Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

iwuskaaa
27. mar 2009

Lucka 😉
No dúfam, že nie dlho, my máme čo robiť, keď sme choré a nie to ešte drobci 😒

lucka23
27. mar 2009

presne. pre nich aj sopliky su vaznym problemom kedze si nevedia vyfukat nostek. aj vam dali nejake lieky?

iwuskaaa
27. mar 2009

Máme kvapky od kašľa Stoptussin, do nošteka Pamykon, od horúčky Nurofen a ak bude vyššia ako 38,5 tak aj Diazepam 😕 ...no snáď to nebude potrebné!

zunka
autor
28. mar 2009

Janka, kde to bývate? Niekde pri rodičovskom dome? Lebo ten viem kde je. To niekde na tej ceste kde je aj pekáreň?
Krémeš je hotový, no neviem prečo som urobila iný recept ako zvyknem 😒 , to pri malom som bola nejaká mimo - a už to nie je ten môj pravý krémeš. 😒
Iwka a odsávate soplíky vysávačom? Ja to môžem len pochváliť, nám je to super na tie škvarôčky čo má zavše v nošteku.

lucka23
28. mar 2009

ivka tak to ste dostali taku klasiku. neboj pamycom isto zaberie len ho musis davat presne 7 dni poctivo aj ked to malemu uz prejde. ja som ho davala asi 4 dni potom to malemu preslo a uz som ho nedavala. a ked to pocula moja mama tak ma skoro zabila ze je to lokalne ATB a tie sa musia vybrat poctivo lebo nasbuduce nemusia uz zabrat.

zuzka ty stihas este pri malom aj piect? tak to klobuk dole pred tebou. neviem z kade beries energiu ale obdivujem ta. 😉

jajus
28. mar 2009

zuzka ano pri rodičovskom dome IP su dva spôsoby ako sa ku nam dostať babam som pisala ten jednoduchši ale mirka vie aj druhy kedže vie ako sa dostať na žel. stanicu.

arimzv
28. mar 2009

ahojte.
Jani ku vam su dva sposoby sa dostat? a ktory je ten jednoduchsi? ci cez stozok?
Peti volala si mi? sa mi zazdalo rano pri zapnuti telefonu ze tam mam Tvoje meno, ale nikde ani medzi smskami ani medzi hovormi Ta nemam a ked som Ti skusala zavoalt na cislo co si mi poslala cez IP, tak tak divne mi to robilo halali.

kodada
28. mar 2009

uz sa na vas tesim babule, strudla je uz upecena 😉

zunka
autor
28. mar 2009

My prídeme trošku vymaľovaný. Zase má soor - žabu v pusinke, tak som ho musela natrieť genciánkou - fialovou vodičkou. Tak bude ako taký čertík. Zoberem aj koč a možno ostane aj Ľubo a bude ho vonku voziť.

petullia
28. mar 2009

Ano Mirka pisala som ti sms-ku rano... ze prideme ku tebe okolo 14.30, len mi napis kde byvas 🙂 myslim, ze niekde pri plechaci, nie?

kodada
28. mar 2009

peti ja viem kde byva, mozeme vas pockat na Brezinach

arimzv
28. mar 2009

Dadi uz som Peti napisala IP
a co su to breziny? to je kde?

kodada
28. mar 2009

miri to je dedina na polceste medzi ZV a nasimi dedinami kde byvame 😉

arimzv
28. mar 2009

jaj, aha.
🙂

kodada
28. mar 2009

no a k nasmu drobcovi v brusku, verim ze to bude mala bambula 😉

arimzv
28. mar 2009

no to verim hadam aj ja 🙂 snad nas nenechas v stichu? 🙂 m

lucka23
28. mar 2009

ahojte. tak nas malý ako vzdy ked sa niekam ma ist sa rozhodne prespat pol dna. 😠 😠 😠 dala som ho spat uz o 11-tej a 13-tej sa zobudil zakrical na nas a ja vytesena sla po neho a on si len zobral dudel a zaspal znova 😅 😠 takze mozno budeme trocha meskat. nechcem ho budit potom ne nevrlý.

