Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

zunka
autor
26. máj 2009

Janka, to zrkadlo je iná paráda. Ľahko sa robila s tými servítkami? Chystám sa na skrinku - krabicu na také Šimonkove vecičky na pamiatku - ako napr. náramky z pôrodnice, prvý cumel tam odložím a také.
Dnes som potrebovala ísť do ZV, ale keďže je vonku 300 stupňov, nechcela som brať aj krpca - zatiaľ stále chodil s nami. Tak ostal so svokrou. Už bol čas, že pôjde spať, tak že nejak vydržia. Obehali sme to za hodinu a pol a malý bol stále hore. Vystúpila som z auta zobrala som ho na ruky, taký sa dotešil a za 10 sek zaspal. Chúďa nevedel ako má zaspať bezo mňa a potom už bol taký unavený, že mu stačilo, aby som ho zobrala na ruky.

Včera večer nevedel zaspať a ja som bola už taká unavená 😒 , stále si vyberal cumel, rečnil a také srandy. Tak som mu tak prísne povedala "Šimon, ale už dosť!" aj som mu ručičku tak rýchlo vybrala s pusy a on sa na mňa tak pozrel. Že prečo som naňho taká zlá a tak začal plakať. Bože, tak mi ho bolo potom ľúto, vôbec to nečakal, že jeho mamuška cicuška, by mohla naňho takto prísne. Tak som si potom nadávala, že to už nikdy neurobím. No ale ešte to isto urobím viac krát,....ešte ma veľa krát vytočí. Neviem či chápete, čo som chcela napísať 😨

petullia
26. máj 2009

Zuni... ja som tiez uz na Juliho tak skrikla a on sa mi rehotal do xcichtu 🙂

zunka
autor
26. máj 2009

Peťa 🙂
A ešte som chcela. Po to úradnom vybavovaní pri narodení mi ostalo doma ešte jedno tlačivo - Žiadosť o rodičovský príspevok. To mám odniesť kam a kedy?

zunka
autor
26. máj 2009

A keď budem dávať malému mrkvičku, tak uvarenú alebo surovú? Ako ste dávali vy?

arimzv
26. máj 2009

ahojte.
Zuzi jednoznacne uvarenu, surova je este pre neho velmi tvrda.
a s rodicovskym na úrad prace soc veci a rodiny, Vy asi patrite do zvolena. si najdi uradnicku podla svojho priezviska. teda dufam, ze Ti dobre pisem, Lucka to asi bude vediet presnejsie

arimzv
26. máj 2009

jejda Jani to je nadhera, ako by Natka povedala - čačika 🙂 no ste proste so Zuzkou riadne sikovnice

jajus
26. máj 2009

ahojte zuzka to sa netráp, bože vieš koľkokrát ešte takto skríkneš 😀 ale to niekedy bez toho nejde. Ja tak na tobinka ale to aby vedel, že to čo robí je zle. (zase nerevem ako blázniva, len zvýšim hlas, no nejak to nefunguje, lebo na mna pozrie, že čo a potom sa začne smiať)

arimzv
26. máj 2009

Zuzka a k tomu skriknutiu, to sa Ti este stane. proste mame 24 hodinove fusky a to sa neda byt nonstop usmiata a v super nalade.

jajus
26. máj 2009

ozaj mirka v piatok ideme k chlupisovej, ordinuje vo witmane však? na koľkom poschodí prosim ťa? dá sa snou? už sa bojim čo zase zistí ach. ☹

arimzv
26. máj 2009

Janka je na tretom poschodi. bud zaklop alebo pockaj kym vyjde sestricka povedz jej ze ste objednani. ste? vsak? ja ju mam rada, je zlata. kludne snou porozpravaj, ked nebudes rozumiet, tak sa opytaj, je naozaj velmi starostliva a trpezliva. nemaj boja 🙂 ma aj zopar hraciek, sice takych starsich, ale deti zaujmu, natka jej vzdy povybera celu policku kym vypisuje papiere
radsej pobehat po doktoroch a zistit ze to bol plany poplach, ako byt doma v nevedomsoti s chorym dietatom

