Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
24. mar 2009

zuzi a nemas to nejak zle prilozene alebo co? ja neviem mne to slo pekne odsavat. 😕 a super ze zunkosko tak zvladol ockovanie.

joj babule tesim tesim na vsetky. uz nech je sobota. 😀 nieco hadam aj napeciem len este neviem co. 😀 😀 😀

arimzv
24. mar 2009

ahojte.
u nas bola dneska na chvilku Janka s Tobinkom a manzelom. Tobik je taky zlatucky, uz sa velmi tesime s natali aj na ostatnych mladencov 🙂
Peti posielam Ti mobil do IP, posli aj Ty mne prosim.

zunka
autor
24. mar 2009

Lucka, neviem prečo mi to nefunguje. Ani v nemocke mi to tou ich nešlo, aj sestra sa čudovala. Asi mám nejaké divné didi - o chvíľu ich budem mať aj po kolená 😀 , čo ich stále naťahujem.
Ja urobím krémeš a donesiem celý plech,....mňam.

petullia
24. mar 2009

Vy ste trapky.... a ja co upeciem teda??? 😕 😀 ale tak teda dobre, daco vymyslim 😝 sa tesim tesim!!!

arimzv
24. mar 2009

ja uz som tiez nieco vymyslela 🙂 drobnost, ale deti snad potesi 🙂 aj na to bruskove babatko som myslela 🙂

kodada
24. mar 2009

ahojte ... no to som zvedava miri co si vymyslela 😉 ja som zajtra aj vo stvrtok doma, tak nieco pohutam aj ja 😉
Peti mi by sme sa mohli tiez dohodnut a vyrazime zo ZV spolu, ja neviem kde Janka byva 😀

arimzv
24. mar 2009

dadi mne janka dneska vysvetlila kde byva, asi to aj Vam napise . ale nie je to nic zlozite, trafime 🙂

petullia
24. mar 2009

Dadka sak ani ja... 😀 😀 😀 😀 musis sa janky popytat 😉 ... alebo tych znalych 😅

jajus
24. mar 2009

ahojte babenky vy ste ale, to budu riadne hody 😀 nerobte si žiadne starosti budem mať toho pripravene až až. 😉
babenky posielam IP s popisom kde bývame 😉 Ivka a Lucka tie vedia už aj Mirka

jajus
24. mar 2009

No my spavame do druhej takže ta tretia hodina môže byť, už sa hrozne tešíme jupiiiii 😵

arimzv
24. mar 2009

ozaj Dadi dufam, ze mas v brusku dievku, nech tam natka nie je sama baba 🙂

iwuskaaa
24. mar 2009

Mirka, vážne...Natálka bude jediná baba 🙂 , počkaj, aký boj bude o ňu 😀
Janka, myslím, že my potrafíme 😀 ...čas nám tiež vyhovuje, predpokladám, že malý sa cestou vyspinká a potom bude v pohode 🙂 . A už aj ja som niečo vymyslela pod zub 😝 😵 .
A môj sa pýta, či aj chlapi majú niečo na príchodné 😀 , vraví, že ako na chatu - teda fľašu, ale neviem neviem, keďže budú mať na starosti deti 😀 ...

arimzv
24. mar 2009

Iwka skor si myslim, ze bude boj o jedlo ako o natku, ved pozname chlapov 🙂 srandujem 🙂
len dufam, ze sa natka osmeli a rozhovori sa, aj dneska bola len stale tisko ked tu bol Tobiasko a pritom keca od rana do vecera 🙂 neviem teda po kom to ma 🙂

iwuskaaa
24. mar 2009

Mirka, ak bude toľko jedla, koľko sa tu plánuje, tak sa môžeme aj biť 😀 ...
Neboj sa, určite sa jej jazyk rozviaže 😉

