Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
15. feb 2009

jasne ivka uz som nazhavenaaaa 😀 😀 😀 len ti tu chlpatku asi nedonesiem lebo ju treba prat a nejak sa neviem donutit. 😅 😀
my sme sa práve vratili z vonka ale kosa je poriadna. poprechadzali sme sa aj s nasou frajerokou Leuskou. boli sme kuknut tie nove bytovky co sa stavaju v stozku a zhodli sme ze lutujeme tých ludi co budu byvat na prizemí. to musela byt velmi mudra hlava navrhnut tie bytovky v takej jame. vsak tí na prizemi budu mat vyhlad na svah co je tesne pred oknami. a nechcem vidiet to ked zacne prsat a to blato sa im zacne valit dnu. 🤐

iwuskaaa
15. feb 2009

Lucka, tak ju neper a ja ju vyskúšam a ak bude dobrá, potom Ti ju dám oprať 😀 😀 😀
Vonku bola zima parádna, to fakt 😝
Lucka a ak budú tie bytovky také kazové aké sú doteraz, tak to nieje bohviečo 😖

lucka23
17. feb 2009

ahojte. tu je strajk ci co? 😅 😀 ivka tie kde byva sestra su kazove az az. uz ma poriadne nervy segra na vsetko.
inak svalovka nic? lebo ja citim ruky poriadne. 😀

arimzv
18. feb 2009

ahojte.
Zuzka ta posledna fotka co si dneska pridala je uzasna 🙂 vidno ze to s fotakom vies
ta predposledna fotka - to jej Simonko od coho zafarbeny?
My sme s natkou tiez dneska mali cvicenie, odhrnali sme sneh pred bytovkou aj so susedami a natka aj skusala ze ci nam chutny sniezik napadal 🙂

lucka23
18. feb 2009

zuzka nadherne foto. malý je ako anjelik. 😵 fakt vydarene babulo. 😵 😵 😵

lucka23
18. feb 2009

ahoj mirka, ako sa mate? natka poslucha?

arimzv
18. feb 2009

ahojky Lucka.
u nas klasika, minuly tyzden sme mali sople, ale inac fajn, rozsirujeme slovnu zasobu, s jedlom to neprehaname, skusame nocnik, pointu chape ale odmieta cikat, aj zahlasi ked kakala do plienky ,ze kakala a ide k prebalovacej podlozke. v pondelok sme mali prvy zachvat vzdoru, inac pohodicka len ma mrzi ze sa neda chodit vonka na cele dni, uz sa nemozem dockat jari 🙂
a vy ako? Tvoji chlapi to v poho zvladaju? a co nocnik?
ozaj zienky poriesme uz to stretko, skuste nahodit dalsie terminy, myslim tie pracovne zaneprazdnene a s mensimi detickami, my sa s natkou prisposobime 🙂
rozmyslam ze sa pojdem opytat do Marca do cukrarne, ci by sme tam nemohli mat stretko.

petullia
18. feb 2009

Zuzulik krasny je malinky 😵 .. cim je to zafulany 😕 atrament neni zdravy 😅 😀
Mirka a chutny? co povedala degustatorka??? 😀
Aj ja by som velmi velmi xcela prist na stretko. mne sa to zatial podarilo iba raz a to som este nemala stoplika, ale ja to zase skusim 😝 , Miri a kde je ta cukraren?

iwuskaaa
18. feb 2009

Lucka, asi štrajk tu bol fakt 😀 . O bytovkách som počula aj ja, že sú dosť "závadné", ale to je tak, keď sa niečo buduje na rýchlo, nie? 😕 Aspoň vychádzajú v ústrety a sú ochotní vziať reklamáciu?
Ja svalovku nemám, ako je to možné??? 😀
My sme dnes boli v poradni, vážime 6700g, čo sa mi nezdá až tak veľa. Ale doktorka nevravela nič, tak asi je to ok. A môžeme začať s mrkvičkou 😵 . Rozmýšľam, že kedy 😕 . Asi v nedeľu, nech je aj pre Dávidka nedeľný obed výnimočný 😀 .
Idem kuk fotky Zunkine 😉

