Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
1. jan 2009

teda baby to je veru drzost nespomenut maleho zunkosa Šimonka. 😠 😠 😠 tak zeby bol este aj jadnotkou na celom SK? 😕 😀

kodada
1. jan 2009

ZV porodnicu nespominali, inak by tam urcite bol 😉

arimzv
1. jan 2009

ahojte.
tak este raz si dovolujem poblahozelat Zuzke a malickemu Simonkovi, nech sa im dari a uzivaju si spolocne chvile, ved cas ten tak rychlo leti.
boze Lucka, uz len styri mesiace a Luky ma dva roky a este pat mesiacov a aj Natka, naozaj ten cas leti.
Markiza urobila hovadinu, ze dala len deticky narodene v krajskych mestach, mala dat v krajoch. este sa spolieham na stv a joj 🙂
a vsetkym vsetko krasne do roku 2009 nech mate kazdy den usmev na tvari 🙂

lucka23
1. jan 2009

dadi ale spominali BB kraj a tam podla mna patrime 😉

markiza to tiez posrala a na stv a joj nic. ☹ a ja som sa taaak tesila ze tam maleho uvidim

arimzv
1. jan 2009

tak televizie sklamali a Simonka nam neukazali ☹ ale pre nas baby z konika aj tak bude prvy 🙂
my s natkou sme dneska hore od piatej a boal hned od rana uzasne usmiata a vesela, tak som si len tisko zazelala nech je taka cely rok, to by bola parada, to by som jej aj to skore vstavanie odpustila 🙂

arimzv
3. jan 2009

zienky nejako nepisete,
my sme dneska mali VISIT DAY, boli sme pozrie natkinu prastarku, potom moju byvalu kolegynu a teraz moju maminu, natka sa zacala tak predvadzat vsade, ze koniec, proste natka bavi svet. 🙂

lucka23
3. jan 2009

no ja nepisem lebo sme stale niekde mimo. v stozku nam spravili klzisko tak sme skoro cele dni s lukaskom tam. väcsiu radost som unho este nezazila ako ked mu poviem ze ideme na lad hrat hokej. 😵 a uz mu to aj pekne ide. mam natocene aj video tak ak chcete mozte kuk.
http://www.facebook.com/home.php#/video/video.p...

https://www.youtube.com/watch?v=Md695Qv_5AQ


https://www.youtube.com/watch?v=9KD1CZ8mp3I
petullia
4. jan 2009

Lucka Lukasko je riadna tvar 😀 ... ten mikrofon ste medikom natreli??? 😀 strasne je zlaty a ako stupkal s tou hokejkou... som mala dost.. zlatyyyyy 😵

katka444
4. jan 2009

ahojte, zunke moc moc gratulujem k Simonkovi 🙂

arimzv
4. jan 2009

jej Lucka super videa, Luky bude sikovny hokejista 🙂 , nebol v plane futbalista ? 🙂 a este aj umelec, no parada 🙂

lucka23
4. jan 2009

mirka jasne tatino je sklamaný ale co uz 😀 😀 😀 ja som nikdy nebola za futbal takze sklamana nie som. 😅 😀

a dakujeme baby za pochvaly. 🙂

peti a vam sa ako dari?

zunka
autor
5. jan 2009

No čaute Krásky!
Tak sme doma! Malý ešte spinká v postielke, ja som už natlačila niečo do žalúdka a hneď zapla net.
Prežili sme to, aj keď miestami som myslela, že to už nezvládnem. Potom niekedy napíšem viac o pôrode.
A tá telka nebola 😝 . Najprv zavolajú, že či som ochotná robiť rozhovor a tak, no a potom neprídu 😠 . Obidvaja vyparádení sme ich čakali a nič. No to vôôôbec nevadí, hlavne, že sme v poriadku.
Ale svojich 5 min slávy si užijeme. Sme vo Zvolenských novinách MY, tak nabehnite do novinových stánkov a pozrite sa na hviezdy. 😀

zvalka
5. jan 2009

ahoj Zunkaaa 🙂
nepridas nejake foto maleho Šimonka? 😉 😵

lucka23
5. jan 2009

jej cau zuzkaaaa. tak vas vitame doma. 😵 veru vobec nevadi ze ste neboli v telke hlavne ze ste v poriadku. a malický ako? paci sa mu vonkajsi svet? a ty sa ako citis? pis pis pis som zvedava. a noviny ma uz doma cakajuuuuu 😀 😵

zvalka
5. jan 2009

juj ja sa k nim ani nedostanem, ked asi tazko take predavaju v BA 🙄 ☹

kodada
5. jan 2009

ahojte babule, akurat som sa vratila z nemocky, rozmyslala som ci ti zavolam ci este este tam, mala som chvilku casu

arimzv
5. jan 2009

Zuzi vitaj 🙂

lucka23
5. jan 2009

mirka sa mi paci ako ty vzdy v priblizne rovnakom case pises. 😀 to zrejme ked ulozis malu ze?