iwuskaaa
28. mar 2009

Babyyyy, Vy ste ešte na stretku všetky? 😀 Ja som sem sadla, že budem mať čo čítať, že tu bude už kopec príspevkov ohľadom dnešného super stretka a Vy nikde 😀 .
Bolo super, konečne sme sa stretli v hojnom počte a už sa poznám aj s Peťkou 😵 😀 ...Takže dúfam, že bude aj nejaké nabudúce 🙂 ...no neviem kde, lebo chúďa Janka, tá zajtra bude upratovať celý deň po drobcoch 😅 ...mali by sme nabehnúť ako upratovacia čata 😝 😀
Tá odsávačka na vysávač je perfišš 😵 😵 😵 😵 😵 ...Janka, zatiaľ ďakujeme 🙂 😉 😵 ...v pondelok ju bežím kúpiť aj ja 😵

lucka23
28. mar 2009

ahojte. veru bolo perfektneeeeeeeeee. 😵 😵 😵 lukasko bol plný dojmov, stale si nieco rozpraval. tak som rada ze sme sa stretli v takom pocte. nabuduce mozeme kludne u nas. 🙂

iwuskaaa
29. mar 2009

Ahojte. Tak my máme za sebou ťažkú noc 😒 . Malý zaspal pekne, ako vždy, ale už o deviatej sa zobudil. Noštek plný, kašeľ strašný, kýchal jedna radosť 😖 . Do pol tretej spinkal asi dve hodiny a to tak trhane. Soplíky sme odsávali asi každú polhodinu (už ma bude za to nenávidieť a vysávač bude obchádzať na kilometre). Neviem, kde sa berú 😠 . Potom zaspal, už bol poriadne unavený a spinkal do pol ôsmej 🙂 ...zdá sa mi, že mu nieje nič lepšie, neviem, či zajtra nemám s ním ísť znova, lebo aj dýchanie sa mi nezdá, také trošku piskľavé je ☹ ...
Neviete nejaké dobrý domáci recept na vykašlievanie?

lucka23
29. mar 2009

joj ivka chuda davidko. ☹ ale tak snad to bude uz len lepsie a lepsie. super ze tie sopliky idu von. mam na vykasliavanie dali mucosolvam. ostatne sirupy su na uvolnenie hlienov a prave mucosolvan je na vykaslanie. a pre take male babo nepoznam ziaden domaci recept. ale neskusala si mu dat homeopatika? ja som lukaskovi vzdy ked mal sopliky dalava aj homeo a po 2-3 dnoch bolo po soplikoch. posledne sme uz nedavali ani ziadne kvapky len toto homeo a krasne to zabralo. 🙂

iwuskaaa
29. mar 2009

Už som pozerala, či mám Coryzaliu doma, ale mám len homeovox od kašľa a to je na cmúľanie, takže to nie...asi pôjdem kúpiť...myslíš tú Coryzaliu? to sú guličky?

arimzv
29. mar 2009

ahojte.
Ivka to je mrzute, myslime na vas.
a susedia nevyklopkavali, ze co v noci vysavas? 🙂
Lucka ake homeopatika odporucas, napis mi prosim nazov, nam sa dneska rano objavili tiez take tekute sopliky, tak ze by som ich aj ja skusila riesi homeopatikami.
natuska stale rozprava - ujom autom, deti, ujo hopa lopta 🙂
nam sa tiez velmi pacilo a kedze som si aj mohla troska oddychnut, tak mne este viacej 🙂
chccem sa este opytam, tie ruzicky co sme dostali od Petky, sa ma polievat, ze zem, alebo do misticky v ktorej je kvetinac?

