Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

arimzv
11. jan 2010

aj ja cakam na navrhy 🙂
nasou jedinou podmienkou je vikend - alebo aj tyzden, ak mi Natku vyberiete zo skolky a postarate sa mi o nu, kym nepridem z roboty do mesta 🙂

iwuskaaa
11. jan 2010

Aj ja chceeeeem stretkooooo 😀 😀 😀 ...
Mohlo by to byť aj u nás, no ak sa nás zíde v hojnejšom počte, aby si deti v našej "herni" po hlavách neskákali 😝 😀 ...chce to prenajať veľkú spoločenskú miestnosť 😀

jajus
11. jan 2010

aj ja som za stretko 😉 dohodnite sa nam je to jednom prispôsobime sa pracujucim mamičkám a menším detičkám 😵
My ideme tento víkend na lyžovačku som zvedava ako sa tobimu budu páčiť nove lyže a vôbec lyžovanie 😀

jajus
11. jan 2010

baby to moje dieťa ešte spinka už som si aj ja hodinku pospala a on ešte ťahá už skoro 4 hodiny 😅

zunka
autor
11. jan 2010

Janka ani nevieš čo máš doma za poklad 😔

miska.v
11. jan 2010

ahojte, nevedela by mi niektorá z vás poradiť kdev okolí by som mohla zohnať detský kočík pre bábiku Bellina 2 v 1, prípadne ak ho máte doma, ako ste s ním spokojná?

jajus
11. jan 2010

Zuzka je to super ked nebuntoši ráno o 6tej a aj cez obed si pospinka aspoň dve hodinky ale toto je už moc, potom nechce spať večer a až teraz ho šiel uložiť Michal, tak som zvedavá. Ale ráno vstal o pol 7 lebo som šla na krv tak potom na obed dospával spachtoš 😀
miska tak to ti neporadim mame chlapca ale skus na mimibazar.sk tam najdeš všetko 😉

zvalka
11. jan 2010

Ahojte.jajus,kam idete lyzovat? 🙂

kodada
12. jan 2010

aaaaaaaaaaahojte 🙂
hlasim sa po dlhsej dobe aj tu, nielen na FB, cez sviatky az do tejto nedele som si uzivala ze je niekto so mnou doma tak som vas zanedbavala🙂 ale uz sa vam plne venujem

- Lucka je mi velmi luto, ze si prisla o robotu, snad zvysok roka bude lepsi ako jeho zaciatok 😉 skore uzdravenie Lukymu
- Zuzka ako ste oslavili Simonkov rocik?
- Jani, takze nabeh na astmu, to snad nie a ten liek nepoznam
- Miri, ako bolo Natke s V.? Ty ako v praci, dari sa?
- Miri, tak novy bytik, pofot nech sa pokochame 😎 Mas niekde aj tvoje fotky z bruskom, co ti robila Zuzka? Tak Tamarka je uz krestankou, super ... mi krstit nebudeme.
- Ivi vy mate dobre ze ste k sebe tak blizko ze mozte davat aj stretko ... snad niekedy sa stretneme aj mi, teraz bude horsie cestovanie pre mna 😉

Mi sa mame dobre, Tomasko ma dnes presne 3 mesiace, v noci spi vacsinou dobre, na zaciatok da nejakych 4-5 hodin a potom sa budi cca kazde 2 hodky. Zatial plne kojim, aj ked sa mi zda ze v poslednychd dnoch mam menej naliate prsniky. Zajtra ideme do poradne, tak som zvedava kolko nas drobec pribral. Aj nas budu ockovat, prvu davku hexy. Som zvedava na jeho reakciu. Tak na nas myslite 😉

iwuskaaa
12. jan 2010

Ten čas ale letí, Tomáško má už tri mesiace 🙂 . Tak super, že tak dobre spinká 😉 . To je hlavné pre spokojnosť dieťatka aj maminky 😉 .
Ja som mala odvčera obeda do dnes takú migrénu, že som celý čas preležala v posteli. Ráno keď som sa zobudila s takou bolesťou s akou som si líhala spať, tak som sa rozplakala 😢 . Zobudila som Stančiho, nech zavolá do práce a zoberie si dovolenku, lebo že nevládzem 😖 . Na šťastie mu vyhoveli a ja som mohla ostať ležať do obeda v posteli 🙂 . Chlapi sa o seba dobre postarali 😵 😀 .
Janka, aj ja cez obed driemem, nejdem sa dospať 😀 .
Miska skús MMB ako radí Janka 😉

jajus
12. jan 2010

Lucka Lukáško je už dobre?
Ivka tak nech migrena už viac nestraší. Tak ked si pôjdeš cez obed zdriemnuť tak si na mna spomen 😀 sme ako medvede 😀
Dadi tak sa nam už môžeš venovať super 😵

zvalka
12. jan 2010

Jajus,kam to idete lyzovat teda? 😉 aj ja chceeem 🙂
dadi,zunka ma na fb moje fotky vo svojom albume tehul 😉
ivka,tak super,ze ti to dako preslo 🙂 a ze chlapci sa zabavili aj bez tvojej pomoci.sikovni su 😉

lucka23
12. jan 2010

ahojte. tak ziadne navrhy na stretko? 😀

Lukasko je uz fit. vlastne ta teplota mu trvala len den a noc a bolo dobre okrem toho nic ine. tak ktovie co to bolo. veru riadne to leti dadi ze uz mate 3 mesiaciky. to je fakt neskutocne.