zunka
autor
6. jan 2009

Ahojte.
V téme pôrodnica Zvolen som opísala pôrod, tak Vám sem hodím odkaz. Ale sa ospravedlňujem, lebo je toho veeeľa 😕
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

arimzv
6. jan 2009

Zuzi idem citat 🙂
Lucka spravne, vychadzam z izby, zapinam PC, urobim si medzitym jest a potom surfujem a papam 🙂
Si ma inspirovala tym klziskom, tak sme sa dneska poobede boli prejst na to mestske klzisko co je za patkou skolou.

arimzv
6. jan 2009

No Zuzi mala si teda zaujimavy porod, este na silvestra si opisovala zacinajuce bolesti na konovi a za par hodiek uz si rodila. zasmiala som sa na opisovani Tvojej polnoci 🙂
s tym korpelom ma to mrzi, on je taky frflos, ale ze odbornik. pri mne asistoval Haringovi pri cisarskom, si nadomnou rozpravali vtipy.
Nech sa Vam super dari 🙂

iwuskaaa
7. jan 2009

No Zuzanka, blahoželám, tak krásne si to všetko zvládla. Keď som si to čítala, sama som aukala pri Tvojom príspevku. Musela to byť fakt bolesť, auuu 😖 .
Ja som mala Dr. Korpeľa tiež pri pôrode, no nebol hlavný lekár, len mal príslužbu. No mne to bolo jedno, keďže ja som mala cisársky...
A k Tvojim otázkam...
Dávidko má stále takú žltú stolicu, kojené detičky mávajú väčšinou takú 😉 .
Cez deň som sa snažila kojiť každé tri hodiny, sestrička Panicová mi tak poradila, aby som sa to snažila dodržiavať. No dnes som čítala, že treba kojiť podľa potrieb dieťatka. Tak ani tak ani tak, všade píšu ináč.
A v noci ako spinkáte? Dá Vám Šimonko oddýchnuť?

zvalka
7. jan 2009

Zunka, kedy pridas aspon par fotiek maleho Šimonka? 🙂

petullia
8. jan 2009

Cawte baby... mam otazocku... ako dlho stebalili nasiroko??? 😕 mne to uz ide na city tie ortopedicke gatuchy a malinkemu tiez. zajtra ideme s nozickami, ta ze ci mozem cakat uzasnu spravu, ze ich mozem vyhadzat... 😀

lucka23
8. jan 2009

cafteee. zuzi veru uzila si si svoje ale je po tom a uz ta caka len to pekne. 😵 a na toto rýchlo zabudnes. 🙂 ja som sa este ani k tým novinam nedostala. svokor ako na potvoru nekupil 😠

peti ja som balila poctivo asi 3 týzdne potom uz len na noc. a od enjakeho 6t uz ani to nie. a malý mal klbiky vraj ukazkove. ale niekto by mohol povedat co som za matku ale nech. nikde vo svete tým krpcov netrapia len u nas. takze ak v rodine nemate nejake predpoklady ze sa budu malemu zle vyvijat klbiky tak sprav tak ako uznas za vhodne. 😉

jajus
8. jan 2009

ahojte babenky.babenky dakujem za podporu. 😔
Zuzka tak aj ja ešte raz gratulujem 😉 naširoko som ja balila 2 mesiace (bola zima tak sa to dalo v lete ani ja by som maleho netrápila aby sa potil) a potom sme boli operovaný na toho pipika tak som nebalila a klbiky mal na sone v poriadku.

arimzv
8. jan 2009

ahoj Janka.
Peti ja som do 4 mesiacov balila stale a do osmych mesiacov len na noc. my sme mali troska problemy, tak som radsej doktorku posluchala, ale kedze Natka narodila v maji, tak ked boli v lete prilisne horucavy, tak som jej ani ja postolky nedavala kazdy den, ale na noc ano.

lucka23
8. jan 2009

ahoj janka. akurat som na teba myslela ze ti idem napisat sms ako sa drzite a ze nam tu uz chybaaaas.

zvalka
8. jan 2009

vitaj Janka medzi nami 🙂

anjelik85
8. jan 2009

ahojte, môžem sa pridať aspoň k týmto zvolenčankám?