lucka23
27. máj 2009

ahojte baby. nejak to tu zanedbavam ale ko vzdy nestiham. 😅 vcera som bola posledný krat v BA 😵 😵 😵 jupiiiii.
zuzka neboj vies kolko krat ja na lukasa nakricim niekedy az ziapem ale on ma vie niekedy vytocit do nepricetnosti. a hlavne ekd som unavena som nachylnejsia sa rozculit. a k tomu este ked ma taku naladu ze len knuci to ma uz ide porazit. potom ma to sice mrzi ale viem ze aj to je zivot a aj ked mojho lukaska lubim najviac na svete a dala by som zanho aj zivot niekedy sa proste stavaju aj take veci. 🙂 urcite si skvela mama a simonko je stastny ze ta ma.

ziadost o rodicak zanesias na urad prace soc veci a rod tak ako pisala mirka asi mesiac pred tým ako ti bude koncit materska. 😉

janka paradne foto si pridala an FB. vidim ze tobiaskove priority sa nezmenili a stale ho bavia tie iste veci. ja som lukaskovi v BA kupila vrtacku-utahovacku Bosh tak je to teraz jeho naj kamoska aj s nou chodi spinkavat a ked zaspi vyberam mu ju z postielky. 😀 neskutocny pocit to bol ked som ju vytiahla z tasky a videla tu jeho radost. stale robil ze waaaaaaaaaaaaw jeeeeeeeeeeeeej stiskal ma no proste parada. 😵

zunka
autor
27. máj 2009

No a kedy mi končí materská 😅 ? Nastúpila som 17.11.2008, tak kedy to mám odniesť? Či je už aj neskoro?

arimzv
27. máj 2009

Zuzka ja by som tam sla co najskorej, este tento tyzden, aby to mohli este zaradit do ukonceneho maja, aby si potom nemala financnu medzeru medzi materskou a rodicovskym. teda dufam, ze sa nemylim. ked som bola ja, tak ta moja uradnicka mi spominala aj nieco take, ze oni tam musia mat ziadost do asi 10 dna v mesiaci, aby to dali aktualne vyplatit. cize mozno by stacilo ist aj zaciatkom juna. skus si najst ten zvolensky obvodny urad na googli a mozno tam najdes aj cisla na tie panie na socialke a skus si tam zavolat.
ozaj baby budte rady ze mate chalanov, natka sa mi stale chce hrabat v malovackach, dam si do vlasov gumicku uz ju chcce a zo skrine mi vynasa kabelky , 😀 no proste uz u nas zacina zensky suboj 😀

lucka23
27. máj 2009

zuzka skoncila ti 17 maja. takze sa cim skor vyber na urad.

mirka ja mam chlopa a aj tak sa mi stale hrabe v sminkach. ked sa rano malujem a on je uz hode vzdy mi asistuje. ked si davam make-up tak musim aj kemu-samozrejme len akoze, to ise aj spirala a pod. sam si stetcom na puder natiera liva a ja ho musim chcalit aký je krasny. 😀 dufam ze to nie je nejake znamenie ze bude iny. 😕 😅 😀 😀 😀

jajus
27. máj 2009

lucka no nazdar 😀 presne nezmenilo s u nas nič dostal bosh pilku tak pílo o dušu a oco mu doniesol z nemecka vrtačku s vypilovačkou a bruskou , tiež spinkame s náradím a potom to musim davať z postielky preč. 😀
No tobinko tiež rád vrta v šatníku a aj v mojich malovačkach ale naštastie malovať sa nechce len aby to mal v ruke ked to mam aj ja, prípadne treba niečo ponatierať 😀 . Rad chodi s vonavkami no minule mu spadla na dlažku skoro ma šiblo ked som videla že aku si vybral gucci ani nie hocičo.