lucka23
24. mar 2009

jej to bude hostina. na tu moju dietu akurat sita 😅 😀 😀 😀

baby ja mam taku prosbicku na vas. ak teda mozem. 😅 zistili nam ekzem v pociatocnom stadiu takze malý sa musi vyhýbat citrusom cokolade a spuste dalsich veci. je to dost tazke lebo takemu malemu spuntovi je tazke vysvetlit ze toto moze a toto nie. a teraz casto bojujeme s tým ze ideme na navstevu a ponukaju ho cokoladou a ja som ta "krava" co mu ju neda. alebo ked pride niekto k nam a donesie nieco pre maleho hned to beriem prec aby to nevidel. lebo on ako naschval za to ze ju nemoze tak sa ide za nou zabit. a to sme cokoladu skoro ani nejedavali. takze by som vas chcela poprosit aby sme od janky nemuseli odchadzat predcasne z hysakom aby ho niektora nahodou nejakou cokoladou neponukala. 😅 ono nejde len o coko ako taku ale aj keksy, piskoty proste vsetko kde je cokolada. teraz to prisne dodrziavam lebo potrebujem aby sa mu to vyliecilo a potom budeme skusat z cohio to ma ci je to vobec zo stravy.

iwuskaaa
24. mar 2009

Lucka, to ma mrzí, ja Ťa poslúchnem a nedám mu nič také 😉 ...nieže by som nechcela 😀

lucka23
24. mar 2009

ivka dakujem. no je to tazke ked vidim tie ocka jeho ako prosika a ja mu to nemozem dat. a hlavne akoby to dospelí niektorí enchapali a pozeraju na mna ako na blba ked robim cirkus okolo cokolady citusov a pod. 😠 ale tak ja viem ako to moze dopadnut a kaslem tentoraz na vsetkých co to nechapu. toto nie je moj vymysel ale prikazy od dr. a ja ich musim dodrzat co by bolo. 🙂

ako bolo na cviceni? ja som uz bola nazhavena ale nejak sa mi to serka posledne. snad sa to uz ustali a zase zacnem normalne chodit

iwuskaaa
25. mar 2009

Lucka, jasné, že musíš teraz kašlať na všetko a dať na rady lekárky. Čo počúvam, tak veľmi veľa detí má AE 😖 . Tie gény sú asi v tele, alebo ja neviem, veď si dôsledne pristupovala k zavádzaniu príkrmov. A Vy s Majom nemáte ekzém?
Na cvičení bolo super, normálne som sa zapotila 😀
Dnes je krásne, dúfam, že aj sobota bude pekná ako sľubujú...plus 15 😵 ...to by sme aj na terase mohli sedieť 😵

zunka
autor
25. mar 2009

Lucka, ok,....aj ja budem poslušná. 😉 a súhlasím s Tebou. A čo môže papať a má rád? Aby som ho potešila.

lucka23
25. mar 2009

ivka ja ekzem nemam a myslim ze ani majo. ale on ma taku citlivu pokozku. tak mozno nieco zdedil. vsak preto vravim ze zo stravy to podla mna nie je vsak som bola taka dosledna v jeho stravovani ze ostatní len krutili hlavami co tolko vymyslam. podal mna to ma z vody. v stozku mame totiz zavadnu vodu. svokor daval robit rozbor a nevysiel dobre. a vzdy po kupani je hlavne vyhadzaný cez den vobec. a este ma zaraza ze AE býva väcsinou na zahyboch a my to mame na chrbte a stehienkych zo zadu. tak len dufam ze dr to spravne identifikovala. 😅

jej to by bolo super ak by vyslo aj pocko. 😵

zuzka snazim sa mu cokoladu nahradit sladkostami kde nie je. napr. brumikom jahodovým, bebe keksami a pod. ale samozrejme tie uz tak nechutia. 😅 no bohuzial nema na vyber. on ked sladke nevidi tak ho ani nepýta horsie je ked vidi nas ist do skrine kde je sladke vtedy sa len zbada a pyta ham. nastastie ma rad aj ovocie tak niekedy sa da okalmat aj tým 😀