iwuskaaa
18. feb 2009

Zuzka, tá posledná fotka je supiš 😵 . Začínaš robiť Gabike konkurenciu? 🙂
Zunkoš vyzerá byť také spokojné bábo 😉 , ani sa mi nechce veriť, keď niekedy čítam tie riadky od Teba, že sa zmení na malého čertíka 🙂

arimzv
18. feb 2009

Peti to Marco je v tom dvore pri Nicole a Delikatese co je tam aj letna terasa s detskym kutikom.
no tvarila sa, ze jej ten sneh velmi chutil 🙂 to ma po maminke 🙂

jajus
18. feb 2009

Ahojte babenky tak my sme boli dneska na karnevale, tobinko bol suuuuuuper tancoval a tancoval. Nikolke ( Ivka tvojmu krsniatku)obzeral princeznovske šaty bola v nich kočka. Inak mame sa fajn, my sme sa pokazili v kakani na zachodiku ked nam išli v novembri zubky mali sme hnačku a to nas pokazilo teraz sa radšej schova a kakne ☹ do plienok ale snažime sa isť viackrát na zachod aby sme sa opať naučili.
Zuzka krááááááásne foto

iwuskaaa
18. feb 2009

Janka, keby som vedela, že ste na karnevale, išli by sme aj my. Do kelu. My sme sa najprv aj chystali, ale potom som si povedala, že čo tam budeme robiť 😀 . Teraz ma to mrzí 😖 .

kodada
19. feb 2009

ahojky babule 😉

petullia
19. feb 2009

Aha jasne viem... tam som chodila s kamoskami v lete a s ich deturencami posediet, chodi tam vela maminiek... ale da sa u nich v zime? ci uvidime 🙂

anickaajanko
19. feb 2009

ahojte baby

dakujem za radu ohladom plavarni Sliac, boli sme a bolo super, ideme aj dnes, neverila by som ako sa bude tesit,takze dnes to aj zaplatime

aj za tu zubarku dakujem z IP, nakoniec som sla do Pliesoviec, mala som strasne bolesti a kamarat sa jej spytal ci sa mi na to pozrie, je to mama s dcerou, a su super, museli mi tahat nervy, dakujem mojmu byvalemu zubarovi, ktory mi to zaplomboval a tvrdil ze je to ok

chcela som sa este spytat na danove, tiez mi poslali z roboty papier, ale uz som to tu nasla, ze ste to preberali, tak som zase mudrejsia, ten titul mi je na dve veci, ked ani toto neviem 😉

Iwuska krasne fotky, videla som maleho este v porodnici na zivo, zlaty chlapcek

v sobotu mame uvitanie na zamku, sa tesime, drzte sa a este raz vdaka za rady 🙂

kodada
19. feb 2009

anickajanko, ja chodim k tej zubarke uz roky a je perfektna, este si vzdy zo mna robia srandu, lebo furt slintam ako Bernardin, a ked mi brusia kamen, je to tam zakrvavene ako na zabijacke 😀

jajus
19. feb 2009

ahojte Ivka škoda mohli ste prisť maly by sa čudoval aj som ti chcela volať ale nechcem stale otravovať. Ozaj mam nejake vecičky pre maleho Davidka niekedy sa stavime. Len ten zimny overal som zabudla vziať to som ale krepa. Ale určite ho vezmem my sme ho nosili aj na jar pod nim mal len bodinko a pančušky.
Babenky maleho uhrizol do pršteka škrečok hneť som mu prštek vydenzifikovala mam isť s tym k lekarke 😢

kodada
19. feb 2009

ahoj Jani, s tym uhryznutim nemusis ist, ked si mu to vydenzifikovala, to je vas skrecok? tak by si mala poznat jeho zdravotny stav 😉

jajus
19. feb 2009

dadi sestrin kupeny pred mesiacom a vraj oni ich očkuju a ked je takto z chovu v zochove tak sa nemam bať skôr by to bolo horšie keby to bolo volne žijuce zviera. Ale aj tak.

