Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

jajus
27. feb 2009

ozaj teraz cez víkend idem skusiť malovať obraz enkaustikou no to som zvedava čo z toho bude 😅
Zase ide na mna kreatívne obdobie 😀

petullia
27. feb 2009

Iwus gratulujem aj ja. ja som ti vcera uz nakukala do pasu, ze ako to tam vyzera a dnes som nezbadala, ze uz... 😝 😀 ta juchuchuuu 😵 😀
Jajus, nuz neviem neviem ako sa vysanti nas maly 😀 .. asi len pekne tatovi na rukach.. abo ak mas hrazdicku nejaku ta sa tam dako potisnu aj so Zunkosom 😀 😀 😀

lucka23
27. feb 2009

mne zatial toho 29 vyhovuje. 🙂

janka cim ides malovat? 😕 😅 😀

lucka23
27. feb 2009

peti aspon bude mat manzelik lahsie strazenie. 😀 ma istotu ze mu malý nezdrhne 😀

petullia
27. feb 2009

jj... len ak by sa mu skotulal niekam 🙂

lucka23
27. feb 2009

😀 😀 😀 to snad nie. 😀 😀 😀 alebo si dones to vybracne lehatko ak mas. moj pukristek v tom vedel presediet celý de. sam si tam zaspal pohral sa v nom, napapal. jooooj ot boli casy. 😵 😵 😵 😀

petullia
27. feb 2009

no tak take lezadlo este nevymysleli kde by mi maly vydrzal cely den 😖 ale ak take volaco objavim, dam si to patentovat 😝 😀 kua som saze naobjednavala pre krpca prkotin z netu.. drahy ma zakilluje 😅 😀

jajus
27. feb 2009

peti ja mam to lehatko tobinko vnom sedel aj spinkal ked sa unavil bola to super veeeec. Teraz som to požičala Ivke ale neboj dame malemu na zem deku a mame koooopec hrkaliek a hračiek pre take male deturence tak snať sa tam prehra. 😉

lucka23
27. feb 2009

ja mam to lehatko odlozene pre druhe aj ked luky mu dal poriadne zabrat. uplne zodral potah kde mal nozky co s nimi stale hýbal. asi tým ze som ho tam davala asi tak od 2 mesiacov bol nan zvyknutý. nam ked prisla navsteva malý putoval do kresla a ja som ani nevedela ze mam dieta. to iste ked sme my niekam sli. nosili sme ho vsade. 😀 😀 😀 fakt naj kupa pri tých vsetkých veciach som sme nakupili lukaskovi. 🙂

petullia
27. feb 2009

no, ja dam krpca do vanicky, ju napolohujem aby videl na svet, ale aby zase nesedel este a kuka, ale vydrzi tam kratko. este ked ho nieco zaujme v telke, ta cumakuje ticho, ale inak sa mu musim venovat 😅 ... keby si to precitala nejaka profka zo strednej, ze dam take male dieta pred telku, ta mi zoberu maturitne vysvedcenie, urcite! 😀 ale tak obcas mi aj na zachod treba, ta ho nenecham pistat, ked viem ze takto ani nezbada, ze chybam 😅 😀

petullia
27. feb 2009

ludia... moje dieta spi uz od obeda 😕 neuveritelne!!! on cez den spava maximalne pol hodku. ale nababuchala som ho riadne a strcila k otvorenemu oknu, ta si mysli asi, ze je vonku 🙂 ... krasne svieti slniecko vonku, som sa zacala cancat, ze sa ide kocka trocha prejst so skorcom... ale fuuuka skaredy vietor a na to ma doky vyslovene upozornoval, ze v ziadnom pripade do vetra!!! ta vzdy kuknem na konare ci sa kyvu 😀 a dnes s nimi mava dost, ta nakupujem 😝 😀

petullia
27. feb 2009

kde ste vsetky 😕 ... S malim Julim sme domka sami po dlhej dobe a uz zase spi, okupkany a napapany... asi by som odpadla keby spal do rana uz... ale to je naivna predstava, ratam, ze za hodku bude zase hore. a on spi a ja si tu takto sama schizakujem, bo vsetky moje paky su zaneprazdnene 😀

zunka
autor
27. feb 2009

Bože, vy máte také dobré deti, keď to takto čítam. Šimonka nevymením za nič na svete, ale mohol by sa umúdriť trošku ☹ .
V pondelok ideme do poradne, opýtam sa ešte raz na ten nutriton. Ale Dr. mi povedala, že až keď bude zvracať prúdom,...no on tak nie. Jemu sa vždy tak trochu čapne do úst.

lucka23
27. feb 2009

zuzi nechcem byt mudra ale ani lea negrckala. a predsa ma reflux. tlacilo jej to na plucke a ked bola na chrbatiku tak sa jej nedalo spat. preto tie cirkusy v noci a aj cez den. to dieta bolo viac hore ako spalo co nie je unosne pre tak male babo. a v konecnom dosledku ani pre matku. ta neskutocne obdivujem ze aj napriek tomu vsetkemu mas este mliecko a kojis. 😉

iwuskaaa
27. feb 2009

Zunka asi Ti v tom prípade neviem poradiť ☹ . Myslím, že to má súvis s tým, že grcká, keď je taký nepokojný 😖 . Mne sa osvedčilo spinkanie na brušku, vlastne od šiesteho týždňa tak spinká, ale v Tvojom prípade to asi nieje riešenie.
Nám tiež vyhovuje 29. 😵
Peti a čo si nakúpila? 🙂

iwuskaaa
27. feb 2009

Toto mi nedá sem prilepiť 😀 . Pozrite sa na tie ceny v Maďarskom Tescu...prepočet na Sk - delene 10, na EUR - delene 300

http://www.tesco.hu/akcio.php?oid=Tb2f3b573d997...

