Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

lucka23
7. dec 2008

ahojte. tak mikulas v stozku bol super. malý sa vyblaznil s ostatnými detickami. tobinko je uz riadny chlapisko. clovek si hlavne na druhých detoch uvedomi ako nam rýchlo rastu. a hlavne bude to riadny playboy lebo tam pokukoval po vsetkých babach. dokonca aj mne sa usla jedna pusinka. 😵 😵 😵 no uzasný je.

lucka23
7. dec 2008

a este som chcela. nevideli ste nahodou niekde taketo svietniky? nemusia byt presne take iste ale tento stýl

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aly
7. dec 2008

Ahojte baby, môžem sa pridať? Neviem, či sa kvalifikujem na páku, ale asi áno 😀

lucka23
7. dec 2008

aly ahoj nie je dovod preco by si sa nemohla pridat. 😉

janka ako bracho?

zunka
autor
7. dec 2008

Ahoj Aly - pasujem Ťa za novú starú páku 😀 , tak vitaj

Lucka, tie svietniky neviem kde zohnať, ale tipujem, že také Quelle a pod.katalógy.
Daj si na mimibazar inzerát, že kúpiš, možno sa niekto ozve.

lucka23
8. dec 2008

zuzi presne su z quelle katalogu ale nie naseho. no asi skusim ten inzerat. inak dobre ranko sa praje.

kodada
8. dec 2008

bre ranko babulky, ako sa mate? paitok sa blizi 😀

petullia
8. dec 2008

Cawtee... aaaa niekto srsi humorom Dadka 😀 ... Ja mam tak rada vikendy... nieze by som so stuplikom nebola rada sama, ale cez vikend si tak oddychnem, ked sa mi o neho stara mamina a Juli a taaak, teraz po vikende som mala prebalovat, ta som myslela, ze som to uz normalne aj zabudla 😕 😀

lucka23
8. dec 2008

baby crta si mi problem. práve dobehol sef a zacula som nieco o konci roka v nasej firme. a zacula som ako hovori piatok v pezinku. to by znacilo ze nebudem moct prist 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 joj neviem co robit. 😢

kodada
8. dec 2008

Peti ahoj, myslim tym nase stretko, ale aj vikend by nebol na zahodenie 😀 😀 😀 v sobotu sme boli na Dubku, tak som myslela ci si u vasich, psa som ti videla 😉
Luci ani nezartuj, nehovoril o buducom tyzdni, koncit tak skoro? ci to mate celoslovensku akciu?

lucka23
8. dec 2008

no my sme rozfrckaní po celom SK. jaj strasne chcem verit ze nie tento piatok ale nevyzera to ruzovo. 😢 no pockam si kým nam to oznami. do kelu to zato ze som sa na vas tak velmi tesila 😢

kodada
8. dec 2008

nestresuj sa dopredu 😉 bola by velka skoda keby sa ti nedalo prist 😉

petullia
8. dec 2008

My sme stale na dubovom u nasich a do konca roka aj budeme. Viem, videla som vase auto, boli sme akurat na prechadzke s malinkym.

kodada
8. dec 2008

skoda, rada by som ta videla, aj drobca ...

aly
8. dec 2008

Baby plánujete stretko? Radi by sme sa stretli 🙂

kodada
8. dec 2008

ano aly,v piatok na vianocnych trhoch

aly
8. dec 2008

Ok, chystáme sa a kde sa stretneme? Či, ked uvidím zhluk kočíkov a mamičiek, tak ste to Vy? 😀

iwuskaaa
8. dec 2008

Ahojte kočky 🙂 ,
v piatok to stretko platí? Lebo ja sa chystám, tak dúfam, že áno 😉 .
Aly, tešíme sa aj na Teba 😉 . My sme už písali cez IP, pamätáš? 🙂

kodada
8. dec 2008

aly este sme neriesili miesto, len ze cca o 15,00 😉
zatial to vyzera na hojnu ucast, mamicky aj bezdetne sa zucastnuju ................ Lucka uz si to doriesila?

pupi78
8. dec 2008

Ahojte. Môžeme sa pridať aj my s Maťkom? Síce píšem na inom fóre, ale miesto neriešim. Zvolenské páky - môžeme? 🙂

zunka
autor
8. dec 2008

Pupi, jasne že môžeš aj ty.
Myslím, že sme sa dohodli na 15:00 hod. Ale miesto ešte nevieme presne. Ale pravdepodobne niekde vonku, lebo baby s detičkami chcú vidieť Mikuláša.
Ja som stále nachladnutá, tak sa k deťom veľmi pchať nebudem, ale prídem. Donesiem si rúško na tvár 😀 , aby som neroznášala bacily.

Dnes som bola taká aktívna. Už som upiekla citrónové hviezdičky a princezky. Dozdobila som medovnicky, bola som v obchode, na poste, pospala som si a teraz ešte idem nadrviť orechy a aj adventný veniec som už urobila.
Fúúú, som sa teraz riadne vychválila 😀

aly
8. dec 2008

iwuskaaa jasné že sa pamatá, tak si to zvládla - pokecáme v piatok, dobre? 🙂

lucka23
8. dec 2008

baby je to tak ze to mame v piatok. 😢 ja neviem co spravit. v praci som len mesiac a odmietnut celoslovensku akciu a spoznat kolegov by bolo zrejme neslusne. ale tiez chcem velmi velmi stretnut aj vas. vsal sme sa uz taaak dlho nevideli. s ivkou a jankou som castejsie ale maleho zunkosa som este nevidela. keby to bolo aspon niekede blizko ale idu nas odsr... do pezinku. ☹

zunka
autor
8. dec 2008

Lucka, ten zunkos mi stále taký srandovný výraz 😀
Mám nápad, tak ideme všetky s Tebou do toho pezinku a budeš aj s nami aj s kolegami 😀 . ............ však som dnes výnimočne múdra.... už by som mohla čoskoro porodiť, lebo mi to netlačí len na mechúr, ale aj na mozog 😠

aly
8. dec 2008

Zunka, len si porob čo môžeš, ked sa Ti narodí malé, tak toho moc nepostíhaš 😅
Aspon ja nestíham.
Luci, Ty si už v práci? KEdy si šla z MD?

arimzv
8. dec 2008

Juj Lucka to je mrzute ☹ tak sme sa tesili.

kodada
8. dec 2008

😠 Luckaaaaaa

zunka
autor
8. dec 2008

Dadi, to je tvoje oko? 😕

No Lucka dostane bitku, inak to nevidím 😠 .

lucka23
9. dec 2008

zeny mne je z toho viac smutno ako ktorejkolvek z vas. 😢 😢 fakt kolegyniam tu opilujem usi tým uz 2 den ze to prislo nevhod ze som uz mala iný program. ☹ ale jedoducho tam ist musim. ale zase s vami ist chceeeeeeeeeeeem. a strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dadi paradna foto 😵 😵 😵

aly pracujem od 1.11. nechcela som ist este do prace ale prisla neodolatelna ponuka tak som sa takto rozhodla. a kedze s malým je moj muz tak sa mi rozhodovalo lahsie. len od jari pojde do skolky a uz teraz mam z toho trocha strach.

kodada
9. dec 2008

ahojte babule, to nie je moje oko, aj ked modre oci mam, je to len z netu stiahnute 😉
no, tak som zvedava komu dalsiemu sa nebude dat prist 😢