Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
25. apr 2010

ahojte babule tak sme všetko pokupili, Lucka ak môžme tak by sme vam to doniesli cez tyždeň ozvala by som sa aspoň by sa chalani pohrali. Ak môžme a nemate nič ine na plane. 😉 Mirka aj ty by si si to mohla potom vziať alebo by som ti to nehala u lucky. 😉
Tobino nespal ani včera ani dnes na obed, kedže aj my aj starkovci maju majstrov, tobino nemal čas na spanok tak už o siedmej zaspa, chudatko bol poriadne unavený. Ked sme došli o 16tej z BA tak sa rozbehol za mnou akoby ma mesiac nevidel odignoroval starku aj tatina len maminka. joooj super pocit ked si ma vystískal pokladik, aj mne chýbal 😅 no neviem ako to bude, ked pojdeme do škôlky 😔

zvalka
25. apr 2010

janka, a vy ste boli dnes na otocku a bez tobinka? to som nejako prehliadla asi...a ja ze idete az buduci vikend ! tak uz mam kavicku?? 😵 😵 😵 dakujem, si zlataaaaa 🙂 a ak by sme mohli, by sme si mozno dobehli po nu cez tyzden na bajkoch, dnes sme uz skusali vozik 😉

lucka23
25. apr 2010

janka jasne radi vas uvidime. len daj vediet dopredu aby sme boli doma. zajtra idem do fitka o 16-tej na hodku v utorok nemam nic v stredu asi pojdem cvicit do zvolena na ten stroj, potom vo stvrtok asi pojde lukas do cirkusu s mojim ocinom a v piatok budeme zrejme oslavovat 3 rocky. sme to prelozili so soboty len si este musim zavolat koli torte ci je mozne ju spravit aj na piatok. a dakujem ti krasne si poklaaaaaaaaaad. 😵

mirka tamarke sa evidentne vo voziku paci. super

zvolovci
26. apr 2010

angika - :DDD.....boze, ci som sa pobavila....ano ano to som myslela, ale dobre som to dokomolila :DDD

jajus
26. apr 2010

lucka tak potom nič zajtra neviem či nebudeme mať ešte majstrov, tak ked pôjdeš z fitka tak sa ponu môžeš zastaviť a my prideme hocikedy inokedy 😉

jajus
26. apr 2010

Mirka malej sa vo voziku evidentne pači, aka je vnom zlatučka. Ivka už si sa objednala na 3D?

jajus
26. apr 2010

Lucka nepametaš si tu nemecku stranku na jane kočiky ( spominala si, že cez nich kupovala tvoja kamoška) ja som si ju tak uložila, že ju nemôžem najsť 😅

strapanik
26. apr 2010

Jajus, do BA by som na nakupy skocila aj ja, ale teraz sa tam asi tak skoro nedostanem. My sme boli v piatok v Nitre na vystave Bocian - vsetko pre dieta, ale bola som sklamana. Bolo to len v polovici jedneho maleho pavilonu. Kociky neboli takmer ziadne, tak som si len pokupila zopar drobnosti.

V sobotu sme boli na svadbe a poriadne sme sa vytancovali. Bala som sa, ze sa mi s bruskom nebude dat, ale bolo to v pohode. Az sana mne cudovali, ze kolko vladzem, boli sme v kazdom kole okrem jedneho.

Zvalka (Mirka), ten vozik je rozkosny, Tamarka si moze uzivat vylety. 😀

Iwka, vidim, ze pre chlapceka mate meno Tomasko, my sme si ho tiez vybrali. Ale na dievcenskom mene sa nevieme zhodnut. Mne sa paci Natalka, ale drahy mi to odmietol. Dufam, ze je Davidkovi uz lepsie.

zvalka
26. apr 2010

strapanik - teraz bude v BA vystava Expo Dieta a rodina alebo tak nejako sa to vola, tam bude toho urcite viac 😉 kamoska z Nitry mi spominala, ze ten Bocian bola bieda... 😖
ja som bola tiez na svadbe v septembri s bruskom a bolo super 😉 zatancovala som si aj s Tamarkou v brusku.To som bola v 7.mesiaci vtedy.
no Tamarke sa prva jazda pacila, najskor pozerala a potom zaspinkala, no uvidime, ci sa jej bude pacit aj nabuduce 🙂

ja som minule stretla spoluziacku z vysky a ta ma malu Emmku, ma 1,5 roka a rozprava uz takmer vsetko 🙂 taka bola chutna, ze uplne vsetko povie, aj take slovo ako kukurica aj s R-kom. 🙂
tak aj Ivka aj Janka, ak budete mat dievcatko budu Emky? 🙂

jani, posli c. uctu - doriesime tu kavicku 😉

zvalka
26. apr 2010

jajus, v nasej teme davala jedna kocka linka na super cenu detskej stolicky jane z nemecka. tak ktovie, ci to nebude ta ista stranka, hm? 😉
http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-hochstuh...