kodada
29. mar 2009

ahojte babulky ... vcera bolo super, aspon som si uzila vase deticky 😉
ivi, nechcela som vcera vyzerat pred vami sproste, ale to je normalne nejaky nadstavec na klasicky vysavac? 😀
miri ja mam vacsi dilemu s ruzickami, ci ich pestovat izbe alebo vonku v zahradke ...

petullia
29. mar 2009

😀 ta som vam dala chrobakov do hlaviciek teraz, co??? 😀 zatial asi v izbicke do misticiek polievat na slniecku aby boli a ked sa otepli ich supnut von do zeme... myslim 😅 a straaaaasne ma mrzi ten jeden kvet ja nechapem ako sa mi to mohlo stat... ja som pocitala aj s tebou Iwi, ze ak by si aj nedosla, ta ti necham u Janky... a do kelu.. na Zuniatko mi nevidalo!!!! 😢 😔 citim sa total trapne! a prepocitavala som to sto krat, nechapem! 😠 nabuduce Zuni nafasujes ten najkrajsi kvet aky objavim... slubujem 😀
A este raz sa vam xcem podakovat za fantasticne poobedie, bolo mi s vami uuuuzasne 😵 , hlavne Janke... mate krasny domcek... aj Julimu sa pacil... uz sa mi nakazal povypytovat daco.. ta ti napisem potom niekedy do ip-cka nech je stastny 😝 😀

iwuskaaa
29. mar 2009

Mirka, nepočula som, že by niekto búchal a keby aj, bolo by mi to jedno, hlavne, že sa Dávidkovi lepšie dýchalo 🙂 .
Ja som si ružičku dala do mištičky a tam som naliala aj vodu, takže dúfam, že sa jej bude dariť. Už ju mám na okne v obývačke 😵 .
Ináč, tiež rozmýšľam nad tým, že zajtra by som s ním išla k homeopatičke ešte skúsiť, radšej som za homeo ako ATB by mu mala nasadiť 😖 . A naposledy, keď som bola so sebou, tak tam boli tiež s chlapčekom, mal straaašny kašeľ, tak možno pomôže...

iwuskaaa
29. mar 2009

Dadi, to je riadne taký nástavec, vložíš to na hadicu od vysávača a druhý koniec do nošteka a vysávaš 😀 ...a pritom držíš dieťa, ktoré chúďa ide z kože vyskočiť 😝 ...
Peti, to si teda dala 😀 , ale super nápad s ružičkami si mala 😉 .
A niečo ste sa bavili aj o budúcom stretku? 🙂 Ale som otravná, čoo? 😀

zvalka
29. mar 2009

ahojte dievcata 🙂
tak vidim, ze stretko sa vydarilo, to je super 🙂 dufam, ze na to buduce sa uz podari aj mne nejako dostat 😵 vidim, ze sa Ivka pyta na dalsi termin 🙂
dufam,ze sa tu ukazu aj nejake fotky, nech viem, o co som prisla 🙂

jajus
29. mar 2009

ahojte babulky aj ja dakujem za suuuuperne poobedie bolo supppppper a to riadenie nebolo nič hrozne, riad som umyla hneť a inak nič detska tam sa tobino ešte hral večer tak si hračky poukladal sam. Len toho jedla čo ostalo budem ako basa mali by ste dnes dojisť na kavičku aby sme tie koláčiky dojedli 😉
Peti kludne sa pýtaj a dakujeme za pochvalu 😉 domčeka.
Ivka som rada že odsavačka zabrala ono sopliky budu par dni trvať musiš len odsavať, ja som malemu davala homeovox lekarka kazala rodrviť a nehať roztopiť.
Zvalka dufam že na buducom stretku už budeš aj ty.

iwuskaaa
29. mar 2009

Janka a homeovox je na soplíky alebo na kašeľ? Idem preštudovať, na čo je homeogene a ak to môžu aj malé deti vyskúšam...teda podľa toho, na čo to je...