pocuvajte vy 2 medvede. sa tu nevystatujte s poobednym spankom. 😀 ako sa inak mate? nieco nove? 😕 😅 😉 😀

zvalka
12. jan 2010

Lucka,my mame uz 5 kil! 😀

iwuskaaa
12. jan 2010

Lucka, ak chceš, môžeš byť medveď č. 3 😀 😀 😀 ...bráni Ti v tom niečo? 😅 .
Nové? Nie 😀 😕 😅 😉
Ja som tiež rada, že je to za mnou, dúfam, že ma migréna nenavštívi tak skoro, lebo to je fakt odpis na celý deň ☹ ...
Mirka 5 kg? 😀 ...ty sa nezdáš 😀

zvalka
12. jan 2010

Vidis iwus 😉 to kojenie robi zazraky! 😀

kodada
12. jan 2010

ja sa tiez hlasim k medvedom ... pred 10,00 nevyleziem z pelechu 😢

Miri tie fotky som u Zuzky videla, myslela som ci ich nemas viac 😉 to pekne rastiete, mi sme mali 6 kg pred mesiacom, zajtra uvidim pokrok ...

a mam navrh, co spravit stretko u nas doma? termin a cas je na vas, mi sme doma stale 😀 😀 😀 len s hrackami bude problem

kodada
12. jan 2010

ten prvy smejko mal byt iny 😀

zvalka
12. jan 2010

Uz som sa cudovala dadi,ze co je na tom do placu 😀
mam viac,ale slaby net mam,tak nepridavam.
Stretko,hmm...hadam na chvilku by som mohla.uvidime 😉

kodada
12. jan 2010

vsak ked dosjdes na stretko, dones ukazat ... boze ale som zvedava 😀

lucka23
13. jan 2010

ivka nooo medved mozem aj nemozem byt 😀 😀 😀 teda taky ako vy 2 nie 😅 😀 😉

mirka fuha pekne priberate. ale to je fajn ze mas dost mliecka a mala takto prosperuje. odpada ti kopec stresov. 😉

ja som tie foto kukala na FB a su fakt uzasne. zuzka robi neskutocne foto. 😵 😵 😵

jajus
13. jan 2010

ahojte, lucka neboj aj ty budeš taky ako my potom sa budeme vytešovať s tebou 😵 inak ja sa mam fajn 😵 čo som rada
mirka krásne priberáte len tak dalej, mala musi byť krásne gulatučká 😵 fotky su kráááásne ako inač 😵
a stretko my sa prispôsobíme. No tak ja idem driemať, maly akurát zaspal 😀

jajus
13. jan 2010

mirka zabudla som ti odpovedať, mali sme isť na Látky hotel Royal, no kedže nieje sneh tak ideme len do Sekierskej doliny tam je nejaký nový super areal s hotelom tak tam. Mame oslavovať 60 svokrovcov.

arimzv
13. jan 2010

ahojte.
Janka my sme boli v Sekierskej na firemnej akcii pred vianocami, je tam krasne

lucka23
13. jan 2010

no jani snad. 😔

a ta sekierska je supeeeeeeer. hlavne v lete sme tam casto chodili. je to tam ako raj pre deti, same preliezky, trampolina, vela priestoru a krasne okolie. dospeli hrali tenis a dietky sa tam tiez vysantili. fakt sa mi to tam strasne paci. 😵 dokonca je tam aj bazen cez leto a teraz mozes zase vyuzit wellnes. 😵

kodada
13. jan 2010

to miesto v sekierskej poznam aj ja, maly sme tam par firemnych akcii je tam fakt super 🙂

mi sme dnes boli v tej poradni, nas macko ma 6600 g a 64 cm - vraj vyzerame na nejakych 5-6 mesiacov 😀 😀 😀 aj ockovanie sme prezili, trochu poplakal, ale dalo sa, kym sme vysli z ambulancie uz stichol ... mam otazocku, mozem maleho dnes kupat?

zvalka
13. jan 2010

Ja som o tom nepocula este.tam sa da lyzovat teda?? 😅
Jani,my pojdeme cez vikend asi na biele vody.myslite,ze mozem tak light lyzovat?ked nebude velka zima a budem dobre oblecena? Nemoze to uskodit mliecku??

jajus
13. jan 2010

mirka nie tam sa neda lyžovať ale nakoniec ideme do Valčianskej doliny je to pri Martine, tak sa bude aj lyžovať.
Mirka myslim si, že ked sa dobre oblečieš mliečku to nemôže uškodiť.
Dadi tak maly očkovanie zvládol super, ja by som maleho len poutierala vlhkou plienočkou pre istotu mam pocit, že som maleho tiež nekupala po očkovaniach.

lucka23
13. jan 2010

no mirka ak mas na to kondicku a nebude svalovka tak mozes. lebo ja som citala ze ked sakoji nemalo by sa cvicit koli svalovke aby nezhorklo mlieko. ale skusenosti s tým nemam. 😅 😀

dadi tak vy tiez pekne prosperujete len tak dalej. 😵

arimzv
13. jan 2010

ahojte.
Mirka, Dadka - deticky Vam naozaj krasne priberaju, uprimne zavidim 🙂
ja vkuse len pocuvam - jej, aka je drobna - no a po kom ma byt, ked obidvaja s V. sme krpci 🙂
viem, ze to ludia myslia dobre, len to pocuvam stokrat 🙂
Dadka pytala si sa ako Natka u V. - vyzera to, ze vyborne, Natka sa do DT stale tesi tak som rada.
Ja v robote fajn, aj ked sa celych 8 hodin nezastavim, ale chodim do prace s radostou 🙂