jajus
26. apr 2010

Mirka je to presne ona daaaaaaaaaakujem 😉
No my babu budeme mať určite Emmku kedže si to určil Tobiasko už v lete ked mimi nebolo ani v plane 😀 ,meniť to nebudeme a chalanske meno no to netušim 😅 mne sa hrozne pači Jakubko 😅 len keby ho aj tak volali a nie Kubo

zvalka
26. apr 2010

pekne meno je aj Jakubko 🙂 a ved ty ho budes volat, ako sa tebe paci, a neboj, naucia sa aj ini 😉 rozhodni sa podla seba, nepozeraj na inych 😉

strapanik
29. apr 2010

Jajus, tiez si mylsim, ze ked budes maleho volat Jakubko, tak sa aj ostatni sa nucia a ked bude vacsi, tak ho naucis, aby sa predstvoval Jakubko, neskor Jakub a nebude problem. Ja mam sesternicu, ktora sa vola Maria, jej rodicia chceli aby sme ju volali Maria a nikto je nikdy nevolal inak (ziadna Maja).

Baby, dali ste / date si odobrat pupocnikovu krv? Nemyslim do verejneho registra, ale pre vlastne pouzitie. My nad tym spekulujeme, ale je to dost penazi.

iwuskaaa
29. apr 2010

Janka, ja si tiež myslím, že ak ho budete volať Jakubko/Jakub Vy, tak si tak zvyknú aj ostatní 😉 . A v prípade, ak by mu začali hovoriť Kubko, tak by som bez okolkov na to dotyčného upozornila 🙂 . Tak to robím aj ja! 🙂
Strapanik, my sme nedávali odobrať pupočníkovu krv ani pri Dávidkovi a nebude ani teraz. Je to iba taký marketingový ťah, alebo ako to nazvať. Ja som rodila v auguste a dovtedy boli v tom roku asi tri odbery, to mi povedala jedna sestrička, že ako to vlastne je...to je môj názor 😉

jajus
29. apr 2010

Ahojte, no tobino ten povie pekne Jakubko ale aby ma natahoval tak chodi za mnou a provokuje Kubo - Kubo 😀
Dnes som bola s výsledkom zo sona, už bolo aj načase, lekar ma dovču je PN 😠 no aj tak dobre, lebo som dostala hrooooznu chuť na plnenu papriku 😝 tak som si v lidli kupila a teraz ked som vstala som spraskala 5 knedlikov a 1,5 papriky 😅 zatým kinder bueno, hrôza budem ako delo. 😀

strapanik
30. apr 2010

Aj na mna nejako skacu kila, zrazu mi velmi vyskocilo brusko.

Ja si myslim, ze pupocnikova krv ma svoj vyznam, i ked v sucasnosti je skor pouzitelna pre surodenca, ale vyskum napreduje uzasnou rychlostou. Akurat to tie firmy vyuzivaju a neskutocne na tom zarabaju. Poplatok pri odbere sa vysplha skoro na 25 tis., co urcite viacnasobne prekroci skutocne naklady. Na druhej strane, ak by sa ta krv niekedy pouzila pre moje dieta, tak tych 25. tis. je uplne zanedbatelnych. Ja som rozhodnuta, ze si ju dam odobrat, len este neviem, ci pre vlastne uskladnenie, alebo ju darujem do verejneho registra (to je bezplatne) a moze potom pomoct niekomu inemu.

jajus
30. apr 2010

ahojte, ja som tiež nedala odobrať pri Tobiaskovi pupočnikovu krv a teraz som aj uvažovala, ale aj pri Tobiaskovi mi sestrička hovorila, že si to dáva malo žien odobrať je to určite cenou ale aj informovanosťou. Tiež vraj je to marketingovi ťah. Neviem mam kamošku lekarku gynekologičku a nedala si ju odobrať ani pri jednom z 3 deti. Tak na tom marketingu niečo bude.

