Zvolenčanky, ste tu?

zunka
5. dec 2008

Ahojte baby.
Takže Vás vítam v našej "staronovej téme". A dúfam, že naše počty sa budú rozrastať aspoň o 2 detičky ročne 😀 .

arimzv
28. máj 2010

ahojte
my buduci vikend nemozeme, natalka ma oslavy

jajus
29. máj 2010

Ahojteeee, podľa mňa najlepšie bude až ked sa Lucka vráti, Zuzka ty si kludne zarobkaj peniažky, ved sa nič nedeje aj ked sa stretneme potom ked sa Lucka vráti, aspoň budeme ticho závidieť ako je opálená. 😀

zunka
autor
30. máj 2010

a čo 19.06.2010 ? môžete vtedy?
a yohnala som si už konečne na fotenie taký starodávnz kočík, biely, potiahnutý koženkou, no krása.... 🙂

zvalka
30. máj 2010

ja by som asi aj mohla toho 19.6. predbezne, takze hlasim ucast 😵
zunka no parada, a v nom by sa tamarka nemohla potom pofotit? ci to je na mensie babatka??
a chcela som sa ta spytat, ci by sme niekedy nedali spolocny cyklovylet..? 😉

zunka
autor
30. máj 2010

naše cyklovýlety sú tak 15 minútové, Šimi tam nechce dlho byť - on teda nechce byť dlho nikde 😀
Ano Mirka, to chcem na fotenie takých malých detičiek a Tamarka sa do neho určite zmestí. Musíme ho previezť ku nám domov, potom ho vydrhnem a bude sa ligotať. Mne sa tak strašne páči, že aj Šimiho bude po ulici určite v tom voziť 😀 - zase sa budú susedy čudovať, že už naskrze neviem čo so sebou,.. ako keď sme vytiahli cyklovozík 😀

jajus
31. máj 2010

ahojteeee, Zuzka nech sa čuduju 😉 😀 no čoby potom cele dni robili 😀
Mne toho 19teho vyhovuje budeme sa tešiiiiiiťťťťť 😵
Dnes som stretla u Spodniaka Mirku aj s mužikoma Tamarkou, ta je už poriadne veľká a kočka 😵
Strapanik nepredpisal ti Spodniak probiotika?

strapanik
31. máj 2010

Ano, kazal mi kupit si ich, ale zatial som to neurobila a ani si ich asi nejdem kupovat. Ja nemam velku doveru v tabletkove formy vitaminov a probiotik. Kazdy den jem ovocie a zeleninu, jogurty....
Predpisal mi Magne B, to som si vybrala, lebo som mala uz kazdu noc krce v lytkach + pocitovala som take tahy-tlaky v brusku. Ale ani to neberiem kazdy den, skor kazdy druhy. Radsej som si zvysila spotrebu bananov, tam je draslik, ten tiez pomaha proti krcom. A naozaj ma presli.
Ty si ich ides kupovat? A beries nejake tehu vitaminy?

jajus
31. máj 2010

kazal mi ich kupiť, neviem, ale nechcem sa tieš veľmi štopať liekmi. Aj ked s probiotikami mam len dobre skusenosti, Tobiasko ich bral ked dojedol antibiotika ako miminko a teraz mu ich nasadim, ked ma problem s kakanim.
Beriem centrum materna, ja som dosť zvracala do 14tt ,tak som chcela aby maly mal vitamíny,teraz chcem do 30tt čiže ešte 3 týždne ich dojesť. Mne chuti hroooozne zelenina a ovocie tak vitamínov mam určite dosť. Ja som mala tiež krče v podbrušku, tak mi predpisala Magne B, jedla som ho asi týždeň a teraz už mi je fajn tak som ho vysadila.
No a dnes som si bola vybrať železo 😝 nechapem kde sa mi trat,i ked jem repu na kila, kešu aj pistácie.

iwuskaaa
31. máj 2010

Ahojte kočky 😉 ,

Zuzka teším sa, že si zohnala kočiarik 🙂 . To budú perfektné fotky 😉 .
Mne tiež termín 19. júna zatiaľ vyhovuje, stretli by sme sa teda u Zuzky? Alebo niekde inde?
Janka, idem pozrieť na FB, nebola som tu od piatku, tak som nestihla pozrieť 🙂.
Strapanik, ďakujem. No aj mne sa zdá, že si zachytila tú poslednú vlnu, mali sme sa ponáhľať a boli by baby, čo Janka? 😀
Lucka, to už teraz idete na dovču? Super, užite si to! 😵

zvalka
31. máj 2010

Jani,aj mne spodniak predpisal probiotika 😀 ze dobre na dojcenie 😉 ale papam probio jogurty,tak zatial nebudem kupovat.ale vam odporucam.ja som brala cele tehu a aj predtym.ale ja som mala od swiss lactobacily.tie su fakt dobre 😉

jajus
31. máj 2010

No Ivka čo hovoriš na fotky 😀 no my sme sa chceli snažiť v oktobri ale mali sme letieť do UK , tak sme to odložili, no možno by to bola baba.