kodada
19. feb 2009

jani podla mna se nemusis bat, u doktora by mu nespravili nic insie ako dezinfekciu, a tu si mu uz spravila 🙂

anickaajanko
19. feb 2009

kodada, ano, je uzasna, trosinku mi vadilo ze sa rozpravali po rusky a ja som prd rozumela

zavolala dceru ze pod sa pozriet taku robotu si este nevidela
a ucila ju na mne tahat nerv
lenze fakt som nic necitila
mam to do pliesoviec daleko ale nevymenim keby co, su super

kukala som ze je tam aj gynekologicka mala by som to pokope ale do poradne by to bolo daleko

kodada
20. feb 2009

bre ranko, u nas je dnes v praci blazninec ... teraz som si sadla k PC ...
anickajanko mne ti to je jedno po akom rozpravaju, ked u nich sedim v kresle 😉 ja chodim nastastie len na brusenie kamena dvakrat do roka, tak sa da

iwuskaaa
20. feb 2009

Ahojte 😉 ,
Janka, ak Ty otravuješ, tak ja som potom...neviem čo, nič ma nenapadá 😀 . Tak teda stretneme sa o rok na karnevale 😀 . Určite sa niekedy zastavte, veď aj tak ste na rade Vy 😉 😵 . Teším sa 🙂
Dada, je piatok, tak som s robotou veľmi nepreháňaj 😅 .
Anicka, dakujeme pekne 😉 .

No a to stretko...ako, kedy, kde??? Hoďte sem nejaké návrhy 🙂 .
Mne to viac menej vyhovuje v DT, no a kde to netuším, najradšej by som bola, keby už bola jar, teplúčko, terasy otvorené, kde by bol prístup aj s kočíkmi. Ale to je dlho čakať ešte

jajus
20. feb 2009

Ivka neboj ozvem sa teraz v sobotu dojdu svokrovci tak donesu overal potom sa ozveme kedy dojdeme aby som ti to dala všetko naraz. 😉
No jasne orok na karnevale to sa drobci budu už šantit spolu 😵 😵 už sa nato teším.
Stretko mne je jedno prispôsobim sa 24.3 ideme na kontrolu do rizikovej vo ZV a 1.4 ideme na nejake testy na endokrinologiu (k lekarke čo ma ambulanciu vo witmane) kurnik furt niečo vraj mame všetko super aj pečen. testy aj železo len ma kostny metabolizmus horši možno to nič nieje ale vraj takato kontrola nezaškodi( vraj teraz nevadi len ked bude starši aby sme predišli slabšim kostiam atd.) ja neviem tym že sme s tobinkom tak sledovany tak furt niečo najdu, čo potom detičky čo tak nesleduju možno maju to iste čo mi a nik to nerieši. ach ale zase som rada aspon som kludna že je všetko ok a tobinko rastie ako ma v chlapa ako buk.

arimzv
20. feb 2009

ahojte.
jejda Jani to idete na endo ku Chlupisovej, vsak? my sme u nej aj na endo, aj ako obvodna a je uzasna.
ak by dovtedy nebolo stretko neuvidime sa my dve toho 24.3.?

jajus
21. feb 2009

Mirka môžme ja ti zavolam ked skončíme a mohli by sme sa niekde stretnúť. Sestrička hovorila že okolo 9-10 hodine mame tam byť. Tak budte pripravene 😉 Ale ja ti dam ešte vedieť. Už sa teším na malu Natku samozrejme aj na teba pokecame 😉
Ozaj pridavam fotky Tobinkovej izbyčky.

arimzv
21. feb 2009

no ved jasne, ze si este zavolame. a kde su fotecky? hladam a nikde nic.

arimzv
21. feb 2009

no ozvala som sa v spravnom case ohladne fotiek 🙂 izbicka krasna , si velmi sikovna 🙂

jajus
21. feb 2009

dakujeme ešte je tam čo dorabať ale hlavne že sa tam da hrať a ked dojde navšteva tak ma aj kde prespať. 😵