
22. aug 2010

Lucka kukala som fotky zo svadby no bola si kočica ako modelka, tie šaty su prekráááááásne a Lukáško no poriadny fešáááák 😎
To maš aku rodinu v Prahe?

zvalka
22. aug 2010

@lucka23 ja takisto,ziadni poslickovia,nic... @jajus ja si spomeniem vzdy na teba,ako si mi pisala,ze porod je krasny zazitok a ze zavidis,co ma caka...a ja som si na tvoje slova spomenula na cakacke pocas kontrakcii, ze fakt je mi co zavidiet 😀 😀 ale aj tak si mala pravdu,bol to najuzasnejsi zazitok x -) a teraz ja tak trosku zavidim tebe 😉 a tobinko teda bude mat asi riadne zazitkov! Mirkovi sa tobik hrozne lubi ako vzdy dolezito o tatrach a traktoroch vysvetluje 😵

jajus
22. aug 2010

Mirka vidiš už som aj pozabudla 😅 ale nie, je to tak ,je to krááááásny zážitok, to napatie kedy konečne pride to male stvorenie, už sa tešim a čo sa mi pačilo ešte, ten chaos, netrpezlivosť a trošku strach Michala ked bol pri mne na čakačke a aj ked som rodila 😀
No Tobiasko vie teda hrozne živo rosprávať o traktoroch, bágroch a aj o náradi 😀 ja mam trpezlivosť počuvať ho, pritakávať len či v škôlke budu mať aj učiteľky 😅

zvalka
22. aug 2010

Uz sa tesim,kedy pridate fotocky drobcov ivka,janka a mirka-strapanik 😵 ked to tak rychlo rastieee ☹ aj tamarka uz pomaly 9 mesiacov! Nedavno bola taka drobunka necele 3 kila mala 😵 🙂

strapanik
23. aug 2010

ako som si precitala vase komentare, tak sa na malicku este viac tesim!!!! Uz aby tu bola! Janka, mozno ma aj predbehnes.

kodada
24. aug 2010

ahojte, tak sme spat z Chorvatska, dva dni super, dva dni otrasny vietor ... Tomi zvladal super, aj cestu ... tolko v skratke
IVka este nie je doma?

jajus
24. aug 2010

Dadi tak ste si super oddýchli, tak Tomáško je veľky chlap ked takto zvládol prvu dovolenku.
Strapanik nie nie nepredbehnem ta, ty si už na rade, Jakubko sa nejak usalašil v brušku a ignoruje všetky bolesti a kontrakcie 😀

zunka
autor
24. aug 2010

Ahojte, tak my sme s Ľubom chorí, obidvaja berieme ATB, Šimi to zatiaľ nechytil. Dne sme boli na kardiologii na EKG, lebo ma šelest na srdiečku,...no to bola fuška udržať ho ležať 😒 .
Dadka, super foto máte z dovči. Šimi by to teraz nezvládol tak ako malý Tomáško.
Dnes som si pozerala náramok, čo mal Šimi v pôrodnici - to je neuveriteľne maličké. To tak na kuchynskú varešku by som zapla a nie na ruku 😀 - jój baby budete mať také už čoskoro. 🙂

zvalka
24. aug 2010

@zunka no teda :-/ tak sa pekne liecte.to mate z tych dudiniec stale nejaku anginu? Dnes suseda mi vravela,ze boli na dovci v dudinciach a ucho ju bolelo.tak asi aj ona z tej vody. A simi ma selest od narodenia,ci az teraz mu zistili? Ale z toho sa da vyrast,nie? Dada,tak pekne tomasko zvladol dovcu 🙂

minus06
25. aug 2010

Ahojte 🙂 Prosím,neviete mi poradit? Mám synčeka bude mat 2 mesiace.Z čajíka mi stále zvracká,už som vyskúšala všelijaké čajíky - čierny,taký slabý odvar - zvrackal,feniklový tiež zvrackal,kúpila som hipp čajík čo je od prvého týždna narod,tiež zvrackal ,aj detský čajík-zvrackal. Doktorka mi na to povedala,že mám skúšat dalej 😒 neviem čo by mu pomohlo aký čaj by bol vhodný. Dakujem 🙂