Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

kodada
3. júl 2009

ahojte, tak sme doma z toho opakovaneho 3D, a zase nic ... maly je akrobat, pred tvarickou mal zas vystrete obe nozicky 😉 a tvaricku sme videli len z boku... nevadi, ma 900 g, a podla rozmerov sme dnes 26/4 tt 😀

iwuskaaa
3. júl 2009

Janka, jasnačka! Mohlo by vyjsť počasie a grilovaniu nič nestojí v ceste 😵 ...veď sa ozveme ešte v nedeľu doobeda, no ak bude mať zase pršať, neviem, či niečo mám pripraviť alebo nie na grilovanie 😖 ...
My sme včera boli u kamošky, tak som malého skúšala dať do bazéna, ale voda nebola teplá ako na kúpanie doma, tak mal strach 😀 ...

jajus
3. júl 2009

Ivka kukala som meto tak nehlásia dážd ale prehánky môžu prisť ale aj dnes po daždi bolo celkom fajn. Tak kludne môžeme naplánovať grilovačku na nedelu. Ak by aj sprchlo tak sa drobci budu zatiaľ hrať v detskej a potom pôjdeme zase von.
Tak aj ja dám do pácu kuracie prsia ak teda pridete daj vedieť aby sme sa vedeli zariadiť 😉

iwuskaaa
3. júl 2009

Janka, ešte zajtra sa dohodneme s mojim a dáme Vám vedieť, ok? 🙂 A ešte aj maminy sa spýtam, či nejaké dozvuky náhodou neplánuje na nedeľu 😀 😀 😀

zvalka
4. júl 2009

Ahojte.tak hlasim stastny navrat domov. 🙂 dovolenka bola uzasna,babo posluchalo,rodicov nechalo oddychovat 😵 lucka zavidiim uz teraz tucepi 😀 ta dalmacia je fakt nadherna 😵 potom pridam nejake foto aj na fb 😉

lucka23
5. júl 2009

mirka vitaj doma. parada ze vam prtave v brusku dozicilo oddych. 🙂 pocasie vam vyslo? joj veru aj ja sa uz neviem dockat nasej dovolenky. 😵

zvalka
5. júl 2009

dakujem lucka - joj, to som aj ja velmi happy, ze male posluchalo, a ze v takej dialke nerobilo problemy 😅 😵
ano, pocasie bolo uzasne, akurat v nedelu doobeda prsalo a inak uz super cely tyzden - ten tyzden pred nasim pobytom to vraj bolo vselijake, ale my sme mali uz krasne pocko 😵
no a kukla som este raz ten tvoj link, kam vy idete, a ak budete aj potom spokojni, tak najblizsie pojdeme tam urcite aj my 😉 lebo som videla, ze je to tiez na plazi ako nase bolo, a to je pre mna podstatne a Tucepi je tiez mestecko, kam najblizsie chceme ist 😵 takze potom musis podat referencie 😉

anickaajanko
6. júl 2009

babenky idem vas znova pootravovat
prosim kolko ste platili/platite u gynekologa? rocny poplatok, za objednanie ale najma sona v tehu
ak mozem poprosit dakujem pekne

zvalka
6. júl 2009

Anicka,ja neplatim nic,len chcem na presny cas objednat 😉 to je 5eur.raz mesacne ma to nezabije,ale ja som v BA. 😉
dadi,tak ako komisia?

lucka23
6. júl 2009

anicka ja si uz nespominam a kedze som naposledy u gyndosa bola po porode tak uz ani neviem ako to bolo s poplatkom rocným. ale zda sa mi ze nejakých 150 sk a potom som uz neplatila nic a to som v tom mala moznost sa objednavat na presny cas. sono moja dr nema.

lucka23
7. júl 2009

teda baby vy ste uz uplne zanevreli na nasu temu? 😢

jajus
7. júl 2009

ahojte anička ja ti tiež veľmi neporadím nespomeniem si ale naposledy som bola v marci a platila som 5eur. A to netušim začo kedže som nebola objednaná, možno ročny poplatok za antikoncepciu neviem.
Lucka náhodou si sa nepýtala svokra za tu vodu, kde to robili a čo to stálo. My sme sa boli pýtať vo ZV a chcu 180eur skoro ma švaclo ked mi to povedala. Sakra neviete o niekom kto robi skušku vody a lacnejšie?

jajus
7. júl 2009

lucka nie nezanevreli to nie, ja nejak nestíham neviem čo sa so mnou deje 😅

lucka23
7. júl 2009

janka ja som myslela ze som ti na to uz odpovedala. 😅 pýtala som sa svokra ale on to daval robit znamej co to robi vo zv ale na cierno to spravila takze to bolo zadara. ale bezne za to chce nejakých 6000 sk.

arimzv
7. júl 2009

Jani viem ze bolo niekedy v televiznych novinach ze veolia robila aj take akcie, ze si ludia mohli doniest flasu vody a zistili potom tu jej kvalitu.
mozno skus sledovat stranku veolia
este ma napadla jedna moznost, skusim to prezistit, ak nieco zistim, napisem Ti do IP

jajus
7. júl 2009

aha no my potrebujeme papier od toho testu takže zrejme budeme musieť dať tých 180eur. Sakra toľko eur za strostý test to urobím aj ja.