anickaajanko
27. feb 2009

babenky otazka pre tie co mate vacsie deticky

kamoska pride zo Sydney a doniesla by nam sandalky a botasky
ale neviem aku mam povedat velkost

Branko bude mat v juli 10 mesiacikov aku moze mat velkost topanocky

anickaajanko
27. feb 2009

iwuskaa to je vazne taky kurz
ved u nas su tesco plienky 320
preto si aj kamosky davaju kupovat Nutrilon v Madarsku

iwuskaaa
27. feb 2009

áno vážne 😉 ...ale naše Tesco a HU Tesco je cenovo rozdiel, aj keď nechápem prečo 😖 ...ale do Salgotarianu máme 70 km, tak sa to aj tak oplatí. My určite pôjdeme.
A Hipp čaje, Nutrilon, Hami....všetko je lacnejšie, keďže máme silné Euro 😀
A tú veľkosť...no ja neviem...19, 20? To je individuálne 😒

anickaajanko
27. feb 2009

nasi tiez chodievaju do Salgotarianu tak najblizsie sa im aj my nasackujeme do auta
🙂

petullia
28. feb 2009

Zuni nebojkaj, teraz zabojujes a potom uz bude len lepsie a lepsie a budes len rozpravat a spominat ake to bolo, ked ti Simonko nedal spavat a budes davat rady mamickam nestastnickam nevyspatym... ale to je ten prezidentsky syndrom 🙂 ... ved vies!
mne Dudi vstal uz len rano, ta zase fajiiin noc za nami... dufam, ze mu to takto vydrzi... bo som uz velmi pohodlna 😅
Vidis Zuni, clovek fakt nemoze mat vsetko... ty si sice nevyspata, ale mas dost mliecka. ja sice drichmem akoby nic, ale musim prikrmovat a trapit sa s tymi umelinami 😔 ... ach jo. ale v konecnom dosledku sme obe stastne 🙂
To su madari vazne taki lacni??? 😕 fiha... esteze sa budeme stahovat na tie dolniake 😀

arimzv
28. feb 2009

ahojte.
Zuzka skus poziadat Simonkovu doktorku nech Ti da ziadanku ku gastro doktrorke Ciernej v Zv, nech mu zistia, ci ozaj nema ten reflux, podla toho co pises by to mohlo byt.
Anickajanko - a nemaju v Australii ine cislovanie topanok ako my? mna napadlo, ze by si Brankovi zmerala nozicku v cm a pridala tak 1-2 cm, tolko by mu mozno mohla narast ked zacne chodit. predpokladam ze v australii su ochotnejsei predavacky ako tu a nemali by problem zmerat aj vnutornu dlzku topanky ako len ponukat nejaku velkost.
aj nam vyhovuje datum stretka.
neprida sa niekto ku nam na cestu vlacikom? 🙂
joj zavidim ludom co byvaju pri hraniciach, ze mozu ist za lacnejsie kupovat. my sme tak blbo v strede.

petullia
28. feb 2009

Mirka, my pojdeme autickom ak pojdeme, ta by sme vas mohli zobrat 😉

petullia
28. feb 2009

jaj pockaj, ty pojdes aj s mangelom? 😕 som sa nejak preratala... 😅 ale ak pojdes len s Natkou a bez kocika, ta by sme sa mali zmestit 🙂 ... ale ak budeme aj kocikovat, ta som sa preratala 😖 ... ale zvaz 😉 😀

petullia
28. feb 2009

Iwus, no nakupila ciapok na milu jarmilu, take rockove bodiky a satky, aby ladil s tatuchom krpanik nas a tak hoco. 🙂

arimzv
28. feb 2009

jej Peti, dakujem krasne za ponuku.
ja pojdem len s natali, ak by sa slo na prechadzku, tak nejaku mensiu pesiu zvladneme. takze tak by sme sa ku vam v podstae zmestili. len ja by som potom ak by sme sli autom natuske chcela vziat aj autosedacku, pre istotu.
ved sa este uvidi 🙂

petullia
28. feb 2009

No jasne, tak super... ak nam teda do toho nic nevleze, ta sme dohodnute 😉

arimzv
1. mar 2009

no dufam, ze nic nevojde a bude to nase mega stretko 🙂

iwuskaaa
1. mar 2009

Ahojte 😉 ,
Peti, ladiť treba vždy 😀 ...
Mňa ide vychytiť, dnes sme nafotili malého, také krásne zábery...pekne som si to skopírovala do PC, foťák vyčistila...idem popozerať fotky v PC, aké zábery vyšli a fotiek nikde 😠 ...takže mám prd 😀

lucka23
2. mar 2009

ahojte. ivka ja som si takto skopcila fotky do PC z tatier. z fotaku som uz polku vymazala a reku iem dat vyvolat lebo je akcia v happyfote a kukam a fotiek nikde. tiez ma skoro j..... 😠 😠 ☹ ☹ 😕 😕 🙄 🙄 joj taka zlostna som bola. 😅 😀