jajus
31. máj 2010

no akurat mi vstal maly a nepocikal sa jupiiiiii,dnes som mu nedala na spanie plienku lebo už par obedných spankov nepocikal plienku. Tak už mam veľkeho chlapa 😀

iwuskaaa
31. máj 2010

Janka, gratulujem! Tobiasko je šikovný 😉
Super sú, ako ináč? 😀

zunka
autor
31. máj 2010

ano to stretko u nás, dúfam, že nebude pršať

lucka23
31. máj 2010

ahojte. no ja ten vikend mam asi stretavku z gympla. este to sice nie je 100% iste lebo sme uz jeden termin mali a nakoniec nic z toho ale uz som nahlasila ze ten vikend nic nemam. 😅 bozinku my sa hadam ani nestretneme. ☹

zunka
autor
31. máj 2010

tak potom možno ešte 26.06. - len neviem naisto či sa bude mne dať, ale ak sa bude dať aj ostatným babám, tak ja všetko iné zruším

lucka23
31. máj 2010

zuzi vsak aj ja rozmyslam ak by sa ten vikedn dalo vsetkym ostatnym ze to nejak s tou stretavkou skombinujem. pojdem na oficialnu cast potom si odbehnem k vam na stretko a pojdem za spoluziakmi na chatu neskor 😀 😀 😀

lucka23
31. máj 2010

kto sa vlastne este nevyjadril k tomu datumu? uz som stratila prehlad 😀

iwuskaaa
31. máj 2010

Mne sa tiež asi nebude dať toho 26. 6., tak Zuzka ty tiež nič neruš zatiaľ.
Ináč Mirka - Natálke prajeme všetko najlepšie k trom rôčkom, veľa zdravíčka a úsmev na tváričke 🙂 .

arimzv
1. jún 2010

ahojte
Iwka dakujem krasne za Natalku 🙂
toho 19 sa mne asi nebude dat, mame mat sportove dni z roboty, a este aj natalkin frajer ma oslavu narodiek, toho 26 by sa nam dalo

jajus
1. jún 2010

ahojte
Mirka Natalke aj my gratulujeme a prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepšie hlavne zdravička a nech maminke robí samu radosť 😵
Ja toho 26 ešte neviem mali sme naplanovanu dovolenku, ale to ešte nieje iste či pôjdeme.

arimzv
1. jún 2010

Janka dakujem 🙂
my mame cely jun daky zapratany

zunka
autor
1. jún 2010

tak ja si vás dám, každú na iný deň 😀 , mne to vyhovuje - Šimi bude mať program 😉

lucka23
1. jún 2010

zuzka skvely napad 😀 😀 😀 . ale nie vsak sa snad konecne na nejakom termine zhodneme. ked uz ja som ochotna obetovat stretko po 10 rokoch z gympla 😀 😅 😀

zvalka
1. jún 2010

mne je jedno, ktory vikend to bude v juni. len prve dva julove nemozem. takze 16.teho alebo 26teho v pohode.
mirka vsetko najlepsie natalke k 3 rockom 😵 a tie sportove hry mate cely den? to stretko mozeme dat na poobedie, nie? ci ako?

arimzv
1. jún 2010

Mirka dakujem za Natalku 🙂
tu akciu z roboty mame od piatka do nedele na Ružinej, ja tam idem asi viac pracovat ako sa zabavat 😕 a chcem tam byt len do soboty
dohodnite sa kludne aj bezomna, ak sa mi bude dat, tak pridem, ak nie, tak nabuduce 🙂

zunka
autor
1. jún 2010

Ozaj Mirka, Natálke gratulujeme a prajeme všeeetko naj a nech má aj naďalej takú skvelú maminu 😉

petullia
1. jún 2010

ahojtee hviezdy moje jasne 🙂 Miruska tvojej malej velkej Natalocke prajeme secicko len to najlepsie, potras jej rucinkou za nas a bozkaj na celo 🙂

zunka
autor
2. jún 2010

@petullia , Tebe sa nebude dať prísť na to naše stretko?

jajus
2. jún 2010

Zuzka tak snami môžeš ratať 19teho určite a toho 26teho na 98% 😉