jajus
7. júl 2009

jeej mirka dakujem si zlatááááá

iwuskaaa
7. júl 2009

Ja som nezanevrela, ja čítam aspoň 😀

zunka
autor
7. júl 2009

Ahojte. No a čo tak nejaké stretko v Očovej. Máme tu nedaleko od nášho domu Gazdovský dvor a je to myslím ako stvorené pre deti. My si kúpime kofolku, pivko, nanuky,....a deti sa môžu vyšantiť na obrovskej udržiavanej lúke a je tak niekoľko šúpačiek, hojdačky, preliezky, také obrovské lego, stan a také fajn vecičky pre deti. Dnes som tam bola s malým a tak som aspoň mobilom odfotila, tak kuknite ku mne do albumu, čo vy na to.

arimzv
7. júl 2009

Zuzi ja som za, termin urci Ty, alebo baby co idu na dovcu, aby mali volno.
mne je to v podstate jedno?
ten gazdovsky dvor vyzera celkom fajne a je tam aj dostatok chladku?

lucka23
8. júl 2009

ahoj zuzi. vyzera to tam paradne ja sa urcite rada pridam. 😉 my ideme n dovolenku od 15.8 - 22.8. inak my je jedno kedy. 🙂

lucka23
8. júl 2009

a zabudla som napisat ze nadherne fotky ako vzdy. tie s macikom nemaju chybu. 😵 😵 😵

petullia
8. júl 2009

Cawte... no stretko... radaaa... hocikedy... teda dufam, ze sa zadari 😅
Baby co sa nam stalo v noci 😔 ... malinky prestal dychat... len tak... zacal pistat monitor, ta som vyletela ako raketa a pomykala ho, ta sa prudko nadychol, zobudil a este zazrel, ze co ho budim... frajer jeden! by ste sa mi krvi nedorezali... och! 😖 no... a to mangel vravel, ze monitor zapinal len vecer o desiatej ked siel spat, ze som na to zabudla 😠 .. och matko nepodarena! Idem kuknut tie fotecky Zuzik 😉

pupi78
8. júl 2009

Fu, Peti, až som prestala dýchať ja... ☹ no ešte šťastie, že ste to rozdýchali...chúďa malé ☹

sunny6
8. júl 2009

peti,som citala ze tie monitory niekedy narobia plany poplach.,ja som to nikedy nemala ,a nebudem ani pri druhom....som rada ze sa nic vazne nestalo.

sunny6
8. júl 2009

zunka maly je strasne zlaty na fotkach,aky je uz velky...inak uz lepsie spinka?
mi uz zajtra ideme na slovensko,len to pocasie nevyzera bohvieako,ma ide porazit,aj tu prisi uz druhy den a asi aj prideme do dazda...a to som slubovala chalanom ,ze bude horuco a slnecno 😎

zunka
autor
8. júl 2009

Ahojte,
tekže aj mne je asi v podstate jedno kedy by to bolo. Otvárajú to každý deň o 15:00, tak by sme sa mohli stretnúť u nás, nechajú sa u nás autá (tam sa dosť zle parkuje) a prejdeme tam peši - cca tak 4-5min pomalým krokom. Či je tam dostatok chládku? Je tak takú veeeľký strom a keď sme tam boli mi včera o 18:00 tak bolo chládku dosť, no neviem ako je tam cez deň, ale zistím. Možme zobrať nejaké deky, alebo karimatky a rozložiť sa na zemi, lebo tam v hracej časti sú stoly na slnku. Ale nevadí, mali by sme to ako piknik. Keď sa dohodneme na dátume, tak sa tam ešte budem musieť zbehnúť spýtať, či nemajú nejakú akciu, aby sme sa tam pomestili. Zvyknú tam aj z táborov decká chodiť.
Môžte aj cez týždeň, alebo len víkendy?
Lucka, kôli foteniu som malému uštrikovala pulovrík a samozrejme aj kamošovi mackovi, ale oplatilo sa. Teraz sme ho fotili v bazéne - slnečné okuliare, holý -pipík von, vyvalený na lehátku, v pozadí bazén. No proste dovenka ako lusk.
Peťka, aj mne párkrát už pípal monitor. Raz myslím, že oprávnene, lebo to sa aj potom nadychoval ako z posledného a začal kašlať, ale teraz keď sa krúti po postielke, tak mi to zvykne pípnuť, lebo ho to nezachytí.
Sunny, no neviem či lepšie spí. Z 8 kojení za noc sme to nejak zkresali na 6x, ale túto noc bol hore asi tak 28 krát 😠 , bol spln, tak možno aj pre to.

lucka23
8. júl 2009

zuzi mne je jedno ci vikend ci týzden. a predstava toho pikniku sa mi paci. 😵 potom popridavaj aj nove foto nech sa pokocham. na vase fotky sa vzdy dobre pozera. 😵

iwuskaaa
8. júl 2009

Zunka, my sa tiež radi pridáme 😉 ...a v podstate mi to je jedno...
Vyzerá to tam super, detičky sa určite vyšantia 🙂 .
Peti, som rada, že je všetko ok. Musela si byť fakt poriadne vystrašená moja 😒 .

jajus
8. júl 2009

ahojte zuzka aj mne je to jedno veľmi radi sa pridáme 😉 ozaj a kedy je v očovej letecký deň?
Peti monitor pípa len ked maleho vyberieš z podložky a ona neregistruje dych malého mne sa to stalo ked som ho vzala z postielky prebalovať a chovať a zabudla som ho vypnúť. Ale pokial tam spinkal tak nieje dôvod prečo by pípal (ked je monitor nový)len ak by prestal maly na dlhšie dýchať 😒 alebo ak sa v postieľky krúti ako píše zuzka skus si ho pár noci kontrolovať ako dýcha. Ale neboj zrejme sa len dostal mimo dosah podložky a ta ho nezachytila ako dýcha.