arimzv
27. máj 2009

zeby vam doma vyrastali metrosexuali? 🙂
srandujem, ale je fajn, ked si chlap dava na sebe zalezat, upraveny, vyvonavkovany 🙂

jajus
27. máj 2009

no mirka je otom viem svoje obaja bratia su ako parfumerie a vlasy musia byť tip top a skrine to ja som proti nim šuvix praskaju vo švoch. Takže tobinko ma byť pokom. Michal ten si potrpi na čistotu a hlavne na vonavky ale zase nieje ako moji bratia že vlasy nedajbože aby im jeden odstával 😀

iwuskaaa
27. máj 2009

Ahojte 😉 ,
Zunka nemusíš mať výčitky, ešte "pár krát" na malého nakričíš 🙂 . Mne sa to tiež už stalo, že som si to vyčítala a povedala som si, že už nikdy viac nenakričím a zase sa to zopakovalo 😀 . Ale fakt len minimálne kričím, keď už nevie čo so sebou 😀 ...
Dnes sme dali Dávidka ostrihať. Tak krásne sa držal ani raz nemrnkol 😵 . Fotky idem pridať na FB, tak ak chcete, tak pozrite 😉 .
Čo plánujete na MDD? My by sme chceli ísť do Lučenca, vraj má byť niečo v tom parku, tak som zvedavá. Aj vo ZV je na zámku, už od pol desiatej, aj v Europe to vyzerá, že bude super 🙂 ...

arimzv
27. máj 2009

ahojte.
my ideme v nedelu doobeda na ten zamok.

iwuskaaa
27. máj 2009

Zuzi, ešte som zabudla Tebe napísať. Ja som bola asi dva týždne pred ukončením MD na sociálnej poisťovni, tam Ti musia potvrdiť, koľko si poberala materskú a potom ideš s tým papierom na UPSVaR 🙂 .
Takže šup šup, lebo si to prešvihla 😀

zunka
autor
28. máj 2009

O, takže ešte na socialnu poisťovňu? No do kelu, skoro som sa spamätala.

iwuskaaa
28. máj 2009

Zuzi, áno tam Ti to musia potvrdiť 🙂 . Aspoň u mňa bol taký postup, ale to je asi u všetkých 😀 ...

jajus
28. máj 2009

Ahojte no my ideme do europy 😉 aj na vlačik no neviem či sa dostaneme na rasu 😀 ale ak by bolo pekne slnečno tak do ZV tak sa možno stretneme mirka 😉

iwuskaaa
28. máj 2009

Janka na rasu 😀 😀 😀 ...

My sme sa už rozhodli, na MDD ideme do Lučenca 😵 ...o 9,00 začína cesta rozprávkovým lesom, o 12,30 má byť program detí a veľa iných hier, súťaží 🙂 ...no keďže je Dávidko ešte malý na také aktivity, tak bude súťažiť maminka 😀 ...

jajus
28. máj 2009

aha ja kukam čo je rasu 😀 potom som kukla čo som napísala no tak pardon radu 😀

arimzv
28. máj 2009

ahojte.
potrebujem ist poobede na postu, tak sa mozno stretneme janka 🙂 ozaj neckalo sa vcera vecer Tobinkovi? lebo natka mala minutovy monolog - tobias tobias tobias tobias ..... 🙂

iwuskaaa
28. máj 2009

No to je láska, ináč to nevidím 😀

jajus
28. máj 2009

jeeeeeej mirka to je zlate ako si zapametala tobinkove meno. Neviem nevšimla som si či sa mu začkalo.
Mirka neviem ešte či pôjde s nami michal, ak pôjde tak by sme aj pobehali po obchodoch a mohli by sme sa aj stretnúť, no ak nepôjde tak pôjdem len na otočku.
Inak to mdd do lučenca asi nepôjdem naštvali ma nikde som nenašla program 😠
v BB pre tobinka nezaujimavý program, ZV no neviem skôr pre vačie deti (strelba, vozenie na konoch...) a LC som nikde nenašla 😠 neviete to najsť vy

jajus
28. máj 2009

Joj ivka zabudla som maly davidko je riadny krásavec v novom zostrihu 😉

iwuskaaa
28. máj 2009

Janka, ja viem len, že tá cesta je a potom vystúpenia 😖 , ale čo konkrétne, to neviem 😒 ...
a Dávidko ďakuje 😵