My dnes ideme do cirkusu, do ZV ideme vlačikom na stanici nas bude čakať tato a idesaaaaa, Tobiasko sa už teši. Lucka čo hovoril na cirkus Lukáško?
Ozaj to stretli teba Lucka v Tescu včera ? 😀

jajus
2. máj 2010

Lucka tak gratulujeme Lukáškovi k narodeninám a prajeme všeeeetko naj najlepšie, veľa zdravia, lásky a stále nových vylomenín posielame cmuuuuuuuukkkkkk 😵
Torta bola krásna Dana sa znova predviesla 🙂

dadqa86
2. máj 2010

Awojte ako sa tu mate a co mate nove? 😉 🙂

lucka23
3. máj 2010

janka dakujeme krasne za blahozelanie. 😉 veru torta bola paradna. ale ine som ani necakala. 🙂 a v tom tescu to stretli mna so sestrou. kto ma spoznal? sestra ci tobiasko? 😅

jajus
3. máj 2010

ahojte spoznala ta sestra ale aj Tobino 🙂
A inač ako oslava, Lukáško bol spokojný s darčekami? A ten komín to je čo za hračku Tobino sa nanom smial 😀

lucka23
3. máj 2010

oslava dopadla paradne len ja som sa po 2 dnovom maratone ledva postavila z postele taka som bola znicena 😀 😀 😀 . to je taky akoze strom, hra to melodiu a vyletuju z toho akoze listy a ty ich chytas do siete. 🙂
som sa nasmiala na tobiaskovi lebo ja som sa mu pozdravila ze ahoj tobinko a pohladkala som ho a maly za nami krici. ta druha /akoze sestra co bola so mnou/ sa mi preco nepozdravila. a stale dookola sa to pytal az kym sa sestra nevratila a nepozdravila sa mu. exot maly 😀 😀 😀

jajus
3. máj 2010

ved mi hneť hovoril, že sa tebe pozdravil a ta druha sa mi nepozdravila 😀 ja aka druha, ja že si bola s nejakou kamoškou. No on sa bude zdraviť a dovtedy kym sa mu nepozdravia. 😀
Tak to ti verim, taka oslava da poriadne zabrať a potom to upratovanie.

iwuskaaa
3. máj 2010

Ahojte 😉 ,

Lucka, my síce trošku oneskorene, boli sme mimo, ale aj tak chceme popriať Lukáškovi všetko najlepšie k jeho krásnym trom rôčkom, veľa veľa zdravia, to je najdôležitejšie a krásny úsmev nech mu z tváričky nikdy nezmizne 🙂
Pozerala som fotky, super darčeky, teraz sa určite nudiť nebude na určitý čas 🙂 .
Janka, to vážne je Tobinko taký? 😀 😀 😀

snoopy
3. máj 2010

jeej zvolenčanky, staré páky 😀 čafte..ako sa máte?

jajus
4. máj 2010

Ivka tak ako bolo v BA, nakupili ste? S vieš čim ste spokojní? No Tobinko sa ti bude zdraviť kým ho neodzdravíš 😀
Dnes som tu aj takto skoro, svokrovci mi vzali malého, vraj nech sa uči byť aj bez nás 😢 už som si aj poplakala, on sa tešil tak aspoň to ma teší, no uvidíme ako tam bude spať bez nás, či večer sním nedoletia 😀

lucka23
4. máj 2010

ivka dakujem. stretla som tvojich chlapov v tescu tak viem ze ste vboli v BA. co ste nakupili?

janka fiha tak si sama? nezvyk co? aj ja ked som bola na plese a v noci si lihala spat a maly bol u nasich tak to bol divny pocit. 😅 postel nam bola zrazu nejaka velka 😀 😀 😀

lucka23
4. máj 2010

snoopy ahoj. 🙂

jajus
4. máj 2010

lucka hrôza ja zrazu nemam čo robiť 😖 asi si pôjdem večer po neho ☹
Lucka podla teba vanička na jane je lepšia 2008 alebo 2009 mne osobne sa viac páči 2008 a vraj je aj pevnejšia.
snoopy ahoj 😉

iwuskaaa
4. máj 2010

Ahojte,
Janka, nebuď smutná 😉 . Tobinko je už veľký chlap a on to zvládne, musíš sa trošku odpútať aj Ty od neho, čo budeš robiť v pôrodnici? 🙂 Oddychuj, venuj sa tomu, čo Ťa baví a trošku sa pokús nemyslieť na Tobinka. Viem, že je to ťažké, ale zvládnete to obidvaja, určite je o neho dobre postarané 🙂 .
Ja by som bola rada, keby mi ho niekto zobral aspoň na hodinku, no veľmi nemá kto.
V BA bolo super, kúpili sme všetko, čo sme chceli, nejdem to tu rozpisovať, aby náhodou niekto nezávidel 😀 😀 😀 ...určite viete na čo narážam 😉 😀 ...
Boli sme aj v ZOO a Dinoparku, tak bolo super. Je to naozaj krásne urobené 🙂
Janka, sme veeeeľmi spokojníííííí 😵 .
Lucka, hneď mi vraveli moji chlapi, že Vás stretli 😉