petullia
25. mar 2009

ok... ta hadam trafime jajus 😀 ... jasne ze trafime, sak mame kompas 😀
Dadka ta sa mozme stretnut pri Mirke, ked xcete ist s nami.. ako xcete... ale je mozne, ze budeme meskat ako minule, som vas nestihla 😔 , ta aby ste zbytocne necakali.. samozrejme takejto situacii sa budem xciet vyhnut, ale nikdy nevies... musim sa drobcovi prsposobit, on nema tak vyhradeny cas presne kedy spi... spi ked ho napadne 🙂
Lucka, jasne!! esteze si povedala!!! no... a uz teda vobec neviem, co upeciem 😀 😀 😀 nieco z BB keksov? 😕 😅 to mozem??? taky ten smiesny lepeny nepeceny? ci to je kakovy keks ta ne? ja nevieeeem 😝 😀 no bude dobre aj rafaelo, aleo burizonove gulky??? alebo co vlastne take drobce mozu papat? ja netusim vlastne... moj este nic z toho ta neviiim 😀 mam ineho chrobaka teraz v hlave 😖

lucka23
25. mar 2009

peti vsak si nerob starosti vobec a bude. ja si myslim ze aj tak toho bude az az. 😀 hlavne sa dostavte. 😉

petullia
25. mar 2009

noooo... a ked vy vsetky idete cosi piect a ja budem ako pozieracka potom ☹ a dostavime, isto... 🙂

jajus
25. mar 2009

ahojte lucka to ma mrzí, určite nič take nepripravím neboj ja to poznám malemu sa snažim nedavat čoko. no sem tam sa to neda a ked niekto prinesie tak ju spraska až ma uši špinave. 😀 Ja mam v mojej rodine alergikov dokonca môj ocino je astmatik, tak ja tiež davam pozor na stravu a nech si ludia hivoria čo chcu, ty predsa svojm dietatu nechceš zle.

jajus
25. mar 2009

peti nerob si starosti nepeč nič ozaj toho bude hromada. Lucka takže ani citrusove ovocie nemôže, ale banan ano? Ja chcem urobiť krtkovu tortu to môže? ak nie tak urobim niečo ine. 😉
Ozaj lucka nechutia mu tie kukurične chrumky ( su ako hadiky) tobinko to praska jedna baseň. No a brumika toho ma tiež hrozne rad tak neboj tohomame kooooooopec v zasobe takže ked bude najhoršie toho môže spapať kooopec 😀

lucka23
25. mar 2009

joj dakujem vam baby ze ste to takto zobrali. 😵

peti aka pozieracka netreeeeeeeeeeeeeep.

arimzv
25. mar 2009

Janka to aby sme u Teba boli cely vikend, aby sme vsetko pojedli 🙂
inac, netrap sa hladanim babiky pre natali, ona velmi lubi aj auticka, sa mi zda, ze aj viacej ako babiky, babu som nekupovala uz ani nepamatam 🙂

lucka23
25. mar 2009

janka krtkovu tortu sme este nepapali to ani neviem z coho je. Luky by nemal nic kde ja kakao. ale zase az take starosti si nerob s tým. vsak tam bude toho isto odst co moze nieco si aj my donesieme takze v pohode. citrusy nemoze ale banan jablcka a ina ano. Islo mi len o to aby ste ho nahodou niektora neponukala cokoladou popripade citrusmi. ked vas tu takto citam tak ja napeciem asi nieco slane lebo slakeho bude az az 😀 😀 😀

inak som zvedava ci sa krpci spolu aj pohraju alebo sa budu ignorovat. 😅

jajus
25. mar 2009

jasne lucka neboj stou čokoladou aj ja ho obmedzujem, a nepeč slane ja pečiem pizove trojuholničky už mam pokupene tak nepeč. tak toho budeme mať kooopu baby poberte si všetci pyžama budete tu všetci spať kym sa to všetko nepoje 😀 😵
lucka to ma lukaško aj nejaky výsyp alebo len červenu a suchu pokožku. Pýtam sa lebo my sme tiež vraveli detskej že sa ustavične škrabe na chrbatiku v oblasti kde ma plienku a na zadočku dala mu take mlieko do kupela Oilatum a je celkom dobre ale asi pred par dnami sa začal znovu škrabať ostošesť. Vyražky nema len sa škrabe niekedy až do krvičky 😔

jajus
25. mar 2009

lucka tak ja som kukala tu tortu tak nič take tam nieje čo by nemohol ked môže banan ale potom som našla navrch idu čokoladove vločky - je to vlastne posýpka navrch ale ja niečo vymyslim ine po pripade neham kusok volny to bude lukaškov a dam mu navrch niečo ine 😵